2/10
blackcinderella 2012 ápr. 04. - 02:53:11 2/10
(32/92)
Sajnos moziban néztem, így utólag még 1 hét távlatából is bánom a filmre kiadott összeget. Kb. olyan élmény volt, mint egy gyökérkezelés érzéstelenítés nélkül, nem volt õszinte a mosolyom közben. A mozi (annak ellenére, hogy szerda volt, kedvezményes nap) szinte üres volt, a nálam okosabbak valószínûleg másik (jobb) filmet néztek. A teremben 1-2nél többször senki se nevetett. Julia Roberts királynõje szánalmas volt, iszonyatosan megöregedett az a nõ, és hála a plasztikai sebészének, sikerült rondán öregednie. A királynõ szerepében erõltetett volt, olcsó, minden megnyilvánulása inkább volt kellemetlen, mint vicces. Már az elsõ 10 percben tudtam mi lesz a csattanó, hogy micsoda a népet sanyargató szörnyeteg. A herceget konzekvensen prince p*csfejnek neveztük a barátaimmal, akik ott ültek velem. Lily Collins szemöldöke itt már kevésbé zavart, mint a Taylor Lautner-féle Elrabolva címû filmben (legalább azt nem moziban néztem) talán volt idõm már megszokni ezt a bozontot is. A 2 pont egyikét Hófehérke ruháira adtam, amiben a törpék/tolvajok vezetõjévé vált, az a kék blúz és fekete nadrág, fantasztikusan állt neki. A hattyús jelmeze miatt azonban kénytelen voltam gondolatban levonni egy pontot a maximumból. A törpék botrányosak voltak, se egy humoros gondolatuk, se egy humoros mozdulatok, se egy kis helyzetkomikum, csak erõltetett, izzadtságszagú õsrégi poénok,amik már egy 90-es évek eleji Sas-kabaréban is elcsépeltek lettek volna. A kegyelemdöfést a film végén a táncjelenet adta meg, amikor is újra énekelni kezdett a birodalmi, és az eddig akció-mesét most bollywood-i musicallé léptette elõ a rendezõ. Én meg csak ültem ott tátott szájjal, és nem értettem, hogy ez most így micsoda. Ha már Bollywood, akkor miért nem volt végig ilyen hangulat? Miért nem volt több dalbetét? Ha nem volt több, akkor miért kellett ez az 1? Megkoronázni a minõsíthetetlent? Miért nem idézték a ruhák és a karakterek jobban az indiai világot, ha a végkifejletet egy az egyben ilyenre akarta venni a rendezõ?

Na mindegy. Nem hergelem magam, fõleg nem utólag. Ha jót akartok, ne nézzétek meg moziban. Egyszerûen nem ér 1000 Ft-ot se.
szorsii 2012 ápr. 02. - 18:01:20
(31/92)
Biztos velünk van a baj, de mi remekül szórakoztunk a párommal. Hozzátenném, az egész (tele!) terem így volt vele: percenként szakadtunk a nevetéstõl...
1/10
Kritikus01 2012 ápr. 01. - 09:33:09 1/10 Előzmény 1aniko
(30/92)
A film önmagában egy kicsit családias,egy kicsit vicces és egy kicsit..hm.. 1500 ft-os mozijegy áron ki kell hagyni..Ugyebár ha két ember megy az 2x1500= 3000 ft.. na még jon hozza a popcorn,kola meg az egyeb dolog igy ket fonek 5 ezer forint. Szoval ez az a film amit majd kifognak adni a tescoban 390 ft-ert 1 ev mulva es a kutya nem fog ra emlekezni. ez olyan csinaljunk egy filmet es ha amerikaban garantaltan meg is bukik europan visszahozza a penzet es igy mindenki jol jar kiveve a nezo! tehat osszessegeben.. ha van felesleges penzed uljel be ra ha meg nincs akkor hagyd ki..semmit nem veszitesz vele! -Kritikus01-
2/10
1aniko 2012 márc. 28. - 21:12:26 2/10
(29/92)
Elég gyengére sikerült,pedig a törpék akár viccesek is lehettek volna.Julia Roberts meg jobban tette volna,ha marad a farmján.
Niksiiii 2012 márc. 23. - 15:02:17
(28/92)
szerintem egy nagyon rossz feldolgozás..a vége(az énekléses "buli") meg különösen...Örülök, hogy nem moziban néztem!
1/10
leedee 2012 márc. 22. - 16:57:17 1/10
(27/92)
45 percig bírtuk a moziban, utána muszáj volt kijönni..
4/10
nikato 2012 márc. 21. - 10:09:42 4/10
(26/92)
Borzalmas feldolgozás volt! A gonosz mostoha szebb, mint Hófehérke, bár Julia Roberts-et sem tartom egy nagy szépségnek/színésznõnek. Hófehérke szemöldöke iszonyúúúúúúúúúúúúúúú!!!! Kb. mint Kiszel Tündéé!!!!!!!:P A törpék meg azokon a nagy futú lábakon......wááááááááááááááh. De szar!!!!!!!!!! Nem néztük végig, csak tekeréssel.
nemo15 2012 márc. 19. - 23:55:38
(25/92)
Brighton (Nathan Lane): " Csótány voltam, kész rémálom volt, kicsi voltam csúnya és féltem kimenni a fényre, mindenki el akart taposni, aztán egy különös fordulat folytán egy kóbor szöcske magáévá tett". Ááá ez volt a film egyik legviccesebb jelenete, Nathan Lane nagyot alakít a filmben, szerintem a színeszekkel nem is volt baj de amúgy a történet egy agyatlan nagy marhaság.
