Téma: Válótársak

filoszemitabélus 2016 júl. 23. - 15:24:13
(73/153)
Mindannyian hálásak vagyunk Neked a sorozat folytatásáért, ha Te intézted el!)))
Nem tudom ismeritek e, de az "Aranyélet" is nagyon jó magyar sorozat. Üdítõ ilyeneket nézni, ami nagyjából rólunk szól és nem hülye amerikai menedzsereket látunk mutató- és hüvelykujjuk közé fogva az üveget, inni a sört, a háttérben néhány szimpatikus buzival.
Edmond Dantes 2016 júl. 23. - 14:56:19
(72/153)
Belátható idõn belül visszalapozva itt a fórumon, szinte mindenkinek tetszett: ez máris figyelemreméltó, mivel ugyebár nagyon eltérõ ízlésû, érdeklõdésû és stílusú emberek írnak be. Januári jóslatomat (65) megfogadta :) a csatorna és folytatásra ítélte a sorozatot. Várjuk.
filoszemitabélus 2016 júl. 23. - 10:41:45
(71/153)
Gratulálok! Nagyon jó meglátásaid vannak és jó stílusban írsz. Valósak a nyelvi borzalmak, amiket említesz. Engem a mostanában nyakra-fõre használt "beleállni" kifejezés borít ki, meg a minden ige elé odakényszerített "be" igekötõ: pl. "behalt" merõ rettenet!!!!
Edmond Dantes 2016 júl. 15. - 10:33:15
(70/153)
olahmiki1959 2016 júl. 15. - 03:07:40
(69/153)
Szomorú vagyok, mert azt hittem, új részeket adnak.
Mert a sorozat tetszett, reméltem, hogy készül a folytatás..:)
minnamanna 2016 júl. 14. - 16:50:27 Előzmény Rita Váradi
(68/153)
Érdekes, amit mondasz, nem is gondoltam a korokra, de tényleg: a 67-es Stohl és a 61-es Scherer vénasszonyozza le a 68-as születésû Börcsök Enikõt. :) (Akinek a fia a 77-es Lengyel Tamás. :))
_goldie_ 2016 ápr. 24. - 21:17:01
(67/153)
nem vagyok sorozatfüggõ..ez egy rendesen összerakott és magyar!
jók a színészek..jól megírták
Gubás Gabi gyönyörû..Buci öregszik (festett haja nyúzott arca)
"fent vagy a jutyúbon!" :D http://videa.hu/videok/24.hu/emberek-vlogok/scherer-peter-noi-ruhaban-enekel-I5YmzjO4FebE7xid
..a malac pedig Csülök! :)
4/10
Rita Váradi 2016 márc. 08. - 10:20:06 4/10
(66/153)
Most nézem az elsõ évadot, és nagyon szembetûnõ, hogy a férfi színészek sokkal idõsebbek a szerepüknél. A Jakabot játszó színész 1961-ben született és amikor az orvosáról beszél, azt említi, hogy egyidõsek, vagy a nõ kicsit idõsebb nála. A nõ 1978-as születésû. A Stohl által alakított szereplõnek a 40. szülinapját emlegetik, miközben idén tölti a 49-et, és ez látszik is rajta. Joci anyja jóval idõsebbnek látszik a koránál, de még így is fura, hogy a lakótársak levénasszonyozzák az 1968-ban született színésznõt.
Megfigyeltem, hogy a férfiak a való életben is nagyon kényesek a korukra és a velük egyidõs nõket túl öregnek tartják, legszívesebben csak tizen-huszonéves bombázókkal randiznának.
filoszemitabélus 2016 febr. 02. - 10:17:45
(65/153)
Remek ez a sorozat! Tökéletesen életszagú. Feltûnnek ismerõs szituációk benne, amik minden férfi életében nagy valószínûséggel elõfordultak. És el kell ismernem, Stohl Buci tényleg jó színész.
Kicsit talán durva általánosítás, hogy minden férfi focibuzi. Vagy lehet, hogy én nem vagyok igazi férfi?)))
Spoiler
Azt nem éreztem reálisnak, hogy a feleségébe reménytelenül szerelmes Dávid képes volt a szállodában faképnél hagyni valami focimeccs kedvéért, amikor egy átkufircolt éjszaka után a felesége még maradni akart. Ennyire nem lehet egy ember vak, fõleg, hogy idáig figyelmesnek és gyengédnek volt beállítva.

Ettõl függetlenül le a kalappal a sorozat készítõi elõtt, mert nagyon jó mozit hoztak össze.
A malac pedig tündéri!
Edmond Dantes 2016 febr. 02. - 09:42:49
(64/153)
Félreértés! Az h "...visszafordíthatatlannak más szóval javíthatatlannak tûnnek" n e m azt jelenti h kiírják az ilyeneket! Ellenkezõleg: sztem Tamara marad. Ez nem szójáték :) hanem a véleményem. Sorozatok éltetõeleme negatív és/vagy konfliktusos figurák beírása, benntartása. Õk a cselekmény motorjai. Tamara is sok bajt tud és talán fog is okozni. Ha kiírják, az a motor "leállna". Az utolsó részbõl elég sok szereplõ már kimaradt v alig szerepelt (Kulka, Börcsök, Schererék kamaszlánya stb.), de õk és mások is sztem visszatérnek. Sorozat lesz v szappanopera, mindegy is.

