norton15 2009 aug. 18. - 19:01:11
(8358/8958)
Az nem fura, hogy a tevekettõn tegnap óta az idõjárás-jelentésben a meteorológuson mindig arsenalos cucc van?:D
10/10
offtopic
damienisback 2009 aug. 18. - 17:34:15 10/10
(8357/8958)
szerintem egyikkel sem lesz baj, de lehet, hogy optimista vagyok. pár óra és kiderül.
10/10
Scholes18 2009 aug. 18. - 17:32:39 10/10
(8356/8958)
Az jó lenne, õt bírom.
norton15 2009 aug. 18. - 17:26:00
(8355/8958)
Gundi lesz asszem a kommentátor, õrá színvonalban nem lehet rá panasz.:)
10/10
Scholes18 2009 aug. 18. - 17:20:59 10/10
(8354/8958)
höhö, most nézem, hogy már a Celtic-Arsenal is a tv2-n lesz. Kíváncsi vagyok, milyen kommentátor + körítés lesz.
10/10
offtopic
damienisback 2009 aug. 18. - 12:51:48 10/10
(8353/8958)
azért a tottenham sem lehet maradéktalanul elégedett. baromi sok helyzetet szórakoztak el, az pedig vicc, hogy Crouch és Pavlyuchenko csak csere volt. nem mellesleg tavaly sem volt rossz csapat, sokkal jobban kellett volna teljesíteniük. a Liverpool játékosai meg profik, nem tesz keresztbe nekik egy rossz meccs.

igen, de van aki csak azért bálványozza, mert a rejál játékosa lett. nyilván a kispad is fontos, de azért az vicces, amikor Crespo, Deco, Seva, Saviola szintû játékosok nem kapnak lehetõséget. sokkal szimpatikusabb az a megoldás, amikor egy csapatnak jó az utánpótlásprogramja.

a cselszkij magának köszönheti, hogy annyian utálják, mint ahogy a rejál is.

tehetségek jönnek-mennek, az már részletkérdés, hogy melyik országból kerülnek egy nagyobb csapathoz. berbatov pedig a tottenham elõtt a bayer leverkusenben játszott, nem is rosszul.

bizonyos csapatok drukkerei között sokkal több olyan emberke van, aki nem képes elismerni a másik csapat sikerét, inkább mocskolódik...

neked lehet, hogy meglepõ, de általában normálisan szoktunk társalogni. persze elõfordul, hogy jön egy iq betyár, aki szerint a rejál a legjobb, mert 50-60 éve nyertek egy halom kupát vagy a róma a legjobb csapat vagy egyszerûen képtelen beilleszkedni.
mushi 2009 aug. 18. - 00:55:01
(8352/8958)
Viszont én -úgy gondolom- nem akarok téríteni. Csupán elmondom, mi tetszik és mi nem. Nyilván az utóbbiból van több..

Hallottam a gyanús szitukról, jómagam nem vettem nagyon észre, bár lehet hogy csak elfogult vagyok kicsit... Végülis igaz, egy meccs, fõleg a nyitó, nem mond semmit a szezonról, de ha azt nézzük, milyen szarul kezdett a Spurs tavaly.. Most meg egybõl nyertek fõleg a Pool ellen.. Ez jó. Kedvelem azt a csapatot.

Olvastam, és ha jól emlékszem, átlagban mindenki utálta, amit nem is csodálok. Vagy rossz a memóriám, és pont az ellenkezõje volt..? A kispad meg szerintem azért jelentõs, mert sosem lehet tudni, mikor történik valami egy játékossal egy adott poszton. A másik oldalról meg persze kicseszés a játékossal, mert nem jut játéklehetõséghez (lásd ugye Tevez).

Amúgy már megszoktam, hogy az átlag utálja a Chelsea-t, de nyugodtan, ha ez teszi boldoggá a népet.. Marad még több ezer szurkoló. A kispadjuk erõs, de meg lehet érteni, hogy pl csatárposzton Drogbát preferálják, vagy a középpályán Lampard van állandóan. Egyetlen dolgot nem értek, miért kell (és ez nem csak a Chelsea-re vonatkozik) 5-6 játékost igazolni szezononként, ha egy posztra annyi úgy se fér. Pl középpályásból van vagy 8-9. Ha 4-4-2-vel játszanak akkor is marad 4 vagy 5 a kispadon, és ha csere van, akkor se tudja mindet bevinni, mert azért a csatároknál és a védõknél is kell cserélni.. Persze egy idõ után kell is a vérfrissítés a csapatnál...

A manchesternél nem értem Fergusont, Berbatovot már rég el kellett volna adnia, vagy vissza a Tottenhamhez, hiszem ott volt igazán jó formában. Remélem az a hülye is felfogta, hogy a Manchester nem leányálom, nem csak az van, hogy kupákat nyerünk.. Park viszont elég szépen tud produkálni. Azt nagyon nem szeretem (bár a legtöbb csapatnál így van), hogy egy csapat megvesz egy majdnem noname játékost, kiderül, hogy valami szupertehetség, aztán eltelik egy év, max 2, és már le is csapott rá a nagyobb csapat, csak mert megtehetik.. (Berbatovról volt szó..)

