Téma: Vacsoracsata

Stella 2008 máj. 15. - 21:32:34
(250/2570)
Nagyon kedves pasas ez az Ákos,szép,tiszta háza van,és klassz kaják. Remélem õ nyer,és nem az a szottyadtképû beképzelt,törtetõ Szily.
Györgyi 2008 máj. 15. - 17:14:35
(249/2570)
Ma pedig le a kalappal Ákos elött, igazi úriember.És még jól is fõz..
niamano 2008 máj. 15. - 16:56:37
(248/2570)
Viszont kifejezetten tetszett, hogy tegnap elõkerült a medvehagyma!Meg amúgy is: le a kalappal Nádas úr elõtt!!!
niamano 2008 máj. 15. - 16:53:11
(247/2570)
Szilire én is kíváncsi vagyok, kifejezetten ellenszenves nekem a lelombozó beszólásaival, a savanyúságával. Mostantól fenntartásokkal kezelem majd a vigyorgását a mûsorokban.
Az meg kifejezetten zavaró, hogy örökké az utazást emlegetik a héten...
Györgyi 2008 máj. 14. - 17:39:49
(246/2570)
Nekem úgy tûnik, minél luxusabb a konyha, annál jobban nem megy a fõzés.. tisztelet a kivételnek. Valaki még azt sem tudja melyik a vöröshagyma és melyik a lila.. Még rá is játszanak..Lehet, most divat nem érteni a fõzéshez, mert azt csak a "hétköznapi" emberek mûvelik.De ideje lenne elkezdeni, mert talán lesz egyszer gyerekük.. (Ez a most "futtatott" 30 körüli playmate csajokra jellemzõ)
elaci 2008 máj. 14. - 15:27:47
(245/2570)
Azt a részt láttam véletlenül, ahol Leó "fõzött". Hirtelen nem tudtam elkapcsolni, és mivel kõvé meredtem a látványtól, kénytelen voltam végignézni. Az már valami, amikor a házigazda szed a vendégeknek, mintha azok gyengeelméjûek lennének, és még magyarázza is, hogy hogyan kell enni. Ezt csak tetézte ahogy felszólította õket, hogy "osszák ki", azaz modják meg a véleményüket az ételrõl. Ez a Leó bár nem buta, de roppan mesterkélt egy csávó.
Egyébként unalmas és szánalmas, ahogy ez a két kereskedelmi csatorna már megint (és még mindig) kopírozza egymást...
buenas noches 2008 máj. 14. - 15:12:04
(244/2570)
A mondandóm elsõ része a külsõ megjelenésrõl, a második pedig a mentális magatartásról szólt.

Elõbbit tudja orvosolni beavatkozásokkal, utóbbit viszont, leginkább belsõ kontrollal.

A kettõ viszont hatással van egymásra; ha nem elég erõs, vagy intelligens, hogy elviselje az öregség jeleit, ám tegyen ellene, ezzel kiegyensúlyozottabbá válhat.

Egyébként, lehet, hogy észre sem veszem a ráncait, ha kicsit méltóságteljesebben viselkedik.
buenas noches 2008 máj. 14. - 08:01:59
(243/2570)
Én megint csak azt az álláspontomat tudom hangoztatni, hogy az, aki a médiában dolgozik, hangsúlyozottan figyeljen oda a külsõ megjelenésére. Engem legelsõként ez zavart. Akinek ennyire ráncosodik az arca, annak igenis tessék plasztikai sebészhez fordulni. Alapjában véve az arca szép, vagyis bizonyos rutin mûtétek után visszanyerné részben a fiatalságát. Az nem garancia, hogy ettõl majd kevésbé lesz érzéketlen, sértõ, a viselkedése, de az okát, hogy rosszul érzi magát a bõrében, és hogy elégedetlen a külsejével, nagyban tudná csökkenteni. A másik ok, ami az öregedéssel jár, az a relatív korai klimax, ami depressziót is okozhat. Erre már léteznek jó terápiák, amikre támaszkodhat.
De leginkább: az öregedést méltósággal kell viselni, különben az ember könnyen nevetség tárgya lehet. Hûvös elegancia, nyugalom, és intelligencia. Egyiket sem találom Szily Nórában, csak a keserves próbálkozást.
khekkkkkk 2008 máj. 13. - 20:51:13
(242/2570)
szily undorítóan gonosz, irígy, és féltékeny.
Iringó nem volt szimpatikus, túljátszotta a dolgot a kamerának, de értékeltem , h próbálkozott, igyekezett, s nem baj, h minden nem úgy sikerül, majd legközelebb jobb lesz.

De ez a Szily, öreg vén picsa, aki irígykedik a fiatal libára. Pedig jobb a barátság, mint a harc.
párduckata 2008 máj. 13. - 19:50:12
(241/2570)
Szia!
Ma Iringó fõzött, a vacsoracsata.tv oldalon meg tudod nézni.
http://www.vacsoracsata.tv/shows/45
Novalis 2008 máj. 13. - 19:35:39
(240/2570)
Sziasztok!

