Téma: Űrdongó

saihulud 2019 jan. 12. - 18:50:08 Előzmény Péter Chupi
(11/51)
Mert a régi képregényekben így fordították a karaktert.
kybuck 2019 jan. 08. - 22:31:25
(10/51)
Valami ilyesminek kellett volna eredetileg is lennie anno a történetnek Bay ámokfutásszerű látványblődlijei helyett, bár az első része még jónak ígérte a TF-franchise akkori sorsát, a folytatásokra már nem volt mentség. Egyértelműen rebootolni kellett a korábbi borzalmak után alakváltó hőseinket, és ez itt egész jól sikerült, noha a karaktereken még lehetett volna mit csiszolni, hogy ne legyenek annyira nyolcvanas évekbeli sablonfigurák, de még ezzel az ET-pótlék történettel is jobb volt az eddigieknél. Ez a film főleg ezért kapott dícséreteket a kritikáktól, mert amúgy olyan erős közepes, de új kezdésnek abszolút megteszi.
István Pityu Herczeg 2019 jan. 03. - 17:06:32
(9/51)
Nem tudom ez a Hailee Steinfeld kinek a kicsodája, de nagyon tolják. Bár csodálatosan néz ki, de színészkedni sajnos nem tud.
8/10
Bigpapa 2018 dec. 30. - 08:25:28 8/10 Előzmény blood.1
(8/51)
Igen, ez egy előzmény film, ráadásul a rendező ragaszkodott az eredeti (rajzfilm+képregény) kinézetekhez, a 80-as évekhez és nem arra ment,mint a Michael Bay, hogy minden 2 percben romba dőljön egy város és robbanjon valami.


Sajnos az utolsó 3 Transformers borzalom után ettől már nagyon féltem, de mivel inkább pozitív véleményeket olvastam, így kapott esélyt, és nem bántam meg. Aranyos, kedves film, mégis, ahol kell, ott látványos és jó az akció is benne. Optimus végre úgy néz ki, ahogy eredetileg kellett volna. Jó az érzelmi szál is a lány oldaláról, sokkal emberibbé teszi a filmet, szerethetőbb a főszereplő,mint pl az előző Transformers filmekben.
Aki nem csak 120 perc zúzást vár, hanem normális, szerethető történetet is, annak biztos, hogy tetszeni fog a film. Van benne pár nagyon jó poén, amin jókat röhögtünk.

8/10
8/10
blood.1 2018 dec. 29. - 22:56:02 8/10
(7/51)
Nagyon kedves és aranyos film! Az első előzetes alapján azt hittem, hogy a Herby (avagy Kicsi kocsi tele a tank) remake-je. Aztán kiderült, hogy valami fertelmes robotalakulós. Ez viszont senkit ne riasszon vissza. Családi mozinak tökéletes. Amit nem értek: ez most transformers film és nem csak valami koppintás? Abból egyrészt se láttam, de optimus fővezér nevét mintha hallottam volna már máshonnan.
Laraberry 2018 dec. 28. - 05:26:01 Előzmény Péter Chupi
(6/51)
Annak a korosztálynak, akinek ez a film készült jobb az Űrdongó. Azt ki is tudja már mondani.
2/10
Péter Chupi 2018 dec. 21. - 12:02:47 2/10
(5/51)
"Bumblebee " Az eredeti cím elég kifejező. Miért kellett másik címet adni ennek a mesének?
10/10
szucsgyula 2018 dec. 20. - 11:16:31 10/10 Előzmény Robzombi
(4/51)
Ennyi erővel az összes szuperhősfilm önismétlő, hiszen Batman/Pókember/Amerika kapitány mindig legyőzi a szupergonoszt a végén - te meg előre tudod ezt! Skywalker-rokonok dettó. Nem az a lényeg a blockbuster filmeknél, hogy most ókori mítoszokból építkeznek vagy egy 1963-as képregényből, hanem az, hogy hogyan teszi mindezt az adott rendező. Ennyi erővel ne nézz és ne olvass semmit, ami az Íliász meg a Biblia után született, mert már azokban benne volt az összes konfliktus (elrabolt nő, tekergő hős, testvérviszály, özönvíz, bosszú, új honalapítás, stb.), azóta önismétlő klisé minden! :D
Robzombi 2018 dec. 11. - 12:57:36
(3/51)
önismétlő
Robzombi 2018 dec. 11. - 11:57:13
(2/51)
Már aki szereti az állandó ónismétlő történéseket. Lásd az eddigi Transformers filmeket. A vége úgyis mindig ugyanaz. Szét kell csapni egy várost. Ezek olyan filmek hogy ha láttál egyet akkor láttad kb az összeset.

De ha itt nem ez lesz azt is írjátok meg.
10/10
szucsgyula 2018 dec. 10. - 16:03:54 10/10
(1/51)
Az év(vége) filmje! :D