Rebecca 2008 dec. 29. - 19:20:43
(133/453)
Szerintem nagyon jó folytatása volt az elsõ résznek. Felszabadult volt,nemcsak a Bûnös városról szólt az egész. Volt benne élet,ahogy kell. Alig várom,hogy mégegyszer megnézhessem!! Most is a zenéit hallgatom!!!
Anubisz69 2008 dec. 29. - 17:20:35
(132/453)
Csodálkozom ezen a nagy rajongáson, szerintem nagyon szar lett a 2. rész. Egyedül a majmos sztorin röhögtem jót, a többi idétlen volt, és közelébe sem jött az elsõ résznek. Retteneteset csalódtam, hogy csak ennyire futotta, ez nagyon gyenge... Semmi olyan szintû eredetiség, mint az elsõ részben... Na meg a végén azok a benyalós szponzori reklámok, vérciki...
csimbikati 2008 dec. 29. - 15:47:24
(131/453)
Sziasztok:-) nekem nagyon tetszett a film, minden percét élveztem:-) Az elején a temetési jelenet kicsit megkavart, mert hirtelen nem tudtam, hogy az a Bünös város c. filmbõl van-e vagy igazi, aztán rájöttem, hogy az volt Terka néni temetése:-( sajnálom, hogy Shütz Ila már nem érhette meg a film második részét, mert nagyon hiányzott a karaktere! A film zenéje szenzácós volt,úgy hogy volt mit kérni a Jézuskától, amit már meg is kaptam és azóta is többször meghallgattam! Annyira ültek a poénok, hogy szinte már tudtuk a kérdésre a választ, amelyek hallatán könnyesre nevettük magunkat:-))én az Uránia moziban néztem meg karácsony elõtt kb. 20-an voltunk a teremben, de mindenki nevetett és élvezte a filmet! Én is csak ajánlani tudom, annak aki még nem látta! Tuti, hogy még többször meg fogom nézni:-)) sziasztok
10/10
nk24 2008 dec. 29. - 14:07:21 10/10 Előzmény Adróc94
(130/453)
El fogsz menni mégegyszer! Én is ezt tettem tegnap:-)
Adróc94 2008 dec. 29. - 13:46:58
(129/453)
Most megyek négykor megnézni a filmet és kíváncsian várom!Nekem az elsõ is tetszett.Bízom a folytatásban:)
10/10
Bigpapa 2008 dec. 29. - 11:23:01 10/10
(128/453)
Amikor bemutatták az elsõ részt, én már nem láttam moziban. Mindenki ömlengett, hogy mekkora film, én pedig dacból sem mentem el rá. Valahogy abban az idõben nem készültek már jó magyar filmek. Nekem az Ötvös Csöpis sorozat (mozis) végével meghalt az élvezhetõ magyar film.
Aztán dvd-n megnéztem és nagyon tetszett. Jó a humora és a sztori is tetszett.

Adott volt, hogy készítenek második részt neki.
És jól tették! Bizton állítom, hogy a második rész tükrében ,az elsõ rész számomra nézhetetlen lett.
Olyan jól eltalálták ezt a filmet, hogy minden poén ült, ráadásul 20x több poént tettek bele, ami kellett is. Csuja Imre a hátán elviszi a filmet egymaga, Bala szerepével. Amiben feltûnik, az már rossz film nem lesz, mert õ javít rajta.
Nagyon jók a karakterek, a sztori..szóval minden rendben van.
10 pontos alkotás!
rpyd 2008 dec. 29. - 09:19:14
(127/453)
10/10! KIRÁLY! Mindenkinek ajánlom!
riella_kg 2008 dec. 29. - 00:14:20
(126/453)
Ha akar valaki jókat röhögni, felhõtlenül szórakozni, mindenképp ajánlom ezt a filmet. Nagyon-nagyon ott van! Ez olyan film, amit akár megnézek mégegyszer a moziban. 10/10 :)
anonim.v 2008 dec. 28. - 19:31:49
(125/453)
"Gyerekek"! NAGYON-NAGYON jó a film!!!!!!!!!!!!!!...az elõbb jöttünk ki a moziból és újból megfogjuk nézni! Jobb mint az elsõ rész!Halálra röhögtük magunkat,a zene is szuper volt! MINDENKINEK AJÁNLOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10/10
Csigusz9412 2008 dec. 28. - 17:03:03 10/10
(124/453)
Csatlakozom az elõtem szólóhoz.Nagyon jó film.Kicsit féltem,nehogy elszúrják,mint ahogy az ilyen folytatásokat szokták.De nem volt mitõl félni,nagyon király film lett belõle. A poénok is nagyon odab*szósak,és a dalok is nagyon jók,meg kell hogy szerezzem õket...Mindenki szeretni fogja,aki az elsõt is szerette.Röviden:10/10
10/10
Sillabubi 2008 dec. 28. - 14:07:26 10/10
(123/453)
Hahó!
Szerintem is nagyon nagyon jó lett a film ,jok a zenek is , meg a poenok is :D mi végigkacarásztuk ( az egesz mozi kozonsegevel egyutt ) , csak ajanlani tudom mindenkinek : )
10/10
buoa 2008 dec. 28. - 10:52:51
(122/453)
Szórakoztató film, én szétröhögtem az agyamat rajta. Magyar filmhez képest kiváló. Aki szórakozni akar, nosza!
A technikai részek viszont szerintem átlagon aluliak. A kamera meg se mozdul, egy helyrõl vesznek fel percekig holott egy mozgalmas, komikus filmrõl van szó. Ez olyan sokba kerülne?
Én nem is értettem eleinte azt a poént mikor Bala a dzsipben belülrõl ráköpi a tökmagot a szélvédõre és a sofõr beindítja az ablaktörlõt. A kamera akart valamit mutatni, de érthetetlen volt csak sejtettem, mi lehetett a poén. Azért utólag röhögtem egyet. :)

Zavart még, hogy nincs igazából aláfestõ zene a filmben, néha kong. Az elõadott dalok meg kicsit uncsik voltak. Fõleg a börtönös rapes szám. Ezeket is lehetett volna klip szerûen felvenni. Bala lányát alakító hölgy eleinte amatõrnek mutatja magát de az a gond, hogy mikor énekli az elõadáson a számot akkor is az marad. Legalábbis engem nem gyõzött meg.