Valaki nem vette fel esetleg a május 13-i (keddi) adást? Sajnos lemaradtam róla, pedig szerettem volna megnézni. Ki fõzött egyébként benne?
Ibcsi54 2008 máj. 13. - 18:30:41
(239/2570)
Egy kis emlékeztetõ:
intelligens viselkedés - Az a képesség, melynél fogva felismerjük valamely helyzet mibenlétét,
és megfelelõen járunk el, majd amikor a helyzet megváltozott, ennek megfelelõen módosítjuk
viselkedésünket, magatartást váltunk. Az intelligencia halála az érzéketlenség, aminek következtében barátságok, házasságok, harmonikus közösségek omlanak össze.

undok - Vannak ilyen emberek, arcok. Látszik rajtuk az önzés, a türelmetlenség, a duzzogás,
az irigység, a kajánság stb. A rosszindulat kiváltképpen elcsúnyítja az embert.

úriember - Ha „úriember” vagy „úrinõ” akarsz lenni, jegyezd meg jól, önuralom nélkül nem
lehetsz. Az igazi úriember mindig kinyitja az ajtót a nõk elõtt, lesegíti, fogasra teszi és felsegíti a nõk kabátját, kihúzza a széket és segít abban, hogy elhelyezkedjen a nõ, feláll, ha nõ lép a szobába, vacsoránál elõbb mindig a nõt kérdezi, mit szeretne fogyasztani, elõbb õt szolgálja
vagy szolgáltatja ki; az utcán a járda széle felõl kíséri a nõt, elveszi a csomagjait, a liftben is kalapot emel a nõ elõtt stb. Az úriember elõzékenységének nincs határa. Az úriember nem kérdez, nem csodálkozik, de fizet is. Az igazi úrihölgy kedves, megköszöni az úriember minden segítségét, nem leckéztet meg senkit, aki vét az illemszabályok ellen. Az úrinõ tiszta, rendes és mosolyával sem fukarkodik.
Ibcsi54 2008 máj. 13. - 17:50:46
(238/2570)
Elõre is elnézést kérek, nem igazán szoktam ilyeneket mondani,de ez a Szili Nóra egy igazi BOSZORKÁNY! Ennyi gonoszsággal ilyen rövid idõ alatt igen ritkán találkozik az ember.Még az a szerencse, hogy vannak olyan NÕK is , mint az Iringó! Ellenkezõ esetben bizony szégyellném, hogy én is nõ vagyok!Aki ismeri Szili Nórát kérem adja át neki az üzenetet! ( nagyon rosszindulatú és irigy "személyiség")!Szerintem a menü igazán jól hangzott, és szerintem finom is lehetett(nem kell mindig körömpörköltet kajálni!
robidusin 2008 máj. 13. - 16:31:35 Előzmény Györgyi
(237/2570)
Na, ez az Iringó is egy IQ betyár!!!
Györgyi 2008 máj. 12. - 18:14:05 Előzmény bejjo
(236/2570)
jól megfogalmaztad, én is ezt gondolom..
bejjo 2008 máj. 10. - 22:33:08 Előzmény dr.csernus
(235/2570)
doki!
Ez a Te meglátásod...
Minden csak nézõpont kérdése ;)
Nagyon egyéni, hogy kinek mi a jó, mi a fontos, s mi jelnti ezeknek az ellentettjét. Ahány ember, annyi "világ".
Mindenkinek meg van a szabad akarata ahhoz, hogy olyan dolgokkal vegye körbe magát,amivel csak akarja,s olyanná formálja a környezetét - otthonát -,ahogy/amilyenné akarja.
Az a fontos, hogy amiben- és ahol él, ott jól érezze magát; s ha az egy szentély, akkor az arról tanúskodik, hogy a lelki életével (önvizsgálat/önismeret)is foglalkozik, nemcsak a földi, s anyagi javak elérését tartja fontosnak.
bejjo 2008 máj. 10. - 22:18:58 Előzmény Györgyi
(234/2570)
...csak augusztus 9.én tölti be ezt a jeles kort
...de látszólag..messze meghazuttolja a korát!
Györgyi 2008 máj. 09. - 16:51:15
(233/2570)
Delhusa Gjon nagyon jól tartja magát 55 éves..
bicsibocs 2008 máj. 09. - 14:27:27
(232/2570)
Én szeretem ezt a mûsort! Sokkal szimpatikusabbak a szereplõk mint a Hal a tortán-ban.
lschlag 2008 máj. 09. - 09:59:39 Előzmény szbika
(231/2570)
Ja, a Nellike meg egy ostoba kis Q.
www.freeweb.hu/arzen25/playboy/Fesus_Nelli/index.html - 3k -