10/10
Érsekvári 2017 febr. 07. - 17:02:22 10/10
(538/1238)
Emírnek egyetlen egy tulajdonsága szimpatikus mégpedig az , ahogy az édesanyjával törõdik aggódik és minden érdek nélkül önzetlenül szereti . Nem megyek bele nagyon , de Te tudod mire gondolok .
Még az apjával is szembeszáll miatta , mert az nagyon aljas ebben a témában is .
Az viszont jó , hogy a Tv2 leállt most a mexikói meg brazil limonádékkal és több csatorna is a török sorozatokat részesíti elõnyben . Nem véletlenül , mert színvonalasabbak és több nézõt vonz a képernyõ elé . Akiknek nincs lehetõségük a neten nézni sokan most jutnak hozzá .
Pera60 2017 febr. 07. - 16:34:12 Előzmény napraforgó
(537/1238)
Kedves Napraforgó!
Nem a dolgok pejoratív értelmezése volt részemrõl Nihánt illetõen. Inkább általánosságban eleget olvasok olyan asszonyokról,akiket mondjuk finoman eléggé meggyötörtek a férjek-társak. Nem szoktam bulvárt olvasni,a nivósabb lapomban volt éppen a múlt héten. Hogy nem tudnak megszabadulni? Sokszor nem. Mint ahogy Nihán is fogoly a családjának köszönhetõen. Amikor végre már látszik a fény az alagút végén,akkor ismét kegyetlenül megzsarolják. Amit pedig az az elmebeteg ígér,az meg is történik. De azt azért szeretném megjegyezni,hogy természetesen szerintem az Emírt játszó színész nagyon jó. Talán ilyen negatív figurát még nehezebb eljátszani,mint a csinos Kemalnak a sajátját. Van egyébként az Emírnek esendõ arca is,volt hogy sajnáltam. Na de nem menjek a dolgok elébe,ez még mind jön.
harmadiksuxel 2017 febr. 07. - 13:18:19 Előzmény kikelet54
(536/1238)
Nézzed, nézzed, mert Kemal nem szívta meg véglegesen, a mai vagy a holnapi részben megint Emirnek nyal vissza a fagyi.....
A múltkor nem néztem elõre, de most muszáj voltam Ozan és Zeynep hogyan továbbja nem hagyott nyugodni.
Jó részek lesznek a héten, de nekem Zeynep viselkedése undorító. Annyira szeretem, ahogy Kemal meg Emir adják oda-vissza egymásnak a "pofonokat", addig Zeynep nekem nagyon alantas a machinációjával.
Egyébként Zeynep úgy tudta volna megszívatni még Emirt, hogy nem Kemalnak, hanem Tariknak mondja el az igazat. Arra a verzióra kíváncsi lettem volna, mit hoznak ki belõle az írók. Viszont Tarikot már elnyelte a sötét oldal, igazi sötét lovag lett.

Harmadiksuxel: béna vagyok ennyi :D
10/10
kikelet54 2017 febr. 07. - 11:47:33 10/10
(535/1238)
Baj, baj hátán...
Már annyira gonosz ez az Emir, hogy már nem is tudom, nézzem-e tovább. Persze úgy is nézni fogom. Állandóan keresztbe tesz Kemalnak is, Nihannak is,Tarik agyát már teljesen átmosta, Zeynepet is próbálja újra gyötörni, hogy mondja el Kemalnak, mi történt kettejük között.
Szerintem nem mondja el, csak azért kért idõt, hogy az esküvõig ne tudódjon ki semmi.
10/10
kikelet54 2017 febr. 07. - 11:32:05 10/10
(534/1238)
Ejnye, ejnye, ez már a harmadik?! Hiába, tényleg ügyi vagy, de sebaj, ez a nagyság átka.
Ilyenkor szoktam azt mondani, hogy a számítógépnek mindig igaza van.
6/10
napraforgó 2017 febr. 07. - 11:10:37 6/10
(533/1238)
Nyilván a forgatásra gondolt, nem arra, hogy a magyarok hány dirib-darabban és mikor adják le. Nálunk jó, ha karácsonyra vége lesz.
zuzuzu777 2017 febr. 07. - 09:24:25
(532/1238)
Semmi esetre sem szeretnék szõrszálhasogató lenni, de 3 hét alatt nem tudnak eljutni a 60. bölümig, még ha éjjel nappal vetítenék sem.
(esetleg rosszul értelmeztem azt, amit leírtál, hogy március elején befejezik a 60-ik bölümmel?) 54-ig fel van téve, addig megnéztem.

