Téma: Válótársak

wowow 2015 dec. 12. - 18:47:53
(33/153)
Lengyel Tamásnál több esetben megfigyelhetõ, hogy nem artikulál. Szinte mindig! Zárt szájjal motyog. Alig érteni sokszor, hogy mit mond. Csodálkozom, hogy mostanában viszonylag felkapott. Nálam emiatt biztos nem lenne a jó színészek listáján.
nappalitv 2015 dec. 11. - 14:57:31
(31/153)
Nem rossz, nem rossz, tegyük hozzá, hogy a Manchild az igazi ebben a mûfajban.
jessica9229 2015 dec. 11. - 02:57:18 Előzmény dodixxl
(30/153)
Thanks for the post
jessica9229 2015 dec. 11. - 02:55:59 Előzmény beat76
(29/153)
Nice. Thanks
10/10
CsárliFirpó 2015 dec. 11. - 02:23:56 10/10
(28/153)
Nem hittem volna, hogy egy sorozat alá fogok elismerõleg kommentelni, de miután véletlenségbõl láttam a sorozat elsõ részét, elkezdtem követni, hogy lássam minden csütörtökön az újabb részeket, jelen pillanatban már az 5. részénél és el kell mondjam egészen tetszik! Leköt, jó a story, jók a szereplõk. Nagy elismerés, hogy ezt igazi színészek játszák, mert elõtte a Barátok közt az szánalom a köbön, ott az utcáról összefogdosott amatõr és rém gagyi szereplõkkel hatalmas negatív kontraszt ehhez a Válótársakhoz képest.
10/10
bsand 2015 dec. 10. - 08:56:38 10/10 Előzmény beat76
(27/153)
örülj neki, hogy nem találkoztál még ilyen nõvel, mert vannak, nem is kevesen, akik így viselkednek.
beat76 2015 dec. 07. - 12:33:50 Előzmény wowow
(26/153)
Miért, Tamara mennyivel valósághûbb? A férje infarktust kap a szeme láttára. õ meg utána bemegy a kórházba, hogy figyelj nem élhetünk pénz nélkül,áruld már el a bankszámlád kódját. Tényleg hétköznapi szitu...
Amúgy a sorozat szerintem egészen jó, ami kicsit furcsa is elnézve a ker. tv-k mûsorainak színvonalát.
mizuki 2015 dec. 04. - 09:51:03
(25/153)
Mindenkit el tudok helyezni vhová, egyedül Tamara az, akitõl kiráz a hideg. Vagy hogy is fogalmazzak. Nem értem mi van a fejében és ha ennyire elege van a férjébõl minek mártírkodott ennyit.
Az nagyon tetszett, hogy a férje pénzébõl készült - ellene - ügyvédet fogadni.
Hát, komolyan!!! Nem is tudom irigyeljem-e , amikor valaki ennyire hideg és számító tud lenni...A többi szál ehhez képest sablon és banális. Ennek a végére kíváncsi vagyok :)
8/10
-greghouse- 2015 dec. 03. - 22:32:45 8/10
(24/153)
Én mostanában nem nagyon néztem tévét, és meglepõdtem ma. Ez a sorozat (egyelõre) egészen jónak tûnik. Nem ripacskodják el, vannak dialógusok, van történet, jók a színészek (bár egyet személy szerint nem kedvelek, de elismerem, hogy jó), látszik, hogy jó produceri kezekben van, gondot fordítanak a rendezésre, a színészi játékra, és (ami szerintem az egyik legfontosabb) a forgatókönyvre.
Kíváncsian várom, mi lesz belõle, szerintem ez kiugrik ennek a csatornának a szintje fölé (nagyfilmeket nem számítva erõsen eluralkodott a pénzhajhászás minden áron, mindenütt fõzõcskék, tehetség(?) kutató show-k, mindenféle játékok, és a valóság(?) show-król már nem is beszélve.

Jó az alapötlet, kidolgozottak a szituációk és a karakterek is, fontos, hogy a színészek nem a "skatulya" szerepüket játszák, valaki(k) valamit most jól csinál(nak) egyelõre.

