Téma: Tûzvonalban

Pünkösdi Kató 2008 jan. 27. - 20:54:51
(216/876)
Nem vagyunk egyformák. Neked ez nem tetszik, nekünk meg más. Nem akarok példákat írni, senkit sem akarok megbántani, hgoy nekem pl. melyik film nem tetszik.

Jól gondolom, hogy Demsa és Peták - vagy ki - egy és ugyanaz? Akitõl jött a csákónak az sms és akirõl Erikának beszélt Bordás.

Zsuzsát sajnálom, Bordás biztos most látogatta meg elõször...

Tisztelt rendezõ! Kérem, Bordás - Stohl Andris - ne vágjon már grimaszt a mondatai végén, nem szeretem. :(( Nem tetszik! Egyre jobban kedvelem Stohlt, de ez a grimasz mégis csak hátráltat. :(

Otyó a bajszát hanyagolhatná... :)
Agent Spender 2008 jan. 27. - 18:20:49
(215/876)
Lehet, velem van a baj de én folyton elalszom rajta, pedig csak 4- 5 percet nézek belõle.
Nem valami jó film, olyan HerculesXénaWalker típusú, hogylegyenvalamiamitnézünk sorozat.
Pünkösdi Kató 2008 jan. 26. - 22:58:28 Előzmény garag
(214/876)
Arról nem is beszélve, hogy ez úgy, hogy sorozatot lehet visszanézni... Nem kellene elrontania senkinek sem. Tökéletes, hogy visszanézhetjük,nem kell elõrenézni. Ismétlést is kapunk, tényleg mûvészet ezek után vkinek lemaradni egy részrõl is - ha csak dierkt nem teszi.
Különben is, aki kíváncsi, hamar megöregszik. :)
garag 2008 jan. 25. - 19:50:30 Előzmény thewolf817
(213/876)
Csak kár hogy SÉRTI A KÉSZÍTÕK SZERÕI JOGAIT és ezért el fogják távollíttatni (ha az oldalt nem is, ezt a linket innen biztosan)

Maradjatok az MTV Videótárnál, oda biztosan felmegy mindig :)
10/10
thewolf817 2008 jan. 22. - 22:50:51 10/10 Előzmény kivagy.ok
(212/876)
Hát mostmár nem csak ott néhetõ!

**moderálva**A felhasználó nevére kattintva megtalálható a Privát üzenet küldése.**
Jelenleg az oldalon csak a Tûzvonalban van, de a videók nézhetõsége (minõsége) igen jó, szerintem ami az MTV1-es oldalán van annak a minõsége hagy némi kivánni valót maga után! Az írták, hogy elvileg hamarosan le is lehet majd tölteni õket!
10/10
thewolf817 2008 jan. 21. - 23:01:46 10/10
(211/876)
Én már a következõ epizódot várom nagyon, de addig még van pár nap még hátra!

