2/10
johnny63 2014 dec. 26. - 20:42:01 2/10
(273/313)
Ezzel végleg elment a kedvem ettõl a filmtõl. Unalmas, hosszú és valami összekotyvasztott sztori. Az elõzõ részek se voltak valami jók, de még egyszer nézhetõ kategória. Szerintem soha többet nem nézek már Transformerst.
6/10
Viktor6665 2014 dec. 04. - 21:06:17 6/10
(272/313)
Nem kéne erõltetni az emberi szálakat, senkit nem érdekel az apa-lány viszony, meg a gonosz tudós megjavul baromságok. A Transformerst a csatákért nézik az emberek.
5/10
beo71 2014 nov. 30. - 15:24:44 5/10
(271/313)
Kedvelem a robotos filmeket, szerettem az elõzõeket ( igen, még a harmadikat is ), de ez már nálam is kiverte a biztosítékot.Hosszú és fárasztó katyvasz lett, 5/10, szigorúan a látványra, amúgy szinte nézhetetlen.
DaMarcus Dhh 2014 nov. 29. - 19:08:06
(270/313)
Ez a film volt a széria mélypontja, szerintem nem is kérdés. Nem voltak karakterek, nem volt történet, még egy normális monológot sem tudtak írni. Nem mintha epikus filmek lettek volna az elõdök, de abban legalább volt valami minimális dolog. Írtam róla egy hosszabb véleményt: https://dothackhaseo.wordpress.com/2014/11/12/transformers-age-of-extinction/
1/10
tigmaster 2014 nov. 22. - 22:26:11 1/10
(269/313)
Hány bõrt húznak még le róla. Így leócskásítani egy filmet... Komolyan mondom. Tûzhányó fémdinoszaurusz, meg a többi baromság. Egy forintot nem ér ez a rész. Ráadásul majdnem 3 óra. Kín szenvedés az volt végignézni. Senkinek nem ajánlom.
szantos 2014 nov. 17. - 17:02:56
(268/313)
Az de égõ lehet ha a sofõr egy ilyen robotnak vagy mi a ráknak az utasterében fingana
k11zoltan 2014 nov. 16. - 16:20:36
(267/313)
Minek ilyen hosszúra csinálni ezeket a hülyeségeket.
5/10
green01 2014 nov. 12. - 17:00:28 5/10
(266/313)
Harmatgyenge
9/10
nikato 2014 nov. 10. - 11:35:44 9/10
(265/313)
Ez nem értem miért lett ennyire leértékelve!! Én nem szeretem az ilyen stílusú filmeket, de ezt megnéztem. Hát kellemes csalódás volt! Tetszett!!! A csaj karakter idegesítõ volt benne. (OFF.: Meg általában az, hogy a 40-es éveikben járó színészeknek beraknak ilyen "extra bombázó" csajokat, mint lányuk. És persze miért ne lehetne Mark Walhberg-nek már egy 19 éves lánya, hisz 43 éves, akkor 24 éves lett volna amikor született, de a filmben még le is lett fiatalítva, 17 a csaj, és ugye kb. az apja is 17 volt amikor õ meg lett, szóval Mark a filmben lehet 34... de igazából ez nem is lényeg.OFF. VÉGE) Lényegében tetszett, és jók voltak a szinkronhangok is. Optimus fõvezér hangját különösen szeretem, Miller Zoltán hangja meg nagyon passzol Mark-hoz. :)
5/10
puding140 2014 nov. 09. - 23:32:44 5/10
(264/313)
a látvány szuper, minden más értékelhetetlen.
Véleményem 2014 nov. 09. - 18:26:31
(263/313)
Az elsõ rész tetszett, a második kevésbé, a harmadik már túl sok volt és kínszenvedés volt nézni. A negyedikben kellemesen csalódtam, nekem tetszett szintén.
De az elsõ sikerült a legjobban szerintem.
Mark Wahlberg és Stanley Tucci két kedvencem, tetszettek a filmben, habár a párbeszédek tényleg elég bénák voltak, fõleg a film elején. Kultuszfilm és annak jó, a saját kategóriájának kiválóan megfelel. Nem is lehet tõle többet várni.
borkasztik 2014 nov. 09. - 09:36:45 Előzmény Sz Peter
(262/313)
Pedig abban még vissza fogták magukat ^^ A többi részhez képest ott azért a történet elõrébb állt a poénoknál :)
Rizs Ottó 2014 nov. 08. - 14:53:37
(261/313)
fájdalom volt nézni, döbbenetesen unalmas. munka utáni agykikapcsolónak akartam használni, de többszöri próbálkozásra sem tudtam végignézni (amúgy is egy ilyen filmnek miért kell több mint két és fél órásnak lennie?). Bay arra jó, hogy tökéletes immunitást alakítson ki a látvány meg a robbanások ellen, mivel a hõseinknek a potyógó tankerhajók között és a robotok harcának srapnelzáporában sem lesz egy karolcása sem, nyílván teljesen súlytalan ami a vásznon történik (Optimus Prime meg minden nyomorult részben meghalt legalább egyszer azt mégis mindig feltámad valahogy- érte miért is kellene izgulnom?). A szivarozó fémszakállú dagadt robot és haikukat morzsolgató szamuráj robot abszorditására már nem térnék ki (a robotdinoszauruszoknál már nem volt agyi funkcióm). Na szóval gratulálok annak aki ezt jó filmnek tartja, én inkább minden nap megnézem a Holnap határát.
offtopic
Sz Peter 2014 nov. 08. - 10:52:37
(260/313)
Az elsõ rész "fényévekkel" idegesítõbb volt a Witwicky(vérciki) família miatt. ;)
6/10
slew 2014 nov. 08. - 08:58:58 6/10
(259/313)
Szeretem az ilyen és ehhez hasonló filmeket. De ez már sok volt. Annyira sokat akartak benne, hogy átment a gagyi kategóriába. Egyedül Mark Wahlberg húzta fel szerintem a filmet. Miatta adtam 6 csillagot és nem 4-et.

