Téma: Vasember 3.

10/10
Sonic8 2013 máj. 03. - 14:40:14 10/10
(518/878)
Ma jelent meg amcsiban amúgy meg megdöntött minden kezdési rekordot.
A film 307 milliónál jár és 200 millából csinálták a filmecskét.A hétvégén még ráhúz vagy 200-at Amerika meg Kína no meg az Oroszok az hót ziher.



http://boxofficemojo.com/movies/?id=ironman3.htm
Tebby21 2013 máj. 03. - 11:47:35
(517/878)
Tényleg o.O
Eddig nem is figyeltem de lehet elírás vagy ki tudja :D
10/10
ercypici 2013 máj. 03. - 02:54:51 10/10
(516/878)
jajjjjj de rég vitáztam veled;)))))
am az (is) tényleg vicces volt ... de Ben Kingsley hozta a "sir"-t:):):)kurva nagy volt:)
am sajnálom h. neked nem tetszett...:(
pedig nagyjából hasonlít az ízlésünk... de én ezt imádtam...:)
10/10
ercypici 2013 máj. 03. - 02:51:54 10/10
(515/878)
tudom h. Hill ügynök nincs benne...de itt a port.hu-n a stáblistán rajta van azért kérdeztem..:S
Horcsogg 2013 máj. 02. - 23:08:02
(514/878)
Nekem nem tetszett :(

Nem tudom, szerintem már túl sok volt.
10/6
10/10
filmimádóó 2013 máj. 02. - 17:44:03 10/10
(513/878)
***SPOILER*** Folyton az a rész ugrik be amikor Tony bekapcsolja a zenét, elkezd táncolni és teszteli a ruháját aminek darabjai tudnak repülni és rárepülnek Tonyra de az utolsó 2 vagy 3 darab széttört mindent mert nem Tonyra repültek rá hanem mellé. ***SPOILER***
10/10
Sonic8 2013 máj. 02. - 17:11:43 10/10 Előzmény Bigpapa
(512/878)
WEEE LOVE MARKETINGGGG
10/10
filmimádóó 2013 máj. 02. - 16:42:30 10/10
(511/878)
Azon a részen én is jót röhögtem!!!! :D
Bigpapa 2013 máj. 02. - 15:31:07
(510/878)
SPOILER

Mandarin karakterén én visítottam a röhögéstõl. Ahogy beszívva elalszik beszélgetés közben a kanapén...:)))
Volt egy kis problémám a drogokkal? És mit ígértek? Hogy leszoktatnak? Nem, hogy adnak még! :D
Mit mondtál neki Trevor? Semmit! Semmit..? Na és a pánik gomb? Pánikba estem,de elmúlt :))))))))))
Tebby21 2013 máj. 02. - 15:30:08
(509/878)
Itt a link :D
http://www.sg.hu/cikkek/97062/lehet_hogy_megis_robert_downey_jr_marad_vasember

Hill ügynök nincs a vasember 3-ban õ csak a Bosszúállókban van benne :D
10/10
ercypici 2013 máj. 02. - 15:02:30 10/10
(508/878)
http://index.hu/kultur/cinematrix/2013/05/02/robert_downey_jr._talan_folytatja_a_vasembert/
http://est.hu/cikk/104477
http://nol.hu/mozaik/robert_downey_jr__ismet_a_vasember_szerepeben
én ennyit találtam... kicsit húzzák az agyunkat:P (gondolom legalább addig amíg a bosszúállókat elkezdik:P:D)
10/10
ercypici 2013 máj. 02. - 14:31:10 10/10
(507/878)
szeretem ezeket a netes kacsákat.... én már valahol azt olvastam,hogy a Bosszúállók már rég tuti, az eredeti szereplõ gárdával....:S
te hol találtad ezt? jobb lenen ha ez lenne a kacsa:P
Egyébként azt akartam kérdezni,hogy Cobie Smulders/Hill ügynök hol szerepelt? vagy majd bonusz jelenetben amit úgy vártok?
:):):)
Tebby21 2013 máj. 02. - 13:38:03
(506/878)
Jaja nekem is adta a Mandarinn karakter :D

Ezt meg most találtam :D

Még nem jelentették be hivatalosan a Vasember 4-et, mint ahogy azt sem tudni, hogy Robert Downey Jr. visszatér-e a frachise-ba, illetve, hogy õ fog-e szerepelni A bosszúállók folytatásában Vasemberként.