A filmben rengeteg poén van, de néha túl hosszan mutatják be és ettõl unalmassá lesz némelyik (pl. Bala nézi a táncoló lányát)

Amúgy a színészek jók, poénok jók, lehet szórakozni, röhögni!
10/10
Li Dzsin 2008 dec. 28. - 10:22:43 10/10
(121/453)
Istenkirályos film! Milliószor jobb mint az elsõ része volt, pedig az se volt rossz :) És a zenéje... hûha :):) Ez
az a film, amit akár másodszor is megnéznék moziban, még ma, pedig csak tegnap néztem meg.:) Vannak még jó magyar filmek!
10/10
bebike02 2008 dec. 28. - 09:41:02 10/10
(120/453)
Szerintem hihetetlenül jó film:D:D:D Mindenkinek ajánlom hogy nézze meg:D Mindenki azt hiszi, hogy a filmek második része általában erõltettet már, de szerintem ez jobb mint az elsõ része:D:D Éljenek a magyar filmek!!!!!!
10/10
caomilla 2008 dec. 28. - 00:47:27 10/10
(119/453)
Nálam is 10/10.

Az eleje kicsit uncsi de utána nagyon jó.
S a zenék, egyszerûen szuperek, dögösek.

S sokat lehet nevetni, igazi kikapcsolódás.
Minden szinte ugyanaz, a sztory, a szereplõk. Jó,hogy már ismerjük ki milyen, az egybõl.

Meg kell hagyni, Terka néni, nagyon hiányzik.
8/10
CsengoZoli 2008 dec. 28. - 00:43:46 8/10
(118/453)
Jó kis szórakoztató film, érdemes megnézni!
Aztán,hogy hányszor,azt döntse el mindenki maga! :)
Mike007 2008 dec. 27. - 19:03:13
(117/453)
Nálam 10/10 Hogy miért??? Mert Magyar filmhez képest rendkívül felüdítõ, mert végre volt elég pénz filmet csinálni, szerintem a zenék fantasztikusak és a látványvilág sem utolsó. Bár a sokat dicsért humor oldal szerintem is erõltetett bár nem annyira mint azt sokan állítják. Összegezve az egészet azt tudom mondani, hogy láttam egy jó széles közönségnek szánt MAGYAR filmet. Azért mondom a széles közönséget mert szerintem így kell értékelni és ha ilyen szemmel nézi az ember akkor el kell ismerni szerintem ezt a filmet. Továbbá "A kiscsaj" Tompos Kátya ha jól tudom jelenleg a Nemzetiben színész, szóval abban biztos lehetsz, hogy amit hallasz az a saját hangja ;). Egyébként színészként Szabó Gyõzõ és Hujbert sem nyújtott nekem annyit amennyit elvártam tõlük... Ennek ellenére továbbra is azt állítom, hogy 10/10. Oroszlán kisasszonyt én is láttam a Producerekben és tényleg nagyon jó adottságokkal rendelkezik szerintem nincs szüksége dublõrre :). Egyébként a filmet színpadon is eltudnám képzelni (Ha már Producerek szóba került) szóval szerintem elmenne színpadon...
10/10
gindern 2008 dec. 27. - 11:52:40 10/10
(116/453)
Király film. Párommal ketten néztük meg, mind a ketten egyértelmûen jobbnak ítéljük az elsõ részél - ami egyébként szintén tetszett. Magyar szinvonalhoz képest kimagasló, szórakoztató, egyedi poénok, nem éreztem semmi erõlködést a történetben. Mindenkinek csak ajánlani tudom
Nokkancs 2008 dec. 27. - 10:13:39
(115/453)
Majd én eldöntöm! Jó volt!!!

Az Argo az egyik kedvencem magyar filmem, de tegnap estétõl a Valami Amerika 2 is!
Rengeteg poén, jól megrendezett jelenetek...
Ezt meg kell nézni, és csak utána értékelni!

Nálam 10/10 a film, és ahogy néztem a moziban az emberek reakcióját, Õk is így pontoznának szerintem!
10/10
Sime 2008 dec. 27. - 03:27:05 10/10
(114/453)
Hibátlan volt. :) Végre egy teljesen helyén lévõ, közönségszórakoztató magyar film! Igényes volt a kivitelezés, jók a humorok (konkrétan mindenki dõlt a röhögéstõl), és ami a film sikeréért szerintem nagy részben felelnek: remek a zene (hanyatt dobtam magam, amikor SPOILER megjelentek a Tankcsapda öltözõjében SPOILER VÉGE), a jó csajok, és az erotikus, látványos táncok. :) Rejtély, fordulat, jellemfejlõdés valóban nem sok van benne, de aki ilyet szeretne, az számos fantasztikus magyar mûvészfilmbõl választhat. A film végi reklámokat meg nem értem miért kell fikázni, szerintem az is vicces volt, és jobb, mintha a filmbe tették volna bele.