Téma: Tûzgyûrû

10/10
Castleon 2013 júl. 13. - 17:59:30 10/10
(141/481)
Aki nem nézte meg a moziban, annak a véleménye egy kalap **** sem ér és még finom voltam és nõies.
Amiért jó a film, ahhoz otthon minimum egy mélynyomó és nagy képernyõs fullhd kell.
Kb. még 20-30 perc akció hiányzott a filmbõl, ennyi.
10/10
Phoenixy 2013 júl. 13. - 17:43:44 10/10
(140/481)
Mindent szétzúznak ebbe a filmbe is, mint az Acélemberben? Mert ha igen akkor megnézem.
Imdb-n 8,0, bíztató.
10/10
avsk 2013 júl. 13. - 17:26:24 10/10
(139/481)
Háát látszik nem láttad a filmet ha ilyen hülyeségeket írsz.SPOILER SPOILER 1.Tudod, nem csak amerikaiak harcoltak a lények ellen és a robot se nevezhetõ amerikai gyártmánynak,mert a munkások a gyártok a pénz mind-mind nemzetközi.2.Az igaz,hogy ha legyöznek egy lényt akkor jön egy másik.De akkor is jön ha nem gyõzik le!Sõt a film közepén már nem is egy jön át hanem a portál tágulásával egyre több és egyre kevesebb idõ elmúlásával.A robotokat meg nemigazán tudják pótolni,inkább javitgatják õket.Ugyanis igy 5-10 évbe kerül egy megépitése.Így hiába megy tönkre egy nem jön helyette másik (és nem is jön).
Marcipáncica_ 2013 júl. 13. - 15:47:00
(138/481)
Na! Megtekintettem eme csodát.
Kettõs érzéseim vannak a film kapcsán.

Egyrészt marha látványos, döbbenetes mennyiségû energia és pénz van benne, néha azon filóztam a film alatt hogyha egy ilyet a 70-es években valaki elé odatesznek az garantáltan infarktust kap.
Igen, izgultam is egyes jeleneteknél, de leginkább csak az volt a jellemzõ hogy székbe lökött a látványorgia, és ez viszonylag stabilan ott is tartott.

Másrészt.
Úgy ültem be a filmre, hogy elõre mantráztam magamban: "nem lesz semmi sztori, csak hentelés", nehogy valami nagy csalódás érjen. És ehhez képest meglepõ mód egy viszonylag értelmesnek tûnõ történetet tettek a látvány alá. De valahogy ez mégsem lett erénye a filmnek. Mert a történet vonala hiába tûnt érdekesnek, és a megannyi klisé ellenére is fogyaszthatónak hogyha telis-tele volt oltári nagy baromságokkal.
Annyi, de annyi logikátlan és kimondottan buta dolog volt benne, hogy sem számolni, sem leírni nincs kedvem. Írok inkább másról.

SPOILER

Betették a két viccesnek szánt figurát (tudósok, végülis ki legyen az aktuális hülye, ha nem õk... már ez is mekkora klisé), akik minden igyekezetük ellenére sem voltak viccesek. Számomra legalábbis nem.
Aztán a többi szereplõ. Mindegyikrõl már elsõ pillanatban tudtad hogy mi fog történni vele. A fekete fõemberrõl tudjuk hogy nem is olyan szigorú õ, és úgyis beadja a derekát az ázsiai kislánynak. Na itt a második. Kérdés volt egyáltalán valaki számára egy percig is, hogy ki lesz a fõszereplõ partnere? A hármasikrek és skandináv jagerek sorsa...? Mennyire volt egyértelmû, hogy mivel semmit nem tudunk róluk mi lesz velük?... na van még, de ennyi is elég lesz. Volt történet, de minek. A színészek amúgy kedvelhetõek, (a csaj szinkronhangjától eltekintve) kellemes és jó választás mind ezekre a szerepekre.

Összességében: popcornmozi. 10/6,5
Látványos, még akár kedvelhetõ is, de semmi több. Nem jegyzed meg mert nincs miért.
Sonic8 2013 júl. 13. - 15:18:40
(137/481)
A 2. részt, a SZENT 2. rész is de olyan szinten tele van hibákkal még is imádom. Akárcsak a 3. vagy 1. részt.
Találnál bennünk külön külön vagy 20-at még is kedvencek maradnak :D
Sonic8 2013 júl. 13. - 15:15:52
(136/481)
Attól függ mit vársz a filmtõl.

Ha egy olyanra akarsz elmenni amiben van töménytelen látványos harc és zúzás de tényleg gyönyörû szép még ilyen mozis online verzióban is SEMMMI értelmes történettel tarkítva és a harcok közötti jelenetek kiveséztek szó szerint akkor erre menj. :D

The Lone Ranger-t holnap nézem barátokkal moziban! Kíváncsi vagyok tényleg annyira szar-e amilyennek mondják.
10/10
filmimádóó 2013 júl. 13. - 15:09:07 10/10
(135/481)
Csak mert jövõ héten megyek moziba és több minden van amit megnéznék, de még nem döntöttem el, hogy mit válasszak
10/10
filmimádóó 2013 júl. 13. - 15:07:31 10/10
(134/481)
Akkor nem tetszett annyira a film??
Sonic8 2013 júl. 13. - 15:03:59
(133/481)
Teljesen igazad van. Úgy írtam a véleményem anno hogy még nem láttam.

Viszont!

