Téma: Üvegtigris

vargavero 2007 febr. 11. - 18:46:59
(9/369)
Sziasztok!

Én tuti megnézem az ÜVEGTIGRIST

állati egy film ez is meg a kettõ is...

Most kérnék egy szívességet lécci nézzétek meg az oldalamat léccike:

<a target="_blank" href="http://www.mws.gportal.hu" title="www.mws.gportal.hu">www.mws.gportal.hu</a>

Aki csak 1x oda kattint annak köszii!!! AZ IRTÓÓ RENDES

Na cupp: Dii
Redfield 2007 febr. 11. - 14:38:36
(8/369)
Szórakoztató film, minden második beszólása híressé vált. De valóban nem egy filmremek. Csak szórakoztat, nincs semmi üzenete, ami kezd divatba jönni a magyar filmeknél.
delight 2007 febr. 11. - 11:31:10
(7/369)
sztem se vmi nagy szám,csak nagy volt a hírverés körülötte,ezért mondja mindenki,h mekkora film,és h az egyik klasszikus...sztem közel sem!a filmben egyedül a színészek jók,a történet unalmas és semmilyen...
latyaka 2007 febr. 10. - 22:04:50
(6/369)
nos, nekem tetszett...amolyan kikapcsolós film volt...az idétlen poénokon jókat lehetett nevetni talán egyszer kétszer fel is kiálltottam a film után napokkal , hogy ízirájdör öcsém! de az tény, hogy nem a magyar filmgyártás egyik gyémántja...minannyian tudjuk, hogy készült már jobb magyar film is, de ami ezt szerintem igazán szerethetõvé teszi az a magyar realitás mert akármennyire is furcsa bizony van benn ... ami pedig szerintem összeköti a képsorokat az nem más mint az élet...ok ha nem is ilyen az élet de elgtöbben közülünk azért átélt már néhány hasonlóan vígjátékba illõ kalandot (én biztos)
szal kicsit csapongó, kicsit túlzás, kicsit erõlttett de vicces és a miénk....
hammer 2007 febr. 10. - 21:33:14
(5/369)
Unalmas es ertelmetlen mozgokep, kar volt ra pocsekolni a hordozot.
keera 2007 febr. 10. - 12:24:23 Előzmény ZAVI
(4/369)
Ezt a filmet nem is a történetéért szeretjük. :))
ZAVI 2006 máj. 01. - 10:14:31
(3/369)
Hát én most néztem meg ezt a "filmet", mert már nagyon sokaktól hallottam belõle idézeteket, meghogy milyen jó, klasszikus.
Hát nekem nem nagyon tetszett, mint film kifejezetten gyenge és kb. 1 órától már unalmasak a poénok is. (pl. hogy mennyire gyenge a kiszolgálás) Fölösleges, összefüggéstelen részek (házascsapat, bankrabló, semmi szerepük utána a nemlétezõ történetben) Ez így csak egy jelenetsokaság, amiben vannak persze néha jó poénok, jelenetek, jók a fanyar, magyar szituk, színészek is, de ez a filmet nem menti meg, hogy nem szól semmirõl, és egy idõ utám már uncsi, nincs semmi összetrtó erõ a történetben.
Szerintem ebbõl az alapszituból anno a Zimmer Feri sokkal többet kihozott, jobb film volt.
Tomi1 2006 ápr. 23. - 08:16:52 Előzmény levi121212
(2/369)
nagyon jó film jók a poénok de a második rész is jó
levi121212 2006 jan. 25. - 20:05:13
(1/369)
Holnap!