Ez szerintem, nehezen mondom ki, de (egyelõre) egy JÓ mûsor, tetszik, és várom a folytatást.
Nem pontozok, mert csak egy epizódot láttam, de ennek alapján nyolcat adnék.
wowow 2015 dec. 02. - 21:51:56
(23/153)
A második rész is jó volt. Leszámítva a Joci-féle szálat. Régóta együtt vannak, a nõje miatta öngyilkosságot kísérelt meg, aztán bent fekszik a kórházban, Jocit meg nem is érdekli tulajdonképpen, egy percig sem bír kedves lenni a csajhoz, teljesen elutasító. Menjen az ilyen gyíkarc a 'csába! Küldjék hozzám Földes Esztert, majd én segítek neki :)
Szóval ez a vonal eléggé elrugaszkodott a valóságtól/ember(szerû)ségtõl, emiatt ront az élvezhetõségen sajnos.
dodixxl 2015 nov. 27. - 13:52:01
(22/153)
Én kimondottan remekül szórakoztam. Könnyed, vicces és életszerû. A Batátok közt-tel nem is emlegetném egy lapon. Nem értem a viszonylag sok negatív kommentet. Ha meg hibákat keresel, akkor a Wall Street farkasában – ami lássuk be, remek film – a Dicaprio leesik a lépcsõrõl ami egy vágásban cca. 8 fok a következõben húszon valamennyi. A story nem új, hogy is lenne az, család házasság, gyerek stb… Nálam 10/8.
pneklara 2015 nov. 27. - 08:32:28
(21/153)
Én meg azt szeretem, ha egy embernek magánvéleménye van, nem összeolvasott, összeollózott sztereotípiákkal operál. Mondjon véleményt a FILMRÕL, s véletlenül se a hozzászólókat véleményezze! Mert ez nem tartozik a fórumozás körébe.
10/10
peterp 2015 nov. 27. - 07:35:34 10/10
(20/153)
Nekem nagyon tetszik! A színészek nagyon jók (bár a Scherer Pétert játszó lányt nem bírom), a történet is élvezhetõ.Jó kis sorozat, én tuti nézni fogom. :)
(Amikor Lengyel Tamás a földhöz vágja a DVD-t az jutott eszembe, hogy "Nee! Az egy Üvegtigris DVD!) :)
9/10
kiralyrak 2015 nov. 26. - 19:02:01 9/10
(19/153)
Olvasok három normális, emberi hangú hozzászólást - a többiek a tudálékos, filmes szakmához baromira értõ, jó magyar szokás szerint fikázó, botcsinálta kritikusi hangvételt kapták elõ. Az hálás dolog.
Fel nem fogom, hogy lehet egy ezer éve futó, napi szappanoperát összehasonlítgatni egy heti vetítésû egyórás részekbõl álló "nagysorozattal", hivatásos színészek munkáját amatõrökével, és hogy ennek ugyan mi értelme is van?
És csak gratulálni tudok azoknak, akik ennyi év után még mindig Stohl baleset-ügyén poénkodnak, még mindig "követelik" a "vezeklését" - eldöntik, hogy ez neki való szerep, mert márpedig Õ ILYEN, pedig "botoxozták" (???!!!) Eszem áll meg. A színészek pont annyira kiválóak vagy sem, amennyire egy ilyen sorozat elsõ 1-2 részében annak lehet lenni. A fanyalgó, eleve, már a fõcímnél "eldöntött" véleményezés (nevezetesen, hogy eleve úgy ül le valaki nézni, hogy ez csak gáz lehet, és elégedetten akar felállni a végén: na, ugye, tudtam én!)a bakikra kihegyezett filmnézés csak arról szól, hogy sokan akkor érzik jól magukat, ha rosszul érzik magukat. Ki nem mozdulnának a komfortzónájukból, a fitymálós fotelkritikusiból. Olvasom (a három említett kivételével) a hozzászólásokat, és sorról sorra biztosabb vagyok abban, hogy én egy másik mozit néztem - hogy Csuja Imre tûpontos, Got talentes kiszólásával éljek. AZ már csak az én kedvenc, fikázós apróságom, mert nekem is van, hogy unszimpatikus szó "nem létezik". A szimpatikus ellentétpárja: antipatikus. És igen: a rossz körülmények között, lepukkant bérházakban élõk sokkal többen vannak - de az egy másik sorozat (függetlenül attól, hogy adott érzelmi szituációkban eltûnnek a társadalmi-anyagi különbségek...) Ez olyan, mintha pl. egy II. Erzsébet életérõl szóló filmen számon kérnénk, miért nem az ötvenes évek Amerikájában játszódik, fekete szegénynegyedekben. Senkit sem akartam megbántani, maximálisan tiszteletben tartom mindenki véleményét - csak az érezhetõen eleve bántó szándékú, sok ember szellemi munkáját semmibe vevõ hozzáállást kicsit nehezen emésztem. Elnézést mindenkitõl.
Edmond Dantes 2015 nov. 24. - 12:32:57
(18/153)
Utóbbi napokban vhogy a könnyebb mûfaj(ok)ba kóstoltam bele, ez is bekerült. Engem kicsit Egynyári kalandra http://www.port.hu/egynyari_kaland/pls/w/films.film_page?i_film_id=163667 emlékeztet, csak ott "ki kivel (nem) jön össze" itt meg "ki kivel (nem) megy szét" a szextettben avagy a szex-tettben. Amaz egy jó ötlet volt, kicsit-nem kicsit amateur kivitelben, ez profibb dizájn, na ja, BK-n edzõdött a csatorna, de a rendezés itt is darabos, döccenõs. Dolce vita all'ungherese. Nem garantálom h minden részt megnézek, de bárki bármikor be- és kiszállhat.
marie1 2015 nov. 21. - 12:11:36
(17/153)
Végül is rendben van, végül is nézhetõ. A felsõ tízezerrõl, de legalább nem akar mindenáron blõdködni meg humorkodni. Így is kissé arrogánsak és túljátszósak a színészek, ráadásul a szokásos, önmagáért való meztelenkedés...A sokadik film, amit Stohlra írnak, úgy látszik, nem megúnható ez a macsós, dugós szépfiú a szuper kocsijával és vagyonával. Közben meg az átlag magyar lepukkantan él a magyar fizetésébõl valami koszlott régi bérházban... A nõk átlagosak és szokvány karakterek. Fõleg a meztelenkedõs, kurvás figurák. Semmi újat nem tudunk hozni igazából. Maga az alapötlet olyan, mint a Másnaposok...Hát a magyarok megint koppintottak. Mivel azonban ez van, ezt nézzük...
robicsek2 2015 nov. 21. - 10:24:00
(16/153)
Ja még valami .