Frissítés: itt a folytatás ígérete
http://rtl.hu/rtlklub/valotarsak/itt-a-vege-egyelore-x-resz
Morrego 2016 febr. 01. - 12:46:12
(63/153)
"Én azt se bánnám, ha Tamarát kiírnák a sorozatból számomra végtelenül unszimpatikus már a megjelenése is, a viselkedésérõl már nem is beszélve. Õszintén sajnálom Dávidot, hogy egy ilyen nõ mellett élte le élete jó részét."
Remélem nem okozok nagy traumát, ha elmesélem, hogy direkt ilyennek találta ki az írónõ és nem, nem fogják kiírni. Az eredetije egy holland sorozat, ennek alapján készülnek a magyar részek.
Ha nézte valaki a magyart, pl. ebben az eredeti, ottani részben is nagyon ismerõs jeleneteket fog találni (nálunk a 8. rész): http://www.dailymotion.com/video/x2vbu9t
Edmond Dantes 2016 jan. 31. - 19:49:06
(62/153)
Ez bizony folytatásra ítéltetett. Jelen állásnál torzó maradna. Nem egy halom heppiendet hiányolok, ha ennyi lett volna, hanem dramaturgiailag lenne erõsen fogyatékos. Más kérdés h bizonyos karakterek és bizonyos helyzetek, fõleg Tamara és Bálint vonatkozásában, visszafordíthatatlannak más szóval javíthatatlannak tûnnek. Következõ szériában kiderül...vagy az azt követõben.
offtopic
ildimix 2016 jan. 30. - 16:18:10
(61/153)
Szerintem a folytatásban megszületnek az ikrek és Joci együtt lesz a feleségével.

Gondolom õsszel fogják folytatni megint 10 részt adnak majd le.
offtopic
ildimix 2016 jan. 29. - 09:33:37
(60/153)
Jó kis sorozat volt azt olvastam készül a folytatása.

Bálintba nem bízok soha nem fog megváltozni.

Joci párja 1 elmebeteg nem való neki gyerek.

Várom a sorozat folytatását!
Járgány 2016 jan. 29. - 08:36:37
(59/153)
Nekem is pozitív csalódás ez a sorozat. Nem érdekelt volna egyáltalán, de aztán annyira mondták, hogy kezdjem el nézni, mert tényleg jó, hogy végül egy hétvége alatt végignéztem a teljes évadot és nagyon kellemes meglepetés volt.
Viszont nekem nem igazán lett befelyezve. Egyrészt abban is van igazság, hogy ami csak úgy simán jó, azt kár elrontani azzal, hogy megpróbálunk minél több bõrt lenyúzni róla, de azért mégiscsak jó lenne valmiféle lezárás. Leginkább Dávidnak szorítottam, hogy sikerüljön legyõznie a karót nyelt, pénzéhes feleségét, annyira szimpatikus kis karakter.
8/10
-greghouse- 2016 jan. 28. - 22:35:31 8/10
(58/153)
Egyetértek. Tartok tõle, hogy lesüllyedne a dél-amerikai szintre. Így felmutattak valamit, hogy a magyar tévé (mindegy, melyik csatorna) tud értelmes, érdekes, és egyben szórakoztató és színvonalas kis sorozatot gyártani. Hosszabb nem menne talán. Nekünk ez van, kicsit sárga, kicsit savanyú.. de sokkal jobb mint az átlag, lényegesen jobb, mint a külföldrõl (nem akarok egy országot sem bántani) vettek többsége, profi, kidolgozott, van eleje, vége, közepe, szinészi játék, forgatókönyv.
Megmutattuk, tudunk jót is csinálni. Csak nagyon kell dolgozni érte.
Jó volt ez.
offtopic
vendus 2016 jan. 28. - 22:30:38
(57/153)
Változatlanul tetszett. A vége is jó volt. Az Isten szerelmére, csak ne folytassák. Így méltó emlék marad a jó film, a jó szereplõk, rendezés, a felvételek, a befejezés. Ha folytatnák, szokás szerint egy leült, pocsék tizenkettõ egy tucat lenne belõle. Nagy igazság, hogy mindent akkor kell abbahagyni, mikor a legjobb. Na jó, nem mindent.....
10/10
IceCortez 2016 jan. 28. - 22:27:08 10/10
(56/153)
Remélem idén õsszel újra a képernyõre kerül a Válótársak a második évaddal :)
Nagyon jó volt. Nem egy sablonos, üres Magyar sorozat. Gratula az íróknak és a színészeknek meg az egész stábnak. Nálam 10*
Edmond Dantes 2016 jan. 22. - 10:39:49
(55/153)
Tudtommal 10 részes, tegnap volt a 9. rész, de még nem néztem meg.
mizuki 2016 jan. 22. - 09:53:17
(54/153)
Kicsit elvesztettem a fonalat mennyi rész van még hátra, de most a tegnapi rész végén, a jövõ heti epizód promójában tényleg lelõtték az összes poént???? :-/