6/10
napraforgó 2017 febr. 12. - 16:20:05 6/10
(578/1238)
30 bölüm, az 80-100 magyar rész! Bár az is igaz, hogy holnap már az 56. magyar epizódot nézhetjük.

Nekem kicsit hosszúak, túlságosan elnyújtottak a török sorozatok, fõleg így szétdarabolva. Jobb szeretem a feszesebb tempójú történeteket.
zuzuzu777 2017 febr. 12. - 15:18:47
(577/1238)
Ami Asut illeti, õ "csak" szerelmes! Amikor ott lesztek (a Duna TV-én) a kb. 30. bölümnél, akkor majd beszélgetünk! El fogsz ájulni! Egyszerûen nem értem a fk. írókat, annyi csavart tudnak beletenni ebbe a soriba, hogy csak na! Attól félek, hogy tényleg összecsapják a végét mint Az éjszaka királynõjének és a Seherezádénak. "CSAK" 56 bölümöt láttam a végtelen szerelembõl, de lenne még több is benne, mint 4 bölüm.
6/10
napraforgó 2017 febr. 12. - 14:41:38 6/10
(576/1238)
Feltételezéseket írtam le, amelyek a jövõben akár meg is történhetnek.

És igen, mindenkit kompromittál valahogy. Tarikot belekergette abba, hogy akár erõszakkal is gyõzze meg a parasztokat, hogy vonják vissza a feljelentéseiket. És Tarik beleesett a csapdába,megverte az egyik embert és pisztonyt fogott rá. Ezzel már lehet majd zsarolni, mert tanúk is voltak rá.
Zeynepet csak lefényképeztette amikor épp csókolóztak (egy nyugati filmben biztos ágyjelenetett fényképeztek volna). Na mit szólna az ifjú férj, ha látná a képekeket?
De Zeynep nem egy jellem, szerintem lenne õ az Emír kitartottja, ha a pasi felajánlaná neki (lakás, kocsi, ruhák, ékszerek), cirka, ahogy Banut megvette.
-----------
Azt sajnálom,hogy Ászuról elspoilerezték, hogy õ is "rossz" lesz. Nem tudom, ez mikor következik be, de kivárhatták volna a többiek, akik elõre nézik. Nem kéne a többiek szórakozását elrontani.
zuzuzu777 2017 febr. 12. - 13:31:43
(575/1238)
580/ Nem látod, hogy az az állat mindenkit zsarol? Elõször olyan dolgokat csináltat vele, amivel késõbb zsarolni tudja.
zuzuzu777 2017 febr. 12. - 13:27:36
(574/1238)
Lehet, hogy kihagytam valamit?
Emir lefizette Zeynepet?
Azzal a piros ruhával, amit a szülei észre sem vettek, hogy milyen drága holmija van akkor, amikor még iskolába jár és nincs semmi jövedelme? A nagy erkölcs csõszök?
Mire a végére jutsz csalódsz mindenkiben, mert mindenki a saját kis pecsenyéjét sütögeti. (Kivéve 3 személyt)
malvinkicska 2017 febr. 12. - 12:54:51
(573/1238)
Amilyen megjegyzést tettem a két nõvel kapcsolatban hidd el nem alaptalan, mert akkora féreg lesz Asu, ahogy folytatódik a történet látni fogod. Azért nem szoktam ide írni mert nem akarok illúzió romboló lenne elõre megírjak dolgokat, mivel én nem nézem a tv-be.
6/10
napraforgó 2017 febr. 12. - 04:34:38 6/10
(572/1238)
Jajj, most látom, hogy rossz helyre szúrtam be a "vagy ha újra nõként bánik vele" félmondatot. Ezt oda szántam, ahol arról írtam, hogy Emír lefizeti Zeynepet.... Mert szerintem Zeynep most arra hajt, hogy megint Emír szertõje lehessen.... És ebben neki nem akadály az sem, hogy férjhez ment Ozanhoz.... Rafinált kis tyúk az.
6/10
napraforgó 2017 febr. 12. - 04:31:31 6/10
(571/1238)
Kiváncsi vagyok, Emírnek mi a célja Tarikkal, most, hogy elcsábíttatta Banuval. És Banut sem értem, azok után, amiket Emír mûvet vele, miért játszik még mindig a kezére?
6/10
napraforgó 2017 febr. 12. - 04:29:45 6/10
(570/1238)
Lehet, hogy Aszu késõbb majd átáll a sötét oldalra, de itt még nagyon is rendesen viselkedik. Átveszi a fényképeket, nem adja át Kemálnak, ezzel megkíméli õt a fölindulástól és a cirkusztól. Átadja azokat Zeynepnek, hogy tüntesse el azokat. Mi már tudjuk, hogy Zeynep nem az az ártatlan bárányka, nem áldozat, õ egy pénzéhes kis szuka, aki most szembeszállt Emírrel, de éppoly könnyedén át is állhat az oldalára, ha a pasi megfizeti. Ászu most azt mondja Emírnek (hiába küldte névtelenül a fényképeket...), hogy ne merészelje még egyszer elküldeni, mert nem tûri, hogy fájdalmat okozzanak a szertteinek. És Kemálon kívül ide sorolja Zeynepet is, akit, mint mondja, úgy szeret, mintha a testvére lenne.
Bírom, hogy Emír ilyenkor, mikor nem sikerült egy húzása, akkor mindig húzgálja a pici száját (nagyon kicsi szája van!), mindig jobbra húzza el és kissé mozgatja az álllkapcsát, vicces az arckifejezése ilyenkor. De most is azt mondja Tufannak, aki érdeklõdik, elkülde-e újra a fotókat, hogy várjon még vele, egyelõre ne, vagy ha újra nõként bánik vele.
10/10
kikelet54 2017 febr. 11. - 18:24:39 10/10
(569/1238)
Zeynep játssza a boldog feleséget, parancsolgat, azt hiszi, hogy egy éjszaka alatt úri nõ lett belõle? De Vildant sem kell félteni egy pár sértõ szó mindig elhagyja a száját. Biztos jól sikerült a nászéjszaka, ha Ozant így az ujja köré tudja csavarni. Ha így van, egy szemernyit sem különb Emirnél.

