Téma: Vadállatok

1/10
Segítõ Béka 2013 jan. 28. - 15:17:00 1/10
(37/77)
már akkor éreztem, hogy b-kategóriás lesz a film, amikor elkezdõdött a csaj meséje: " az hogy én vagyok a mesélõ, még nem jelenti azt hogy túlélem a végét, ez lehet rögzített beszéd is felvételen" :) édes istenem, milyen amatõr
1/10
Segítõ Béka 2013 jan. 28. - 14:58:47 1/10
(36/77)
emellett mutassatok nekem bárhol a világon olyan komoly bûnszervezetet, amelynek nõ lehet a vezetõje. ez nem az a mûfaj, itt csak a nyers erõ dominálhat, hát még dél-amerikában.
1/10
Segítõ Béka 2013 jan. 28. - 14:57:31 1/10
(35/77)
ez egy b-kategóriás film, mi se mutatja jobban, mint az üres, semmitmondó párbeszédek, ostoba egysejtû fõszereplõk. a párbeszédek feleslegessége
- add el a lovaimat
- dehogy adom el, hiszen szereted õket

az ilyen a ellentmondások a szövegben nagyon idegesítõek, ki írta ezt az analfabéta szöveget? oliver stone egy senki, martin scorsesehez képest is, de magában is.
b-kategóriás, mi sem mutatja jobban, mint az operatõr munkája, a vágások elõtt ráközelít az arcokra :) édes istenem, ilyet utoljára a magyar tûzvonalbanban láttam, már ott is teljesen amatõrnek tûnt minden készítõ,
a két metroszexuális fõszereplõ és a buta nõjük nemcsak hogy hiteltelen és borzalmasan ripacskodó, hanem még irritáló a külsejük is.


primitív, kezdetleges, de úgy is mondhatnám gyermeteg film, lásd a végét, lelõnek mindenkit, de haha, nem is ez történt! csak ez történhetett volna háhá! *nyád. nagyon infantilis, hasonlítsuk ezt össze a Tégla címû filmmel, ott nem bohóckodtak el a végét. mesterien felépített professzionális film, de ez a film még csak nem is jó iparos munka, minden másodpercébõl süt a dilettantizmus

travolta és del toro emeli a szintet, de magán a filmen õk sem segíthetnek.
5/10
hGabesz 2013 jan. 27. - 21:38:19 5/10
(34/77)
Egynek elmegy, kicsit talán elhúzták, de volt pár izgalmasabb jelenet és Salma szép volt, mint mindig.
6/10