***SPOILER***
A Jurassic park egyenesen röhejessé tette a végét.
***SPOILER VÉGE***
borkasztik 2014 nov. 08. - 00:07:48
(258/313)
Igen ez pont az amit én két mondatban lerövidítettem, a többi már csak rizsa:D
Félre értés ne essék én nagyon nagy rajongója tudnék lenni a Transformerseknek, ha tudnák hozni az elsõ rész színvonalát, mert az számomra teli találat lett ^^ .Szóval maga a téma érdekel, de ahogy egyre jobban haladunk elõre olyan irányba terelik a lassan a történések vonalát, ahol a történet egyre sutább. Egyre több a bárgyú amerikai poén, ami már lassan kínos kategóriába megy át. MInden részben nagyon jó témát boncolgattak pl a 3. ban a a Holdra szállás ûrprogramja kombinálva a Transformerekkel vagy a dinoszauruszuk kipusztulása stb, de a filmek elõrehaladtával egyszerûen megfojtják ezeknek az izgalmas felvezetéseknek a hangulatát., az agyon zsúfoltsággal és bárgyú amerikai poénokkal.
Ez az új rész valóban igazi felüdülés volt a 2. és kegyetlen rossz 3. rész után. De még mindig nem volt az elsõhöz méltó számomra.
borkasztik 2014 nov. 07. - 23:48:57
(257/313)
Nincs is sok xd csak ti megettétek a látványt :D Mit már mondtam az elsõ rész fényévekre jobb volt történetileg, ezért sajnálom hogy ilyen irányban mentek el a dolgok. Ezért vagyok dühös a késõbbi folytatásokra mert amilyen tehetséges emberek dolgoznak rajta sokkal jobb történetet is kibírtak volna kerekíteni az egészbõl :)
Igen de miért pont Optimust akarták visszavinni mikor õk pont a békéért küzdenek és soha nem is akartak balhét :D
9/10
Ze74 2014 nov. 07. - 20:17:49 9/10
(256/313)
Imádom mindegyik részét,bár tényleg mindegyik új rész egy kicsit talán gyengébbre sikerült,de még így is nagyon jók.Ezért is féltem neki állni ennek a résznek,mert mindenki lehúzta aki elõttem látta.
Nekem ez tetszett a legjobban.
Kellemes csalódás volt,akkora hatással volt rám,mint anno az elsõ rész.
magicvoice 2014 nov. 07. - 14:25:52
(255/313)
[SPOILER] A sok áldozattal járó chicagói háború után az emberek megelégelték az Autobotok és Álcák harcát, ezért a Fejvadászok segítségével meg akarnak szabadulni minden robottól. Az akciót a szakállas öreg (Attinger) vezeti. A fejvadászok feladata a lovagok begyûjtése, hogy a fajok keveredésének megállítása érdekében a teremtõjükhöz vigyék õket, ezért valójában csak Optimus érdekli õket, de eddig még nem tudták elkapni. Egy használaton kívüli moziban bújik meg kamionként, de amikor véletlenül megveszik, és az úton mûholdról lefotózzák, elindul utána a hajsza, és végül el is kapják. A Fejvadászok az ûrhajójukon lévõ börtönbe viszik, és az érte ígért magot átadják az embereknek, mivel a kopasz pasi (Joshua) cége már régóta kísérletezik Transformerek mesterséges elõállításával. Ehhez az infót részben a gonosz Megatronból szerzik, aki így megfertõzi és irányítani képes az emberek által készített gépeket. A magot a cég eredetileg a sivatagban akarja felrobbantani, hogy így a robotok gyártásához szükséges alapanyaghoz jussanak. Nem is sejtik, hogy Galvatron (a reinkarnálódott Megatron) célja a magot egy nagyvárosban felrobbantani, hogy az ott keletkezõ transzformiumból nagy sereget építsen, amivel kipusztíthatja az emberiséget. Hogy ezt megakadályozzák, a megmaradt Autobotok még egyszer az emberek segítségére sietnek, a Fejvadászok ûrhajójáról megszöktetett Optimus vezetésével. Az ûrhajóról a lovaghajóval szöktek meg, ahol több sárkánylovagot is fogva tartottak, õket Optimus szabadon engedi és betöri, hogy segítsenek nekik Galvatron és a serege ellen. A csatában sikerül is gyõzniük, bár Galvatron el tud menekülni. A fejvadászok közben észreveszik, hogy Optimus eltûnt, ezért visszajönnek érte, de Optimus õt is legyõzi. Ezután Optimus, hogy ne sodorja veszélybe az embereket, elhagyja a Földet, és magával viszi a magot is. [/SPOILER] Röviden ennyi, remélem, tudtam segíteni.
Sz Peter 2014 nov. 07. - 09:01:54
(254/313)
SPOILER

Azt sem tudjuk miért?
Lockdown fejvadász volt akinek el kellett vinnie Optimust a "teremtõikhez" akiknek elegük lett az Álcák és Autobotok balhéjából.

Ha nem tetszett a sztori, akkor írd azt. De ne ezt a mai, divatos, sznob dumát, hogy: ennek nincs története.