Tarik is egy nagy marha, Erik mindent megad neki, amit csak pénzzel lehet, még Banut is ráállítja, kell ennél több az életnek neki keseredett fiatalembernek? Mindkét testvérnél könnyû dolga volt Emirnek.

Én csak Kemalt sajnálom, mindent megtesz, hogy minél távolabb kerüljön /Nihannal együtt/ az ellenségtõl, erre a két tesó jól belerondít a dolgaiba.
malvinkicska 2017 febr. 11. - 16:06:56
(568/1238)
Annyit írok neked Asu egy akkora féreg, meg Banu Zeynep csak jelenthet nekik pedig az sem egy ma született bárány.
azt jól látod csak azért ment hozzá, Ozanhoz, hogy Emir közelébe legyen.
Nagy titkot nem árulok el de itt egyes nõk sokkal rondábban viselkednek , mint a férfiak céljaik elérése érdekébe, Asu vezet, pedig én már az 54-es b-nél tartok.
További jó szórakozást csavarok vannak benne elég rendesen.
syuzi 2017 febr. 11. - 14:54:33
(567/1238)
Zeynep csak érdekbõl és bosszúból ment Ozanhoz

Asu rendes volt azért hogy nem mutatta meg a képeket Kemalnak így nem jött be Emir terve

Várom a folytatást :)
6/10
napraforgó 2017 febr. 11. - 07:15:44 6/10
(566/1238)
Zeynep megnyilvánulásai - hát-... Ahogy a reggeli asztalnál keresztül-kasul nyúlkál a kajáért és kézzel eszik, na é hangoskodik, ez valószínûleg nem szokás ott. De a beszólása baromira tetszett, mármint hogy az étkezés hangulata egy ravatalozóra/halottas házra emlékezteti. (már nem tudom, melyik kifejezést használta, na de tényleg kriptahangulat...). Aztán "anyuka" bosszantására meghívta egy bulvárlap képviselõit, hogy fényképes riportot adjanak le róluk, a hevenyészett házasságról. És a mûsírasai Ozannak, márnint hogy õ annyira sajnálja és még bocsánatot is akar kérni érte....Na ez szép, Nildán a plafonon, érzi, hogy ellenfélre akadt... és igen, Zeynep jobban tudja iránytani Ozant, mint Nildán valaha is....

Hát, ezek viccesek, de remélem, nem ilyesmirõl fog szólni az egész sorozat....
zuzuzu777 2017 febr. 10. - 16:03:14
(565/1238)
Bocs! 564-re a válasz
zuzuzu777 2017 febr. 10. - 15:59:56
(564/1238)
IGEN!!!
harmadiksuxel 2017 febr. 10. - 12:16:17
(563/1238)
Hát de a török bölümök nem esnek egybe a magyar epizódokkal. A török 60 az kb magyar 200. Hát ha ott márciusban végeznek az nálunk azt jelenti valamikor õsszel, vagy télen 2017 vége felé.
10/10
kornyezet 2017 febr. 10. - 12:12:33 10/10
(562/1238)
Kerestem. 533. hozzászólás.
10/10
kornyezet 2017 febr. 10. - 10:20:57 10/10
(561/1238)
Szerintem Ozan és Zeynep házasságával kicsit más ízû a sorozat, szerintem elõtte jobb volt.

Miért nem adja le vajon a Duna addig a filmet ameddig ment a törököknél?
6/10
napraforgó 2017 febr. 10. - 06:27:54 6/10
(560/1238)
Nagyon próbáltam figyelni, miért is jött el Nihán. Elõször azt mondta, Kemál anyja õt sohase fogadta olyan szeretettel, mint Ászut... Aztán megkérdezte Kemáltól, hiba volt-e a szerelmük? Végül arról esett szó, hogy Ozan és Zeynep valóban szeretik-e egymást? Aztán a csaj elviharzott azzal, hogy mostantól az ujjadat se mozdítsd meg Ozan ügyében.
Nnna, hát ez tényleg olyan, ami miatt, hirtelen oda kellett mennie.... Borzasztó! Ezért aztán tényleg érdemes volt le-rüfkéztetnie magát Kemál anyjával....

Sajnos azt kell mondanom, egyre kevésbé tetszik a sorozat. Kemál és Nihán hosszas nyûglõdései, "játszadozásai" idegesítenek. Emír húzásai érdekesek, szórakoztatóak, de olyan bûnösek, hogy azt, hogy tetszenének, nem tudom mondani. Zeynep és Ozan, na ez se egy hosszú távú kapcsolat, vagy ha mégis, akkor pont olyan, mint Önder és Nildán kapcsolata.... lélektelenek. Ez a sorozat megint olyan, hogy alig akad benne olyan ember, aki mellé az ember úgy igazán oda tudna állni, aki valóban tetszene. Sajnálom, de ez egy középszerû sorozat, nálam 5/10.

Azt hiszem, ezek után nem kezdek bele újabb török sorozatba.... Csak egy fokkal jobbak a mexikóiaknál.
10/10
kornyezet 2017 febr. 09. - 12:38:36 10/10
(559/1238)
Momentán török rádiót hallgatok:) http://radio.garden/live/prague/radiospin/ Majdnem a világ összes rádiója hallgatható (legalábbis ezt írják).