10/10
sanjust 2011 ápr. 05. - 11:23:48 10/10
(741/1281)
Ez így van,de úgy gondolom,hogy erre baloldal nyitott volt,viszont Orbán személyisége ezt nem teszi lehetõvé .Õ ugyanis csak akkor nélkülözhetetlen ,ha mindig van egy ellenségkép,és ezzel tartja össze táborát.Részben van kire mutogatni ,részben ha valamilyen kritika jogos lenne ,mondjuk a dilettáns gazdaságpolitika miatt ,akkor egyszerûen azt kell mondani ,hogy "komcsik ezek" és máris el van intézve.
pneklara 2011 ápr. 05. - 10:42:57
(740/1281)
Én már csak azt várom, hogy Bolgár úr, Avar úr, ÓKovács Szilveszter úr, meg mondjuk Pesti László úr leül a kerekasztalhoz, s ezt mondják egymásnak: igen, látod, én is ezt gondolom, mennyire igazad van! Na, az egy új idõszámítás kezdete lesz.
10/10
sanjust 2011 ápr. 05. - 10:34:49 10/10
(739/1281)
Amit hiányolsz abban igazad van,bár volt téma náluk akorrupció.Dehát valakinek arra is rá kellett mutatni pl ,hogy kissé egyoldalúan és sokszor kifejezetten aktuálpolitikai célokra lettek elõrángatva ezek az ügyek .Erre számos példát lehetne mondani.Ha ezt nem teszik,hanem õk is beállnak abba atáborba miszerint cska aszocik loptak ,akkor nyugodtan átköltözhettek volna az Echo TVbe. Agyébként várom ajobboldali médiában az általad igényelt leleplezéseket a mostani kormányról ,mert van bõven anyag.
De tudod mi aszomorú ,hogy hiába várom még a közszolgálatitól is .
És itt anagy kbség ,hogy ami akkor nem fenyegetett,az most valóság lett ,az öncenzúra ,ademokrácia hiánya minden téren.
És ez már feltünt naqgyon is a világban is.mert ugye azt ahülyeséget Te sem hiszed el ,hogy ezek mögött mindenhol a szoci propaganda áll?
És hogyha Orbánt kritizálják ,akkor rárontanak amgyar nép egészére?
10/10
sanjust 2011 ápr. 05. - 10:26:56 10/10
(738/1281)
A második sztereotipia,amit egyébként a Heti hetesre is próbálnak ráhúzni,annyira nem igaz ,hogy pl Mészáros mást sem csinált jóformán mint Gyurcsányt kritizálta,sokszor elfogultan is szerintem.
pneklara 2011 ápr. 05. - 09:40:04
(737/1281)
Kedves Gyula - én nem gondolok ilyen horderejû dolgokra! Ezek az okos emberek nem burokban élnek, tudják "mitõl döglik a légy". Én inkább azt vártam tõlük, hogy elmondják: széthordják az országot, talicskázzák a pénzt, nokiás dobozokban üzennek egymásnak, manipulálnak, hogy óriásplakátokra teljen, hogy egymást kézen fogva szavazzák meg a számukra elõnyös döntéseket...Tehát azt vártam, hogy olyan "megmondó" emberek legyenek. Mert a nép sejti, mi történik a háttérben, s a maga módján tiltakozik: fityiszt mutat a vizitdíjra, mert legalább megmarad 300 forintja, más milliárdjaival szemben. Ki gondol a jövõjére?Magas szinten sem mûködik az a hû de nagy aggódás a jövõért, csak éljük túl a jelent, lehetõleg ÉN jól, aztán utánam a vízözön. Na, ha errõl beszéltek volna, akkor nagyobb hitelt adnék nekik. Meg a NÉPHEZ, a nép nyelvén szóltak volna: ha nem teszel az állam perselyébe, amit az a néhány marha-nem önként, de betesz, mert levonják tõle-s ezt a pénzt szétosztják olyanoknak, akik kezüket nem munkára, csak kérésre tartogatják,más részét elsíbolják, akkor itt sokáig lesz nadrágszíj szorítás, netán már csak madzag, mert az sem lesz, amivel a gatyát felkösd-na ezt vártam volna el tõlük. De õk a maguk szintjén polemizálnak, egymásnak.
géGyula 2011 ápr. 05. - 01:48:39 Előzmény szingh
(736/1281)
Már mint hogy OV buta lenne?!