eszterbaby 2012 márc. 19. - 22:50:12
(24/92)
Tükröm-tükröm mondd meg nékem:Miért ilyen Hófehérke szemöldöke? Kb mint Peter Gallagher-é az Aludj csak én álmodom-ban.
lippije 2012 márc. 19. - 17:57:39
(23/92)
Nem mondom, hogy szenvedtem, miközben néztem, de azért Singh - tõl egy kicsit többet vártam. Az indítás jó, de ez az erõltetett poénkodás ... kár érte, bár az is lehet, már én vagyok öreg az ilyenekhez. Rövid írásom a filmrõl : http://www.filmkocka.hu/2012/03/tukrom-tukrom-mirror-mirror/
1/10
macskínó 2012 márc. 19. - 15:47:27 1/10 Előzmény ribizli0809
(22/92)
Ez a film... borzasztó volt! sokkal többet vártam volna tõle akkora hû-hót csaptak körülötte! Örülök, hogy nem moziban néztem meg, nem adtam volna ezért egy forintot se! És Hófehérke szemöldöke valóban iszonyatos volt!
7/10
ribizli0809 2012 márc. 18. - 21:47:50 7/10
(21/92)
Pénzt én se adtam volna érte, de online elment egynek. Julia Roberts tényleg vitte a prímet, de azért a többiek is jók voltak. Kicsit talán Robin Hood-osak lettek a törpék, de azért jó volt. Két dolog volt csupán zavaró: Hófehérke szemöldöke :S és az ahogy a végén dalra fakadt. Na hát azt igazán kihagyhatták volna. Elcsépelt viszont nem volt egyáltalán. 7 pontot megér. :)))
6/10
bopetra 2012 márc. 18. - 21:02:00 6/10
(20/92)
Háát ez a film elég érdekesre sikeredett....és akkor még szépen fogalmaztam!
Azért voltak pillanatok amikor azt mondtam, hogy hmm na ezt jól kitalálták, de szóval nem.
Tegyük hozzá, hogy Julia Roberts naggyon jól játszott függetlenül mindentõl,de örülök neki, hogy online néztem meg és egy fillért sem szántam rá.
Friss az élmény mert most fejeztem be a filmet.. és egy kicsit csapongok úgyhogy sorry... de ez a legvége is, hogy a királyné megeszi az almát, a hófehérke meg neki áll énekelni..?????....röhej, talán ez volt a leggázabb rész...és az "óriástörpék" hehehehh:D (Nem írtam spoiler-be, mert ezeket lehet látni a bemutatóba is...)
Na szóval minden jószándékommal együtt is csak 10/6
És ha vki azért megy el moziba, hogy lásson egy jó filmet, akkor emiatt el se induljon:D
mircsiii 2012 márc. 18. - 19:07:18
(19/92)
Több ízben felfedezni véltem a "Once Upon a Time" c. amerikai sorozat több mozzanatát. Ettõl függetlenül jókat kacarásztam, de nem ültem tûkön. 10/7. mert azért itt-ott elég mókás lett :D
6/10
Smonika 2012 márc. 17. - 18:55:09 6/10
(18/92)
Hááát nem tudom....tegnap megnéztük, de nem igazán voltam elragadtatva....Julia Roberts tényleg fantasztikus volt benne, a törpék is jópofák voltak, fõleg a szerelmes volt aranyos.
De annyira mégsem tetszett, nem tudom miért. Többször az órámra néztem, hogy mikor lesz már vége.
Nem érte meg a mozijegy árát. 6/10
DE93 2012 márc. 17. - 17:49:02
(17/92)
Ma néztem meg, de csak is Julia Roberts miatt...Szóval. A töpörödötttörpördögök nagyon idegesítõek, és az sem tetszik, hogy mindig a "jó" gyõz..Miért nincs olyan mese már, amiben a rossz gyõz? Egyébként Julia nagyon vicces, õ vitte a prímet, habár a film végén azt mondja a tükörképe, hogy mégsem õ gyõzött, mindegy, mert annyira profi, hogy szerintem legtöbben õ miatta nézik meg. Jó hangulatú film, jó poénokkal, de ha Julia nem lenne, a film borzalmasan unalmas és elnyûtt lenne...
Második Mancika 2012 márc. 17. - 12:59:32
(16/92)
Biztos klassz a film, a képi megoldások, julia roberts stb, de az elõzetes alapján nem fogom megnézni, mert épp elég hasonló korú nõvel találkoztam már, akik a fiatal lányok kinyirására törekedtek. Vajon honnan látják a mintát?
balbertimi 2012 márc. 17. - 08:20:42
(15/92)
épp nemrég olvastam egy Nail Gaiman féle Hófehérke-verziót, na, azt megnézném filmen. Merthogy: mitõl fehér a bõre, mint a hó???
Csekély értelmû medvebocs 2012 márc. 16. - 16:39:42
(14/92)
Nem vagy egyedül.Egyébként a törpök is nagyon viccesek.Poénokat nem lövök le.A filmben olyan szinkron hangokat kaptunk mint Tóth Enikõ,Tompos Kátya,Makranczi Zalán,Jakab Csaba,Törköly Levente,Csere Ágnes,Scherer Péter,Cs.Németh Lajos,Szabó Máté.
t.a.edison 2012 márc. 16. - 15:54:13
(13/92)
Sziasztok!

Mi tegnap néztük meg és nagyon jó film! Jók a poénok, egyáltalán nem éreztem erõltetettnek, jó a képi világa, nemigazán lehet benne a megszokott kliséket felfedezni és még a színészi alakítások is tetszettek.
Nálam 10/9.