Téma: Vacsoracsata

párduckata 2008 márc. 10. - 09:10:24
(50/2570)
Szerintem hírességekkel érdekesebb lenne a mûsor. Azért majd belenézek...
párduckata 2008 márc. 10. - 09:01:40
(49/2570)
:((
10/10
Csokika 2008 márc. 08. - 06:41:20 10/10
(48/2570)
Teljesen egyetértek ;-)
Nem tudom, hogy bejaasszony miért kapott ilyen kevés pontot, de Soma azért kapott Enikõtõl annyit, mert elkészítette neki a csirkés cuccot hús nélkül.
De azért tényleg Beja kajái voltak a leggusztososabbak...
chili4 2008 márc. 07. - 22:13:59
(47/2570)
Nagyon tetszett a müsor és a szereplök kiválasztása is elég szélsöséges volt(szerintem éppen ettöl volt jo)Én mindenki kajáját megkostoltam volna kivéve Dani levesét. Vajon minek neki akkora ház, durva volt a látvány.Oszkárba nemtudom hogy fér el akkora ego, elég lassu volt de a kaja biztos finom lehetett. Soma jo nevet talált neki.Jo lenne ha ismert személyekkel lenne továbbra is a müsor szerintem az érdekesebb...
rat 2008 márc. 07. - 20:39:33
(46/2570)
Látjátok, hogy ez is milyen érdekes!? A Gyõzõ csávó egy bunkó barom, Beja meg egy szimpi csaj! Nekem is jó arc a hölgyemény, rendes, tiszta, értelmes!
párduckata 2008 márc. 07. - 18:16:40
(45/2570)
Enikõ nagyon elfogultan pontozott. Soma vacsorája nem ért 10 pontot. Beát pedig nagyon alulpontozták, sokkal jobb volt, minthogy utolsó elõtti helyen végezzen. Emberileg is õt értékelem legtöbbre, tiszta egyenes ember és nagyon jó háziasszony. Enikõ és Soma örülhetne, hogy az asztalához ülhetett.
alexy88 2008 márc. 07. - 16:08:33
(44/2570)
Valami modell,és a Cool tv-n mûsort vezet!Állítólag.
1/10
Burma1000 2008 márc. 07. - 15:31:18 1/10
(43/2570)
Egyébként ki is ez a Mûmályer Oszkár Finya Meleg Béla?
Gusztustalan egy fajta.
rat 2008 márc. 07. - 15:18:52
(42/2570)
Meglátjuk ma, hogy Õ mennyire tiszta! A kis szõke ficsur, nekem sem jön be!
alexy88 2008 márc. 07. - 14:30:13
(41/2570)
Ez igy igaz,az a beképzelt,modellficsúr nagyon próbál okoskodni,én a többiek helyébe jól lealáznám a saját lakásán,a kákán is csomót keresnék:-)És még õ beszél illemrõl...tipikus nyálas,és unalmas alak,aki nem változtatja meg a modellfiúkról kialakult elõítéleteket!!!De persze ez csak az õ ANGOL(!!!)HUmORA miatt van,persze...
8/10
Zsede 2008 márc. 07. - 13:59:37 8/10
(40/2570)
Hú, végig olvastam az egész hozzászólás tömeget... kaptak ezek hideget-meleget. Szerintem mindenkinek igaza van meg nem is. Én már arra is gondoltam, hogy például a szutyok lakásokat direkt hagyták úgy a mûsorba, mert ha valakié ilyen, az miért is takarítana ki a tv kedvéért? Ti még nem jártatok egy-egy kedves barátotoknál, ahol nem éppen a higiénés elõírásokat felülrõl verõ volt az állapot esetleg? Itt szerintem inkább az a kérdéses, hogy ki milyen intelligens módon tudja ezt lenyelni, elfogadni.
Én magam is elég "finnyás" és tisztaságszeretõ vagyok, mégsem okozok azzal rosszérzést ilyen helyzetben, hogy kéretlenül beszólok a házigazdának, mert igazából azon kívül,hogy megbántom, igazán más nem fog történni, mert kívülrõl senkit sem lehet megváltoztatni, akkor meg minek??
Amire kíváncsi vagyok, hogy a modell fiú (aki miközben a számítógép elõtt a saját képével a háttérben ülve nyilatkozott és S.Enikõnél exhibicionizmusról beszélt) mit tesz le az asztalra. Esetleg még adhattak volna neki mikroszkópot, hogy ne csak a maszatokat, de a baktériumokat is láthassa (így még boldogabb lett volna). Bocs, ha hosszú voltam, szép napokat
párduckata 2008 márc. 07. - 13:09:24
(39/2570)
Nagyon tetszik a mûsor, tök jó benne a narrátor, ettõl számomra kicsit olyan a hangulata mint a Mézga Gézának, amikor felkerekedtek, hogy megkeressék Hufnágel Pistit és közben mindenféle kalandokba keveredtek. Nekem Bea a favorit, szerintem õ fõzött a legjobban, nem értem miért adtak neki olyan kevés pontot. A Benkõ Dánieles rész is szórakoztató volt, nagyon édi a kutyusa. A Sütõ Enikõ szerintem egy unalmas személyiség, az az este elég uncsi volt.
Theine 2008 márc. 07. - 11:45:19
(38/2570)
Sütõ Enikõ kajájához én se nyúltam volna...az a szójapörkölt?..és még be akarta adni, hogy hús hát tudjátok? Ráadásul még ásványvíz sem volt, a borról már nem is beszélve. Szegény Bejja kiment a mosdóba vizet inni:-D
b.nadasdi 2008 márc. 07. - 11:33:48
(37/2570)
Szerintem is Beja asszony vacsorája volt a legnormálisabb. Mindenki számára ehetõ ételek voltak, nem volt túl kombinálva. Érdekes módon Soma kritizálta a legjobban, sõt amatõrnek nevezte, mert nem volt sör-bor-pálinka a vedeléshez. Aztán láss csodát: Mamagésánknál még két egyforma pohár és tányér sem akadt. És Sütõ Enikõ is csak kipakolni tud a mosogatógépbõl, máshoz nem ért a konyhában. A nagy igényesek jól leégették magukat :)
eszter7818 2008 márc. 06. - 17:46:22
(36/2570)
Még mindíg a Bea nálam a nyerõ!Nála ehetõ kaják voltak,látszott rajtuk , hogy finomak:))
Õ van a legnehezebb helyzetben, mivel õ volt az elsõ.
Nem tudhatta , hogy a Sötõ vega,amit az müvelt a mákos sütivel:))
Somának és Benkõnek pedig nincs mit" kikérni maguknak"
szégyelhetik megukat,tudták ,hogy vendégeik lesznek vehették volna a fáradtságot, és kitakaríthattak volna.
toncsi3 2008 márc. 06. - 17:16:30
(35/2570)
miért vagytok meglepve. Soma mindig és mindenütt bunkó volt. Ez miatt szerepel az ilyen típusú csatornákon
Podina 2008 márc. 06. - 14:00:42
(34/2570)
Természetesen, majdnem mindenben egyetértek a hozzászólókkal.De ha valaki vállalkozik erre a feladatra,ezekkel a nem éppen kultúrált viselkedésû vendégekre számítani lehetett volna.(Soma) A Benkõ Dániel tûneményes ember, de ez nem menti fel az alól, hogy ha õ nem is ért a takarításhoz,fogadhatott volna fel takarítókat, akik fényesre suvickolták volna otthonát.Tényleg szörnyû látvány volt.A tv-n keresztül is rosszul voltam tõle.De azért így megalázni nem kellett volna . Én szégyeltem magam a vendégek helyett is.
tusi74 2008 márc. 05. - 22:00:51
(33/2570)
Ja, ja, de nem is értem, hogy milyen pénzszûkében legyek, hogy addig menjek, hogy pénzért engedjem, hogy a lakásom kritizálják, és elmondják mindennek. Igenis primitívségre vall, ha valaki elmegy vendégségbe és kritizálja a bútort, a tûzhelyet stb. Szívszorító volt látni, ahogy Benkõ Dániel ült szomorúan a kutyájával, és simogatta a kutyus fejét, mikozben Sütõ Enikõ fúúúújolt. Én tuti fix leállíttattam volna a forgatást, van amit el lehet tûrni pénzért, és van amiért már nincs az a pénzösszeg, hogy elviseljem. Az egyik fúúújoló egyébként pont Soma volt, akinek ugyanúgy voltak porcicák, meg pókháló a falon. Na szóval, förtelem volt ez a mai mûsor. Kár volt egyáltalán felkapcsolni, de akkor értem haza, gondoltam jó lesz az ebéd mellé.
Theine 2008 márc. 05. - 20:46:42
(32/2570)
Szia Tusi!

