6/10
napraforgó 2017 jan. 10. - 19:04:22 6/10
(278/1238)
Na, Emír bey most pofára esett, egyik Soydere testvér sem úgy viselkedett, ahogy számított rá.
6/10
napraforgó 2017 jan. 10. - 18:53:53 6/10
(277/1238)
Jaj, ez a sok mondvacsinált ürügy, hogy láthassák egymást. Meg Nihán hányszor elmondta már, hogy csak a testvére miatt, meg a családja miatt, de már így is túl sokat mondott, meg ne kutass tovább - na ezzel adja meg az újabb és újabb lökést Kemálnak, hogy jó úton jár és igenis csak derítse ki, mi van.
Ászu meg egy dög, ahogy odaszúrt Nihánnak az ott töltött éjszaka után.
Emír meg, ahogy búg a telefonba Zeynepnek - nagyon jó Makranczi Zalán hangja hozzá, én máris szívbõl utálom a pasit. De Zeynepet is, idegesít az állandó hangos zihálása. Úgy liheg mindig, mint aki lefutotta a félmaratont. Nem tudom, ez benne van az eredetiben is?
Na most csapták el szegény Öndert. Ezt is az a dög intézte.
suxel2.0 2017 jan. 10. - 18:39:32
(276/1238)
Ahogy Zeynep arckifejezését sem vettem észre a gitárpengetõnél, úgy Kemal hónaljkutyája avagy annak hiánya sem tûnt fel. Ezt én sem értem. ??? Fura.

Elhiszem, hogy idegesítõ tud már lenni Kemal és Nihan egymás után vágyódása, majd sehova se jutnak tovább, mindig ugyanoda lyukadnak ki, hogy nem lehetnek együtt. Azért ez nekünk már a 31. rész volt, de nálam leereszkedett a lila köd :) Amikor Nihan bemászott Kemalhoz, hogy elmondja, hogy Emir továbbra is benne lesz a projektben, csak átmeneti a távozása: nahát az igazán várhatott volna, azt ha reggel mondja meg neki telefonon, akkor sem lett volna késõ. Nem is próbálkozott többször hívni Kemalt, csak egyszer, és utána átszökött. Még 2-3 csörgetés lehetett volna ezzel a nagyon sürgõs információval, de kellett egy ürügy hogy láthassa azt az embert, akinek pár órával korábban azt mondta ne találkozzanak. Dinka az a lány, de találnánk ugyanilyen jelenetet tuti Kemalra is, ahogy te is írod, valamelyiknek mindig van indoka.

Zeynep elég törekvõ és ambíciózus amellett, hogy belebolondult Emirbe. Nem véletlen az, hogy a legjobb partit választotta ki a Salih - Ozan - Emir hármasból, és õ az egyetlen nõs férfi a trióból, és így is elfogad tõle mindent. Nem hiába nem kell neki a csóri Salih.
(Zárójelesen kérdem meg: amúgy Salih hol lakik azóta, hogy felgyújtották a hajóját?)

Most látom a kezdés elõtt, hogy az egykori Epizód nagyon "érdekes" cikket hozhatott le: A valóságban is rivalizálnak (Kaan és Burak), vajon mi a szöszt találtak ki a példányszámok eladásának növelése érdekében?
suxel2.0 2017 jan. 10. - 18:12:27
(275/1238)
Kikelet nekem a Kemal-Nihan páros iránti rajongásom végtelen, hihetetlenül imádom õket, kivéve a túlszenvedõs jeleneteiket. Az meg a kedvencem, amikor Nihan versel, a lírai jelenetei, sorai még szebbé teszik a szememben, így ez a jelenet tõlem kimaradhatatlan volt. A hétvégén ki is végeztem a két filmjét, amelyben õ volt a fõszereplõ, tetszett azokban is nagyon. Meseszép ez a lány, és még tehetséges is. Biztos sokan túlzónak érzitek, de engem levett a lábamról. Ahogy Regina odavan Emirért, én kb úgy Nihanért. De nem hagyom ki a többiek filmjeit sem: Buraktól 2, Kaantól pedig 1 van a listámon.
Az éjszakai látogatósról készítettem két GIF-et is, de azt ugye ide nem lehet betenni, azt twitterre pakoltam fel:
1, https://twitter.com/suxele1/status/818554318391508994
2, https://twitter.com/suxele1/status/818555934045782016
Regisztráció nélkül is megtekinthetõek. A 3 kedvenc pillanatom az éjszakai látogatásból, ugye amirõl készült egy montázs is: Nihan --> Kemal, hogy vegyen fel egy felsõt :D A másik, amikor követelte Kemaltól húzza fel a cipzárt Asu elõtt, ne kikandikáló felsõtesttel jelenjen meg elõtte, valamint eltávozáskor, amikor jó szórakozást kívánt Asunak és Kemalnak. Volt egyéb kedvenc részem is tõle, nem sokkal utána felhívta Yasemint, hogy távolítsál el Asut Kemal közelébõl, de Yasemin ehelyett rávilágította jó barátnõ módjára a valóságra. De mindent mégse vághatok ki :D Inkább leszedtem az epizódot.
Zeynep arcát nagyon nem is figyeltem, de megnézem már akkor, de ez azért van, mert a fõhõsökkel és Emirrel vagyok elfoglalva.
10/10
kikelet54 2017 jan. 10. - 15:07:50 10/10
(274/1238)
Érdekes, hogy szinte ugyanazokat a pillanat képeket "találjuk" meg, az a tengerparti szellõs jelenet is tettszett, de gondoltam, hogy biztos ráharapsz.

