miénkittatér 2012 febr. 07. - 15:05:09
(1818/2618)
Ezek a tulajdonságok nem genetikailag kódoltak. Így lehetséges úrrá lenni rajtuk.Persze kényelmesebb félretolni és ezzel takarózni míg milliárdok nélkülöznek egy olyan bolygón ahol mindenkinek jutna pl élelem bõséggel.
offtopic
kõmacska 2012 febr. 07. - 14:48:44
(1817/2618)
http://www.youtube.com/watch?v=rST_oR-d64o
"Mûszerekkel mérem a nagy közömbösséget, túlcsordulnak a skálán a kapott eredmények."
offtopic
meszag 2012 febr. 07. - 13:52:29
(1816/2618)
Bár optimista vagyok, de nincsenek illúzióim. Amíg csak két ember él a Földön, egyik mindig igyekszik majd kihasználni a másikat. A magyar valóságot meg leírtam.
miénkittatér 2012 febr. 07. - 13:45:47
(1815/2618)
Amíg mindig vissza akarsz térni a "Földre" mert félsz a változással járó bizonytalanságtól, addig azt a rendszert táplálod, ami milliárdnyi embert tart az éhezésbe nyomva a másik milliárdokat meg napi 2 dolláros éhbéren tart.
Most még könnyû ezekrõl tudomást sem szerezni és bohóckodni pártosdival, hogy valamelyik párt majd jutalomfalatot dobjon eléd. De a rendszer nem tudja magát fenntartani, egyre többen kerülnek a nélkülözõk közé. És mivel a nélkülözõk nem hasznosíthatok a rendszer javára, így újabb rétegek kerülnek a teljes kizsákmányolásba.

Majd akkor mikor neked is egyre nagyobb nehézségeid lesznek, akkor ráeszmélsz. De az lenne a jó ha az emberek zöme még azelõtt ráeszmélne mielõtt az utcára kerülés éhezés fenyegetné õket.
Amíg ezt a rendszert élteted ezzel a szavazósdi játékkal ( és itt lépj ki kicsit a hazánk szûk korlátai közül, gondolkodj globálisan) addig felelõs is vagy milliárdnyi ember elszegényedésében.
offtopic
meszag 2012 febr. 07. - 13:39:59
(1814/2618)
-t :), azaz közömbös
offtopic
meszag 2012 febr. 07. - 13:19:03
(1813/2618)
Térjünk vissza a Földre. :)
Maradnak a pártok, akikbõl választhatsz. Egyenlõség jelet azért nem lehet közéjük tenni, kritizálni lehet, sõt kell is õket, az értelmesebbje tanul a hibáiból, aki nem az egyszer csak megmérettetik, és könnyûnek találtatik.
Egyet nem szabad: köztömbösnek maradni, vagy mindegyik rossz alapon kívül maradni.
1/10
adamnagysweetmovie 2012 febr. 07. - 13:13:03 1/10 Előzmény dantonb
(1812/2618)
Jobban hazudnak? Ne túlozz.
A jó hazugság hihetõ, a képtelen fantazmagóriák és felelõsségelhárító összeesküvéselméletek, valamint a dolgok más szempontból való megközelítésének képtelensége inkább szánalmat keltenek a kicsit is önállóan gondolkodni képes emberekben.
1/10
adamnagysweetmovie 2012 febr. 07. - 13:07:49 1/10 Előzmény dantonb
(1811/2618)
Pontosan, én sem tudok mást hozzátenni:(
miénkittatér 2012 febr. 07. - 12:16:07
(1810/2618)
Szervezettség nyilván kell, de nem politikai pártok formájában. Politikai pártok a nép feletti uralmat képviselik, gondoskodásuk addig terjed, hogy modern rabszolgaként kiaknázzák az emberek munkaerejét a saját profituk érdekében,akiben meg nem látnak potenciált erre az csatlakozhat a Föld milliárdnyi szegénységben sínylõdõ embere közé. Ha kinézel a hazai pártcsatározás mögül , akkor ezt láthatod te is.
offtopic
meszag 2012 febr. 07. - 12:03:42
(1809/2618)
ráadásul ugye tudni kell, azokat a népszavazási kérdéseket feltenni, meg nem csak hogy el kell tudni olvasni, de értelmezni is kéne a tartalmat, és a döntés következményeit. Szerintem túl rövid idõt adtam rá... :(
offtopic
meszag 2012 febr. 07. - 11:45:48
(1808/2618)
szóval kifogásokat keresel.. :)
Már pedig pártok, némi szervezettség nélkül nem megy, nálunk meg fõleg nem. Kicsit odébb van (500 év) mire a magyarok is olyan tudatos, törödõ állampolgárok lesznek, mint svájcban, hogy sok mindent népszavazással el lehessen dönteni.
