10/10
Alassea 2008 jún. 30. - 21:43:50 10/10
(8/68)
Regicca!

Csak gratulálni tudok a nagypapádhoz, sajnálom, hogy már nem lehet veled és nagyon megkönnyebbültem, hogy azért vannak még fiatalok akiknek tetszenek az ilyen filmek. Biztos, hogy a nagypapádnak is része van abban, hogy ilyen széles látókörû, intelligens fiatal lány lettél!


Azt hiszem valamelyik könyvet én is láttam egy könyvesboltban, akkor nagyon csodálkoztam, de az elsõ reakcióm az volt, hogy rögtön fültõl - fülig ért a szám! :)))

Nagyon örülök, hogy jó kis beszélgetés alakult ki, már nem vagyok annyira elkeseredve, mint amikor az elsõ bejegyzést írtam...:)))
10/10
feeco 2008 jún. 28. - 23:28:51 10/10 Előzmény Regicca
(7/68)
17 éves létedre büszke is lehetsz az ízlésedre, a nagypapádra és arra, hogy nem egy vagy a mostani fazonra nyírt, agymosott butuska csajszikák közül... - GRATULA !! ;-)
Kataca111 2008 jún. 28. - 09:13:20
(6/68)
,,Löködsz, kisfiam?"
,,Simogatlak, simogatlag, megsimogatlak"
és még rengeteg megszólalást imádok.
Amúgy ez a film az egyik kedvenc filmem.
De a többi kedvenceim is ilyenek mint pl.:A pál utcai fiúk(a'68-as változat a kedvencem),Tüskevár,Az öreg bánya titka,stb...
traktorka 2008 jún. 23. - 16:15:51
(5/68)
"Se nácpálca, se pofon, csak a nagy büdös szabadság???" :DD
annyira ott van az öreg, ahogy károg!:))
10/10
Regicca 2008 jún. 23. - 11:45:33 10/10 Előzmény Alassea
(4/68)
Hát, ami engem illett, csak 17 éves vagyok, de ha unatkozom, akor csak berakom a DVD lejátszóba a filmet, és megnézem. Az egyik legkedvencebb filmem, pedig azért az én korosztályom nem igazán néz hasonlókat. És én csak büszke vagyok, mikor azt mondja valaki, hogy tetszett neki. És iylenkor icsekedhetek vele, hogy a nagypapám is játszik benne. Õ Manó bácsi! Ezért is ez a egeslegkedvencebb filmem! Sajnos már csak filmekben láthtom, de akkor is olyn jó! :D
dejo 2008 jún. 23. - 10:04:26
(3/68)
És nagyon hasonló még az "Öreg bánya titka".
Ma is van elvétve nagyon jó tini/kamasz sorozat. Ezek elsõsorban Ausztráliai filmek és fõleg a Duna TV-n, de néha az M1-en M2-n is láthatóak.
Most nem néztem aktuálisan utána. Sajnos a gyermekeimet (a lányom most 15 a fiam 13 éves) elég nehéz rávenni, hogy nézzék ezeket. Igaz a fiam szombaton nézte az elsõ részt velem együtt. Nem láttam rajta azt az izgalmat, amit anno én éltem át.
Amúgy az utána jövõ "Szívtipró gimi" is elég jó kamaszoknak!
hutizs 2008 jún. 21. - 02:50:56
(2/68)
Tökéletesen igazad van. Én ugyanígy jártam. Az én fiam is kimaradt belõle. Tavaly elõtt (ha jól emlékszem, 2006-ban) kiadták DVD-n, gyorsan megvettem az unokaöcsémnek. Már én is megnéztem, de hát a gyerekeim sajnos kinöttek belõle, és így van, ahogy mondod, nem tudják, mit veszítettek.
A Jonatán Könyvmolyképzõ (ha nem tévedek) 1-2 éve kiadta könyv alakjában is. A könyvet is olvastam, most felnõtt fejjel. Nekem így is nagyon tetszett, de hát én ezen nõttem fel, kb egyidõs vagyok a szereplõkkel.
Egyébként én pozitívumként értékelem, hogy kiadták ezeket a régi filmeket, könyveket újra (Utánam, srácok!, Öreg bánya titka, Fantasztikus nagynéni, Keménykalap és krumpliorr, stb.)
10/10
Alassea 2008 jún. 21. - 02:39:43 10/10
(1/68)
Gyermekkorom igazi nagy film élményei. Nagyon örülök, hogy ismét mûsorra tûzte valamely tv csatorna. Egyedül azt sajnálom, hogy amikor a fiam abban a korban volt, hogy végig izgulhatta volna, egyik tv csatorna sem játszotta. De a legnagyobb baj, hogy annyi "szemét" között felcseperedve nem is tudja, hogy mirõl maradt le.
Legfeljebb én sajnálhatom helyette!