Téma: Űrdongó

Sz. Péter 2019 ápr. 07. - 11:10:58 Előzmény Findzs
(25/45)
Mint minden Transformers.
3/10
Findzs 2019 ápr. 07. - 09:56:52 3/10
(24/45)
Az első pár perc után már ki lehet következtetni az egész film sztoriját.
Gyerekeknek való, mesefilm.
3/10
1/10
erolly 2019 ápr. 06. - 19:13:51 1/10
(23/45)
A leggyengébb rész. Butuska, ömlengős, nyálas, vontatott és nem azért, mert érzéketlen vagyok.
2/10
manias 2019 ápr. 01. - 15:10:47 2/10
(22/45)
Szeretem a Transformers filmeket de ez nagyon nagyon szinten aluli volt. Nyáladzós semmitmondó mesének jó.. másra nem. Örülök neki hogy nem adtam érte pénzt ! A végefelé már azon filóztam kikapcsolom a picsbe.. Hát nagy csalódás volt. Csak azért nem egy csillag mert legalább az a kis látvány ami van benne az nincs elcseszve teljesen.
8/10
Nico71 2019 ápr. 01. - 12:03:16 8/10
(21/45)
Végre készült egy igán jó Transformers film!
Ennek az alkotásnak van szíve, lelke és még jól is néz ki. Előzményfilm, ami néhány dolgot megmagyaráz, bár sajnos nem túl sokat, de ennek ellenére hiánypótló rész. A előzetes nemigazán vonzott be a moziba, inkább csak a kíváncsiság. Gyengébbre számítottam, főleg az előző részek alapján. Kellemesen csalódtam, hiszen nagyon élveztem a mozizást. Az a fajta film, amelynek végénél szívesen továbbnézné az ember. "Vége? Pedig épp most kezdett belejönni."
Ez az első Transformers film, amely nejemnek és kislányomnak is tetszett, kiskamasz fiam pedig imádta!
Klassz érzés volt visszacsöppenni a 80-as évekbe, nagyon hozta a film az akkori hangulatot! Kicsit újra kamasz lehettem! Volt egy cseppnyi E.T. érzése, egy adag BMX banditák és némi Rövidzárlat íze a dolognak. Mai szemmel a főszereplő lányt, Hailee Steinfeld-et 22 éve ellenére nem éreztük 18 évesnek, ám ha jobban belegondolunk, a 80-as években még ilyen visszafogott, kamaszlányos stílusúak voltak a csajok, és persze a srácok is. (nem mind, inkább csak az átlag) A fiatal színésznő nagyon szerethető, belopja magát a nézők szívébe. Filmjeiben, hol stréber, hol akaratos fruska, néha laza, olykor kemény, a valódi színészek közé lehet sorolni.
A látvány is kiváló, kitettek magukért! A poénok jópofák, ne kacagtatók, de szórakoztatnak. A film tartalma nem drámai, eléggé limonádé, szintén szórakoztató. Nincs tele akciójelenetekkel, mégsem süpped le a ritmus, folyamatosan tart egy érdeklődési szintet a nézőkben.
9/10
andraskis05 2019 márc. 26. - 17:18:45 9/10
(20/45)
Én a moziban néztem 3D-ben. Először még mást akartam megnézni, de végül totál nem bántam meg. Hatalmasak voltak az alakítások és pár poént is elsütöttek benne. Az akciójelenetek remekül el voltak készítve. Ráadásul nem valami újonc színészt kértek fel a szerepekre, hanem ismert és már korábban is látott színészeket. Az ismert színészek (még akkor is ha jó színészek) néha nagyon eltudják rontani a filmélményt. (PL: Mark Wahlberg aki egyébként jó színész, csak sok filmben is szerepel és mindegyikben ugyanúgy néz ki és emiatt könnyen felismerhető) De ez a film nekem nagyon tetszett. 9/10
Xanderas 2019 márc. 25. - 16:18:13
(19/45)
Még jó, hogy nem adtam érte pénzt. Iszonyatosan nagy csalódás. Nem állítom, hogy a transzformersz filmek jók de aki látott egyet az már elvár valamit. Ez meg csak jó indulattal is árnyéka önmagának. Értem én, hogy most elmagyarázzák korábbi események miértjeit és nem kell állandóan rombolni meg lövöldözni de ez semmi. Rendkívül kiszámítható és idegesítő. Űrdongóból egy idiótát csináltak, már majdnem pincsikutya de legalább hűséges, a kis csaj Anyától meg kitéptem a hajam. Soha többet transzformersz. Egyszerűen csak rommá rágott csont lett ez is.
9/10
nikato 2019 márc. 25. - 08:44:21 9/10
(18/45)
Az Álcák szinkronhangjai nem túl jók. A főszereplő csaj jól játszott, de a szinkronból nála is kihagyhatták volna a mai tini h.p. szlengeket: "ajcsi", "szív"..
Amúgy a '80-as évek hangulatot hozta, jó zenék voltak benne, sok poén.
6/10
Atis88 2019 márc. 24. - 17:02:34 6/10
(17/45)
Szokásos Transformers feeling és a szériára jellemző kötelező elemek is jelen vannak. Akinek a többi bejött ez is be fog, akinek nem hát nem ettől fog kedvet kapni. 6/10.
Sz. Péter 2019 márc. 24. - 16:54:42 Előzmény kinguci18k
(16/45)
"És már megint el kellett mennie a hangjának."