Mondjuk az eddigi összes rész megvan :)
10/10
kivagy.ok 2008 jan. 21. - 21:57:51 10/10
(210/876)
Nem kell keddig várni, az mtv honlapján nézhetõ az új rész.Meg az összes régi is!!!!
Nikolka79 2008 jan. 21. - 21:26:42
(209/876)
Biztos megváltozik a véleménye, ha majd megismerkedik Demsa bûnözõi életével. Persze az igazoltatás kényelmetlen volt, hiszen épp a rendes és törõdõ apár alakította a kábszerkirály.
Pünkösdi Kató 2008 jan. 21. - 20:41:20
(208/876)
Szerintem Stohl túllihegi a Demsa körüli akciót. Szerintetek? Elvégre rendõr lett, a bûn ellen száll harcba, akár rokon, barát, stb. ellen.
Bár vehetjük Kriszta esetét, dobja fel az öcsikéjét? Ez is egy jó kérdés. Az öcsi miatt már lõttek a kommandósképzésnek, az tuti.
Nikolka79 2008 jan. 21. - 19:38:51
(207/876)
Egyébként javaslom a kedd esti ismétlést, nézni élvezetesebb, mint az én tényszerû leírásomat olvasni, meg aztán az apró gesztusokat, beszólásokat nem is lehet írásban visszaadni, azt látni kell! :)))
Nikolka79 2008 jan. 21. - 19:37:43
(206/876)
4. Zûrzavaros érzelmek az örsön. Bordás még a nagy akció elõtt rákérdez Alternál, hogy Szivarral tartják -e a kapcsolatot, mire Alter elég mélabús fejet vág és pont megszólal az adóvevõ, így nem tudunk meg semmi bizonyosat. Bordás amúgy attól fél, hogy Erika kiviszi az országból a fiát, ezt gyámügyes protekcióval akarja megakadályozni. Pircsi szerint nyílt titok, hogy Kriszta rágerjedt Bordásra, amit Kriszta visszautasít. Szolgálat után Pircsi szépen sminkelve civilben vár valakit, valószínûleg Johnnyt, aki ügyet sem vetve rá, hazahúz. Otyó azonban meghívja a bánatos szöszit egy hambira. Ismét betoppan este az informatikus hölgy, akinek Móricz intenzíven csapja a szelet. Megtudjuk, hogy a hölgy különköltözött a férjétõl. Õ is udvarolgat Móricznak, aztán hirtelen áramszünet lesz, ami alatt sokminden sejtelmes dolog történhetett, de azt mi már nem tudjuk, mert vége a résznek :((

VÉGE
Nikolka79 2008 jan. 21. - 19:32:41
(205/876)
3. Hétköznapi esemény is van az örsön. A Timkó Eszter játszotta akcentusos prosti fut be, a parancsnokot keresi, nagyon zaklatott, Otyó és Pircsi nyugtatgatják. Majd befut egy rossz arc, aki azt vallja, hogy a nõ a húga, õ meg a gyámja, mert annyira süsü, és haza akarja vinni. A nõ cirkuszol, remeg, nagyon fél. Csávó kimegy dohányozni, majd újra próbálkozik, ekkor futnak be Bordásék a Demsa-akcióból. Kiderül, a pasit ismeri Bordás, mert fogva tartott és megerõszakolt egy 17 éves lányt. Aztán hogy, hogy nem, egy kommandós kiverte a csávó fogát. Szóval a csávót rövid úton bezárják az elõállítóba. Timkó Eszter meg vallomást tesz, Pircsi gépel és nagyon kiakad a hallottakon. Ezért illegális akcióba lendül és Otyóval begyûjtenek egy orvost. Végül kikerekedik a történet: Timkó Eszter egy ukrán prostituált, aki a bátyjának adta ki magát (Ottó), az valójában a stricije, a behozott orvos pedig abortuszt végzett el a lányon, akinek emiatt nem lehet gyereke. Pircsiék hamarosan újabb fogással érkeznek, egy mogorva, szótlan pasas téglával akart beverni egy autóüveget. Nagyon feltûnõ volt az eset, szóval arra játszott, hogy bevigyék. Össze is zárják Ottóval, az orvost közben kihozták a zárkából. Az újonnan behozott pasi viszont tényleg a lány testvére és össze-vissza veri Ottót.Pircsit leszidja Móricz az "illegális" intézkedésért, de õ bátran kijelenti, hogy vállalja a következményeket.