Az éjszakai látogatóst viszont nem hagyhattam ki, de csak pár képet készítettem, mert a mini montázsokban Te jobb vagy. Meg én kiélem a képszerkesztési vágyamat az Elfeledett szerelemnél, habár az most elég egyhangú.

Amivel még lehetett volna mit kezdeni, az Zeynep arca, amint jön kifelé a gitárpengetõvel. Na, az is csúcs volt.
6/10
napraforgó 2017 jan. 10. - 04:16:03 6/10
(273/1238)
Kicsit röhejesnek találom, hogy ha egy férfi leborotválja, vagy legyantáztatja a hónaljszõrzetét, de az egész mellkasát beborító õserdõt meg nem.... Én ezzel úgy vagyok, hogy vagy mind a kettõt, vagy egyiket se.

Aztán azon is csodálkozom kissé, hogy Kemál és Nihán naponta kb. 3x találkoznak, de nem mondanak egymásnak semmi érdemlegeset, csak annyit, hogy ez így nem mehet tovább, ne találkozzunk, mert nem lehet, meg nincs értelme. Aztán pár óra múlva valamelyik megint találkozót kér, vagy rendez... és megint elmondják ugyanezt....
Persze, nagyon költõi, meg lírai ez a sok találkozás, de engem már idegesít, a francba, jussanak már dûlõre valahára.

Az meg, hogy mennyire nem figyelnek Zeynepre, hát döbbenetes. A lány gyászos pofával járkál, meg haza sem ér idõben a lánykérésre, vagy eljegyzési partira, nem is tudom, minek nevezzem azt a vacsorát, de úgy el vannak foglalva magukkal, hogy észre sem veszik a csajt, meg az arckifejezését. Meg van ijedve, meg zavarban van, mondják és kacarásznak rajta.
Zeynep meg, na tõle is üt meg a guta, majd elalél a kedvenc zenekara gitárosának a pengetõjétõl (gondolom a gitárosnak van a fiókban több tucat ilyen pengetõje, azt osztogatja a hülye kis libáknak). Meg elalél Emírtõl is, aki kezet csókol, meg mond néhány szokványos nõbódító közhelyet, és már megy is szobára.
Emír meg vajon miért kérte a nászutas lakosztályt, rózsaszirmokkal, na vajon miért kérte? És még az se biztos, hogy tetszik neki a lány, csak el akarja csábítani, hogy keresztbe tegyen Kemálnak. És még nyugodtan mondhatná is, hogy hisz nem erõltettem, nem erõszakoltam meg, magától jött hozzám, hülye lettem volna, ha nem élek a lehetõséggel....
Ááááá....

Azt kell mondjam, én annyira nem vagyok elájulva a török sorozatoktól. Nagyon mások, mint a könyökömön jön ki mexikói sorozatok. Üde változatosság volt eleinte, de már kezdem ezeket is kiismerni és megúnni. Nõk semmibe véve, elnyomva, nem számítanak, férfiak meg egyszóra bunyóznak, vagy pisztolyt rántanak. Vagy mint itt, aljasul manipulálják a környezetüket, mint Emír.
Rendes, normális ember meg csak hébe-hóba akad, mutatóba.
Na, ebbe is bele lehet únni.
suxel2.0 2017 jan. 09. - 21:37:25
(272/1238)
Hogyha megérint a szellõ, sosem fogod elfeledni.
suxel2.0 2017 jan. 09. - 21:35:20
(271/1238)
Jó kezdése volt a hétnek. Olyan túl sok mondanivalóm nincs: kigyönyörködtem magam a 42 perc alatt. És én szóltam: Reszkess, Önder --> Öndernek befellegzett --> ennyi!
10/10
kikelet54 2017 jan. 09. - 21:07:10 10/10
(270/1238)
Ez az éjszakai látogatás?
Bírtam Nihant, miután kigyönyörködte Kemal meztelen felsõtestében magát, megkérte nagy ártatlan képpel, hogy "Felvennél egy pólót?"
Aztán mikor megérkezett Asu, Kemal betessékelte a hálóba, de még volt ideje visszaszólni, hogy "Húzd fel a cipzárt!!!" Mire Kemal: "Elég! Befelé! Gyerünk!", és természetesen felhúzta a cipzárat.

