10/10
kikelet54 2017 ápr. 11. - 09:14:15 10/10
(858/1238)
A 853 es a 855 az enyem, a masik ketto a Suxele.
6/10
napraforgó 2017 ápr. 11. - 07:34:55 6/10
(857/1238)
A 853-856 hsz-k képeit is te csináltad volna?
10/10
kikelet54 2017 ápr. 11. - 07:20:06 10/10
(856/1238)
Szerintem a kepszerkesztes nem korfuggo, ha valakit erdekel es nagyon szeretne, meg tudja tanulni barmikor. Koszonom a "legugyesebb" jelzot, de mindig vannak jobbak.

Amiert vegul is reagltam a hozzaszolasokhoz azert van, mert meg mindig ugy latom, abban a hitben vagy, hogy a kepket AmazonGirl keszitette, pedig kettot Suxel, kettot meg en. Es foleg azert, mert a "KEMAL"-os a nagy kedvencem.

Jelenleg nem nezem a sorozatokat, csak ha van egykis idom belenezek a forumba, de ha visszaterek hazankba, ugy visszaterek a sorozatokhoz is, es lesznek kepek is.

Tovabbi jo sorozatnezest es forumozast.
6/10
offtopic
napraforgó 2017 ápr. 11. - 04:11:06 6/10 Előzmény kikelet54
(855/1238)
Off
Ahogy látod, most épp Amazon girl tett fel három képösszeállítást, és hogy máskor is lássunk ilyesmit, siettem megdícsérni. Azt tudom, hogy te vagy a legügyesebb a képszerkesztésben, az ember (mondjuk én) nem is várná ezt egy nagymamától. Én pl. tök hülye vagyok ilyesmikhez.
Azért remélem, ha majd levegõhöz jutsz az unokától, megint visszatérsz néhány jó összeállítással.
Pl. a tegnapi rész végén, amikor Zeynepet Emír szobájában találták, Emír olyan sötét tekintettel nézett, ami félelmetes lett volna, ha nem kell épp röhögnöm rajta. Na, ha azt valaki el tudja kapni...
6/10
napraforgó 2017 ápr. 11. - 03:56:06 6/10 Előzmény harmadiksuxel
(854/1238)
Igen, most nagyon jó volt, nekem fõleg a családi vacsora tetszett, ahogy Emír nem hagyta lerázni, elküldeni magát, hiába hisztizett Fahime, aztán meg a hokkedlijét emlegette, amivel majd a kedves felesége mellé beszuszakolja magát, végül a mosdó felkeresése a kis dobozkában. Sõt Zeynepnek is ment egy szurka-piszka, nem csoda, hogy mindig eltévedsz az én házamban, ezután a kis gyufásdoboz után (lehet, hogy nem ez volt a hasonlat, de valami hasonló értelmû). És a végén az a pikirt megjegyzés, ez nagyon jó volt, hamarosan meg kell ismételnünk... na szakadtam a nevetéstõl.
Leylának nagyon jó Détár Enikõ szinkronja, az õ kicsit karcos, mély hangja a sokféle árnyalattal.... Tud kedves is lenni, de ha nem, akkor még a hangja is undok. Szerintem nagyon is jó a sorozat szinkronja, még akkor is, ha nem minden szereplõnek pont ugyanolyan árnyalatú a hangja.
Ászu egy dög, ahogy értesíti Emírt, "Ugye nem jössz el", nem hiszem, hogy véletlen lett volna, hogy beszél neki a vacsoráról. Szerintem pont bajt akart keverni az a lány.
harmadiksuxel 2017 ápr. 10. - 22:12:05
(853/1238)
Szia Kikelet!