Nna ne! Ilyet még elgondolni is!
A mi nagyvezírünk maga a földreszállott égi jel és ész és csoda!
géGyula 2011 ápr. 05. - 01:43:35 Előzmény pneklara
(735/1281)
Kedves Klára,

azért örvendezésemen kyívül kicsit kidolgozottabb választ is írnék.
Ezzel a mûsorral kapcsolatban két ostoba sztereotipiát terjesztenek(na, szerinted ki-mi terjeszti ezeket? F-fel kezdõdik és „idesz"-szel vézgzõdik!)1.Mindíg a Fidesz és kormánya ellen beszélnek, véresszájúan és kötekedve, indulatból; 2. Régebben a szoci kormány alatt a bal-libet nem kritizálták, csak akkor is OV-t elõszeretettel véresszájúan és kötekedve, indulatból.

Az elsõ sztereotipia ellen védekezhetsz, ha odafigyelsz és nem ülsz fel a terjesztett elõítéletnek, de összeveted az elhangzottakkal. Ezt megtetted, ahogy hsz-edbõl látom, ennek örülök és gratulálok is!
A második sztereoptipia, úgy látom, még mindig hat rád( /"elv"társaik regnálása idején mondanák meg így a véleményüket, de akkor is Orbán Viktort szapulták, s nem szóltak a nyolc év felhalmozott hibáiról/)

Erre hadd mondjak 3 dolgot: 1. Sztem akkor is nagyon fontos volt OV viselkedése és viselt dolgai – erre bizonyíték pontosan a mostani helyzet, ami nem derült égbõl villámként alakult ki, elõzményei voltak; 2. Tkp mit hiányoltál ezektõl? Konkrétan mit vártál volna tõlük? Pl. üdvözölni és népszerrûsíteniük kellett volna a Kossuth-téri forradalmi vizeldét? Ha pártatlanul végiggondolod, lehet, hogy valami olyast fogalmazol meg, amivel magad sem értsz egyet; 3. Kritizálták az akkori kormányt is! Ennek utána lehet nézni, nem tudom ugyan, meddig van meg a mûsorok fölvétele atz ATV honlapján. Én egy példát tudok: azt mondták, hogy a “szociális” népszavazás elõtt vissza kellet volna vonni a vizit-, napi- és tandíjakat, mert ez politikai égés lesz, és le fogják szavazni ezeket és úgy is meg kell szüntetni.
Erre vesztegetek pár szót. Rémlik, Avar volt leginkább emellett(pedig õ köztük a legkevésbé észkombájn)Én pl. általában Avart kissé túl balosnak gondoltam, ebben pl. nem értettem vele egyet(most már utólag, én is így gondolom)
Én nem képzeltem, hogy a magyarok ennyire ostobák és ilyen arányban leszavazzák a 3 díjat.(a hûtõláda turizmus idején bécsi kétségbe esett boltosok kiraktak magyar nyelvû táblákat: Ne lopj magyar! – nem gondoltam, hogy bunkónépünk még mindíg itt tart! Végül csak kb 800 ezer szavazó voksolt a díjak maradására, azaz a nyugatias polgári világra. Ezek lehettek volna egy modern liberális erõ bázisa, de a Szadesz cserben hagyta ezeket, az MDF hiába próbálta õket összefogni, az LMP szintén tkp.
géGyula 2011 ápr. 05. - 01:07:59 Előzmény zampano
(734/1281)
Nem lehet, hogy más országokban normálisabb választási törvény van, amely az ottani parlamentek összetételét nem torzítja úgy mint a nálunk?
szingh 2011 ápr. 04. - 19:53:03 Előzmény meszag
(733/1281)
Hogy buta lenne?
Az biztos nem.
géGyula 2011 ápr. 04. - 16:28:20 Előzmény pneklara
(732/1281)
Most, hogy elolvassalak idejöttem.
Örülök, hogy alakul a véleményed Persze jobb lenne, ha nem rosszabbodna minden, és pl. a véleményednek se kellene alakulni)
offtopic
géGyula 2011 ápr. 04. - 16:26:03
(731/1281)
Én fõleg az újságírónõket szeretném.
(Persze, módjával, ha SesztákÁgnesre, TorkosMatildra gondolok - hogy csak a legpregnánsabbakat emlíatsem)
8/10
offtopic
meszag 2011 márc. 30. - 18:35:04 8/10
(730/1281)
na meg hogy a törvényhozásban...... ennek külön jó hangzása van
8/10
offtopic
meszag 2011 márc. 30. - 18:29:31 8/10
(729/1281)
Apóca tudom mit erõlködsz. orbánnal egy dologban van igaza: nem lehet eléggé alábecsülni a népet. Sehol nem kapott volna ilyen program nélküli buta alak 2/3-ot.
zampano 2011 márc. 30. - 17:56:24
(728/1281)
És? 2/3-ada van a parlamentben. Mutass még egy miniszterelnököt az EU-ban, akinek 2/3-ada van a törvényhozásban. Nénike, nénike, te nem érted, mirõl beszélek.
8/10
offtopic
meszag 2011 márc. 30. - 17:48:01 8/10
(727/1281)
Milyen kétharmada? A választási rendszer sajátossága révén lett az az 53%-ból, ami úgy kb. 2,7 millió szavazót jelent. :P