SPOILER

Nagyon nem volt szimpatikus ez a két fûtermelõ piperkõc, komolyan azt vártam a film felétõl, hogy mikor nyiffannak ki és a végén már kezdtem örülni, erre a szöszi meg Travolta elrontja az egészet. :)
zivot 2013 jan. 27. - 14:54:07
(33/77)
Elég gyengus , tele van logikátlan baromságokkal . De még ezek ellenére is azt mondom egyszer meg lehet nézni mert látványos valszeg unatkozni se fogsz rajta ha meglesed , sõt lehet hogy még tetszeni is fog mert látom azért itt pár ember elájult tõle , sztem kicsit magas benne a gagyi faktor 6/10!
3/10
Filmx 2013 jan. 27. - 13:05:26 3/10
(32/77)
Egyetértek az elõttem szólóval, ez így nem volt hiteles, és Stone -tól többet vártunk volna. Sajnos, ez így nagyon kevés és erõltetett volt, talán ha nem nyújtják el ennyire a filmet, és nincs benne ilyen sok locsi-fecsi a semmirõl, akkor jobb és élvezhetõbb filmet kapunk, vagy ha a két srác helyett valami hitelesebb színészeket kaptunk volna. Ez így kevés volt. Várok már egy Scarface féle movie-t Oliver Stonetól..
WayneGace 2013 jan. 26. - 03:59:29
(31/77)
Új Oliver Stone film. Hm, remek. Aztán jó is volt és nem is, igazából csak egy közepesre sikeredett, egyszer megnézem film lett sajnos. Nem éreztem azt a pluszt, ami egy nézhetõ filmet tényleg jó filmmé tesz. Benicio Del Toro nagyon jól játszotta. Ahogy beszélt, az akcentusa, nagyon eltalálta a karakterét. Salma Hayek jó volt ezen a téren, mármint a hangja, ahogy õ is valamilyen mexikói akcentussal beszélt. Már maga a játéka annyira nem tetszett. A másik három fõszereplõ pedig elég átlagos volt. A fapofa Chon és mentsük meg a bolygót Bon olyan semmilyen volt. Nem voltak rosszak, csak olyan szürkék. Azért érdekes, hogy egy félmeztelen mexikói kurvát be kellett mutatni, de a szõke csaj, aki folyton szexelt mindig ruhában volt. Naná, hogy a kádba is ruhástól mászik bele. Megértem, hogy nem akarja mutogatni magát. De akkor ne ilyen jelenetet írjanak neki, mert nem túl hiteles.
Spoiler. A végén Travolta dicsõsége, a srácok tisztára mosása, mindenki boldog megint hiteltelen számomra. Ekkora ügyletnél arról is száz keresztkérdéssel faggatóznak, hogy milyen színû alsógatya van az emberen. Szóval nem igazán tudom elhinni, hogy a valóságban mindenki tisztázná a nevét és menne minden tovább. Egy ilyen ügyet évekig nem zárnak le.
Összességében nem volt rossz, de Stonetõl sokkal több reméltem.
Mikkamakkamocska 2013 jan. 25. - 13:41:12
(30/77)
Azt hiszem nem írtam olyat ami nem derül ki 10 percen belül és filmbeli történetet konkrétan nem említek. A filmben mint történet nem nagy pukkanás, rengeteg klisé, egyszer nézhetõ , a két srác és a csaj ritka antipatikus, a film végi fordulat inkább sajnálatos mint "csavar". A szõke csaj az utóbbi évek antinõje nálam. Bocs , de se kívánatosnak se szexinek nem látom. A buddhista gyerek évek óta a "szakmában" és úgy viselkedik mint egy szûzkurva, igazából érthetõ, hogy miért jönnek ki hárman egymással, mert a szexen és a drogon kívül semmi más nem köti õket össze. Ez nálam egy nagy hibája a filmnek mert üres, nem szerethetõ karaktereket kapunk, de talán szándékos is volt a rendezõ részérõl. Del Toro kissé túljátssza de vitathatatlan, hogy összeszarnám magam tõle. Travolta felesége és a története tök felesleges, semmit nem tesz a karakterhez se a zsaru motivációjához. Az erõszakosság tizede egy helyszínelõk résznek, túl van paráztatva. Hayek hát olyan amilyen, még mindig jó nõ, igazából az õ karaktere is lehetett volna sokkal érdekesebb. Benne megvolt a potenciál, ahogy néha elõjött belõle az állat, de végig azon gondolkodtam, hogy ért fel a csúcsra ez a nõ? Persze megtudjuk, de , hogy maradt ott? Mert így nem hiszek neki. Talán ha pergõbb filmet csinálnak és az ügyvéd történetét kivágják (szerintem ez is lényegtelen a történet szempontjából ) és a fõbb szereplõkre koncentrálnak akkor jobb filmet kapunk. Túl sok embert ismerünk meg sajnos leginkább felszínesen. Sok mindenbe belekap a rendezõ és nem bontja ki a történetet. Lehet a vágás hibája, lehet a stúdióé. Nem rossz próbálkozás, de szerintem ha alszik rá még pár hetet Stone, akkor lényegesen jobb filmet kapunk. Sokkal jobb mesélõ ennél. A könyvet nem olvastam, feltételezem, hogy ebben az esetben messze nem sikerült azt filmre vinni amit az író leírt.
A film végi polemizálást meg még csak csak megérteném ha a 70-es években játszódna a film. De a mai idõkbe ültetve, viccesen hat az, hogy mintha ebben a "drogos" világnak nem aktív részesei és irányítói lennének a szereplõk hanem "áldozatai". Nálam 6/10
10/10
dundispan 2013 jan. 25. - 00:30:40 10/10
(29/77)
Jó film jó zenékkel!