A Vasember harmadik részével lejárt Robert Downey Jr. szerzõdése, mely a Vasember-sorozathoz köti õt, de még az is elõfordulhat, hogy a színész nem fog távozni. A széria eddig is sikeres volt, így természetesen a Marvel mindig is számolt a folytatással, de a 3. epizód döbbenetesen nagy bevételei biztossá teszik a Vasember 4-et. A kérdés csak az, hogy az eredeti színészekkel, vagy James Bond-szerûen egy új fõszereplõvel. (Illetve természetesen nem ez a kérdés, hanem az, hogy mikor kell lecserélni Robert Downey Jr.-t, hiszen a végtelenségig nem lehet Tony Stark.)

Downey Jr. a Daily Show-ban nyilatkozott a kérdésrõl még a Vasember 3 amerikai premierje elõtt, s elmondta, hogy még maga sem tudja, hogy részt vesz-e a Marvel Studios további filmjeiben, jelenleg éppen újratárgyalja az erre vonatkozó szerzõdését. Bár nem tudni, hogy a humoros mûsorban ezt, a kacsintással kísért kommentet mennyire lehet komolyan venni, de azt nehéz elképzelni, hogy a színész nyitottsága esetén a Disney ne lenne hajlandó bármekkora összeget kifizetni neki, hogy megtartsa õt.
10/10
ercypici 2013 máj. 02. - 13:31:02 10/10 Előzmény Tebby21
(505/878)
Láttam itt nagy értekezés ment lesznek e folytatások, egyrészt úgy olvastam,hogy még a bosszúállók elõtt beütemeztek 5. Vasembert is, más rész a Bosszúállók forgatása alatt nyilatkozta Robert ,hogy amíg van igény rá, õ szívesen magára veszi a vasruhát:):):) amint úgy érzi ,hogy ellaposodott dobja...Nos nekem úgy tûnik,hogy sajna van pár negatív vélemény a közönség nagy részének tetszik...:)
Szerintem ott volt a szeren ,úgyhogy ha késõbb ad is a minõségbõl még akkor is élvezhetõ lesz:)

Ja és elõbb kifelejtettem ,hogy Ben Kingsley szerintem zseniális volt...
Spoiler: én nem vártam semmit Mandarintól,így nem zavart, h. "kiherélték":P de mindkét karakterét elhittem, szerintem hatalmas váltás volt a terroristából lepukkant színész és nagyon jól eljátszotta:):):))
Tebby21 2013 máj. 02. - 12:33:50
(504/878)
Tebby21 2013 máj. 02. - 12:30:48
(503/878)
Jaja :D

Bosszúállóknál kaptam a fejet hogy csak Blu Ray-n vannak rajta a kivágott jelenetek xD
10/10
ercypici 2013 máj. 02. - 11:14:26 10/10
(502/878)
Hát én tnap megnéztem, és tömören: minden percét imádtam!!!
Engem a Vasember zsebre tett, meggyõzött, imádom....
Tony Stark (Robert Downey Jr. aki olyan hitelesen hozza ezt a szerepet) az elsõ, a második, a harmadik( avangers) és most a negyedik alkalommal is totálisan meggyõzött!!!!
SPOILER

