Téma: Vacsoracsata

lemezek01 2008 aug. 06. - 23:14:04
(430/2570)
Úgygondolod,hogy a számítógép elõtt ülés annyival értelmesebb felnõttet nevel az emberbõl. Te épp nem a Tv elõtt ülsz,neked van más hason szenvedéjed,neked a gép a mindened,ami ugyan úgy lehet káros behatással az emberre. Sõt a számítógép még közvetett úton is káros,és egyenesen a szervezetünkre hat. A sok ücsörgés ugyanis a gép elõtt,tönkreteszi a gerincet,az ember derekát,plusz a lakás állandó fogjaként még kellõ mennyiségû friss le vegõhöz sem jut a szervezeted,és akkor még a mozgáshiányt nem is említettem. Nosi igen mindezektõl a TV sem mentes,de ettõl még az sem rosszabb. Amúgy egy gyerek késõbbi személyiségét nem a TVben látottak fogják alapjaiban meghatári, a szülõi neveltetés sokkal többet számít,és ezt nem arra értem,hogy a lehetõ legmagasabbra teszik a gyerek elõl a távirányítót. Egy gyerek számára a TV kb annyi mint bármely más játéka. Egy eféle vacsoracsata szerû mûsor amúgysem hiszem hogy tulságosan le tudna kötni egy 6,7 éves gyereket,pláne nem a mégkissebbeket,márpedig kb ez a korszak az ami leginkább meghatározó. A megfelelõ nevelés mellett talán a gyereknek már az izlése is változik idõvel,és talán 15,16 évesen már saját döntésbõl nem fog eféle "gyarló" tvmûsorokat nézni. Ha mégis,attól még a szülõi neveltetés megmarad benne ,és nem kezd el rohamosan visszafelé fejlõdni. Egy gyerektõl nem szabad elvenni a játékát,nem szabad elõle megtagadni azt a fajta szórakozást amifelé úgy vonzódik,mert ezzel csak egy nagyobbascka ürt hagyunk picíny,és törékeny lelkében. Mikor majd az ovodában azt látja hogy a többiek batman figurával,meg vizipisztojjal játsznak amitket othonról hoztak magukkal,õ csak messzirõl sóvárogva nézheti majd õket tudván az õ szülei bizony sosem fognak neki ilyen játékokat venni,mondván csak az agressziót a gyarló viselkedést nevelnék ezen eszközökkel imádott csemetéjükbe. Hiszem hogy számtalan,okos,és értelmes,ügyvéd,orvos,filozófus nõtt már fel ebben az úgymond egyesek álltal tulságosan is szennyezett világnak tartott valamiben. És láss csodát mégis ember,tisztességes,mély érzésû becsületes emberek váltak belõlük.
Tilda36 2008 aug. 06. - 21:29:24
(429/2570)
Jól indult ez a hét és jól is folytatódik.
Úgy látszik a retek ad a közvéleménykutatásra, mert változtattak a mûsor jellegén. Megszüntek a feszültségek, helyette jókat röhigcsélünk, erre van a legnagyobb szükségünk és ezt felismerte a csatorna. Emellett a fõzés is komoly szerepet kapott. Jól összeválogatott banda! Mindenki hozza a formáját:-)) A "hal a tortán"-nak csak a végét néztem, de minek?
lemezek01 2008 aug. 06. - 21:18:35
(428/2570)
Nagyon nagy volt a mai rész is. Imádom ezt a bandát. Szõke András a csapat szeme fénye,gyöngyszeme,és Horváth Éva meg gyönyörû mint mindíg,plusz most hatalmas meglepetésemre kiderült,hogy egy szépségkirálynõ is tud fõzni,nem is akárhogy. Nagyon aranyos mind :-)
Rika 2008 aug. 06. - 20:36:09
(427/2570)
Nem hiszem, hogy lenne igény rá.
Ha lenne is: te itt panaszkodhatsz, de míg ezt te magad át nem ülteted gyakorlatba, addig semmit sem ér.
Emelni a mûsorok színvonalát? Megint csak ez: Az emberek nem feltétlenül kívánják. Amikor ledolgozták a maguk becsületes 12 óráját, nincs kedvük gondolkozni, a tv-t azért kapcsolják be, hogy elengedhessék magukat.
Ma a televízió inkább a szórakoztatás, és nem az információközlés.
bejcsi616 2008 aug. 06. - 18:34:28 Előzmény pozsizsuzsi
(426/2570)
egész jó ez a kis csapat, végre nem a poharak tisztaságát meg a hajszálakat nézik, tetszik, mert olyan jó a hangulat ebben a bandában.
1/10
pozsizsuzsi 2008 aug. 06. - 11:16:38 1/10
(425/2570)
Tényleg jókedvû csapat volt, jóízû adásban, én is direkt megnéztem. Jó hogy a folyamatos fikázgatás pici idõre eltûnt, de azért nem reménykednék, mert mintha a mûsor pont arra lenne kihegyezve, és fõleg azért, hogy a nézõk széles tömege utálkozhasson kedvére rajta. Szõke taliándörögdi kecója tényleg szuper, volt egy közös fõzõmûsora Bede Robival a paprikán, szárnyas fejvadászok címmel, amiben már megcsodálhattuk, meg az õ kis dörögdi faluját is, na meg is kapta a kritikát az adott topicon, mint az izléstelenség csimborasszója.
Dantes 2008 aug. 06. - 10:54:00
(424/2570)
Hát igen, ez most tényleg jó, végül is ha olyan emberek lennének hétrõl hétre, mint most, akkor nem is lenne ez olyan rossz mûsor, nem azt mondom hogy ezt nézném éjjel-nappal, vagy hogy kedvencem lenne, de nem lenne rossz, mert ahogy példa is mutatja eza hét Szõke Andással kimondottan jó lett.