Mikor Lengyel Tamás a medencébe van és részegen megpróbál kimászni és lefejeli a medence szélét. Ott miért nem tudtak egy kicsit rásegíteni valami specko effekttel ? Mert marhára látszik hogy mû :)
Még a Barátok közt féle varász effekt is elegendõek lettek volna :)
Vagy a Kész átverés azon részénél alkalmazott technika, amit akkor alkalmaztak mikor Balázs-t elütötték az autók. :)
robicsek2 2015 nov. 21. - 10:16:53
(15/153)
Stohl ,Stohl ,ismét itt van autó(Stohl).

Elsõ kérdés, Stohl vezethet egyáltalán ?

Na szóval a sorozat nem rossz, e láttatunk már hasonlót más felállásban.
szóval nem egy újító darab. Ennek ellenére leköti az embert.

Szereplõkrõl:

Stohl András - Sáfár Bálint
_______________________________

Neki szinte nem is kell színészkednie csak magát adni, szóval neki van a legkönnyebb dolga.
A karakterét sem lehet szeretni se megsajnálni. Olyan embert nem akit ha ilyen nõ vár haza ,és akkor más ugyanilyen kaliberû nõket dönget. igazából semmi értelme annak ami tesz, mert az a barna eléggé hasonlított a feleségére.
Max egy picit nagyobb volt a melle. Nem hiszem , hogy a felesége nem adott volna neki elég törõdést. Itt inkább a szereplõ túlzott szexuális éhségérõl van szó. Ami lehet hogy valóban betegség, de megoldható lenne úgy is, ha kifacsarná a répát. Vagy megbeszélné az asszonnyal hogy több szexre van szüksége. De ehelyett inkább felpróbál minden elé kerülõ nõt.
Na mindegy a lényeg, hogy nem nehéz bele élnie magát a szerepbe, hisze anno ö is járt hasonló cipõben.