A bosszúállókban elhangzott zseniális összefoglalása vasembernek: "zseni, milliomos, playboy és emberbarát" most bõvült még egy tulajdonsággal, mert jól megmutatta,hogy igenis ruha nélkül is õ VASEMBER!:):):)
10/10 adtam, mert tnap óta még mindig a hatása alatt vagyok, de azért a negatívumokkal kezdenék mert azért ebben is akadt pár szerintem...:P
Elsõsorban, én már a második részben sem tudtam megbékélni Tony legjobb barátjával Rhodes ezredessel, a Vashazafival, és ebben a részben sem... no mind1, túlléphetünk rajta, szerencsére keveset szerepel, és hát Tony le is mossa a pályáról (ismét) szerencsére!:P
Én még mindig azok közé tartozok akik, nyálcsorgatva bámulják az IMAX-et és most is imádtam, de nem volt túl sok kiemelkedõ jelenet, inkább csak a nagyobb vászon miatt volt ez nagyobb élmény mint máshol...( persze a jelenetek így is bejöttek, a 3D részeket hiányoltam)
A másik pedig ,hogy annak ellenére ,hogy fantasy volt már majdnem:D engem zavartak az olyan bakik,mint,hogy benzinnel akarják felgyújtani az elnököt, de robbantgattak össze vissza, ami nem volt hatással erre a tényre....
És ami nem tetszett még, nekem is ez a sok önálló Vasember, hát pont most bizonyítottuk, be ,hogy Tony a vasember, akkor meg mért kellett sok ilyen magától mûködõ, verekedõ, "gondolkodó" számítógépeket, oda a végére betenni...:P

De mindez nekem nem rontott az élményen, szerintem jót tett ez a kicsit komolyabb hangulat, és szerintem a pánikbetegség sem volt hülyeség, Tony ezt is tök lazán kezelte( a körülményekhez képest). Meg kellett ez a kis plussz szerintem, hogy változatos legyen, velem megetetik huszadszorra is ezt a sztorit:)... ez van, illett ide:)
A szövegek, még mindig hatalmasak, nem tudok mást mondani csak azt ,hogy imádtam:):):)
Nagyon örültem ,hogy az elején megjelent az elsõ részbõl ismert doktor:)Meg ,hogy emlegették a bosszúállókat:):):)

Nekem a jelenetek baromira tetszettek, mikor lerombolták a házát, hát tátva maradt a szám is...:D Remeke volt,hogy be volt lassítva, meg ahogy ráadta Peppere a ruhát:)
De a repülés, és a "csajjal kisvárosban harcolós is":)
Én nagyon imádtam pedig a bemutató alapján,azt hittem a humor rovására megy majd a komolyság....:) De szerencsére nem:)
Hát az ,hogy kimûtötték belõlle a palládiumot, nekem annyira nem tetszik, az hozzá tartozott a vasemberhez.... furi lesz, de örültem a végén az "Én vagyok Vasember mondatnak"...:)
Spoiler vége

Szóval örömmel várom a bosszúállók 2-t, és a pletykák szerint a Vasembert legalább még az 5. részig:)
Még-még még....:) mindig nagyszerû kikapcsolódás:)
És ha vki megtalálja valahol a stáblista utáni jelenetet... elküldené a linket:)
Mert rutintalanul,csak nem vártam meg a végét... pedig lehetett volna rá számítani,hogy lesz vmi:):):)
3 helyen is megtaláltam de sajna a Marvel meg a Disney( mióta van köze a vasemberhez?:O) hamar letiltották...:(
6/10
samg 2013 máj. 01. - 22:46:57 6/10
(501/878)
Én szeretem az elsõ két részt, a harmadikat ma néztem moziban. És elég semleges érzésekkel jöttem ki a terembõl. Volt, ami nagyon tetszett,de olyan is, ami nagyon nem.

SPOILER!!

ez az ..izzik a teste, ja és még tüzet is okád.. nekem ez már kicsit a paródia kategóriába tartozott. szerintem ennél jobb is lehetett volna:S maga a történet se jó, se rossz. De a látvány az klassz volt, meg a viccek is jók voltak:)

SPOILER VÉGE!!

nálam egy 10/6,5:)
Tebby21 2013 máj. 01. - 22:29:23
(500/878)
Ebben én is reménykedem :)
Luigi87 2013 máj. 01. - 22:21:22
(499/878)
Nagyon remélem, hogy azok a filmbe kerülnek és nem az extrákba :D