1/10
dantonb 2012 jan. 03. - 23:48:33 1/10
(198/2618)
Akkor áruld már el hogy Te pl mit csinálnál ha elmész egy tüntetésre és ott leköpnek és pofozgatnak és arendõrség ezt hagyja .Mosolyognál? kezet ráznál az idiótákkal? Árulkodó kijelentéseid vannak mégpedig alakonikus kijelnetése annak hogy az MSZP alkalmatlan ill hogy VALÓSZÍNÚLEG a sötét alak diktatúrára tör.Ne röhögtess mán ,hogy ennyi tény után valószínûleg :)Ez akét kijelentésed is napnál viláhggosabbá teszi érzelmi hovatartozásodat.AZ egyik félnél keresed akákán acsomót ,amásiknál meg valószínülegezel.mellelseg a mai kormányzás fényében csak visszasírni lehet aszoci kormányt ,ésha lefejtjük róluk a mesterségesen felfújt, legalábbis a fidesz hasonló ügyehez képest, korrupciós ügyeket,akkor mitõl is voltak alkalmatlanok? ,mert konkrét tény erre nemigen van.
offtopic
-csengõzoli-- 2012 jan. 03. - 23:45:33
(197/2618)
Látod csak nem bírod megállni,hogy nekem írogass :)
offtopic
vénasszonyok_nyara 2012 jan. 03. - 23:45:16
(196/2618)
Én nem bocsátkoztam feltételezésekbe a múltadról. A jelenedet nézve, az talán tény, hogy vonzódsz az MSZ(m)P-hez és a gyurcsányihoz.
Te állítasz valamit az én múltamról, én pedig hajlandó vagyok bizonyítékokkal, személyesen megcáfolni. Ha nem vagy rá kíváncsi, akkor talán ne gyanúsítgass.
A virsli válasz volt a svédasztalra, amivel engem le lehetne szerinted kenyerezni.

Egyébként nem tudom mi tart vissza, nem harapok és nem vonzódom a férfiakhoz.
offtopic
kõmacska 2012 jan. 03. - 23:41:36
(195/2618)
Honnan veszed, hogy védem õket? Épp azt írtam róluk - csõcselék. Az védelem? Érdekes felfogása a védelemnek.
Én csak azt írtam - ha az mszp vezérkara úgy viselkedik, mint a csõcselék, akkor saját maguk állítják magukról, hogy õk csõcselék. Nem jelentenek alternatívát. Nem is akarnak azok lenni. Õk is csak kerepelni meg sípolni meg verekedni meg ordítozni meg köpködni akarnak, az utcán, a demokratikus tömegben... (ja meg sörözni és virslizni).
Itt nincs választási lehetõség, nincsenek alternatívák. Épp elég ideig bizonyították az mszp-sek, hogy alkalmatlanok, és most sem emelkednek felül az eddigi szintjükön. Most is csak magukat adják.
Tehát van egy sötét figura, aki valószínûleg tényleg diktatúrára törekszik - és vele szemben van számtalan bohócsipkás hülye, aki minél többet beszél, annál inkább nyilvánvaló róla, hogy csak szánalmas gyalogparaszt. Saját magukat se veszik komolyan, hogyan számolhatna velük bárki is komolyan?
1/10
dantonb 2012 jan. 03. - 23:39:51 1/10
(194/2618)
Hát sajnálnám ha fogyatkozna az értelem tábora ,pláne hogy még a Klubrádiót is elhallgattatták,éshát teljes össztûz zúdul a néphülyítés okán,lassan már csak az internet marad a szólásszabadságra ,amíg nem jön a fekete autó.Mindenesetre kívánom ,hogy személyes ügyed jól intézõdjön,addig is üdv.
1/10
dantonb 2012 jan. 03. - 23:34:37 1/10
(193/2618)
ne tulajdoníts ekkora feneket annak ,aminek nincs,Te virsliztél le engem azaz komcsiztál le ,Erre közöltem magamról valamit és abbeli gyanúmat fejeztem ki hohgy nálad ez másképp volt.ha nem találtam ,akkor hurrá ,meg lehetsz nyugodva ,de mibõl gondolod hogy diplomáciai személyes tárgyalásokat kéne folytatni a te átvilágításodról.Az pediglen pusztán egy logikai megállapítás ,hogy egy ilyen fotó semmit nem bizonyít .ezt kérdezted és én pedig válaszoltam rá.
1/10
adamnagysweetmovie 2012 jan. 03. - 23:30:55 1/10
(192/2618)
Ez csak egy idézet, de téged is megemlítettelek benne egy késõbbi sörözés apropóján. Most van egy komoly zûr az életemben, de ha Orbán elmenekül a Bahamákra, mindenképp üljünk össze, asszondom!

