Min-Rin 2012 szept. 07. - 09:50:03
(131/23571)
Az nekem is nagyon tetszett! Szívesen laknék ilyenben az elkövetkezõ években Szöulban! :)))
Min-Rin 2012 szept. 07. - 09:42:08
(130/23571)
Minden forrás, - ezek szerint az ezzel a témával foglalkozó sorozatok is, - azt igazolják, hogy szigorú kötöttségekkel teli életet választ, aki a film és zene világában akar érvényesülni. Habitustól függõ, hogy mennyire képesek eszerint élni, megtalálják-e a számukra szükséges egyensúlyt a környezet elvárásai és a saját igényeik, vágyaik között. Vannak, akik hajlandók maximálisan betartani a külvilág által meghatározott szabályokat, vannak akik feladják. Belõlem azok váltják ki leginkább a tiszteletet, akik képesek arra, hogy a maguk számára elfogadható módon alakítsák a dolgokat: nem szállnak ki, nem is tesznek meg bármit, és mégis folytatni tudják a munkát, anélkül hogy feladnák az életük alakításának a jogát!
A sasaeng kérdés sokak életében okoz komoly gondokat, ezt a külsõ tényezõt a legnehezebb kezelni, de talán lassanként a koreai jogalkotók felfigyelnek a rendezés szükségességére.
Min-Rin 2012 szept. 07. - 09:25:39
(129/23571)
A KKK filmklubjában ma este Kang Woo Suk filmjét lehet megtekinteni. A Kesztyû címen vetítésre kerülõ film eredeti címe: Glove, igaz történeten alapul. A North Chungcheong tartománybeli Chungju város baseball csapata 2002 szeptemberében alakult meg, 25 süket játékosból!
A történet középpontjában egy profi baseball játékos (Jung Jae Young), egy tanárnõ (Yu Seon) és a siket játékosok állnak. A film vidéki környezetben játszódik, a szeretetrõl és barátságról szól.
A forgatás 2010 júniusában kezdõdött, 2010 novemberében végzõdött.

Beteszem az asianwiki linkjét, hogy a trailert megnézhessétek:

http://asianwiki.com/G-Love

A ma esti vetítésre még 4 szabad hely van, akit érdekel a film, és tud jönni, foglaljon helyet! Egyelõre más lehetõség nincs a film magyar felirattal való megnézésére, az ázsiafilmen ugyanis nem találtam feliratot.

Foglalni itt lehet:
http://www.koreaikultura.hu/navigator.do?siteCode=null&langCode=null&menuCode=201112120016&action=VIEW&seq=491

Figyelem: a film 144 perces, a vetítés este 19 órakor kezdõdik, tehát fél 10 elõtt nem lesz vége! :)
Min-Rin 2012 szept. 07. - 07:58:52
(128/23571)
Big Bang-gel búcsúzom, indulnom kell, majd jövök! :)

http://www.youtube.com/watch?v=q4Ybs-Zmaws&feature=related
Min-Rin 2012 szept. 07. - 07:52:20
(127/23571)
Egy hónapja telepítette újra a gépemet a fiam, de nem segít rajta már semmi. Gyenge szegényke, nem arra találták ki, hogy napi 6-8 órát dolgoztassák! :)))
Min-Rin 2012 szept. 07. - 07:37:37
(126/23571)
Korea csodás hegyvidéke.
Min-Rin 2012 szept. 07. - 07:34:10
(125/23571)
Bocsánat, a felvezetésben elmulasztottam írni: azért tartom elolvasásra érdemesnek Yoohwan nyilatkozatát, mert a sasaeng-kérdést közvetlen közelrõl érzékeli, bár maga talán nem érintett benne.
Min-Rin 2012 szept. 07. - 07:30:14
(124/23571)
A testvéri szeretet, a sasaeng kérdés együtt olvasható abban az interjúban, amit Yoohwan, Yoochun öccse adott valamikor tavasszal.
A gépi fordítást teszem be:

JYJ Park Yoo Chun öccse, Park Yoo Hwan megnyitotta a közelmúltbeli JYJ sasaeng fan vitát. Március 13-Park Yoo Hwan részt vett a sajtótájékoztatón a csatorna a közelgõ dráma "The Strongest K-Pop Survival", és beszélt az õ tapasztalata figyeljük Park Yoo Chun küzdenek Sasaeng fan problémákat.

Park Yoo Hwan kijelentette: "Láttam a bátyám küzd a fajta kérdés, mivel fiatal voltam, úgyhogy tisztában vagyok azzal, hogy milyen nehéz, hogy foglalkozzon vele. A szívem megszakad, hogy néz bátyám mindig érzés le. Sasaeng rajongók elvette az õ élénk és mosolyog. Minden, amit tehetek érte csak nevetni vele, hülyéskedik, és olyan élénk, mint lehetséges. Próbálom a legjobb tudásom szerint segíteni rajta. "

Õ is nyilatkozott a közelgõ show "The Strongest K-Pop Survival", "Sok ember hasonlítsa össze a karakter a show az én testvérem Yoo Chun, de én csak azt szeretném, hogy tegyék világossá, hogy nincs mit összehasonlítani. Ezek nagyon különbözõ. Azt hiszem, mindenki lehet hamis idõrõl idõre. Az én karakterem egy jó ember, de hogy hamis oldala is. Próbálom a legjobb ábrázolni ilyen kettõs identitás a karakterem. "