Nem értem Zeynepet. Lehet fiatalka, lehet naiv, de azt azért tudnia kell, hogy Emír nõs ember, ráadásul Nihan férje. Mit akar tõle? Persze itt nagymértékben Emír a hibás, aki ugye direkt csinálja, csak hogy bosszantsa Kemalt. Hogy meddig akar vele eljutni, nem tudni, de ettõl az õrülttõl el tudom képzelni, hogy a végsõkig.

Úgy néz ki, hogy most egyszerre akar támadást intézni mindenki ellen: Kemal, Zeynep, Tarik és Onder. Hogy ebbõl mi lesz?
10/10
kornyezet 2017 jan. 08. - 17:33:46 10/10
(269/1238)
Emír fentrõl lehet, hogy meglátja a parton Nihánt és Kemált.
6/10
napraforgó 2017 jan. 07. - 12:48:25 6/10
(268/1238)
Oké. Mondtam, a színészért lehet rajongani, meg ahogy megformálja ezt az elvetemült alakot - hát szuper, nagyszerû, meg minden. Na de azért már ne tegyünk úgy, mintha rendben lenne az, amiket csinál....
10/10
regina.997 2017 jan. 07. - 12:38:10 10/10
(267/1238)
Na hát azért annyira nem rajongok én Emirért, meg a szerepéért sem :DD De abban is igaza van, ha mondjuk Emir apját kéne néznem ahogy itt gonoszkodik, biztos nem szórakoztatna ennyire a dolog. Nyilván nem normális dolog az, amit Emir csinál, ilyet a világon nem lehet csinálni. De még egyszer mondom, ahogy a színész megformálja ezt az elvetemült alakot, ez az, ami engem megfogott, hogy a karakter és az "elõadás" ilyen mértékben passzol :)
6/10
napraforgó 2017 jan. 07. - 03:46:03 6/10
(266/1238)
A mostani részben is a Soydere család - Hüsszein, Fehima és Kemál hosszasan és lelkesen megbeszélte Salihot, meg hogy mennyire örülnek a küszöbönálló házasságnak, aztán bejön Zeynep, borús arccal, de senki észre se veszi. A lány arcáról lesírt, hogy a háta közepére se kívánja se Salihot, se a vele kötendõ házasságot, se most, se késõbb, de mindenki csak folytatja az ömlengést. Na ennyit a családi életrõl, meg az odafigyelünk egymásra dumáról. És megint az idegesítõ kísérgetés, elõzõleg Tarik kísérte be a húgát az iskoláig, most Kemál furikázta el odáig. És tényleg buta a lány, hogy legalább a bátyáit nem avatja be, hogy félreértés ez a házasságosdi, szálljanak már le róla. Amikor kettesben van hol egyikkel, hol másikkal, hát összeszedhetné a bátorságoát és elmondhatná, mit érez, illetve mit NEM érez Salih iránt....
6/10
napraforgó 2017 jan. 07. - 03:38:21 6/10
(265/1238)
Most akkor képzeld el, hogy Emír egy hasonló figura, mint Önder, vagy Galip. Idõsödõ, kopasz, esetleg kövérkés, ötvenes. Akkor is ennyire tetszenének a húzásai?

