Téma: Vacsoracsata

marija 2008 márc. 31. - 08:41:59 Előzmény párduckata
(90/2570)
Sziasztok. Szerintem nem csak az ismert emberek érdekesek hanem a hétköznapi emberkék is mint mi.Csak ami nem tetszik sokszor azok akik gusztustalanul fõznek mint ( maci, ...)õk nyernek . De mint Ágis aki ügyes...Bár Zoltán a fodrász Neki senki nem szólhatot de õ viszont sajnos eléggé megmuttata magát. De azért mindig megnézem. Boccs ha valakinek nemtetszik amit írtam.
trillárom 2008 márc. 29. - 13:21:41
(89/2570)
Milyen tippet ad?Hogyan kell óriási méretû plazma tv-vel berendezni egy lakást v.egy fürdõszobába jakuzzit építeni?Fõzõtippeket szerintem nem itt kap az ember.
párduckata 2008 márc. 29. - 12:10:26
(88/2570)
Jó lesz, hogy megint ismert emberekkel készítik a mûsort, akkor most megint nézni fogom.
10/10
Évakató 2008 márc. 29. - 07:27:58 10/10
(87/2570)
Ez az üzenet azoknak szól, akiknek nem tettszik az adás:

Lassan nem a mûsorok ötletével van baj, hanem veletek! Végre itt egy mûsor, ami vicces
lefoglal
tippeket ad
és eltünteti a Balázst a TV-rõl!
Mi kell még? Minden benne van, minden, ami egy jó mûsorban lennie kell... Vagy õszintén, néznétek helyette a jó kis Balázsshowt?
athosz76 2008 márc. 26. - 17:37:53
(86/2570)
Sziasztok!A mûsor ötlete igazán jó, de a tartalom nem igazán egyezik a címmel, ugyanis azt látjuk hogy kinek milyen lakása van, de azt hogy ki milyen ételt fõz és hogyan az kevésbé derûl ki! A játékosok között olyan emberek mondanak kritikát, egyes ételekrõl, akiknek fogalmuk sincs mi az a szakács szakma!/PL:A mostani üzletemberünk/Csakis, azért merek ilyen kritikát mondani, mert azon felûl, hogy most egyetemre járok, azért anno elvégeztem nappalin a szakács iskolát,de még eddig senkit nem súlytottam olyan kritikával amelyek itt elhangzanak, pedig azért egy ici-picit értek hozzá!A szerénység nagyobb érdem, csak sajnos ebben a mûsorban nem ezt láthatjuk!
trillárom 2008 márc. 26. - 15:18:06
(85/2570)
Azt megfigyeltem,hogy az RTlklubnak különös érzéke van a legtaplóbb,unintelligens embereket összeválogatni egy mûsorba..Remélem nem ilyenek az "átlag"magyar emberek!
1/10
pozsizsuzsi 2008 márc. 26. - 11:41:00 1/10 Előzmény Theine
(84/2570)
Ez a MÛ-sor nem a fõzésrõl szól, mégcsak nem is a jópofaságról, pontosan fogalmaztál, az áskálódásokról szól, mármint hogy a nézõnek odavetnek pár nevet, és nesztek: csócsáljátok, lehet utálkozni a lakásán, a szavain, a kosztján, a ruháján, a macskáján vagy akármin, egy a lényegi elem: érezd magad a "nagyoknál" többnek.
A rák elõ- és kikészítésérõl pl. tegnap volt egy kimerítõ rész a Rosemary skót fõzõsulijában, és még jópofa is volt. Summa summárum, ezt a mûsort tényleg csak az útálkozás gyönyöre miatt nézik (már aki, én egy részbe néztem bele, aztán néha a topicba), õszintén meglep hogy mennyien adóznak ennek az olcsó "szórakozás"nak. Ennek a mûsornak a nézõk a fõszereplõi. (meg a konkurrens csatornán párhuzamosan folyó ikertestvérének is). De gondolom, ez nem újdonság.
cseszter1 2008 márc. 26. - 10:24:47
(83/2570)
Lehet, hogy ezen a héten András nyer? Mindenkit lepontoz, közben jóízûen zabál.
cseszter1 2008 márc. 26. - 10:01:26
(82/2570)
Vacsoracsata
Hogyan rontsunk el egy másutt sikeres mûsort?