Te imádod, egy dolog, de hogy süket is vagy...
zampano 2011 márc. 30. - 17:23:27
(726/1281)
Melyik ország miniszterelnökének van 2/3-ada? Ugyehogyugye? Ilyen széles körû támogatottsággal bíró politikust még nem látott az EU !!!
8/10
offtopic
meszag 2011 márc. 30. - 17:02:16 8/10
(725/1281)
:DDDD Ekkora marhaságot hogy bírtál leírni?
zampano 2011 márc. 30. - 16:45:22 Előzmény sanjust
(724/1281)
Fletó elvtársad volt az igazi bohóc az EU-ban, viszont OV-t félelemmel vegyes tisztelet veszi körül.
pneklara 2011 márc. 30. - 16:04:00
(723/1281)
Kedves géGyula: igen láttam az adást, és valóban egyetértettem velük. Nekem akkor nincs velük bajom, amikor ellenzékben vannak. Nagyobb hasznuk volna, ha "elv"társaik regnálása idején mondanák meg így a véleményüket, de akkor is Orbán Viktort szapulták, s nem szóltak a nyolc év felhalmozott hibáiról.
Igazuk volt W.Mária nénivel kapcsolatban, elvégre az ország miniszter elnöke megérdemel egyfajta megkülönböztetett ápolást. Igazuk volt D. Tamás gyerek, eu-s képviselõ szösszeneteivel kapcsolatosan is.
Arra lennék kíváncsi, hogy ha tisztességesen elmennek az idõs generáció tagjai, akkor is lesznek, akik életben fogják tartani az 50-10-1000 év elõtti történéseket, és az igazságkeresést?Mert egy mai fiatalt jobban érdekel az, hogy miért nem talál munkát, miért kell külföldre mennie a tisztes megélhetésért, miért tudnak a határ túloldalán rendet, fegyelmet követelni, és tartani.
Ez az alkotmányozás szép dolog, de kb. úgy van most helye, mint mikor a család a lepukkant, koszos lakásban, az éhhalál közelségében leül papírcsákókat hajtogatni, mert megnyugtatja az idegeket és a kedélyeket.Most már kezdek én is kétségbe esni. Tudtam, hogy nem lesz könnyû a körtánc a fidesz idején sem, de most már minden napra jut egy olyan bejelentés, ami kedvemet szegi a jövõt tekintve. Már abban sem bízok, hogy na még egy kicsit legyünk türelemmel.De már alternatívát sem látok.
10/10
sanjust 2011 márc. 21. - 22:13:04 10/10
(722/1281)
haha ezt ablamát az EU soros elnökét nem hívták meg a párizsi líbiával foglalkozó értekezletre.Átnéznek a miniducén,semmibe veszik.A baj csak az ,hogy egész Magyarországot járatja le ,és súlyos pénzben mérhetõ károkat is okoz.Nesze neked okos nép,nézzed csak a Való világot!