10/10
kiskiss 2022 máj. 28. - 22:00:12 10/10
(1/1)
Pestújhelyi napok alkalmából láttam az előadást. Rendkívül megterhelő volt számomra. Olyan előadás amiről sikítva rohannék ki, de nem lehet. Feloldozza az eddig feldolgozatlan blokkjaimat. Odaszegez, rabul ejt, amikor már sikítanék, hogy hagyják abba mert nem akarom hallani és látni tovább ezt az egész sztorit, valahogy mégis érdekel és tudom, hogy végig kell néznem és az jó lesz nekem. Édesapám agydaganatban halt meg 20 éve. Azóta feldolgozatlan és kimondatlan, kimondhatatlan dolgok kerültek a helyükre.
Mindhárom művész zseniális, Scherer Péter remek színész, végigszenvedtem vele azt, amit apámmal nem, mert ott külső ténykedő és segítő voltam. A színész viszont behúzott. Parti Nóra jelenetei fellélegzést adtak, robbani készülő feszültséget oldottak, rendre az utolsó pillanatban, mielőtt már épp szétszakadtam volna a feszültségtől. Marton Róbert figurája és jelenléte, sokszínű megmozdulása a maga módján humorral töltve, létszükséglet volt. A zenék, a dalszövegek is tetszettek (kivéve a Für Elise tartalom azt szívesen kihagytam volna mert unásig van mindenhol jelen).
Összességében egy színvonalas, de nehéz előadás volt ez mind az előadók mind a nézők számára.