Anyiyta 2008 júl. 03. - 21:42:24
(41/121)
a csaj a Van Helsing-ben jobban nézett ki...szerintem
1/10
karvajfog 2008 márc. 25. - 19:21:22 1/10
(40/121)
Faeces. (Nagyobb, mint az elõzõ)
Trisha72 2007 nov. 28. - 15:54:32
(39/121)
Bocsika de Dobó Kata nem szerepel ebben a filmben :) Inkább a Görög Zita. De én sajnálom, hogy nem lesz benne már.
Selene 2007 nov. 04. - 23:18:42 Előzmény MP
(38/121)
Hát valahogy én elég rendesen tudtam követni a történetet. A vége talán tényleg nem lett olyan jó, de önmagában a film nekem tetszett. Már készül a harmadik rész. Kiváncsi leszek, mert ott az elõzményekrõl lesz szó, a nagy háború meg minden....de ott asszem már nem fog Dobó Kata szerepelni, mert vki más lesz helyette.:D
6/10
MP 2007 okt. 17. - 21:48:59 6/10 Előzmény sipka
(37/121)
Na igen... A történet elég gagyi. Nem igazán tudtam követni a logikai lóugrásokat. Ezen azért dolgozhattak volna többet. A csaj jó, a film egyszer biztosan nézhetõ.
sipka 2007 szept. 12. - 20:13:28
(36/121)
Úgy láttom, hogy ebben a fórumtémában inkább csak Görög Zita vámpírfarknyi (He-he) szerepérõl volt szó. Én általában megszoktam figyelni a magyar "hírességek" külföldi filmekben történõ szerepvállalásaikat, illetve az azokban leledzõ "halványan pislákoló" színészi játékukat. S ahhoz mérten, hogy Zitának nem volt nagy szerepe a filmben, nagyon meg vagyok elégedve azzal a 30 másodperces feltünésével. Vegyük példaként, Dobó Kata külföldi filmjeit.... Õ is rengeteg filmben kapott pármásodperces szerepeket, amikkel próbált felfelé evickélni a jobb szerepek irányába. S hát láthatjuk, hogy nem igazán sikerült neki, mivel szerény véleményem szerint Õ még ezeket a kis szerepeket is nagyon rosszul játszotta el. De ez az én véleményem, tehát a Dobó Kata rajongók inkább próbálják meg túltenni magukat az elözõ mondataimon. S most térjünk át a filmre.... Az elsõ rész nem igazán tetszett, mivel azt gondoltam, hogy egy vámpíros-farkasemberes filmben több akció van. De aztán utána néztem a gyártási költségnek, és mindent másképp láttam attól fogva: ilyen kevés pénzbõl, tényleg nem lehetett jobb filmet csinálni. S így már nagyobb elismeréssel szoktam vélekedni eme filmrõl. (De ettõl függetlenül szerintem elég fárasztó.) A második rész viszont kifejezetten jó lett!!! S látszik rajta, hogy most elegendõ pénzt adtak az elkészítésére. A látvány, az effektek, és az akció szcénák mind nagyon klasszak!! Egyedül a film vége nem tetszett, mivel valamilyen hatalmas összecsapást vártam "Selena" és a "Marcus" nevezetû fõgonosz között. Ehelyett gyorsan "ledarálták" az egész jelenetet :) Hát ennyi. Amúgy elkészült már azóta egy másik vámpíros film is, amelynek a címe: "Rise- Blood Hunter". Szintén egy nõi vámpír a fõszereplõje: Lucy Liu. Felraktam a plakátját. Bár vannak kétségeim a színvonalát illetõen, azért kíváncsi vagyok rá...
Newcastle United 2006 aug. 31. - 15:50:39
(35/121)
Buta akcióhorror, olyan mint az elsõ rész vagy a Penge trilógia. Kár hogy manapság csak az ilyen vámpíros filmek dominálnak.
F.Torres 2006 júl. 30. - 18:04:05 Előzmény anitana
(34/121)
csak a magyarok kön yvelik el õt fõszereplõnek :D
anitana 2006 júl. 08. - 13:44:55 Előzmény Timke
(33/121)
Ja! Görög Zitának nagyon kevés szerepe volt, és mégis õt könyvelik el fõszereplõnek! Bár azért jó h végre valami magyar! :)
Timke 2006 máj. 22. - 09:40:08
(32/121)
Azért én nem mondanám fõ szereplõnek Zitát. Fõszereplõ Kate Backinsale, a másik mutáns, illetve a fõgonosz. De Zitára kb csak utalás van, nem hiszem, h õ ettõl fõszereplõ. Persze nekem a szerepével semmi bajom sincs, csak ne az legyen kikiáltva, hogy õ a fõszereplõ. Nem, nem róla szól, nem õ. S a plakátokat is ezért tartom egy kissé túlzásnak.
jenyy 2006 máj. 21. - 12:35:45 Előzmény Timke
(31/121)
Én láttam a filmat és nagyon jo!Görög Zita annyit szerepelt amaenyit kelett ,de föszereplök közt a helye!
Ha nem ért valaki valamit,vagy csak G.Zitával van baja az ne nézze meg afilmet sem.