Köszönöm, hogy adtál életjelet magadról.
Abszolút egyetértek azzal, amit mondasz. Nem mindig van olyan, ami megragadja az embert egy képalkotáshoz. Ahhoz kell egy olyan jelenet, ami kiváltja belõled, hogy ezt meg kell örökíteni. Tetszik, tetszik, de valami hiányzik, asszem ismered az érzést.
Várlak majd vissza! Viszont most az unoka az elsõ, gratulálok hozzá, és jó babázást!
harmadiksuxel 2017 ápr. 10. - 22:00:14
(852/1238)
Kár lett volna kihagyni.

Nagyon jól indult az eleje: Leyla vs. Önder és Galip. A szokásos kiosztás Leylától, de nagyon jól áll neki ez a stílus.
A közepe: ennél sok pikírtebb hangulatú családi vacsorát nem könnyû találni. Az egysorosok ütöttek rendre, szinte mindenki szájából elhangzott valami üdítõ.
A vége pedig a nagy találkozások. Zeynep ezt, hogy magyarázza ki? Mert Kemálnak másnapig még lenne ideje kifundálni valamit, de Nihánnak a helyszínen magyarázatot kell adnia.
10/10
kikelet54 2017 ápr. 10. - 20:24:13 10/10
(851/1238)
Kedves AmazonGirl es Napraforgo!

Most akkor, hogy is vannak ezek a kepek????

AmazonGirl azt irod, hogy ezek voltak a kedvenc kepeid, Napraforgo meg azt, hogy jok a kollazsaid.

Akkor ki is csinalta ezeket a kepeket?
10/10
kikelet54 2017 ápr. 10. - 20:15:00 10/10
(850/1238)
Szia Suxel!

Megvagyok, csak egy kicsit messze Toletek, Angliaba repultem (amit alig eltem tul), es most itt babazok az elso unokammal. Most nekem o a legfontosabb.

A sajat gepem nem hoztam, ezen meg tobb az angol szo, mint a magyar, tobbek kozott, amint latod, a billentyuzet is, ami engem nagyon zavar.
Tenyleg ugy nez ki, hogy a tavaszi kikelettel en is eltuntem, de nem, visszaterek.
Egyebkent en is kb. azert nem keszitek kepet, mert nincs ami megfogjon az egyes reszekben. Remelem azert meg lesznek jobb reszek, es akkor lesznek kepek is.

Addig is minden jot Neked, ne dolgozz annyit, udvozlet a Bournemouth-i tenger partrol.
harmadiksuxel 2017 ápr. 10. - 19:42:06
(849/1238)
Na nem láttam, akkor ezt este visszanézem! ;)
6/10
napraforgó 2017 ápr. 10. - 19:26:57 6/10
(848/1238)
Isteni volt ez a családi vacsora. És ahogy Emír mondta a végén: ezt meg kell ismételnünk... És ahogy Kemál bújkál a bokorban és leskelõdik. Zeynep meg lebukott, már megint Emír szobájában találták.
9/10
Réka2010 2017 ápr. 09. - 16:56:15 9/10
(847/1238)
Miért nem lehet újra nézni? Mint más filmeket?
harmadiksuxel 2017 ápr. 08. - 11:03:27
(846/1238)
Maga szerintem a második évados poszter is ezt hivatott ábrázolni. Az örvénylõ tengeren evickélnek a fõszereplõink háromszög alakban, és sehogy sem tudnak a partra jutni, csak lebegnek és sodródnak.

Itt boldog végkifejletet egyértelmûen csak a záróepizód eredményezhet, addig ilyenre nem is kell számítani. Akárhányszor próbálják meg, szerintem mindig lesz Emir kezében egy eszköz, mégha Ozant netán a késõbbiekben el is tüntetik a képbõl. Viszont ha ez a sorozat nem kap egy boldog végkifejletet, akkor bizony én több török sorozatot nem nézek. Ha már belekezdek egy ilyen hosszú klasszikus történetû sorozatba, akkor elvárom, hogy a sok szenvedés után Kemal és Nihan boldogak legyenek, mert ha nem értelmetlen lesz az egész.