Hát a BLt meg akkor majd holnap meglátjuk...

Szerintem nem azzal kéne mérni a hozzáértést, hogy ki kinek szurkol.. Ilyen módon nem lennének Aston Villa, Leeds, Sheffield szurkolók mert mindenki pl a Manchesternek szurkolna... Én örülök, hogy Chelsea-s vagyok annak ellenére is, mennyi anti-Chelsea-s van, és hogy sokak szerint rossz focit játszanak. Nekem többé kevésbé tetszik a játékuk, vannak mélypontjaik és olyan pillanatok is, mikor én magam szidom õket, de mindenhol van ilyen..

Örülök, hogy végre összehoztunk (kétoldalúan) egy (vagyis 2) kulturált kommentet, gyalázkodásoktól mentesen. Én is tudok így is írni..
10/10
offtopic
damienisback 2009 aug. 17. - 23:49:29 10/10
(8351/8958)
milliószor elmondtuk, hogy elég sok drukker megfordult már itt és az értelmesebbekkel semmi gáz nem volt. aki téríteni akar, nem szeretjük, ennyi.

nem játszott jól a Liverpool, a legjobbjuk Reina volt, ez mindent elárul, DE azért volt még ott 1-2 gyanús szitu azon kívül is, amiért büntetõt kaptak. egyébként meg összeszedik magukat, ez csak egy meccs volt a 38-ból...

olvass már el egy-két kommentet régebbrõl, hogy miket írtunk pl cé-rõl. pénzes tulaj mindenhol van, de tudod nem mindegyik törekszik arra, hogy kispadra vásároljon. nézd meg kik padoztak az elmúlt években a cselszkijnél és megérted miért utálom õket. Fergusont többször kritizáltam tavaly, hogy többet kellene játszatnia Tevezt, de mégis berbatovot preferálta. továbbá parkot is rég kirúgtam volna, õ mégsem tette. õ tudja, õ nyert egy halom kupát a Uniteddel. én nem szeretem az õskori focit és semmi bajom, hogy sztárok jönnek-mennek, amíg nem arra mennek, hogy azért legyen náluk, hogy ne a másik csapatot erõsítse.

a Celtic azért jóval erõsebb, mint az everton, az arsenal meg oké, nyert 6-1-re, de egy meccsbõl nem vonnék le messzemenõ következtetéseket. a 2-2 valószínûbb szerintem, de nem lennék meglepõdve, ha nyerne a Celtic.

a United játékát miért kritizáljam? mindkét oldalon remekelnek a játékosok, nem csak akkor, ha cé ott van. egy dolgon kell javítaniuk, ez pedig a jobb helyzetkihasználás.

az igazi önmagam azt mondatja velem, hogy a hozzá nem értésed bizonyítottad azzal, hogy a dinamo londont választottad, de megnézheted hány lánynak mondtuk azt, hogy nem értesz hozzá, mert xx kromoszómapárral rendelkezel...

na, kb ezekért röhögünk rajtad...
mushi 2009 aug. 17. - 23:24:35
(8350/8958)
Biztos sokkal jobb lenne, ha egy lennék a sok barcelonás és manchesteres közül..

Nyugi norton, nem fogok szívrohamot kapni, akármennyire is szeretnéd. Bár azt rohadtul nem tudom, mi röhögni való van rajtam.. Rajtad több van, elhiheted.

damienisback: a megfogalmazásom kicsit több volt, mint kellett volna, elismerem, és bocsánatot is kérek (részben). De a liverpool megkapta a 11esét, az egyetlen góljukat egy nyamvadt büntetõból tudták megszerezni.. Érdekes. Aki büntetõkbõl akar építkezni...

Viszont annyira furák vagytok.. A saját csapatot természetesen nem szidjátok. Ott persze nincs színészkedés, fetrengés, hülye edzõ, hülye játékos, pénzes tulaj, mi? Hát ennyit errõl. Minden csapat egykutya. A régi idõk focija volt a legjobb, mikor még nem a pénzre ment az egész.

