Téma: Vas

Rahel 2010 szept. 29. - 21:26:22
(130/190)
-Látod, a zseni szó csak még is jobban hangzott!!:))
Rahel 2010 szept. 29. - 21:24:09
(129/190)
-Már haladó vagyok, és eljutottam ilyen rövid szófoszlányokig!!:))
az utolso szamuráj 2010 szept. 29. - 21:21:55
(128/190)
Hja,hogy már egyik kritikám se másolod ide?Szép Tõled,köszönöm))
De,mint látod,gyengeértelmû lennék,itt van nemegy ..öö...bölcs emberismerõ.
Rahel 2010 szept. 29. - 21:07:06
(127/190)
-Egyet értek!

P.S.
-Most végre a saját kút fejembõl!!:))
az utolso szamuráj 2010 szept. 29. - 20:57:38
(126/190)
Én csökkent értelmû vagyok.Erre varjál gyémántszínnel átitatott,cuppanós puszival megnyomorgatott,4 lyuknál 3 darabbal többel rendelkezõ,fûrészporalapanyagú gombot.
Juj,de komolyan vesszük itt magunkat ám))Ha nem tetszik,átugrod.Amelett,ismeretlenül bárkirõl bármit...gyerekszoba?Nem volt?
offtopic
sofi 72 2010 szept. 29. - 15:31:46
(125/190)
Igen itt így, fõleg, ha valakinek nem tetszik a dialógus...:))))
(Lassan már mindent "off"-ban írok). Biztosra megyek!!:))))

Csak feljelent, oszt jön a karhatalom. Mink itt megfélemlítve tengetjük napjainkat...!!:)))

Jó a vélemény. Gondoltam, hogy valami ilyesmi a "történet". Ha egyáltalán ezt annak lehet nevezni????!!

Asszem kihagyom, bár nem is volt tervben.
az utolso szamuráj 2010 szept. 29. - 15:15:50
(124/190)
Itt így mennek a dolgok?Csak úgy sutty,kivágnak?Gyönyörû.
A Vas egy nézhetetlen,überkínos mozi,ahol mindenki olyan kemény,hogy a beton kér elnézést,és sunyog el lehajtott fejjel.
Martin Henderson játszott már jól is:itt a motorja hangja lealázza.Ice Cube pedig az egész film allatt olyan pofát vág,hogyha trónolás közben rugná rá valaki a budiajtót,akkor is ezzel a mimikai bravurral élne a renitens felé.
Az akciójelenetek komolyságáról annyit,mikor moziban láttam a bemutatóját,azt hittem,valami új játék reklámdemóját figyelem,csodálkoztam is...hát nem.Aki a látottakat komolyan veszi,költözzön be hozzá 3 hétre Paco sulyosbítva Kiszel Tüncivel.Tudom,ez akciófilm,minek keresni benne a valóságot,realizmust,igen...tudom.De valahol egy picit,mégis,na.Rambo legalább néha fedezékben is volt,Willis meg vérzett.Itt mikor fénysebességre gyorsultak a mocik,telesírtam a zsepim, a vonatos jelenetnél meg szemeztem a konektorral,vizelési ingerem oda akartam levezetni.
Pár szót a párbeszédekrõl!...vannak benne.Emberkínzó feladat néha mosolygás nélkül végighallgatni õket.
A sunák amúgy jók,de mivel nem franciáznak le,sokat így nem érnek,a gépek csodaszépek,a hangtechnika korrekten zümmög.Éljenek a pozitívumok!!Ám elég csak a fekete fiúra nézni,ahogy metállbrutállüberkirályfubazdmegkõkemény tekintettel végignéz akárkin....filmtörténelmi pilanat minden vásznon töltött másodperce.
Volt izgalmasabb csekkbefizetésem,mint ez a film,komolyan.A végén már röhögni se tudtál,pedig a vonatos jelenet verhetetlen.
offtopic
sofi 72 2010 szept. 29. - 14:32:42
(123/190)
off

Attól még penge!!!!!!!

Megkaptuk az elsõ figyelmeztetést.....tudod mi jön utána...????

Végleges eltáv....:))))