A másikon meg egy féfi/nõ, nem tudom mi, meg teljesen ismeretlen alakok...hát ez aztán remek.
offtopic
elisabet 2008 aug. 06. - 09:16:23
(423/2570)
Én sem értem, Nóri miért csak 9-et adott - hiszen annyira jól érezte magát, ami látszott is rajta végig. Mindenesetre érdekes...
offtopic
elisabet 2008 aug. 06. - 09:14:38 Előzmény Dantes
(422/2570)
Én speciel bírom a Szõkét - bár a vélemények megoszlanak - mint mindenben. De ez engem abszolút nem érdekel! Sztem jó fej volt tegnap, Õt sem lehet átlagos embernek nevezni.
9/10
mandarinn08 2008 aug. 06. - 01:36:45 9/10
(421/2570)
Az egész vacsicsata szériából ez szerintem az egyik legjobb rész!! Még a Vágó Pistás is nagyon jó, de ez fõként Bandi miatt viszi nálam a pálmát. Elsõsorban, mert mindent saját kezûleg készített (nem mellesleg nagyon finomak is lettek a sztárok értékelése alapján), meghát egy nagy PoÉn a pasas ;)

(Azért a Nóri is adhatott volna 10-et, megérdemelte volna!! ...)
Rika 2008 aug. 06. - 00:25:24
(420/2570)
Aha. Ez szép, csak elfelejted, hogy minden mögött ezen a világon emberek állnak. Így pl. a magyar média is rengeteg embert foglalkoztat. Ha hirtelen mindenhonnan özönlene a kultúra, lehet, hogy egy-két embert 'megtérítenek', de valószínûleg a nagyja inkább megy és kikölcsönöz valamit. Ez óriási bevételkiesés (akkor is, ha csak egy napról van szó), ami mivel jár...? Elbocsátásokkal. És nem a közismert médiaszemélyiségek maradnak munka nélkül, hanem a 'staff', aki szerkeszt vagy akár csak takarít.

Egyátalán: miért kéne megváltoztatni egy csatorna arculatát? Az igényesebbeknek ott van az m1, m2, duna tv; az igénytelenebb (éljen a plebs)az rtl-t, a tv2-t. Senkinek sem kell kitúrnia a másikat, hisz mindenki kezében ott van a választás: a távirányító. Mint ahogy az Animal Planetet sem vehetjük rá, hogy sugározzon fõzõmûsorokat, vagy az XXL-t hogy természetfilmeket. Mindenkinek megvan a maga csatornája, ezt hívják választéknak.
lemezek01 2008 aug. 05. - 21:16:41 Előzmény Dantes
(419/2570)
Szõke András tényleg nagyon nagyokat tud alakítani,remek ember. Nagyon nagy humorérzéke van,és hatalmas szive.
A bakkerman (pékember) c filmben is tette amit kell,de sajnos sztem mint minden filmje ez is egy nagy bukta.
Kár érte. Nagyobb filmekben kéne neki szerepet adni.
lemezek01 2008 aug. 05. - 21:13:27
(418/2570)
Igen ez az a fickó a reklámból,én ott figyeltem fel rá elõször
NAGYON NAGY EMBER :-)
lemezek01 2008 aug. 05. - 21:11:48
(417/2570)
megtalálod a recepteket a www.vacsoracsata.tv oldalon állítólag
kíváncsi úrhölgy 2008 aug. 05. - 20:41:36
(416/2570)
jajj már megtaláltam :)
kíváncsi úrhölgy 2008 aug. 05. - 20:37:51
(415/2570)
nem tudja valaki h esetleg le lehet tölteni a recepteket valahonnan?
1/10
Kattrin 2008 aug. 05. - 19:58:23 1/10 Előzmény lemezek01
(414/2570)
Akkor ez az a fickó a reklámból??? Nem tudtam, mitõl olyan híres, hogy mindenki így isteníti, de akkor így már ok.
Dantes 2008 aug. 05. - 17:04:29
(413/2570)
Ezek most pont jó részek, Szõke Anrás miatt...
elisabet 2008 aug. 05. - 15:40:34
(412/2570)
Én ugyanezt hangzotattam már az elõzõ oldalakon is! :) Egyébként Detto !!! :)
flamingo26 2008 aug. 05. - 15:00:16
(411/2570)
1etértek a vacsoracsataa 1000000× jobb!!:))