1/10
adamnagysweetmovie 2012 jan. 22. - 00:54:55 1/10
(1258/2618)
Elalvás elõttre egy közlemény:

A belügy emberemlékezet óta nem örült így tüntetésnek
A kormány nevében a Belügyminisztérium sajtóosztálya reagált a mai "békemenetre". A tömör közleményt szó szerint közöljük.

"A civilek által szervezett, kormányt támogató szombati rendezvény rendben befejezõdött. A békés, jó hangulatú eseményen közel négyszázezren vettek részt. Emberemlékezet óta Magyarországon ekkora tömeg még nem demonstrált a kormány és politikája mellett. Rendõri intézkedésre nem volt szükség."

(Belügyminisztérium, Sajtóosztály)
vonderm 2012 jan. 22. - 00:54:26
(1257/2618)
A bank ugyanazt csinálta a devizahitelek kamatának emelésekor, mint a kormány az üzemanyagok árának növelésekor.
opsz megugrott fél százalékkal akkor gyorsan emeljünk 1 százalékot, leesett 3 százalékkel, na jó csökkentünk egytized százalékot.
Lemásolják egymás szemétségeit.
vonderm 2012 jan. 22. - 00:51:33
(1256/2618)
Minden normálisabb európai nemzet nacionalista.
Az osztrákok, a németek, a svájciak, az olaszok, a franciák, a spanyolok, az írek, a portugálok, sõt még az igencsak idióta amerikaiak is stbstbstb.

Mindenki, csak a magyarokból akarják kiverni a magyarságtudatot. Annyira könnyû rásütni és pejoratív értelemben használni a nacionalista vagy a magyarságtudat szót.
Az más tészta, hogy kispöcs orbán csak elhiteti a néppel hogy õ mekkora magyar !
offtopic
kõmacska 2012 jan. 22. - 00:50:25
(1255/2618)
Tökmindegy, milyen logikátlan, szerintem így lesz. Akármilyen arculcsapásként is fog érni sokakat, nem hiszem, hogy különösebben érdekelné Orbánt vagy Gyurcsányt. Így végre nem kell "baloldalisággal" meg "keresztény népnemzeti" értékekkel törõdni. Szerintem többet számít, hogy Gyurcsány "odabaszóbb", mint mondjuk Pokorni. Ja, és azt sem hiszem, hogy féltené tõle a hatalmát. Valójában 2006-ban is önként állt félre. És ezt szerintem Gyurcsány is pontosan tudja. És még sok mindent tud, ami miatt szerintem örülni fog, ha beveszik a buliba, és eszébe se jut a "palotaforradalom".
1/10
adamnagysweetmovie 2012 jan. 22. - 00:50:01 1/10
(1254/2618)
Szerintem csak úgy csinál, hogy a bizalmába férkõzzön. Féregszerû eljárást folytat szegénnyel, de én a szellemlátó pártján vagyok!!!
1/10
adamnagysweetmovie 2012 jan. 22. - 00:48:06 1/10
(1253/2618)
És ha Brüsszel visszafizetteti a végtörlesztési terheket, akkor a bankrészt is te, meg te, meg te állod:)
Ja, meg én:)
vonderm 2012 jan. 22. - 00:46:52
(1252/2618)
Az biztos hogy megdolgozik a pénzéért, legalább egyszer elvigyorogná magát de nem, komolyan veszi a riportalanyt !!
1/10
dantonb 2012 jan. 22. - 00:46:35 1/10
(1251/2618)
Az nem vette be agyógyszerét aki nem látja hogy folyik aHorthy féle nacionalizmus élesztgetélse ,aminek mi lett az eredménye?Az amit írtam ,ahelyett hogy akkotr is a nem nem soha harsogása helyett kerstük volna a jó irányú politikai kapcsolatokat ,építgettük volna az országot hogy ne a lett volna magyar betegség a neve atüdõbajnak. Biztos Ady és Móricz gyógyszere is elgurult amikor elítélték a feudális úri Magyarországot:kevesebb melldöngetés magyarkodás ,több tett .És ezek azok a gyökerek ,amiket most élsztgetnek,ráadásul ezeknek anáci vadhajtási ugyancsak éledeznek.Ez volt az oka a magyar nép tengernyi szenvedésének,nameg a bolsevizmus betegségei szintén ,de annak nincs gyökere nálunk.aki ezt látja az nem elfogult balos, hanem elemzõ ember.
vonderm 2012 jan. 22. - 00:45:53
(1250/2618)
Olyan szép õsrégi magyar neveket ad a gyerekeinek is :))))))))
1/10
adamnagysweetmovie 2012 jan. 22. - 00:45:47 1/10
(1249/2618)
A nõ rendben van, de a riporter??? Majomként mutogatni egy ilyen szerencsétlen férfit?
vonderm 2012 jan. 22. - 00:44:40
(1248/2618)
A Fidesz mindig is rengeteget tett a csókosai zsebébe ráadásul ezt nyíltan, pofátlanul csinálta, míg az mszp inkább rejtett módon :)

Most is csak hányni lehet a SZÉP-kártyától, az Erzsébet-utalványoktól a Széchenyi-hitelektõl stbstb...