Nem írom, hogy SPOILER, mert nem árulok el semmit, de az 54-ik bölümnél még nem nagyon világos semmi. Nem tudom, hogy végig nézem-e, mert a SEHEREZÁDÉ és AZ ÉJSZAKA KIRÁLYNÕJE 2 török soriban(több törököt nem is néztem) nagyot csalódtam. Húzták, húzták, mint a rétestésztát, azután gyorsan összecsapták. Ebbe is csak azért kezdtem bele, mert a fórumon olyan izgalmasakat írtatok, de ez nem jelenti azt, hogy ezt ne csapnák össze!!!
Élvezet olvasni amit a fórumon írtok, az ott leírtak alapján szoktam eldönteni, hogy mit nézzek meg.

SPOILER
csak azért írom, ha valaki abba akarná hagyni a nézést, NE TEGYE jön egy kisbaba is (még privibe se írom meg, hogy kié)
SPOILER vége
6/10
napraforgó 2017 febr. 07. - 04:35:01 6/10
(531/1238)
Zeynep vállalta Emírnek, hogy elmondja a bátyjának a történetüket. Erre kíváncsi vagyok. Remélem Kemál nem veszíti el a józan eszét.
Nekem van egy vízióm: Kemál a Zeynep ügyre nyugisan közli Emírrel, hogy sebaj, én meg a feleségeddel feküdtem le. Emírt alighanem ott helyben megütné a guta.
Másik variáció: Nihán közli Emírrel - megmondtam, hogy hagyd békén Zeynepet, nem tetted, cserébe én is felszarvaztalak Kemállal. Végeredmény ugyanaz, Emírt megüti a guta.
Persze ez esetben akár a sorozat is véget érhetne, a nagy békés együttélésre senki sem kíváncsi, az csak finálénak jó.
Harmadik variáns: Zeynep Tariknak mondja el, nem Kemálnak. Na, õneki nincsenek skrupulusai, õ péppé verné Emír csinos arcát.... És akkor még mehet is tovább a sorozat, most már Tarik is Kemál mellé állna.
Én bármelyik variációt díjaznám...
6/10
napraforgó 2017 febr. 07. - 04:26:33 6/10
(530/1238)
Az biztos, hogy Karen tudja, tudhatja Emír titkát, azt biztosan, hogy õ szervezte meg azt az ominózus estét. Ebben segédkezett is, pénzt is kapott érte. És talán többet is tud, mint amit Emír akart, vagyis azt, hogy az a lány, Linda valóban meghalt, vagy éppenhogy azt, hogy nem. Na, ez az amit nem tudunk - még - vagy sohasem fogjuk megtudni, mivelhogy az elõzetes szerint xxx spoiler Karen meghal xxxx.
De az is bztos, hogy Emír zsarolója - egy férfihang szintén tudja, mi történt, és ez meglehetõsen idegesíti is Emírt. Majd meglátjuk, Méreg mennyire hatékony, mit tud kideríteni az alvilágból....
6/10
napraforgó 2017 febr. 07. - 04:18:44 6/10
(529/1238)
Remélem ezen a szerencsétlen nõn nem Nihánt érted, sajnálnám. Nihánt önfeláldozó, de erõs nõnek ismertük meg, nem áldozatnak. Emírt meg persze mindannyian kényszerzubbonyban látnánk legszívesebben, vagy rabruhában egy jó erõs falú börtönben, ahonnan nem tud telefonálgatni a sameszainak, hogy akarom, meg most rögtön...
6/10
napraforgó 2017 febr. 07. - 04:14:25 6/10
(528/1238)
Kezdesz olyan lenni, mint a királyok: I. László, II. László, III. László.... Most már a harmadik suxelnél tartunk.... Hiába, no, megy az idõ.
10/10
Érsekvári 2017 febr. 06. - 21:26:06 10/10
(527/1238)
Nem sokáig kell várni a befejezésre , március elején a 60 . bölümmel befejezõdik , már hivatalos .
A végére kíváncsi vagyok mit agyaltak ki , remélem Emirt kényszerzubbonyba viszik el...... ez a minimum !
harmadiksuxel 2017 febr. 06. - 19:29:56
(526/1238)
Ha nem éri utol, akkor nagyon nagy baj van :/