A ráncokról, szerintem a speckó effektekre szánt pénz jó részét arra költhették, hogy digitális utómunkával kivasalják képét :)
Pedig csak tanácsot kellet volna kérni Berki-röl, ö nagy szakerõje a rácok eltüntetésének, legalábbis a heréjét már kivasaltatta :) (BOCSI)


Lengyel Tamás - Hatvani Joci
__________________________________


Fu hát mi mondjak. Úgy látszik jót tett neki a fejlövés a Kossuthkifli-ben. Kicsit higgadtabb lett :)
Bár sokszor itt is megjelenik az a kicsit idegbeteg stílusa. (Mások hevesnek mondanák :))
Bevallom eddig csak a Kossuthkifli-ben, Szabadság - Különjárat-ban, és ebben láttam.
De egyenlõre nem mondanám ,hogy ezerarcú színész, mert mindenhol hasonlóan alakít, ez az elvont, már már örült stílussal.
A karaktere. Nem tudok vele azonosulni. Abszolút nem látszik rajta , hogy valaha is szerette volna azt a nõt akivel együtt van. És nem indokolja semmi hogy ilyen ridegen és szívtelenül bánjon a barátnõjével.

Nem csodálom, hogy szerencsétlen nõ nem tudja mire vélni ezt, és mindenfélét gondol.


Scherer Péter - Jakab Dávid
____________________________________


Na ö az egyetlen akit kicsit is megtudtam sajnálni a sorozatba.
Igaz ö meg amolyan papucs féle, és vak.
A felesége valóban egy elkényeztetett .... Akinek a jólét , stb az kell.
De az , hogy tapintatós legyen a férjével az már nem megy.

Az oké ha már nem szereti, meg lehet , hogy tényleg picit sok volt a fojtogató szeretett. De azért ilyen lékezelõen, és bunkó módon a tudtára adni a másiknak. Ostoba .......

Remélem, késõbb fog csak rádöbbenni, hogy mégis a férje kell neki, mikor, majd az ifjú donhuánok, csak a "pénze" miatt lesznek vele stb.

(Mármint a férje pénze)

A csávónak meg azt kívánom, hogy találjon magának, egy normálisabb nõt, bár ahogy sejtem, vissza fogja magát könyörögni még a feleség. (Ez meg amilyen mamlasz, vissza fogadja)


Gubás Gabi - Sáfár Zsófi
____________________________

Scherer Péter karakterének nõi megfelelõje.
Gyönyörû, hihetetlen, hogy akinek ilyen felesége van, az máshova kacsingat.
Ö is olyan akit sajnálni lehet, hogy egy ilyen tróger a férje. Szegény megérdemelne egy jobbat, De szegénynek arra is gondolnia kell mi a jobb a gyerekeknek, szóval tuti újra összejönnek.


Balsai Mónika - Jakab Tamara
___________________________________

Abszolút unszimpatikus, már följebb leírtam miért.


Földes Eszter - Vándor Szonja
______________________________

Hisztis, és féltékeny, bár érthetõ, hiszen, párja nem tud gy normális magyarázatot adni arra miért is akar szüntetett tartani, így, szerencsétlen lány, mindenfélét bele képzel a dologba.

Igaz ö se százas.

Bár egyszerûbb lett volna az elején mindkettõnek õszinte lennie a gyerek ügyben.




A nõi fenekek ,mellek ellen nincs kifogásom, de Lengyel Tamás segge ellen igen.
Oké a nõknek is kell kedvezni. :) Még szerencse ,hogy többségiben nõket mutatnak :)
Külön öröm volt hogy Földes Eszter-t põrébben láthattam :)

Egyszóval, nem egy világmegváltó darab, de elmegy.
Leköti az embert.
10/10
Peti1230 2015 nov. 20. - 19:17:57 10/10
(14/153)
Nekem nagyon tetszett, szórakoztató és egy új stílus végre!