8/10
offtopic
meszag 2009 nov. 28. - 17:21:01 8/10
(321/1281)
Pffffffffff. :DDDD
issti1 2009 nov. 28. - 16:08:54
(320/1281)
Köszönöm szépen, de mért mondogatjátok ezt mindig csak a komcsik bûnei kapcsán? ..ha pl. vki a náci idõkbõl való (sokkal régebbi) sérelmeit hozza elõ, akkor mért álltok rögtön haptákba helyeselni -az bezzeg sokkal idõszerûbb?!
Hadd kivánjon már az én igazságérzetem is elégtételt pl. a komcsik által darabokra szakitott családom okán!
Pliz, csak most az egyszer, csak nekem...naaa!!!!!!!!
issti1 2009 nov. 28. - 16:03:00 Előzmény meszag
(319/1281)
Tudom amit tudok és látom amit látok: te még mindig reménytelenül imádod ezeket -hammár egyszer hatalomra segitetted õket..végülis logikus!

..csak ne szégyellnéd ennyire: nézz vele szembe, neked is jobb lesz- mert enélkül sosem fogsz kigyógyulni belõlük..
8/10
offtopic
meszag 2009 nov. 28. - 10:26:34 8/10
(318/1281)
Téged egy ostoba igazgató megsértett. Ez nem a rendszer hibája volt, hanem azé az egy emberé.
Nekem nincs információm, szerintem senkinek, hogy ki lopott, ki nem.
Nem dicsérek párás szemmel senkit abban a hszben sem. :P Megbeszéltük már ezt párszor mi, hogy ki mint látja a dolgokat, de Te szorgalmasan visszaugrassz a mókuskerekedbe. :(
offtopic
fredi60 2009 nov. 26. - 21:03:38
(317/1281)
"Jelentõs átalakítás elõtt áll a nyugdíjrendszer, ha a Fidesz nyeri a következõ választásokat és megvalósulnak azok az elképzelések, amelyeket az ellenzéki párt szorgalmaz. Az új nyugdíjrendszerben mindenkinek egyéni számlája lenne a tb-nél, ami rugalmas nyugdíjkorhatárt és differenciált - esetenként akár nagyon alacsony - nyugdíjakat hozna. A nyugdíjak megadóztatását tervezõ új rendszer egyik deklarált célja a választások környéki politikai "elígérkezések" visszaszorítása, de ehhez elengedhetetlen, hogy ne higuljon fel a mostani elképzelés."
http://www.origo.hu/uzletinegyed/hirek/20091116-atalakul-a-magannyugdijpenztari-rendszer-mit-szeretne-a-fidesz-varga-mihaly.html
Rahel 2009 nov. 26. - 20:37:21
(316/1281)
Héé...
-Akármelyik országban hasonló helyzet van a gzdaságban, oktatásban...
-Ez globális probléma, és nem egyedi!!
10/10
ondok 2009 nov. 26. - 20:27:41 10/10
(315/1281)
Majd ha mindenki csak egy kicsit is hasonlóan gondolkodik mint Te,akkor leáldozik az ilyen Viktorok ideje.De addig nagyon is prosperál ,és õ csak kihasználja a társadalom mentális állapotát és a lappangó ösztönöket(irigység,rasszizmus,bûnbakképzés,ellenségkép) ,amiket nagyon jól felhasznál ahhoz ,hogy hatalomra juthasson.És hogy mi várható tõle ,ha megszerzi ,arra egy nagyon is lehetséges forgatókönyv ,amit debreczeni J. leír legújabb könyvében.nade tudom õ áruló ,hülye,akinél nem is érdemes elolvasni ,hogy mit mond ,mert ugye megmondta az Echoban a Baeyer Zs.Én meg azt mondom ,hogy ne merjen majd senki panaszkodni ha mégis igaza lesz Debreczeninek,hanem vegye tudomásul ,hogy azt kapta ,amit megérdemelt.
Akkor már nem is nagyon lesz mód arra ,hogy panaszkodjunk,mert máris vannak listái a Fidesznek az emberekrõl,hogy ki nem adta oda a kopogtatót,és az ivivrõl levett képeket használják fel propagandára a választási kampányban.nameg meg lehet kérdezni az esztergomi embereket is ,hogy milyen egy fideszes polgármester.
10/10
ondok 2009 nov. 26. - 20:16:08 10/10
(314/1281)
Sõt, én 40 fõs osztályba jártam méghozzá egy elit belvárosi iskolában ,és az 5. elemiben nem volt olyan gyerek, aki nem értette ,amit olvas. Ma pedig még az érettségi után is van olyan
8/10
offtopic
meszag 2009 nov. 26. - 20:15:11 8/10
(313/1281)
Bocs a hibákért,de akadályoztatva vagyok.
8/10
offtopic
meszag 2009 nov. 26. - 20:06:26 8/10
(312/1281)
Nem venném a szívemre, hogy miattam dühöng, és bajod legyen, tehát hagyjuk. Van tehetséged, jogy kiragadd a részletet.
A lényeg a végén van, szinte utsó mondat. A többirõl már beszéltem eleget részletesebben.
Az borít ki, hogy mindenki gondolkodik, hogy kéne, merre? Erre egy viktor azt mondja mindenki hülye, és rosszakaró, õ tudja.... na ja.
10/10
ondok 2009 nov. 26. - 19:34:58 10/10
(311/1281)
Nana mikor engedte feco csókolgatni akezét úgy orbán módra?
Ez mán megint olyan objektív szardobálás ,mint mikor a Tompika elõállt azzal ,hogy Gyurcsány bemutatott amagyar népnek ,aztán csak annyi volt belõle igaz ,hogy felemelte a kezét.Na látod ez a görcsölés aszánalmas nálatok.Ma például a Fidesz elõállt azzal ,hogy akormány a felelõs a pécsi diák ámokfutó lövöldözéséért.Amikor aki nem hülye az tudja ,hogy mindenhol vannak õrültek ,akiket nem lehet kiszámítani.De a jobbos tábor ezt szereti hallani,elhiszi és nem veszi észre ,hogy ezzel igazolja a másik fél igazságát.
8/10
offtopic
meszag 2009 nov. 26. - 18:48:30 8/10
(310/1281)
Régen is voltak tanárok, harmincas létszámú osztályokkal.... igaz ennyi hülye adminisztrációt nem terheltek rájuk, de a tanítás minõsége nem volt rosszabb, sõt.. - de mivel nem vagy képes elvonatkoztatni, hagyjuk
8/10
offtopic
meszag 2009 nov. 26. - 18:46:03 8/10
(309/1281)
Mindenkit fenyeget a kirúgás veszélye most. Az a legegyszerûbb, mindent magadra venni, és megsértõdni. Értsd általánosságban - sajnáéom, hogy Neked címeztem.
8/10
offtopic
meszag 2009 nov. 26. - 18:44:11 8/10
(308/1281)
Hát nem tudom, de - most félre ne érts! és magadra vedd ezt is - de az az a szféra (közig, közalkalmazott, köztisztviselõ) erõsen túlburjánzott. Tízszer annyi embert foglalkoztatnak, mint a jóléti társadalmakban. Azért ez furi.
8/10
offtopic
meszag 2009 nov. 26. - 18:38:48 8/10
(307/1281)
Ez már egy régen elrontott történet. Ne hidd, hogy én teljesen higgadt vagyok, de mindig megpróbálom magam a másik helyébe képzelni. Nagyon igaznak vélem a Pygmalion-effektust.
8/10
offtopic
meszag 2009 nov. 26. - 18:31:20 8/10
(306/1281)
Viktornak biztos lesz szobra, majd akkor röhögj Istikével. :)
Egyéb iránt nem tudom mi ez a nagy magyar búsongó, semmi alapotok nincs rá. :P Rózsaszín álmokat kergettek itt sokan évekig, nem tudom hogy képzeltétek, hogy munka nélkül utol lehet érni a jóléti társadalmakat.