OFF

Sikeresen kizártam magam a fiókomból, így aki privátban keresne, mostantól erre írjon, a másikra már nem tudok belépni. Csak én lehetek ennyire ügyes
Pera60 2017 febr. 06. - 19:27:32
(525/1238)
Bizony. Én az 52.résznél tartok,és nehéz nézni,mert valami elképesztõ dolgokat lát az ember árulásról,hátba támadásból,aljasságból,eszelõsségbõl. Már írtam van hogy egyszerûen becsukom a notebook-ot és képtelen vagyok nézni. De ki tudja,talán van ilyen szerencsétlen nõi sors. Amúgy az Emír jelmondata: õ tanár és leckéket ad,hogy az emberek egy életre megtanulják. Nagyon kíváncsi vagyok,hogyan fog végzõdni,utoléri-e az igazságszolgáltatás.
10/10
kikelet54 2017 febr. 05. - 07:49:24 10/10
(524/1238)
elõlrõl......... elölrõl.
10/10
kikelet54 2017 febr. 05. - 07:33:02 10/10
(523/1238)
Kemal és Nihan ugyan megtalálta Karent, de sajna Emir is, és õ nem volt olyan udvarias, mint Kemalék, hát persze, hogy reggelre felszívódtak.
Mi lehet Karen titka, lehet, hogy tudja az igazat arról az éjszakáról? Az Emirnek nagyon rossz lenne.
Kezdhetnek mindent majdnem elõlrõl.
suxel2.0 2017 febr. 04. - 22:24:24
(522/1238)
A 16. rész 1/4-éig jutottunk el a török epizódokban. És jelenlegi állás szerint 60 török rész lesz, tehát valamivel kevesebb mint a 3/4-e még hátravan a sorozatnak.
Úgyhogy kismiska, amit eddig láttunk.
6/10
napraforgó 2017 febr. 03. - 19:39:59 6/10
(521/1238)
Kíváncsi vagyok, ki az az ember, akinek Emír telefonálgatott, hogy tudja meg Karen címét - de azonnal! És tulajdonképp szinte rögtön meg is kapta.
Jó lenne tudni, mit titkol Karen, hogy egybõl fölszívódott a férjével együtt. Azért az érdekes, hogy lehet egy lótenyésztõ farmot egyetlen nap alatt fölszámolni.
Tarik is kompromittálta magát, megütötte a földmûvest, meg a pisztolyt is elõkapta. A kísérõje meg rögvest jelentette is a dolgot Emírnek.
Zeynep viszont elérni látszik, amit akart. Csak azt nem értem meg, miért szaggatja magát egy idegbeteg fiú megszerzéséért, amikor ki nem állhatja. Inkább okulna az Emírrel szerzett tapasztalatból és messze elkerülné azt a családot. Mert ha Emírrel akar megmétkõzni, akkor csak rajtaveszthet.
suxel2.0 2017 febr. 03. - 16:47:08
(520/1238)
Oh, tényleg a színjátéka recepciósnál, az nagyon nagy jelenet volt. Mondjuk kicsit sem volt átlátszó, de a recepciós nagyon béna volt, igaz pont ez kedvezett Kemaléknak.
10/10
kikelet54 2017 febr. 03. - 16:33:09 10/10
(519/1238)
Kemal megmondta Asunak, hogy csak barátok lehetnek, nem tudom a nagybácsija minek biztatja még mindig.
A reggelit megzavarja Nihan hívása, újabb féltékenységi jelenet. Persze elnézi Kemalnak, és odaadja a hangfelvételt, amibõl el tudnak indulni Karen keresésére, eljutnak egy szállodához, ahol Nihan szó szerint kisírja a recepcióstól, amit akar. Kemal meg csak lesett.

Tarikot nem nagyon kell csábítani, megy az neki magától is, szerintem már elcsábult.

Úgy látszik, Ozan bekapta a csalit, Zeynep terve valószínû bejön. Hát, merész a csaj, az biztos, ott a meredek szikla szélén...?!

Én még egy teraszon is szédülök, ha nincs korlát.