Park Yoo Hwan hozzátette: "A bátyám is fõszereplõ közelgõ SBS dráma" Rooftop Prince. "Néztem a pótkocsi, és úgy nézett ki, jó. Mivel a show "a legerõsebb K-pop túlélés" a hétfõn és kedden, és a "Rooftop Prince" a szerdán és csütörtökön, szeretném mindkettõnk show van egy nagy részvételi arány. "
Credit: Soompi
Megosztó: JYJ3
Min-Rin 2012 szept. 07. - 07:24:32
(123/23571)
Yoochun már megint úton van: a shenzen-i fantalálkozóra utazik. Aggódom miatta, mert az inchoni repülõtéren készített fotók tanúbizonysága szerint valami baj van az egészségével! A téli hidegek idején szokott csak megválni a papucstól, most, szeptember van, mégis cipõben (!!!) indult útnak! :)))

További képek itt:

http://jyj3.net/2012/09/07/hq-pics-120907-yoochun-at-incheon-airport-heading-to-shenzen/
Min-Rin 2012 szept. 07. - 07:15:08
(122/23571)
Jung Il Woo a modellje a Fila 2012 õszi/téli kollekciójának. A koreanvibe fotókkal igazolja a Flower Boy Ramyun Shop és más sorozatok fõszereplõjének sportos megjelenését.

http://koreanvibe.com/jung-il-woo-goes-hiking
Min-Rin 2012 szept. 07. - 07:07:58
(121/23571)
Jó reggelt kívánok mindenkinek a török lányok Rain 31. születésnapjára készített videójával. Így is lehet köszönteni a kedvencünket! :)))

http://www.youtube.com/watch?v=X0qHqcctRK4&feature=g-vrec
Min-Rin 2012 szept. 07. - 07:00:37
(120/23571)
:)))

Gépekrõl jobb nem is beszélni! Az enyém annyira halódik, hogy gyakran legszívesebben a földhöz vágnám szegényt, annyira felidegesít a várakoztatással! Az újról még mindig semmi hír, pedig már minden határidõn túl vagyunk! :(
9/10
juud 2012 szept. 06. - 23:31:17 9/10 Előzmény Min-Rin
(119/23571)
2013 tavaszán lesz olyan fotó itt!! ahol nem csak üres utca, hanem én is látható leszek!!;-)

jóéjt Mindenkinek!
/rettenetes a gépem, netem , csak filmezni tudok, netezni csak kínkeservvel/
9/10
juud 2012 szept. 06. - 23:19:19 9/10
(118/23571)
sziasztok

olyan érdekesek az egybeesések
hogy semmi sincs véletlenül
mindennek van eredõje


szóval-pont ma gondolkodtam azon hogy nekem videón van a-nem teljes sorozat-, és szolgáltatóm tárában is darabokban , a Palota ékköve sorozat
az elsõ koreai mézesmadzag, pihe-puha takaró ami elvarázsolt, berántott, megtartott,
itt vagyok:-)

szóval tervezgettem ma ,hogy ezt rendszereznem kellene és valami maradandó helyre elmenteni, kiírni, ...
annyira rohan az élet, és a technika
a videokazetták már múlt részei
/ha olyan filmet látok amiben videokazettát fog a szereplõ a kezében-akkor az már idõben behatárol... és...nem mai.../
tehát adatmentésre van szükségem, megtartás érdekében! ki tudja lesz-e mindig honnan letöltenem?

node a tárolók állandó változása is napi gondot tud okozni /na jó, éveset/
Min-Rin 2012 szept. 06. - 22:23:01
(117/23571)
:) Nekem már nemrég le is ragadt! :)))

Jó éjszakát, szép álmokat nektek is! :)))
Min-Rin 2012 szept. 06. - 21:38:59
(116/23571)
Figyelemre méltó a szatyor! A kéz, amely tartja, nem Szaki keze véletlenül? A kisujjon a gyûrû... :)))

Ilyen, vagy ehhez hasonló szatyorral itthon feltûnést lehet kelteni! :)))
Min-Rin 2012 szept. 06. - 21:33:47
(115/23571)
Itt van még egy kép.

Arra elfelejtettem felhívni a figyelmet, hogy az elõzõ képen, egészen távol, a hegy tetején a Namsan torony is látható.
Min-Rin 2012 szept. 06. - 21:29:40
(114/23571)
Egy hely, ahol a hagyományos koreai építkezést lehet megismerni. Hanok Bukchon Village egy hagyományos koreai falu, amely a Joseon dinasztia idején, kb. 600 évvel ezelõtt jött létre. Szûk utcákon ballagva lehet megnézni a régi házacskákat.
A lejtõs utcán végignézve Szöul modern, sokemeletes épületeit látni a távolban.

A Hanok Bukchon Village-hez az Angok állomásnál kell kiszállni.
Min-Rin 2012 szept. 06. - 21:01:35
(113/23571)
Megnéztem egy jó pár képet a mappámban, a régebbieken lakkozatlan a körme.

Viszont ebbe is belebotlottam! Ez a kép bizonyítja, Junsuról is lehet dögös képet készíteni! :)))
Min-Rin 2012 szept. 06. - 20:51:21
(112/23571)
Nem tévedsz! :)