Én is sokat vártam ettõl a "fõzõmûsortól" és reménykedtem abban, hogy mellõzni fogják a botrányos viselkedést. Egyébként Sütõ Enikõt fogalmam sincs, hogy miért hívták meg, mivel se fõzni nem tud, se nem eszik csak kapirgál és kritizál, de Soma sem különb Benkõrõl már nem beszélve...még Bejja asszony volt a legnormálisabb, de az õ fõztjét is ledegradálták.

A németeknél azt bírtam, hogy minden esetben a bevásárlásról, a menû elõkészítésérõl, az asztal megterítésérõl, az italok kiválogatásáról és vendégfogadásról szólt a mûsor, itt meg az asztalon kupleráj...az üres italos üvegek az asztalon, szóval a nívós, kultúrált mûsorból csak az egymás háta mögötti kibeszélések, bepiálások dominálnak, ami a német adóból hiányzik azt az RTL produkálta. Magyarul az alapötletet ellopta és hozzátette a maga megszokott formáját. (Lásd: Mónyika show)
Theine 2008 márc. 05. - 20:34:57
(31/2570)
Abszolút egyetértek. Én is kíváncsiságból néztem meg retek silány utánzatát, de azt tapasztaltam egyik "sztárunk" primitívségben jobban übereli a másikat. Úgy látszik a balhé, botrányos viselkedés a retekklub privilégiuma!

Az a legborzasztóbb, hogy a csatorna így mutatja be külföld számára a magyar vendéglátókat és vendégeiket.

Egyébként abbahagyhatná a két ker. csatorna az egymással való rivalizálást, az meg fõként nagy debilitásról tanuskodik, hogy egyidõben futtatják a "mûsorukat", amit más külföldi csatornákról lestek el annak reményében, hogy sokmilliós haszonra tesznek szert.