Mert én útálom, ha valaki játszik az emberek életével, sorsával - mint ahogy itt valaki megjegyezte, az élõ sakkfigurákkal. Az én elvem az, hogy ha nem tudsz segíteni, legalább ne árts senkinek.
Ez az Emír a legszemetebb, legaljasabb féreg, akit láttam, pechünkre itt egy csinos fiú alakítja. De mondjuk, ha tényleg egy kevésbé megnyerõ külsejû férfi lenne?
Akkor képes lennél józanul gondolkodni? Vagy akkor is tetszenének a szemét húzásai?
Tudom, 20 évesen az ember még nem mindig a fejével gondolkodik, na de ez a rajongás azért mégiscsak túlzás. Rajongj a színészért - valóban jól játszik, ez oké. Na de a szerepért, az alakított karakterért? Azért észnél legyünk már!
10/10
regina.997 2017 jan. 06. - 21:19:09 10/10
(264/1238)
Igazad van, én átpártoltam Emir oldalára valahogy számomra is észrevétlenül :D annyira szórakoztat, ahogy az egész várost meg mindenkit irányít, és van szeme hozzá, hogy meglássa, kik azok az emberek akiket valóban irányíthat. És mivel azt rögtön észrevette, hogy Kemállal nem jár szerencsével, nem marad más, mint a családja :)
Bár ahogy Tarikkal bánik az megalázó, az egyáltalán nem tetszik, Tarik olyan szerencsétlen és így még erõsebben érezhetõ ez az egész, ezt az egy, amit nem bírok, kicsit sajnálom Tarikot, olyan szánalmas egy alaknak tûnik :(
De minden más ahogy te fogalmaztál, zseniális :))
suxel2.0 2017 jan. 06. - 21:01:14
(263/1238)
Én pl nem vettem észre, de ha visszagondolok nem láttam tõle ilyen megnyilvánulást a másik felé. A nõk jobb megfigyelõk, ennyi :D :D Mondjuk szerintem ez abból fakad, hogy Emir amolyan mindenhatónak képzeli magát.
Nem is értem, hogy Galip mit vár. 2-3 nap szünet és majd minden jó lesz? Oh, hát hódol addig a szórakozásának, játszik az élõ sakkfiguráival, és nem kell az üzlettel foglalkoznia, bár azzal amúgy se foglalkozik túlontúl sokat. Végülis igazgatói székben ül, azért vannak a beosztottak.
Pera60 2017 jan. 06. - 20:38:57
(262/1238)
Megtalálja Emír a gombot,persze,hogy megtalálja. Nem is akármilyen módon fogja megbüntetni az apósát. Nem értek a lélek-elme zavaraihoz,de valami biztos van vele. És milyen agyafúrt módon intézi el azt akit akar. Nemhiába a sakk a kedvence. Azt már láttátok,hogy soha senkinek nem nyújt kezet és nem fogadja el a kézfogást? Ebbõl is látszik,hogy magasan tesz az emberekre. Egy idõ után amikor nézem a neten,muszáj kikapcsolnom,mert annyira felbõszit,hogy képtelen vagyok továbbnézni.
suxel2.0 2017 jan. 06. - 20:27:59
(261/1238)
Nekem ez egy olyan epizód volt, ami elment egynek. Viszont abszolút megértem, hogy te így éreztél a mai epizóddal kapcsolatban, hisz ahogy látom a te fõ kedvenced Emir lett a sorozatban, és alakul a molekula közte és Zeynep között. Egyébként zseniális az ürge, nagyon tetszik az alakítása is. A mai részbõl a kedvenc jelenetem is hozzáköthetõ: észrevette a mandzsetta tartozékát a padlón, majd egybõl Önder öltönyét vizsgálta. Azt a pillanatot bírtam nagyon, amikor el akarta kezdeni a reggelit, és mind elmentek az asztaltól, még Vildan is, akirõl talán azt hitte maradni fog. Le is tette a félig felemelt evõeszközt és nem evett semmit, helyette rendelkezett embereknek a sorsáról, az amúgy is jól megy neki.

Kezdem gázosnak érezni már én is, amit annyit emlegetett napraforgó, hogy a Soydere családban senki sem látja, hogy Zeynep nem akarja Salihot. Mondjuk most lehetett volna beszélnie Kemallal a dologról, de nem tette meg.
10/10
regina.997 2017 jan. 06. - 19:31:58 10/10
(260/1238)
Jaj de nagyon tetszenek most a részek, és érzem hogy egyre csak jobbak lesznek :)) Imádom ahogy Emir udvarol Zeynepnek, komolyan, Emirnek ezt az arcát látni szinte hihetetlen :)):O Egyébként annyira illenek egymáshoz, zsák és a foltja, szóval nekem most õk a kedvenceim :)) Irigy vagyok Zeynepre naaaaa :D És hogy ezzel párhuzamosan folyik a nyomozás az is tök jó, szóval minden tök jó, imádom a sorit!!!
Mikor ma mondta Emir \"Én nem akarod tõled semmit Zeynep, de ha te akarsz, akkor csak kérned kell\" imádtam, ez volt ma kedvencem :)
10/10
kikelet54 2017 jan. 06. - 12:38:02 10/10
(259/1238)
Nagyon meg tudlak érteni, nekem is nagy erõfeszítésembe kerül, hogy ne üljek neki, és nézzem reggeltõl estig. Csak az tart vissza, hogy nem akarok véletlenül olyat is leírni, ami még nem volt a magyar adón, mint ahogy már jártam így Veled.

Persze a kíváncsiság nagy úr, amikor kerestem a gombos képet reggel, belefutottam egy olyan jelenetbe amit már régóta várok/szeretnék Kemaltól és Nihantól. Nyilván, hogy megnéztem, igaz csak kb. 10 percet, de így is többet tudtam meg, mint szerettem volna.

Hát, így jártam, valamit valamiért.