Ráadásul ( bár nagyon sajnálom a hiteleseket), de azzal hogy nem a bankokkal fizettetik ki a devizahiteleseket megsegítõ programokat, hanem most is állami kamattámogatást kapnak, hát ez nem buli azok számára akik nem vettek fel hiteleket és adóznak az államnak, hiszen az õ adójukból fogja az állam fizetni a hitelesek kamattámogatását.
1/10
adamnagysweetmovie 2012 jan. 22. - 00:44:09 1/10
(1247/2618)
Akkor jó. Közszolgálati feladatot teljesít, még egy kis önirónia, és paff leszek az örömtõl.
vonderm 2012 jan. 22. - 00:39:25
(1246/2618)
Egymásnak esünk holmi hülye fidesz vagy mszp miatt, amikor ennél sokkal fontosabb dolgok történnek az országban !! :))))))))))))))

http://www.youtube.com/watch?v=GIikRNTPwlQ&feature=player_embedded

Ne hagyjátok ki !! :)))
offtopic
Rhaegar 2012 jan. 22. - 00:39:13 Előzmény meszag
(1245/2618)
Ezzel mit akarsz mondani?
Csak nem azt, hogy Moldtun a Ti oldalatokon áll ?!

Ha-ha-ha.. kizárt dolog.

Moldtun pártatlan, oldaltalan, csoporttalan. Mert õ az Orákulum.
offtopic
kõmacska 2012 jan. 22. - 00:39:12
(1244/2618)
Mindegy, ezen nem tudsz változtatni. Van, aminek nem érdemes nekimenni. És a nemzeti identitásnak lehetetlen.
Orbán nemcsak azért népszerû, mert a sok hülye embert megtéveszti stb... hanem mert kibaszottul magyar. Végre valaki, aki nem akar idegeneket kiszolgálni, nem alázkodik meg senki elõtt, legfeljebb ravaszkodik, ha muszáj.
Csak hát a magyarokat se szolgálja, azokra pont ugyanúgy fütyül, mint Hillary Clintonra. Összeomlik a bkv? Oda se neki. Tarlós idõpontot se kap nála, nemhogy pénzt vagy bármiféle ígéretet.
1/10
dantonb 2012 jan. 22. - 00:38:06 1/10
(1243/2618)
Egyrészt nem beszéltem az MSZPrõl csupán arról hogy egy tüntetés mégha nagy létszámú is nem jelent semmit a választási eredmény elõrejelzésére.Éshát akkolr ejtsünk szót az MSZPrõl is .Igen amagyar nép megvezethetõségét korlátoltságát mutatja hogy ennyire bevette a szardobálását és szervezett rágalomhadjáratát afidesznek hogy elhitték hogy ám az MSZP az sokkal korruptabb mint a Fidesz.én meg azt állítom hogy a Fidesz sokkal többet lopott eddig is csak nem verték nagydobra ,és hát ahhoz asszisztált az ügyészség is .teljesen nyilvánvaló jelek mutattak erre csak ahülye nem látta. Az mszpben volt korrupció és hatalmi furkálódás és tehetetlneség ,igaz egy páratlanul destruktív ellenzék melett kellett kormányozniuk ,de még így is összehasonlíthatalanul többet poriodukáltak mint aFidesz nemcsak most de elsõ kurzusa idején is egy nagy semmit tudott Orbán felmutatni.
vonderm 2012 jan. 22. - 00:35:14
(1242/2618)
Hiszek abban hogy úgy manipulálhatnak választási eredményeket, ahogy akarnak. És mivel van hozzá bõr is a képükön, ezért semmin nem fogok csodálkozni 2014-ben...
1/10
dantonb 2012 jan. 22. - 00:31:08 1/10
(1241/2618)
Az pont eldöntötte volna az eredményt 2002ben a fidesz javára.
1/10
dantonb 2012 jan. 22. - 00:28:49 1/10
(1240/2618)
nem egyedül Szelényi gondolja ezt,de szerintem ezek az emberek okosabbnak gondolják Orbánt és Matolcsit mint amilyen.ehhez kéne egy határozott koncepció ,de mint látjuk inkább akapkodás van napirenden ,a napi ötletelés .Ld magánnyugdíjpénztár kitapinthatóan ötletszerû felszámolása ,végtörlesztés ,bérkompenzáció és sorolhatnám.Ráadásul az hogy Argentinában hangsúlyozom komoly áldozatok és szenvedés után megindult agazdaság ahhoz kellett acikkben is említett természeti kincsek és potenciál ,ami nálunk nulla.nem tudnának ebbõl jól kijönni ,és Argentinában is lecserélték az államcsõdkor regnáló kormányt .márpedig Orbánnak fontosabb a hatalom ,elsõdleges,nem lenne ideje kivárni afellendülést.Éshát valóban kapitulált az Únió elött,bár ez akár idõhúzás is lehetne .Szóval ez ellentétes lenne az eddigi kommunikációs módszereikkel is ahol még amegszorítás szó is tabu,nemhogy az államcsõd.
vonderm 2012 jan. 22. - 00:23:24
(1239/2618)
Most megint bevetted a baloldalas gyógyszeredet. Ne légy már ennyire elvakultan balos.