folyt. köv.
Nikolka79 2008 jan. 21. - 19:26:08
(204/876)
2. Felvirradt a nagy akció napja, azaz Demsa közúti ellenõrzéséé. Demsa a lányát viszi suliba, aki matek témazárót ír (és azzal hecceli az apját, hogy a matektanár rágerjedt). A testõr nincs velük. Alter leinti az autót, miközben Bordás a rendõrautóban várakozik. Közli, hogy Demsa nem állt meg a stoptáblánál, majd felnyittatja a csomagtartót és a hátsó ülésen lévõ festményrõl kérdez, amit Demsa éppen értékbecslõhöz visz. Mivel Demsa nem tudja igazolni, hogy övé a kép, ezért Alter odahívja Bordást. Van is nagy meglepõdés, a két gyerekkori barát egymásra csodálkozik, dumálni kezdenek. Kiderül, régebben Erika elárulta, hogy bordás a terrorelhárításnál dolgozik, ezért Demsa furcsállja, mit keres most utcai járõrként egy közúti ellenõrzésen. Bordás közli, hogy kirúgták, amúgyis a bukott rendõrök állomáshelye az övé, lám, Alter meg a kábszeresektõl érkezett (folyik a beetetés). Bordás közli azt is, hogy válnak és kérdez Demsa feleségérõl, majd meglepõdve hallja, hogy meghalt (Jó színész lenne belõle, ezt Alter is megjegyzi az egyik megfigyelõnek). Persze nincs büntetés, Demsáék elhajtanak, de Demsa ad egy névjegyet Bordásnak, hogy majd hívja fel. Alter elégedett az akcióval, Bordás lelkiismereti okokból kevésbé. Fontos történés, hogy miközben cseverésznek, Gergõ bá, a kerületi kapitány is arra hajt és eléggé meglepõdik, látva Bordást és Altert közúti ellenõrzést tartani. Fel is hívja emiatt Móricot.

folyt. köv.
Zsebibaba2008 2008 jan. 21. - 19:21:07
(203/876)
Köszi:)
Nikolka79 2008 jan. 21. - 19:19:27
(202/876)
1. Kriszta és az öccse verekedtek, mert Kriszta lenyúlta az öccse drogját, az öcsike bezúzott egyet Krisztának, akinek csinos kis monoklija lett. A verekedésrõl beszámolt az õt faggató Móricznak, Pircsinek és Bordásnak, viszont azt, hogy az öccse drogozik, csak bordásnak árulta el. Ezután kimentek Krisztáék lakására Bordás meg Kriszta, és meg is találták a drogot, ami több, mint a személyes fogyasztás, ergo, Kriszta öccse díler!!!

folyt.köv.
Zsebibaba2008 2008 jan. 21. - 17:56:36
(201/876)
Valaki elmondja hogy mi volt vasárnapi részben? légyszi):)
10/10
Utazó0127 2008 jan. 20. - 22:16:38 10/10
(200/876)
Szerintetek Laci honnét tudta, hogy Pircsinek nem szabad kimennie az orvosért. Új poloskák vannak, vagy csak én nem figyeltem.
10/10
kivagy.ok 2008 jan. 20. - 21:55:01 10/10
(199/876)
Észrevettétek, hogy Lacinak (Cserna A.) egyre jobb beszólásai vannak? A mai "konspiráció, akkor én elmegyek addig szabira" szöveg nagyon tetszett.
MaciLaci 2008 jan. 20. - 21:46:52
(198/876)
Nem vettem magamra, én is azoknak a táborába tartozom akinek "bejön" a sorozat.
10/10
thewolf817 2008 jan. 20. - 21:30:54 10/10
(197/876)
Sorry MaciLaci, ezt a nem neked szántam hanem más hozzászólónak, aki csak a propagandát látja benne!

Igen is kellenek a jó magyar sorozatok....

A kisváros is nagyon tetszett ...de tovább megyek ...az Angyalbõrben is nagyon jó volt!

Véleményem szerint a sorozat inkább felhívja a figyelmünket hogy mi is folyik az utcákon, ami sajnos még igaz is.

Bár csak valakinek az agyszüleménye lenne ez és nem történne olyan mint az egyik részben, hogy a panel aljában adják be a szerencsétlennek az Aranylõvést....remélem sokan elgondolkodnak ezen! Már csak ezt is jó ez a sorozat!