Az RTL Klubon debütált Vacsoracsata néven magyarul az, amit évek óta ismerhetünk például a VOX-ról Das Perfekte Dinner néven (ha jól tudom a legeredetibb egy angol mûsor, és a németek is azt vették meg). A mûsor olyan sikeres a Vox-on, hogy nem szezonális, tényleg minden nap megy, és az emberek nézik is. Az RTL Klubon elsõ körben beetetés gyanánt celebek vendégelték egymást, de ezen a héten elkezdõdött a valódi mûsor: átlagemberekkel.

Aki nem ismerné a koncepciót: öt különbözõ ember vendégül látja egymást öt este, és pontozzák egymás teljesítményét. Az ételt, a vendéglátás színvonalát, a hangulatot, a körítést, mindent, méghozzá többé-kevésbé korrekt módon. A vendéglátók igyekeznek élvezetes estét nyújtani, olyannyira, hogy azt még nézni is élvezetes. A vendégek pedig nem restek kiélvezni, ami adatik. Ha valamilyen típusú ételt éppen nem is kedvelnek, megpróbálják megsaccolni, hogy milyen színvonalon készült (nyilván máskor nem eszem olyat, amit nem szeretek). Legvégül pedig a mûsor készítõi kiszolgálják a nézõt: a recepteket bemutatják, majd felteszik a weboldalra, ahol kategóriánként, ABC-sorrendben, kulcsszó szerint stb visszakareshetõ az összes. Ezt a mûsort vette meg az RTL Klub. És szúrta el ott, ahol csak érte.
1/10
topikos8 2008 márc. 25. - 20:57:53 1/10
(81/2570)
Miért ilyen fejhangon megy az adás alatti szöveg? Kurva idegesítõ. A tartalmának sincs semmi köze az ételekhez, múltkor a Terminátorról zagyvált valamit.
grajudit 2008 márc. 25. - 13:27:13
(80/2570)
Nem mind1 melyik csatorna dobta ki elösször? sztem elég gáz hoyg ugyanabban az idõben ugyanaz a típus mûsor megy... dehát errõl szól...iylen típusú csatornák... Csak úgy mellesleg nézzétek meg mondjuk fábry meg claudia show producerét....jé....ugyanaz az emberke????? akkor ez az állandó civakodás a két csatorna között csak ugyanolyan reklámfogás mint minden amit csinálnak? /melleleg nem bántásból mondom...semmi bajom semelyik csatornával sem... mint már mondtam iylen típus csatorna....egyiknek sem lehet igazat adni, mert mindegyik egy és ugyanaz
Zuko herceg 2008 márc. 25. - 12:15:15
(79/2570)
elnézést kérek, homárt írtam... rákra gondoltam
Zuko herceg 2008 márc. 25. - 12:14:01 Előzmény joeklon
(78/2570)
joeklon! te teljesen hülye vagy??? Az RTL dobta ki elösször ezt a mûsort! és le is védette nem csak a nevet, hanem a mûsor témáját is. A TV2 meg lekoppintotta, és még ma is folyik a per! Ja és még valami! a mûsornak nem az a lényege, hogy elmondják hogyan kell felszolgálni pl. a homárt (ez szól a kedves elöttem írónak) ha nem arról, hogy hogyan kell elkészíteni azt. egyébként meg ha felmész a weboldalukra, ott az is le ven írva.
Theine 2008 márc. 21. - 21:36:29
(77/2570)
A vásárlásokat ki fizeti? Ha nem a retek, akkor igencsak nagyra kellett nyitnia a bukszáját Melindának az 5 db homár és a libamáj szervírozására..ez testvérek között is 30.000.-Ft.