Azért adtam 10 pontot mert tetszett továbbá csatlakozom az elõttem szólóhoz, jobb kritikát érdemel ahhoz képest amit pillanatnyilag a pontszámok tükröznek...
10/10
ak47s 2013 jan. 24. - 22:40:35 10/10
(28/77)
Jelenleg 7.7/10 ponton áll a film,szerintem érdemes lenne feltornászni 8.5-9 környékére,Stone mester,ill a filmje meg a szereplõk megérdemelnék :) vannak 8 pont feletti filmek a porton,amik ehhez képest nagyon gyengék,pl: Strictly Sexual c.film ami igaz teljesen más témájú,de 8 feletti a pontszáma,sokan csak ezért nézik meg,pedig egy nagy rakás sz.r.
9/10
gyrsee 2013 jan. 22. - 19:40:13 9/10
(27/77)
nem kiemelkedõ alkotás, de élvezhetõ és hangulatos. del toro jól nyomja, a zenei betétek is jól passzolnak. nekem tetszett (fõleg figyelembe véve, hogy manapság ebben a kategóriában milyen a felhozatal). 9/10
10/10
Bogyeszmogyesz 2013 jan. 13. - 23:46:03 10/10
(26/77)
Nekem nagyon tetszett ez a film!! Egy percig sem unatkoztam rajta!
8/10
stomachh 2013 jan. 12. - 22:48:06 8/10
(25/77)
Ez egy jó drogkartelles film (de nem egy realista alkotás), remek thriller. Oliver Stone vissztért. A filmzenék nagyon jól válogatottak, a fényképezés változatos (bár néha inkább kizökkenti a nézõt). Benicio Del Toro pedig egyszerûen zseniálisan alakítja a piszokjól megírt karakterét. Rémisztõ figurák, sok erõszak jellemzi. Az akciómozin kicsit felülemelkedve azért megkérdezhetjük magunktól belül is vadállatokká válunk?
Mitagadás elég feelinges lett a film, még a veszett hosszú játékidõ (2:21) ellenére sem unatkoztam, határozottan tetszett. 8/10.
9/10
beo71 2013 jan. 10. - 10:31:36 9/10
(24/77)
Nem túl érdekesen indul, volt egy olyan 1000szer látott érzésem az elején, aztán megjelent Benicio Del Toro figurája és a film óriásit emelkedett.S.Hayek és B.Lively is nézni való kategória ( söt, Hayek baby most még játszik is egyet), de egyértelmûen Lado ördögien emberi karaktere a kulcs a film sötét és élvezetes hangulatához.
Oliver Stone a U-Turn óta nem volt ilyen jó, a színészválasztás telitalálat (talán Taylor Kitsch-t kivéve : az lehetett volna P.Walker,C.Pine,C.Evans egytucatból bárki )de a többiek mind hozzáadnak az élményhez és már e miatt is jó film, a történet sem a szokványos bénaság.+ 1 pont Del Toro miatt.9/10.
k11zoltan 2012 dec. 23. - 22:15:49
(23/77)
Na. Egynek elmegy ez is.

Laguna Beach jó hely.
3/10
Rodman 91 2012 dec. 19. - 16:10:52 3/10
(22/77)
Áhh!!mi volt ez?ugy oda van mindenki ezért a filmért!miért is?Salma H. meg Toro alakitása volt jó 1edül.
spoiler!!! szerintem jobb befejezés lett volna az amit 1x mondott a csaj
8/10
EliPoison 2012 dec. 11. - 06:48:45 8/10
(21/77)
Nekem összességében tetszett. Lehetett volna durvább... Salma Hayeket imádtam benne :D Mondjuk szerintem az nem életszerû, hogy ***SPOILER*** egy szerelmi háromszögben éltek. A nõ szempontjából lehetett jó, de ilyen helyzetbe ritkán mennek bele férfiak. Húú meg az a jelenet volt jó, mikor DelToro térden lövi a csávót, azzal a szöveggel, hogy "az éveid akarja, nem a pénzed" Beteg xDDD ***SPOILER***
9/10
oedipa 2012 nov. 29. - 19:00:08 9/10
(20/77)
szerintem is lehetett volna kicsit rövidebb, és nyilván nem életszerû. viszont a színészi alakításokat bírtam benne, meg a fényképezést, voltak benne gyönyörû képek, színek, hangulatok. azért egy kicsivel több "feelinget" el tudtam volna viselni, mert ez így, szerelmi háromszög ide vagy oda, kicsit túl véres és kaszabolós nekem. ja, és egyáltalán nem thriller, nem tudom, ezt már megint honnan szedték...
Zsuuusz 2012 nov. 21. - 12:32:16
(19/77)
Olvastam a könyvet, és csak utána mentünk el moziba megnézni, ami általában hiba, mert legtöbbször a könyv után a film csalódást okoz. Itt is voltak hiányérzeteim, pláne ha a film merõben eltért a könyvtõl, de összességében azt kell mondanom, h jól sikerült filmrõl van szó. Mellékesen megjegyezném, h a könyvhöz képest a film estimese volt: a brutalitások töredékét sem mutatta be, és Lado karaktere is elég elnagyolt, és kissé butácska lett szerintem.
10/10
urfi 2012 nov. 12. - 23:32:15 10/10 Előzmény klamlac
(18/77)
jo film.igazi szinfolt.jo zenek,remek gonosz karakter,jo szineszi alakitasok es a feeling...