Egyébként amint mondtam nagyon jo film olt.Ebbe is és a amásik ba is tetszett az a rövid szerepe G.Zitának.
Timke 2006 máj. 10. - 20:55:59
(30/121)
Sziasztok!
Nekem tetszett a film, fõleg az elsõ. Annak igenis hangulata van, szerintem izgalmasra sikeredett, s folyton figyelned kellett, hogy megértsd az összefüggéseket. Görög Zita szereplését meg azért fújták fel nagyon, mert végre magyar színész is játszik egy "kasszasikerben". Az már kb lényegtelen, hogy hány percet játszik, de benne van. Hasonló a helyet Fenyõ Iván szereplésével a Bõrnyakúak c. filmben - õt is kikiáltottak új reménységnek, holott a filmben kb az összes jelenetét kivágták (amit a rendezõ nagyon sajnált - állt az egyik interjúban). Tehát Zitával is ez a helyzet.
Ami poén a filmben (mivel én feliratosan láttam), hogy a tv bemondónõ akcentussal beszélni Magyarországon ugye a magyart. Ez igazán érdekes.:) Nem?:)
Clara 2006 máj. 10. - 20:37:57
(29/121)
Én meg mondom õszintén, még nem láttam a filmet, mert majd hétvégén nézem meg, de nem értem, hogy miért kell mindenkinek Görög Zita rövid szerepén lovagonia! Igen keveset volt vásznon, de ez még nem azt jelenti, hogy a szerepe nem fontos! Szerintem nem kéne folyton ezzel piszkálni, mert különben sem olyan sok magyar színész jutott ki külföldi filmekbe! Legalább azért békén kéne hagyni, mert neki sikerült, mégha csak egy kis idõre is! De persze ez a vélemény is szubjektív....
lucka 2006 máj. 09. - 18:06:18 Előzmény bobtoreador
(28/121)
Hát én ma láttam a filmet,szétröhögtem az agyam,fõleg azon,hogy Görög Zita ,aki ottvan a plakáton,és a fõfõszereplõk közt...hát körülbelül 3szor látni a filmben,és 2 szót mond..
Én nemtom,de ez egykicsit gáz:) hát de nem csak statsizta?
Amúgy ara jó volt,hogy el töltsem a délutánom egy részét,meg ugye jókat röhögtem,de vártam hogy vége legyen
ez az én véleményem...és látom,vannak akik hasonloan gondolkodnak Görög Zita "nagy" szerepérõl
jenyy 2006 ápr. 28. - 16:52:28
(27/121)
Elfelejtettem,ö nem csak eggy statiszta mert ,ha nézted és érteted a filmet...ö a film szerint eggy nagyon fontos személy(vámpir)
jenyy 2006 ápr. 28. - 16:50:26
(26/121)
Nem tudom miért kell véleményt irni a filmröl,ha nem is láttátok?
ez azoknak szol akik tényleg mellé irtak dolgokat.Az elsö rész is nagyon jo volt a második az!!!!Nézd meg és utána mondj(atok)véleményt.Meg a Görög Zitával kapcsolatba:szerintem szinésznöként is jo,és müsorvezetöként is.CSak az ir rola rosszat aki irigyli a széségit.Másért biztos nem .
bobtoreador 2006 ápr. 27. - 09:42:24
(25/121)
Valszeg ,mert a jogdíj elvitte volna a lové nagyrészét, plusz csak vita lett volna belõle. Így lett egy film a nagyon hasonlít a WoD-re, a hangulata is szinte egy, de vannak különbségek, hogy ne lógjon ki lóláb.
Ha valaha is film készül WoD-hez, az már csak az új világképhez jöhet ki.
Aarym 2006 ápr. 25. - 21:38:44
(24/121)
Helló minden kedves arcnak!
Na, akkor elmondom én a véleményemet a filmrõl (az 1. és a 2. részt is beleértve); a film látványvilágot tekintve nem rossz, akik a speciális effektusokat csinálták jól végezték a munkájukat. Nekem Görög Zitával nincs semmi bajom, hogyha tényleg szerepelne a filmben, de ezek a néhány másodperces belépõk szerintem nem érnek semmit. Bármelyik statiszta is többet szerepel a filmben.:) Ez a magyarországi téma is jó lenne, ha nem lenne ilyen viccesen tárgyalva, mert a sztori TÖK GÁÁÁZ! Szerintem. Meg az RTL Klub szerint is.:) Sõt, a csirke is ezt mondta.:) Úgyhogy az összkép egy jól kinézõ láma film. Mért nem vették meg a Vampire-The Masquerade licencet és alkalmaztak valami normális forgatókönyvírót?????
x-tro 2006 ápr. 21. - 12:36:35
(23/121)
:) egyet, bár kivágni nem kéne, hiszen ugyan mindegy kit vágnak be helyette.

hogy zitusbabából színésznõ legyen, valahol máshol kellene kopogtatni, mint ilyen B-kategóriás moziknál...
szisz 2006 ápr. 20. - 21:01:20
(22/121)
x-tro, egy kis gúnyt érzek abban amit írtál :-D Most egyetértesz, vagy nem? :-)))))))