miénkittatér 2012 febr. 07. - 11:41:16
(1807/2618)
Ha pártot alapítanék, ugyanannak az áldemokratikus, modern rabszolgatartó rendszernek lépnék a soraiba. Ezt az egész kizsákmányoláson alapuló rendszert kéne megszüntetni világszinten.De amíg az emberek folyamatosan bizalmat szavaznak valamelyik oldalnak, addig ezt a rendszert támogatják, csak azért mert egyiktõl 4-5 ezer forinttal többet remélnek a pénztárcájukba.
offtopic
-csengõzoli-- 2012 febr. 07. - 11:35:10 Előzmény Moldávia bánata
(1806/2618)
Messze voltam,de hazaértem, ne aggódj :D
offtopic
meszag 2012 febr. 07. - 11:16:31
(1805/2618)
de mégse alakítottál még pártot, csak fújjolsz mindenre
miénkittatér 2012 febr. 07. - 11:04:14 Előzmény dantonb
(1804/2618)
Te is csak maszatolod a felelõsséget, attól mert meg akarunk szabadulni a Fidesztõl, hiába is kormányozott szerinted klasszisokkal jobban az mszp, ha ez a több klasszis csak ezt jelenti amit a 8 évükben csináltak, akkor bárgyú dolog õket visszasírni.Mindkettõ mehet a levesbe, mert mindkettõ alkalmatlan.Csak sokan sajnos azt hiszik, ha az mszp- alatt 5000 forinttal több maradt a kasszájukban, hogy az mecsoda pazar világ volt.És képesek ennyiért azt a másik bóvli bandát éltetni, ahelyett hogy vasvellával zargatnák el mindkettõt :)
offtopic
-csengõzoli-- 2012 febr. 07. - 10:06:59 Előzmény drProktor
(1803/2618)
Látod ez jellemzõ rád.
Beszélgetünk egy konkrét témáról, levezetem,hogy mekkora butaságot sikerült belekotyognod, a válaszban meg beszélsz mindenrõl a liberálisoktól kezdve a fórumos brancsokon át, egészen a "jobboldali hangulatkeltésig", csak az adott, konkrét témáról ne kelljen.
Szidod Orbánt,hogy miért nem látja be a hibáit,közben mit teszel?
A kezed letörne,ha le kéne írnod,hogy most sikerült jó nagy butaságot közbekotyognod, nem... ha beledöglesz sem látod be,hogy nincs igazad, kizárt! :)
Szidod a rendszert, közben pont az ilyen felfogású emberek okozzák a kialakult helyzetet, pont ez a mentalitás vezetett idáig.
Tudom,hogy úgyis hiába tépem a szám, nem fogod megérteni...
offtopic
kõmacska 2012 febr. 07. - 02:02:54
(1802/2618)
minden egyéb érv helyett, amiket már rengetegszer leírtak és elmondtak, elég ennyi is: http://www.youtube.com/watch?v=RbGXCvNPY9k - 7. másodperc.
offtopic
kõmacska 2012 febr. 07. - 01:53:35
(1801/2618)
"csak az akbség hogy a WTC re nem lehetett felkészülni ,míg ezeknek volt két éve hogy legalább egy tervezett csõdöt csináljanak"
Sajnállak, de a wtc-re kibaszottul felkészültek. Meg a gazdasági tönkretételre is meg minden egyébre. Sajnálom, de ehhez az elõadáshoz már megírták a forgatókönyvet. És egyre jobban látszik, hogy a New World Order megvalósítása a terv szerint halad. Egyre kevesebb az akadály, egyre kisebb az ellenállás, egyre több a behódoló alattvaló. Persze a végén belefutnak majd a pofonfába, de addig sajnos szörnyû dolgok történûlnek. http://magyar-irodalom.elte.hu/sulinet/igyjo/setup/portrek/ady/kronikas.htm (Remélem, hogy Ady után 100 évvel majd eléri õket a pofonfa. És remélem, hogy én is ott leszek).
1/10
dantonb 2012 febr. 07. - 01:48:51 1/10
(1800/2618)
A Malév visszaállamosítása pár hónappal aválasztások elött volt,ezért természetes hogy akkor már nem akarták megkötni az új kormány kezét,és ami akbség hogy õk figyelmbe vették a fidesz kívánságát aki helyeselte az államosítástazt állította hogy van megoldása a Malévre is.Ezért messze nem azonos a felelõsség a csõdben és ez meg ahogy ez történt,páratlan anemzetközi gyakorlatban gondoljunk csak a Swissair esetére.Akárhogy is ragozzuk ,a szocik klasszissal jobban kormányoztak mint ez a maffiózió banda.
miénkittatér 2012 febr. 07. - 01:04:36
(1799/2618)
Egyébként igaz, jól elbaszták itt a Malévnél is ezt a két évet a nagy semmire. Mondjuk az Oszkó azt mondta, hogy voltak nekik terveik a leendõ csõd kezelésére, csak 2010 ben már a befektetõk kivárni akarták az új kormányt.
Mondjuk ez így utólag is csak egy "mi lett volna ha" , megaztán õk is olyan nagy "szakértõk" mindenben :) Egyiket csuknám le hazaárulásért, mert eddig pöcsöltek vele, a másikat meg a mostani két évért :)