Echo tv-n hallgatom a hülyeséget, azt mondja: "mert az életszínvonal romlására is létezik mutató, és ha azt is figyelembe vennék akkor majd nem dicsérné a magyar kormányt az IMF!"

NA most azért hátha egy kicsit...annak isszuk a levét, hogy jobban éltünk, mint módunkban lett volna. A lakosság zöme is eladósodott eszméletlen mértékig....és folytathatnám reggelig, benneteket a tények nem érintenek, csak a múltba révedezve megy a picsogás (most nem a jogos sérelmekre gondolok). Állandóan valami régi szimbólumot kerestek, és kapaszkodtok, kisajátítjátok. Nekem tele van a törpöm az izmusokkal, a beetetett, megvezetett társadalommal, a csodavárással. :P
Még a biblia is azt mondja, segíts magadon, és Isten is megsegít!
Teljesen meg vagytok huzatva, állandóan csak ez megy: mert ezt is elvették, meg azt se adnak már. Örüljön, aki eddig kapott, számolatlanul és sokaknak érdemtelenül. Mert ez a kormány élvezettel teszi a megszorításokat ugye? Komolyan gondoljátok?
Álló emberrel mit lehet kezdeni?
Az, hogy ki-ki más gazdaságpolitika lépésekben látja a kilábalás módját, nem tragédia, hiszen csak körül kell nézni a közelmúltban, és nem csak a közelben, és nem irigykedni, hanem gondolkozni, olvasni. A másik: ilyen defláció negatív gazdasági ciklussal még nem volt. És a fene sok szakértõ még abban sem tud megegyezni, hogy vége a válságnak, vagy nem. :)
A fejekben levõ válságot kéne itt leküzdeni mielõbb.....
issti1 2009 nov. 26. - 17:24:47
(305/1281)
Akkor kérném a téteket: én vezetem az alapitvány kasszáját - olyan szobor lesz ebbõl, hogy csak na!!
Rahel 2009 nov. 26. - 16:50:25
(304/1281)
-"korlátolt értelmû medvebocs vagyok...."

-Ez a mondat nagyon aranyosan hangzik, és ez tényleg nem gúny, de nem szeretnél még valamit hozzátenni?
Rahel 2009 nov. 26. - 15:56:38
(303/1281)
-Hát én sem gondoltam soha az ellenkezõjét egy percig sem!!:DD
8/10
offtopic
meszag 2009 nov. 26. - 13:32:09 8/10
(302/1281)
"Nem mertem szóvá tenni, ....., azért mert nem tapsolom vissza a roma zenekart (ami egyébként remek volt, és rendkívül jó hangulatot csinált), mert elõítéletem van, az elõbbi megjegyzése miatt."

Logikailag sánta.., hogy lehet az utóbb elhangzott mondatra elõítéleted. Elõítéleted akkor eleve volt.