Egyébként megint ment a fanyalgás...pedig engem inkább az érdekelt volna hogy kell elõkészíteni és feltálalni a rákot, de erre a csatorna nem fektet hangsúlyt, pedig ez lenne normális esetben a "mûsor" célja. Helyette mennek az áskálódások és a rongyrázás!
joeklon 2008 márc. 21. - 17:06:18 Előzmény plüss maci
(76/2570)
erröl az egészröl is u.a véleményem mint tv 2 futó müsorrol(ök legalább megvették a jogot mg az rtl ellopta)GYALÁZAT olyan mint csatorna nem is lehetne mást várni ezutal szeretnék gratulálni az egész menedzsmenek csak igy tovább ebben már ugyis profik
kisasszony 2008 márc. 17. - 16:40:46
(75/2570)
sztem is eléggé gáz h maci megnyerte a pénz felét meg sem érdemelte! hogy lehet 250ezret és egy utazást nyerni egy pacalpörkölttel /amibõl ráadásul senki nem evett rajta kívül!!!/ és sültkolbásszal?!!! ráadásul aljas módon lepontozott mindenkit, de egyébként nem csak õ volt ilyen, szinte mindenki alulpontozott, és volt olyan eset is mikor ugy dicsérték az ételt az estét majd a kocsiban az állítólagos "huu de jo volt bulira" adtak 4! pontot a 10bõl:/...szánalmas
Theine 2008 márc. 14. - 21:47:09
(74/2570)
Na a maci büszke lehet magára, mert felesben megnyerte Ricsivel az 500 eFt-ot és a marokkói utazást. Egyébként mennyire közönséges ez a nõ?....hát tudjátok ráadásul egy akkorát ásított persze nem tette a kezét a szájához...egy tahó paraszt és hallatlanul rosszindulatú! Az estéji ruhájában meg a fél bögye ki volt rakva. Ez egy ilyen kövér asszonyságnál rendkívül visszataszító.

Az egész brancsból Ricsi volt a legszimpatikusabb, utána Andi következett...csak ne lenne annyira sznob.
párduckata 2008 márc. 14. - 13:57:28
(73/2570)
Ha meg szeretnéd nézni utólag, nem muszáj felvenned, a vacsoracsata.tv oldalon mindegyik részt meg lehet nézni. Én mostanában kezdek átszokni a tv2-re, valahogy nekem jobban bejön, ha híres emberek vetélkednek a mûsorban.
cseszter1 2008 márc. 14. - 13:36:36
(72/2570)
Csak gratulálni tudok az RTL Klubnak, nagyon jól vannak össze párosítva eddig a szereplõk. Van mirõl írnunk itt a topikban. Mindenki taktikázik, mert nyerni szeretne. Egyik se fogja azt mondani, hogy nagyon finomat evett, még ha úgy is gondolja. Kár, hogy sötét macit megsajnálták, és felül pontozták, vagy talán félnek, tartanak tõle? Én a Hal a tortán nézem a Vacsoracsatát, felveszem. Szerintem a vacsoracsata színvonala olyan, mint a Gyõzike show. Hozzám közelebb áll a TV2-n lévõ mûsorok.
8/10
plüss maci 2008 márc. 14. - 12:12:41 8/10
(71/2570)
Én a Vacsoracsatát nézem a Hal a tortán-t pedig felveszem kazira. Így egyikrõl sem maradok le! Szerintem mindegyik nagyon jó kis mûsor. Új receptet is leshetünk el mai nagyon jó mert az újdonság sosem árt! Bár azt feleslegesnek tarom hogy a Vacsoracsatában a vendégek a lakásban is szét néznek. Minek? Most itt nem az étel e lényeg? Na mindegy én ezt így kihagytam volna belõle! De az biztos hogy jó látni ahogyb egyesek szerencsétlenkednek....