Tényleg mi a túró ez a "Vas"...??:))) Valami film??:))))
offtopic
az utolso szamuráj 2010 szept. 29. - 14:15:09
(122/190)
Nem tudom.Mi lenne?
offtopic
az utolso szamuráj 2010 szept. 29. - 14:14:47
(121/190)
Olyannyira,hogy azt se tudja,mi a cicakaka.Innentõl meg....))
1/10
offtopic
kompikotró 2010 szept. 29. - 08:47:55 1/10
(120/190)
Tudom sajnos hogy ilyenek,de én inkább azokra a videókra szoktam rákeresni amikor bebizonyosodik,hogy a profik is tévedhetnek!!!
Rengeteg felvételt láthatunk a "menetiránnyal" ellentétesen csavarodó testrészekrõl és pillanatok alatt megsemmisülõ drága technikákról!
Nekem pl. a filmben ez sem tetszik,hogy a szereplõk olyan "mutatványokat" hajtanak végre a legtermészetesebben,amik eleve kivitelezhetetlenek...tudom az akciófilmekben ez eléggé megszokott és lehet bennem van a hiba,hogy túl realista vagyok,de ezeket a dolgokat nehéz megemésztenem!
Szerencsére az ilyen jellegû filmek nincsenek rám nagy hatással és nem fogok holnap azon kísérletezni,hogy nekem miért nem megy a robogó vasúti szerelvényen egy több száz kilós döggel a triálozás...viszont vannak olyan mostanság nyiladozó ifjú elmék akik ezeket a jeleneteket komolyan elhiszik! A közúton is szembesültem már szánalmas mutatványosokkal,akiket volt is hogy lebaxtam (ha a törvény nem büntetné még ütném is),mert fel sem fogja,hogy mit csinál!
Szóval nem venném zokon,ha az amúgy sem hosszú játékidõt a rendezõk,vagy a forgatókönyvírók megtöltenék olyan jelenetekkel is ,amikor is berci egy sikertelen brillírozás után egy lábamputációt követõen zokogna,hogy biza ez többet nem fog menni gyerekek...kell hogy legyen némi egyensúly ilyen téren ezekben a filmekben,mert fel kell fognia a célközönségnek,hogy ez nem fenékig tejfel!!!
Amúgy a -halálos iramban- filmekkel is hasonszõrû a véleményem. Az elsõ részt még csipázom is,de a többi már szánalom... a második részt ha adják a tv-ben és nincs más még megnézem a 3.-tól okádnom kell a 4.-et már meg sem néztem és nem is akarom,elég volt az ismerõsök véleménye! :D
MADMAX foreva! :D
offtopic
sofi 72 2010 szept. 28. - 21:19:46
(119/190)
Off

Az anyukámat Én írtam.....,vagyis az anyatejet, mint a tudás legelsõ forrását.:))))


Te anyukádat meg sem említetted!! Ez biztos!! Az agyam, mint a penge!!!!!
offtopic
az utolso szamuráj 2010 szept. 28. - 21:15:05
(118/190)
Nem.
Ha viszaemlékszel,én mondtam,az fika.erre Te :nem.
Én meg,mivel máshogy hogy bizonyítsam---és az oda beíró ,engem igazoló valakinek se hittél!!-írtam,a szlengszótár szerint is az.Ám elõtte írtam,mamámtól,sõt bárkitõl így tudom,az csuma a nóziból.
Legyünk tényszerûek,ne puderolj.Számomra az fontosabb a lovagiaságnál.Azt majd,ha meghívsz vacsorázni))
offtopic
sofi 72 2010 szept. 28. - 21:09:15
(117/190)
Off

A startlapot Te emlegetted egyfolytában a "múltban", amikor nem tudtad érvekkel és valós hiteles "anyaggal" alátámasztani TÉVES tudásodat!!!! Meg valami szlengszótárról is írogattál....:)))))Szóval csak innen gondolom, hogy mélyreható tudásod, valószínû innen származtatható!!!:)))))

Asszem elvesztettem a fonalat... mi van a fikával? Most már a szutyit sem hagyod meg nekem.....???? Micsoda lovagiasság!!!:))))
offtopic
az utolso szamuráj 2010 szept. 28. - 20:39:17 Előzmény sofi 72
(116/190)
Ó,az én tudásom nincs rászorulva startlapra.Ám az olyanoknak-célozgatás nélkül*-kik nem hisznek bölcseségemnek,kénytelen vagyok felajánlani.
Mi egy-egy??hisz írtam a fikát...
offtopic
sofi 72 2010 szept. 28. - 18:06:01
(115/190)
Off

Ejha...Te kis "Romhányi"..:)))))) Micsoda rímeket fargasz itt, sitty-sutty...:))))

Akkor végül is csak a cicakaiban nem értünk egyet, mert a szutyi "startlapos" tudásod szerint is TAKONY!!! Igaaaaa???

Tehát egy-egy..:))))
offtopic
az utolso szamuráj 2010 szept. 28. - 18:00:05
(114/190)
Csak az érzi megalázva magát,ki saját magának köszönheti okát))

A szutyi a szutyok becézetje lehet,szerintem.Undorító,koszos,pudvás,váladékos,truttyos állagú valamiféle matéria.Takonyra halottam használni amúgy.
Kielégítettelek?))
offtopic
sofi 72 2010 szept. 28. - 17:53:22
(113/190)
Off
Az nem megy..:))

Elégedj meg annyival, hogy nyilvánosan szarrá aláztál a témában Én pedig "némán" tûröm, mert magamra hagytak...!!

De azt azért áruld el, ha már ennyire vág az eszed, hogy akkor mi a franc a SZUTYI???????
az utolso szamuráj 2010 szept. 28. - 17:48:59
(112/190)
Nincs ott szolidaritás.Egyszerûen igazam van.
vegye be végre helyes kis pocid))
offtopic
sofi 72 2010 szept. 28. - 17:27:17
(111/190)
off

Nem hiszem, hanem tudom!! Ráadásul rajtad kívül asszem egy, azaz 1 fórumozó "böfizett" be egy egyetértést, de szerintem csakis férfi szolidaritásból...:)))

Lehet, hogy Õ is a startlap oldalairól meríti a TUDÁST..????!!!:)))

Na jó, hagyjuk....már gratuláltam a gyõzelmedhez. Nem vonom vissza. Így korrekt.:)))