"Így van, veled és meszaq-kal lépjünk koalícióra! Egy közös sörözés is jó lenne egyszer majd (tudom vénasszonyok nyara operába küldene, de én a városligetben sörözök-virslizek, és az új alkotmánnyal csapkodom a legyeket), csak egyenesbe kéne jönni a dolgaimmal!
Az a rossz hírem van, hogy kevés az idõm ide irkágatni, a fentebbi két úron kívül értelmét sem nagyon látom, de ez legyen az én bajom.
A felszínes jobboldali ellenzékünk kénytelen lesz hiányomban kicsit önállóan tájékozódni. Azért ti tartsátok bennük a fényt. Különben végképp elbutulnak..."
1/10
dantonb 2012 jan. 03. - 23:30:47 1/10
(191/2618)
neked van idõd és hát ez egy sikerélményed legyen legalább,én viszont egy ilyen Fórumon ,ami nem marad meg az utókornak ,sõt sokszor még a következõ órának sem ,a gondolatot tartom lényegesnek ,mert nekem az is szokott lenni.A doktori disszertációmat pedig nyilván nem így adom ki a kezembõl.Tehát mégesgszer nekem memigen kéne gooogliznom ,mert tudom hogy mit írtam hibásan ,de nem érdekel.
1/10
adamnagysweetmovie 2012 jan. 03. - 23:28:09 1/10 Előzmény dantonb
(190/2618)
Így van, veled és meszaq-kal lépjünk koalícióra! Egy közös sörözés is jó lenne egyszer majd (tudom vénasszonyok nyara operába küldene, de én a városligetben sörözök-virslizek, és az új alkotmánnyal csapkodom a legyeket), csak egyenesbe kéne jönni a dolgaimmal!
Az a rossz hírem van, hogy kevés az idõm ide irkágatni, a fentebbi két úron kívül értelmét sem nagyon látom, de ez legyen az én bajom.
A felszínes jobboldali ellenzékünk kénytelen lesz hiányomban kicsit önállóan tájékozódni. Azért ti tartsátok bennük a fényt. Különben végképp elbutulnak...
offtopic
vénasszonyok_nyara 2012 jan. 03. - 23:27:37
(189/2618)
beszéljünk meg privátban egy találkozót és bemutatom neked az eredeti példányt. Azt talán nem várod el tõlem, hogy névvel, címmel felrakjam az internetre. Ha pedig erre nem vagy hajlandó, akkor fejezd be légy szíves az alantas gyanúsítgatásokat. Én lehet, hogy néha élcelõdtem veled, de nem gázoltam egyszer sem a becsületedbe.
vonderm 2012 jan. 03. - 23:26:14
(188/2618)
Nyilvános fórumra írsz, így amit leírsz bizonyos fokon minõsít téged is, akár akarod akár nem.
Politikailag összekülönböznek emberek ez természetes, de legalább a magyar nyelv maradjon fent tisztességben, elég ha a fiatalok nem törõdnek vele. Velem is gyakran elõfordul hogy nem vagyok biztos egy szó helyes leírásába, ekkor fogom kedves goole barátunkat és utánanézek. :))
1/10
dantonb 2012 jan. 03. - 23:18:19 1/10
(187/2618)
Hova gondolsz ,hogy merném én magamat Schmitt aláírógépezet et. hoz hasonlítani? Talán feltünt neked hogy rémesen gépelek és nem törödöm vele ,bár a múlt idõt azért két t-vel írom pl.Nameg bevallom hogy francia nyelv nem része azoknak ,amiket beszélek.
vonderm 2012 jan. 03. - 23:12:31
(186/2618)
Bocsi , hogy belekotyogok, de lehet õ így mondja : l'art pour l'art :))

Ne tanuljunk már mindent el smidtpalitól :))
offtopic
kõmacska 2012 jan. 03. - 22:56:59
(185/2618)
nem vagyok jobbos és nem nézek tévét.
1/10
dantonb 2012 jan. 03. - 22:51:09 1/10
(184/2618)
nehogy mán egy jobbos tartson elõadást a kultúrált tüntetésrõl az évek során folytatott és támogatott hugyozós és tojásdobálós és nemzeti ünnepeket meggyalázó elõéletetek után,mert elég röhejesnek hat .Éshát nemcsak a Hír Tvt kéne bámulnod meg a hírhamisító köztvt ,mert azt tudjuk hogy õk jól tudnak montírozni és hazudozni.Ráadásul egy tüntetésen teljesen legális az "ordibálás "Pláne ha nem akarták elhányni magukat pl a kopasz álelenzéki provokátoroktól.
1/10
dantonb 2012 jan. 03. - 22:44:01 1/10
(183/2618)
Mér talán én csüngök Gyurcsányt montrázva a Fidesz emlõin és mellesleg éjjjel nappal a fórumon is, vagy Te?
offtopic
kõmacska 2012 jan. 03. - 22:37:43
(182/2618)
Igazad van, nem te állítottad õket egy szintre - saját magukat tették oda.
Maguk érezték azt, hogy a számukra megfelelõ politizálási szint a sípfújás meg ordítozás.
Amíg a másik oldalon ezt "csõcselék" csinálja, addig itt az mszp VEZÉREI.
1/10
dantonb 2012 jan. 03. - 22:27:42 1/10
(181/2618)
Hát miután leköpdösték és lökdösték õket,nyilván nem ajándékcsomaggal ajándékozták meg bunkókámékat,hanem kimondták avalóságot hogy nácik.De legalább nem vágták fejbe jó kereszténymódjára táskával ,aki hozzájuk sem szólt és nem bontottak kordont mint a jelenlegi miniduce és társai.
offtopic
kõmacska 2012 jan. 03. - 22:16:02
(180/2618)
Ahogy látom, te is a fradi-drukkerekkel veted ösze az mszp vezetõit.
Tehát õk állnak egy szinten - az egyik sípol, a másik köp...
Õk a politikai alternatíva.
Ez pedig azt jelenti, hogy bármelyik Orsós Renátóból meg Czövek Frédibõl lehetne miniszterelnök, aztán demokratikusan váltogatják egymást.
Éljen a Nép!
offtopic
meszag 2012 jan. 03. - 22:12:48
(179/2618)
nni meg a fordított értékelést ki is hagytam. :)