Tényleg szeretem a DC-t, de a MARVEL-t szintúgy, szó szerint imádom a világát fõleg azért mert kurvanagy :D. Attól még mert a Vasember 3 nem tetszett, én nekem a többivel olyan szinten különösebb problémám nem volt. :)
Jobbak is a marvel filmek jelenleg mint a DC. Attól még mert van egy 100%-os Batman Trilógiánk és egy 75%-os Superman-ünk attól még nincsen már is Justice League. A Marvel már megcsinálta. Méghozzá kurvajól. Ha majd a DC letette azt amit a MARVEL akkor majd vitázhatnak az emberek :DD
Sonic8 2013 júl. 13. - 14:50:11
(132/481)
Igen,
Tegnap este kínkeservek közt szokásaimhoz nem hûen de online kissé szar minõségben megnéztem angolul.

És igen, még mindig ERÕSEN azt mondom hogy az Man of Steelt nézze.
9/10
offtopic
_Freddy_ 2013 júl. 13. - 13:01:10 9/10
(131/481)
Az Acélember is csak látványról szól úgy megsúgom. :)
8/10
Front3r 2013 júl. 13. - 12:50:32 8/10
(130/481)
Még annyi, hogy a látvány miatt megnézem a következõ részt moziban valószínûleg, HA el nem felejtem, és lesz felesleges pénzem rá.

Azért én is többet vártam ettõl a filmtõl. Nem baj, még lesz sci-fi ebben az évben!
8/10
Front3r 2013 júl. 13. - 12:46:44 8/10
(129/481)
Látványban jó, de csak átlagosan. Az acélember valljuk be sokkal profibb munka minden tekintetben. Itt a zene is csak feledhetõ.
Már bánom hogy 10-bõl 8 pontot adtam rá, kevesebbet kellett volna, csak a film után még bennem voltak az élmények.
A víz animációja nagyon gagyi a filmben, csak lestem, hogy tudták ennyire gagyira megcsinálni. :D:D:D
A városi harc az tényleg látványos, de ez a film tényleg kizárólag látványról szól, semmi másról. A "tudósok" nevetségesek.
IMAX 3D-nél azért nem volt minden rendben, több helyen a kép kicsit szétcsúszott(fejeddel kellett le-fel koordinálni hozzá hogy egyben legyen :D), más filmeknél nem vettem észre ilyen hibát.
torkild 2013 júl. 13. - 09:57:30
(128/481)
Bocs...Toro
torkild 2013 júl. 13. - 09:55:34 Előzmény SouthBronx
(127/481)
Del Torro valóban jó rendezõ....
..aki sok pénzbõl csinált egy sz*r filmet. Kár szépíteni.
Akármennyire tolják a látványorgiát a mozikban a maradandó filmélmény alapja továbbra is a jó történet...
Sajnos ez egyre kevésbé elvárás. Ld. Prometheus és társai...
Ezt persze õk is tudják, de inkább gyúrnak az elsõ pár hétvégére. Elég csak megnézni, mennyit költenek reklámra. Aztán persze gyõz a józan ész és zuhan a nézettség...
A Tûzgyûrû az IMDb-n 8.0-ról indul (haha). Kíváncsi vagyok hol áll meg.
10/10
filmimádóó 2013 júl. 13. - 09:43:17 10/10 Előzmény Sonic8
(126/481)
Nem szeretnék újra veszekedni, de kérdeznék : Te láttad a tûzgyûrût??
joeva@freemail.hu 2013 júl. 13. - 09:20:15
(125/481)
Az USA egy beteg társadalom ez látszik a legyártott filmjeikbõl is. Ezekben mindíg félni kell valamitõl!
Hol a bogaraktól,vagy idenektõl,vírusoktól stb. Ez egy erõsen frusztrált társadalom!!!
torkild 2013 júl. 13. - 00:48:47
(124/481)
Del Torro most aztán mosakodhat, mert sikerült szarba nyúlnia és az így sem vált arannyá....
...mint korábban az a bizonyos hadsereg.
Ha engem kérdeztek a film óriási csalódás. A vizuális kunsztok fantasztikusak, de jó ha egy izgalmas csatajelenet volt benne. A forgatókönyvíró a karakter fogalmával maximum a szövegszerkesztõ program használatakor találkozott (azzal is csak a monitoron), amikor 5 perc alatt bepötyögte a film történetét....
Nem mintha nagy jellemfejlõdést vártam volna, de kicsit fészkelõdni kezdtem, amikor gyémánt berakású talicskával kezdték tolni a szart az arcomba...
A vágások során valószínûleg véletlenszám generátort használtak, mert kb. olyan ugrások voltak a történetben, mint egy krónikus filmszakadás.
Ron Perlman idõnként villant egyet, de a színvonal õt sem kíméli...El is nyeli méltó jutalmát.:)

Azért remélem senki kedvét nem vettem el eme holywood-i remekmû megtekintésétõl és minél többen hozzám hasonló megvakult parasztként távoztok a vetítõterembõl.

Ja! Még valami...
El kéne már felejteni ezt a 3D dolgot, mert a pénzlenyúláson kívül más realisztikus élményt még nem sikerült nyújtania.
Hajrá Hollywood! Újabb film a háztáji tenyésztésû zombiknak...
8/10
ixlailevi 2013 júl. 12. - 23:47:05 8/10
(123/481)
Robsnejder- helyet nem "Spongyaobot" akartál írni ?? :))
5/10
suti_88 2013 júl. 12. - 23:45:15 5/10
(122/481)
Üdv! A magyar szinkron ugyanaz mint az elõzetesben? tehát borzalmas JÁÁGER....meg az a kölyök aki végignarrálta a magyar elõzetest? http://www.youtube.com/watch?v=WG8MZi5Y5WQ

Vagy inkabb ez...(Sztem ez emészthetõbb lenne) http://www.youtube.com/watch?v=LsVESxiwlic