Téma: Vacsoracsata

guruzone 2008 júl. 31. - 19:35:55
(390/2570)
õ kerekes józsef, sajnos manapság csak shrek shangjaként emlegetik...
10/10
Pánczél Gáborné 2008 júl. 31. - 18:16:51 10/10
(389/2570)
Azért én és rajtam kívül még sokan, nem gondolták volna, hogy Soma ilyen trehány, hogy egy lant mûvész ennyire szutykos. A tegnapi adás bizony sok mindenkit rádöbbentett arra, hogy bizony õk is csak a szakmájukban jók, de a rendrõl és a tisztaságról bizony fogalmuk nincs. Vagy arról, hogy hogyan kell vendéget fogadni és kiszolgálni õket. Én biztos nem ettem volna egy falatot sem ha látom a retkes törölközõt a fazékon, vagy a tányérba lógva. A Romáknál valóban nagyon nagy rend és tisztaság van. Lásd Bea asszonyt. De még a szegény Roma is mérhetetlen százalékban tisztább "ezeknél".
9/10
Raabz 2008 júl. 31. - 15:10:56 9/10
(388/2570)
na én egyik kaját sem kostolnám meg
1/10
pozsizsuzsi 2008 júl. 31. - 15:09:25 1/10 Előzmény xenu
(387/2570)
Pont azt kérdeztem, párral alább, hogy ki ez a narrátor? Had jegyezzem már meg a nevét!
xenu 2008 júl. 31. - 14:07:38
(386/2570)
nem tom mi bajotok van...sztem zseniális ez a banda...rég nem röhögtem ilyen jót...
de a legjobb a narrátor...az az ironikus,sunyi stilus,elmebeteg hanghordozás....hihi
elisabet 2008 júl. 31. - 08:27:40
(385/2570)
Teljesen egyetértek, mint elõzõekben is leírtam.. :(((( Azóta is hányingerem van :(
elisabet 2008 júl. 31. - 08:25:37 Előzmény Viola Erzsébet
(384/2570)
Meg kell hagyni, tegnap minõsíthetetlen volt az egész. Abban egyet értettem Sütõ Enikõvel, mikor azt mondta, forog a gyomra..
Én is tökre rosszul voltam az egésztõl, ilyen környezetet soha nem tudtam volna elképzelni senkinél. Sztem még a legutolsó cigány-családnál (már elnézést, nem lenézõleg mondtam) is nagyobb a tisztaság, vagy a rend, mint a Dánielnél. Egyszerûen fel nem foghatom, hogy lehet így élni. Ezt azért nem gondoltam volna róla soha.. :(
A kaját, ha meg kellett volna kóstolnom, tuti, hogy a mentõk visznek el minimum sárgaság-gyanújával. ÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!! :(
Csak egy picit "megsajnáltam", mikor elmondták a véleményüket a vendégek az egész lakásról, higiéniájáról, stb. Úgy nézett, mint egy jól lecsszett kisgyerek. Nem tudom miért, de tényleg megsajnáltam. Sztem az a normális, ha vki vendégeket vár, akkor szívét-lelkét kiteszi, hogy mindenki jól érezze magát és ne hányingerrel küszködve - szinte kötelezõen állja a sarat és alig várja, hogy kilépjen a ház küszöbén. Minõsíthetetlen volt az egész!!
Magenta99 2008 júl. 31. - 06:29:07 Előzmény elisabet
(383/2570)
Egyelõre egyre inkább azt látom, hogy még undorítóbb, mint a "Hal a tortán".

Amit Benkõ mûvelt - hát ennél gusztustalanabbat életemben még nem láttam, bûz és mocsok mindenütt, a "konyha" minõsíthetetlen - egy putriban nagyobb a rend és a tisztaság.
.... és akkor õ erre még büszke is és ki van akadva, hogy a többiek nem értékelik az õ "nagyságát" és mûvészi környezetét.
Én konkrétan egy percet nem bírtam volna ott ki, nemhogy még hozzáérjek valamelyik mocskos tányérhoz/pohárhoz/evõeszközhöz és bele is egyek a felismerhetetlen kutyulmányaiba.

Ekkora primitívségre és igénytelenségre a TV2 egyik adásából sem emlékszem, még Lui padre békacombja is étvágygerjesztõbb volt (holott ott is voltak fura fazonok).
1/10
pozsizsuzsi 2008 júl. 30. - 20:44:31 1/10
(382/2570)
Nem tudja valaki megmondani, hogy ki a narrátor?
Tilda36 2008 júl. 30. - 20:16:10
(381/2570)
Hát a higiénia nem éppen erõssége Benkõ Dánielnek, de a rottyantás a képernyõbe se semmi volt. Hogy lehet így élni? Persze amennyire egzaltált, azt tükrözi a lakása is.

Sütõ Enikõt egyszer jól szájba kéne vágni, mert az a mesterséges nyafogás, affektálás nagyon irrítáló szerintem mindenkinek. Tipikus sznob. Soma hozta a formáját, persze Bejja asszony se maradt le tõle. Érdekes, hogy mennyire feltalálta magát a "sztárok" között? Hiába Gyõzike révén már bennfentes.