Amúgy hogy témánál maradjak: holnapi Celtic-Arsenal szerintem 1–2 lesz. Az Arsenal 6ot lõtt az Evertonnak idegenben, akik elég erõsek voltak még tavaly, míg az arsenalnál több játékos is lelépett. (vagyis inkább elcsábította õket a mancity)

Ja és nyugodtan gondoljátok azt, hogy azért vagyok sokszor egészen más véleményen, mint ti, mert nem értek lány létemre a focihoz.. Pedig értek, ha ez számotokra nem is derült ki nagyon..
norton15 2009 aug. 17. - 20:58:21
(8349/8958)
Te is igazi szurkoló vagy, látom. Azért nehogy szívrohamot kapj a nagy utálkozásban, különben nem lesz kin röhögnöm.:)
10/10
Scholes18 2009 aug. 17. - 18:18:25 10/10
(8348/8958)
Ez a kép XD Hehe
10/10
offtopic
damienisback 2009 aug. 17. - 17:52:07 10/10
(8347/8958)
akkor azt is láthattad, hogy a Liverpoolnak járt volna egy jogos 11-es. az meg a tottenham baja, hogy a többi 3-4 nagy gólhelyzetébõl nem tudott egyet sem értékesíteni.
egyébként szánalom, hogy "nõ" létedre így beszélsz. de gratulálok, "igazi" cselszkij drukker vagy...

ja és a 3-4 perc hosszabbítást a dinamo london magának köszönheti, nem kellett volna annyit húzni az idõt fetrengéssel, színészkedéssel, stb...
mushi 2009 aug. 17. - 17:37:55
(8346/8958)
Mourinho egy ilyen elõkelõsködõ típus volt. Benitez viszont mindig vagy a játékvezetõket szidja, vagy az ellenfél játékosait, vagy a másik edzõket.

http://therepublikofmancunia.com/wp-content/uploads/2009/05/unitedliverpool.jpg És ennyit a liverpoolról.

Amúgy próbálom tisztelni a többieket is, de a sok hülye beszólás után nehezen megy nem visszaüzenni szép dolgokat...
mushi 2009 aug. 17. - 17:32:57
(8345/8958)
***moderálva*** Láttam a meccset, ha tudni akarod, egy kibaszott gyenge liverpoolt láttam, és egy törekvõ Tottenhamet.
Miért, a szar barcelona mikor lõtt gólt a Chelsea-nek a tavalyi bl elõdöntõn? Ha már az "igazságos" hosszabbításoknál tartunk.
***moderálva***
10/10
Scholes18 2009 aug. 17. - 16:19:51 10/10
(8344/8958)
Persze, hogy jó edzõ, különben nem tartana ott, ahol. Na igen, Capello, vannak dolgai az öreg Fabiónak, de õ is ért ahhoz, amit csinál :) Mellesleg Beckham össze is szedte magát a szívatástól.
norton15 2009 aug. 17. - 16:04:42
(8343/8958)
Emberileg valószínûleg nem tud veszíteni, ez oké. Edzõnek viszont jó. De ha már igazán ellenszenves edzõ, akkor én kapásból Capellót mondanám, kilõtte Beckhamet, és évekkel azelõtt Gullitot szívatta azzal, hogy másodosztályú csapatoknak adatta kölcsön a Milanból. Mondjuk László Csaba színpadias sírása is különleges.:)
10/10
Scholes18 2009 aug. 17. - 15:01:51 10/10
(8342/8958)
Ja Mourinho sokkal jobb volt a "lábamat se csókolhatjátok meg, akkora király vagyok" nyilatkozataival, meg mikor Grant egy-egy szavakkal válaszolt a kérdésekre, mint valami sértõdött kisgyerek...

Ami Benítezt illeti, vele kapcsolatban igazad van, folyton sír a szája valamiért. Tavaly volt egy kis üzengetésük Fergie-vel, ami egy-két hét alatt befejezõdött, de õ csak folytatta tovább és mondogatta, hogy Fergie fél a Pooltól meg ilyenek. Esküszöm, ha nem õ lenne a Liverpool menedzsere, semmi bajom nem lenne azzal a csapattal, akármekkora riválisa az MU-nak.
10/10
offtopic
damienisback 2009 aug. 17. - 13:03:43 10/10
(8341/8958)
ha nem láttad a meccset, miért ugatsz? nem mellesleg nem minden csapatnak húzzák addig a meccseit, amíg az utolsó percben sikerül gyõztes gólt rúgni(cselszkij-hull city)...
mushi 2009 aug. 17. - 11:47:39
(8340/8958)
Eléggé más téma, de Tottenham 2–1 Liverpool. Benitez reakciója: a bírónak és a partjelzõknek szemüveget kéne venniük, mindenki szarul végezte közülük a dolgát, csak mert a Liverpoolt nem segítették gyõzelemhez.. Annyira tipikus és szánalmas. Egy kisebb csapat edzõje azt mondta volna, hát oké, most vesztettünk, de majd belehúzunk.. De beniteznek már megint csinálni kell a cirkuszt. Egykutya Szõr Elexszel... Az is mindig ezt csinálja ha esetleg nem õk nyernek..
10/10
offtopic
damienisback 2009 aug. 17. - 08:48:00 10/10
(8339/8958)
mivel kb 6 éve nem vettem nemzeti sportot, így utánanéztem, mennyibe is kerülne, ha egy hónap minden napján megveszi valaki(3250 ft). a legolcsóbb internetcsomag 2500 ft a chellonál. akkor mirõl is beszélünk?