A Megtört szívekkel így jártam: megnéztem sokat belõle, de nem teljesen, úgy gondoltam késõbb elõveszem, de megnéztem a finálét, és a kezdeti kiindulóponthoz képest közröhejes finálé totál értelmetlenné tette nekem az egészet. Mivel láttam mi lesz a vége, inkább abbahagyom.
6/10
napraforgó 2017 ápr. 08. - 07:35:48 6/10
(845/1238)
Köpek aranyos. de azért furcsa a viselkedése. Nekem is van két keverék kutyám, de ha megérkezem, ott ugrálnak, örömködnek körülöttem. Ez a Köpek meg csak fekszik tovább a kanapén, amikor Kemál hazajön, sõt oda se néz, hát ez valahogy nem természetes.
Leyla megtámadásakor is, nem kezdett el rögvest ugatni, amikor a "betörõ" be akart jönni, sõt, nyitotta az ajtót, ahogy egy normál, átlagos kutya tenné, nemcsak egy házörzõ, de akár egy kis pincsi is, hanem várt jó pár másodpercig, amíg az idomítójától (kívülrõl) megkapta a parancsot, na akkor leugrott a kanapéról és elkezdett ugatni.
Szóval helyes a kutyus, de azért a kanapén való heverészéstõl többet ne várjunk tõle....
Az én kutyáim minden rokonomnak, ismerõsömnek rögtön másznának az ölébe, de ha nem is mennek föl ténylegesen, lábnál kikövetelik a simogatást jó hosszasan. Itt meg soha, egy szereplõ sem üdvözli a kutyát és soha senki sem simogatja meg. Ez nekem valahogy furcsa. Meg az is, hogy napszámra egyedül hagyják, akár több napra is, de hát a kutyának is vannak szükségletei.... Miért nem tartják a kertben, és ha a gazda otthon van, akkor õ is bejöhet. Na, egyszóval, õ olyan "díszkutya". Kellék.
6/10
napraforgó 2017 ápr. 08. - 04:19:46 6/10
(844/1238)
Eszembe jutott még egy jó költõi kép a szereplõk körbe-körbe menetelésérõl.

Nézzük a végtelen jelét, egy fekvõ nyolcas. A szereplõk úgy "menetelnek", hogy hol az egyik, hol a másik körön mennek körbe, de mindig visszajutnak a végtelen jel találkozási pontjába, újrakezdik a másik körön és aztán megint csak ugyanoda jutnak vissza.
Vagy mint a Möbius szalag, nincs eleje, nincs vége, ha elindulsz, mindig visszajutsz ugyanoda, hiába jártad meg mindkét oldalt.

Hja, csak hát én azért jobb szeretem, ha egy történet valahonnan eljut valahová, ez az egyhelyben topogás így a sokadik résznél már kezd fárasztóvá válni.
6/10
napraforgó 2017 ápr. 08. - 04:11:57 6/10
(843/1238)
Nagyon jók a kollázsaid. Nekem Emír úgy fog megmaradni, hogy sötét tekintettel néz és félrehúzódik az a pici szája. Tufán meg úgy, ahogy mozgatja az állkapcsát, amikor hirtelen gondolkodnia kell, mit is csináljon. nihánka sajnos meg úgy, hogy állandóan el van torzulva az arca és sír. Olyan szép tud lenni az a nõ, ha rendesen ki van sminkelve és mosolyog, jajj, de itt nem, itt állandóan patakzik a könnye.
AmazonGirl 2017 ápr. 07. - 19:44:45
(842/1238)
Meg mikor Emir mosolyog.
AmazonGirl 2017 ápr. 07. - 19:44:04
(841/1238)
Mikor mindenki ordít Ozan és Zeynep miatt.
AmazonGirl 2017 ápr. 07. - 19:43:15
(840/1238)
És Köpek.
AmazonGirl 2017 ápr. 07. - 19:42:02
(839/1238)
Na basszus a képek elmaradtak.