Elég gusztustalan volt ez a mai rész.
mushi 2008 júl. 30. - 19:55:58
(380/2570)
Ezelõtt is megjegyeztem, de most is észre kellett vennem Sütõ Enikõ undorító viselkedését.. Egyszerûen borzalmas az a nõ, szörnyû, csinálja az agyát mintha õ lenne ott az anyakirálynõ... Fúj
2/10
Viola Erzsébet 2008 júl. 30. - 19:28:41 2/10 Előzmény elisabet
(379/2570)
undorító az egész, ahogy lejáratják egymást és saját magukat is... Nekem ebbõl még a mûsorelõzetesben leadott rész is sokkkkk
elisabet 2008 júl. 30. - 09:37:48
(378/2570)
Látod az lehet ! Viszont azt akkor nagyon jól teszik! :) Elvégre "nekünk" készítik a "szórakoztató" mûsorokat is - nemdebár????
Ettõl függetlenül tegnap megnéztem mindkettõt. Legszívesebben lelõttem volna Somát, mikor a vacsora közben részletesen kifejtette szegény kendermagos haláltusáját :( Jó b..kó dolog volt... Ettõl sztem mindenkinek elmegy az étvágya, kivéve persze Bejjját :)
Theine 2008 júl. 30. - 09:01:21
(377/2570)
A Vacsoracsata egy jó ideig ugyanolyan színvonalon ment, mint a Hal a tortán. Késõbb azonban elõnyére változott, mert elhagyták a fikázást...gondolom számított a nézõk véleménye. Szerintem olvasgatják a fórumokat.
elisabet 2008 júl. 30. - 08:44:53
(376/2570)
Hát én azért látok egy kevés különbséget, ez a mûsor színvonalasabb, mint a Hal a tortán, mert ott mit mûvelnek, az katasztrófa! Ráadásul a szöveg! Nekem pl. az a rész tetszett, amikor a Vágó István fõzött - az tényleg jó hangulatú, vidám, jó kajával ( gondolom )készült. A Somához no comment - és ehhez a válogatott társasághoz szintén nincs hozzáfûznivalóm. Mindenesetre saját magukat minõsítik. A többiek írták, hogy rendezõi utasításra csinálnak mindent. Hááát nem tudom, engem semmi pénzért nem tudnának rávenni ilyen viselkedésre a "plénum" elõtt ( sem )!
Theine 2008 júl. 30. - 07:44:54
(375/2570)
Soma terítéke egyszerûen gyalázatos volt. A poharakat valaki már említette, de a különbözõ mûanyagtányérokat, giccseket az asztalon?...hát a házában meg a pókhálókat igazán eltakaríthatta volna, de nincs igénye rá!
A kaja is egy nagy nulla volt.

Fórumtársaim! Ez a mûsor nem a fõzésrõl szól, hanem arról: "ki tud jobban fikázni?"
Elég primitív, ha már az alapötletet a VOX-tól átvették. A Sütõ Enikõ meg rettenetesen affektál, Benkõ meg bunkó, Soma állandóan játssza az eszét pörög még akkor is ha nem kellene...A rezegtetõs hangja meg egyenesen idegesítõ!

Ez a társaság rettenetes, a civil családokra, barátokra egyáltalán nem jellemzõ ilyen vendégeskedés.
Magenta99 2008 júl. 30. - 06:42:20 Előzmény elisabet
(374/2570)
Én régen csak egy részt láttam belõle a lehetetlen idõpont miatt, most kezdtem el nézni.
Nem tudom késõbb mi lesz, de a véleményem szerint semmivel nem különb a Hal a tortán c. mûsortól.
Ugyanolyan siralmas, degenerált "sztárok", akik se fõzni, se viselkedni nem tudnak.
nostri 2008 júl. 29. - 20:42:47
(373/2570)
...ja kihagytam a lényeget, a Soma terítéke egyszerûen siralmas volt, hogy ne legyen egyforma pohár, egyforma tányér egy háztartásban, pláne, hogy nagy baráti társaságot fogad a hírek szerint, én saját magam elõtt is szégyellném, ha rendszeresen vendégül látok, akkor minimum adok az ilyesmire...
nostri 2008 júl. 29. - 20:37:46
(372/2570)
...Oszkár? rosszul vagyok a pasitól, de összességében mindegyik finyáz mindent, ha kell ha nem. Mondjuk Somától én is többet vártam, tegnap Beát oszotta rendesen, így azt hittem, hogy valami lukulluszi kaját varázsol az asztalra, de elég szimpla volt... persze attól azért jobb volt, mint hogy azért nem ettek, mert Soma vázolta, hogy múlt ki szegény tyúkocska, játszotta mindegyik az eszét. Enikõ a vegásságával, na az sem semmi. Nekem mindkét mûsorral az a bajom, hogy nem is a vacsorát pontozzák hanem visszaadják azt, amit õk kaptak.

összehasonlítva a Hal a tortával...? hát ott is vannak fazonok, idõnként behúznék némelyiknek, és érdekes módom pont azokban csalódtam kellemesen, akikrõl nem volt jó véleményem, pl. tök szerény volt pl Pityinger is, és Gangszta is...na most ugrok a másik mûsorra, mit alakít a konyhában a rocker csajszi, meg Padre milyen békát hoz ma ajándékba :))
Rika 2008 júl. 29. - 19:55:55
(371/2570)
Somának szerintem borzalmasan nincs hangja. Benkõnek ebben igaza van: tényleg csak nagy körítés semmi alappal. Egy kitalált hang tehetség nélkül.
NEKEM jobb hangom van az angoltudásról nem is beszélve.