Mivel ez egy előzményfilm, ez magyarázza, hogy a későbbiekben miért nincs hangja.
7/10
pihes 2019 márc. 24. - 14:53:30 7/10
(15/45)
Szerintem egy elég kedvelhető, egész jó szórakozás lett belőle!

7/10
5/10
kinguci18k 2019 márc. 24. - 07:54:42 5/10
(14/45)
Ez egy max egyszer nézhető transformers fílm.
Tele rengeteg amerikai sablon szarsággal.Más fílmekből (és régi részekből összelopott dolgokkal).
Tele nyálas tini moslékkal.A szokásos kötelezően belerőszakolt néger szereplővel,szereplőkkel.Felesleges fílm hosszúsággal.Az álcák szinkronhangjaik idegesítőek,irritálóak nem valók semmilyen fílmbe sem.

spoiler:Űrdongó egy semmirekellő,gyáva,félős 5 éves gyerek szintjén álló robot,mire a földre ér.De előtte persze a világegyetem hőse.És már megint el kellett mennie a hangjának.Ezek tényleg nem tudnak mást kihozni belőle?

Az Utolsó Lovag-al mindent tönkretettek,amit szeretett az ember ezekben a fílmekben.
Ezt a típusú filmet is el cseszték.El vették az ember kedvét teljesen.Az a rész is annyira szörnyű lett.
Sajnos azt kell mondanom,hogy ne csináljanak soha többet semmilyen transformers fílmet már.
Úgy a legjobb mindenkinek.
Ez az űrdongós rész meg jóindulattal: 5/10
1/10
neofery76 2019 jan. 20. - 13:55:21 1/10
(13/45)
Nagyon gyenge gyerekeknek való sablonos idegesítő film.
9/10
rekszem 2019 jan. 13. - 20:19:42 9/10
(12/45)
Nagyon nagyon tetszett. Izgalmas, jó humorú és egyben kedves film. Kisfiam sírt a moziban, hogy nézzük meg mégegyszer :-)
saihulud 2019 jan. 12. - 18:50:08 Előzmény Péter Chupi
(11/45)
Mert a régi képregényekben így fordították a karaktert.
kybuck 2019 jan. 08. - 22:31:25
(10/45)
Valami ilyesminek kellett volna eredetileg is lennie anno a történetnek Bay ámokfutásszerű látványblődlijei helyett, bár az első része még jónak ígérte a TF-franchise akkori sorsát, a folytatásokra már nem volt mentség. Egyértelműen rebootolni kellett a korábbi borzalmak után alakváltó hőseinket, és ez itt egész jól sikerült, noha a karaktereken még lehetett volna mit csiszolni, hogy ne legyenek annyira nyolcvanas évekbeli sablonfigurák, de még ezzel az ET-pótlék történettel is jobb volt az eddigieknél. Ez a film főleg ezért kapott dícséreteket a kritikáktól, mert amúgy olyan erős közepes, de új kezdésnek abszolút megteszi.
István Pityu Herczeg 2019 jan. 03. - 17:06:32
(9/45)
Nem tudom ez a Hailee Steinfeld kinek a kicsodája, de nagyon tolják. Bár csodálatosan néz ki, de színészkedni sajnos nem tud.
8/10
Bigpapa 2018 dec. 30. - 08:25:28 8/10 Előzmény blood.1
(8/45)
Igen, ez egy előzmény film, ráadásul a rendező ragaszkodott az eredeti (rajzfilm+képregény) kinézetekhez, a 80-as évekhez és nem arra ment,mint a Michael Bay, hogy minden 2 percben romba dőljön egy város és robbanjon valami.


Sajnos az utolsó 3 Transformers borzalom után ettől már nagyon féltem, de mivel inkább pozitív véleményeket olvastam, így kapott esélyt, és nem bántam meg. Aranyos, kedves film, mégis, ahol kell, ott látványos és jó az akció is benne. Optimus végre úgy néz ki, ahogy eredetileg kellett volna. Jó az érzelmi szál is a lány oldaláról, sokkal emberibbé teszi a filmet, szerethetőbb a főszereplő,mint pl az előző Transformers filmekben.
Aki nem csak 120 perc zúzást vár, hanem normális, szerethető történetet is, annak biztos, hogy tetszeni fog a film. Van benne pár nagyon jó poén, amin jókat röhögtünk.

8/10
8/10
blood.1 2018 dec. 29. - 22:56:02 8/10
(7/45)
Nagyon kedves és aranyos film! Az első előzetes alapján azt hittem, hogy a Herby (avagy Kicsi kocsi tele a tank) remake-je. Aztán kiderült, hogy valami fertelmes robotalakulós. Ez viszont senkit ne riasszon vissza. Családi mozinak tökéletes. Amit nem értek: ez most transformers film és nem csak valami koppintás? Abból egyrészt se láttam, de optimus fővezér nevét mintha hallottam volna már máshonnan.
Laraberry 2018 dec. 28. - 05:26:01 Előzmény Péter Chupi
(6/45)
Annak a korosztálynak, akinek ez a film készült jobb az Űrdongó. Azt ki is tudja már mondani.