dosandor 2017 ápr. 21. - 19:38:30
(97/277)
Nekem nemcsak a színészek alakításai tetszenek, hanem a zenei betétek is. Remek hangulatot hoznak be a jól megválasztott, korhû zenék. Szerintem kiemelkedõ volt Raúl de la Riva alakítása, a Blue Velvet címû számmal, amit a friss házasok köszöntésére szánt. Aranyos volt Ana \"gyengécske\" vokálozása is. Nem volt rossz Luisa szereplése sem a rádióvetélkedõben. Bár a hangja meglehetõsen erõtlen volt, ezt próbálta ellensúlyozni az elõadásmóddal, mozgással, az nagyon jó volt. A szám választással lehet, hogy az alkotók egy kicsit tévedtek. A film az 50-es évek végén játszódik, a dal viszont a wikipedia szerint 1961-ben keletkezett és 1963-ban Dusty Springfield tette ismertté elõször. A többi betétdal is remek, és amennyire értem a szövegüket, tartalmuk kapcsolódik az adott történésekhez.
malvinkicska 2017 ápr. 12. - 13:15:52
(96/277)
Nagyon jó megérkezett Raul és rávilágított Enrique szemétségére, és megmondta Cristinának, mit akar az a kis mitugrász, annyi, mint egy borsó szem de annál galádabb.
Alberto látta csókolózni Anat és az neki nem esett jól, õ meg megnõsült, az meg várja õt vajon mire a tapsra.
az biztos boldogtalanok , remélem hátha össze kerülnek, szeretném, mert két ragyogó színész mind kettõ. Mateo és Clara azok nagyon élvezik ezt a karaktert.
malvinkicska 2017 ápr. 07. - 21:05:53
(95/277)
Glória egy öntelt kis hólyag azzal nehezen fog bánni az anyja, az is hatalom éhes kis dög azért haragszom rá, mert E-nek kis babájuk van és össze bújik vele kis ribi.
Anat meg sajnálom de nagyon jól játszik az biztos jó színésznõ, és szép is. Utána néztem férjnél van és gyerekük is van.
10/10
syuzi 2017 ápr. 07. - 16:09:08 10/10
(94/277)
Igen Matteo és Clara tényleg aranyosak , jó volt mikor Rita felment a szállodába az új pasijával és elszaladt

Alberto tényleg nem boldog remélem hogy Anaval majd összejönnek

Glóriát szerintem a lánya kisemmizzi ha õt is nem fogja Enriqe a vagyonából kiforgatni

Már várom a következõ részt :)
malvinkicska 2017 ápr. 05. - 07:33:52
(93/277)
Jó ez a sorozat változatlan a véleményem nagyon jók a színészek, Alberto boldogtalan de megérdemli , miért nem Anat vette feleségül viszont annak nagyon jó képû a lovagja. Azt várom A igazi anyja meddig tudja titkolni ki is õ valójában .
malvinkicska 2017 márc. 22. - 16:37:38
(92/277)
A tegnapi rész is jó volt az a kis Enrique, szerelmes annyi, mint egy tampon, és még szemtelen is nagyon Albertoval, mindig be akar tartani neki.
Alberto sem boldog nem szereti a feleségét, mindenbe Anat avatja bele.
Nagyon aranyos pár Mateo és Clara azok lubickolnak a szerepükbe, különösen, Mateo ahogy csibészkedik, a lányokkal.
malvinkicska 2017 márc. 16. - 15:03:13
(91/277)
Szeretem én is de nem ír senki, akkor én egyedül nincs értelme.
10/10
syuzi 2017 márc. 15. - 11:47:25 10/10
(90/277)
Nagyon jó volt a tegnapi rész nekem nagyon tetszet :)
malvinkicska 2017 márc. 08. - 07:44:33
(89/277)
Elkezdõdött a második évad fordulatot vet a történet, mivel Alberto eladta magát, és ezért most Enrique, kezd rajta túl tenni, jól teszi, ne adta volna el magát Cristanáért, mikor A nat szereti. Ana életében fel bukkant egy új lovag Carlos csak õ még nem áll készen, mivel õ is Albertot szereti szerelemmel. Eltûnt De la Riva, remélem meg lesz Clara keresi. Alberto igazi anyja Isabel nem merte felfedni magát, egyszerûen fél.
10/10
syuzi 2017 márc. 02. - 18:35:10 10/10
(88/277)
Alberto és Cristina összeházasodtak kíváncsi leszek , hogy mennyire lesz tartós ez a házasság mert boldog nem hiszem hogy az lesz
Ana és az a srác ki ölbe kapta szerintem lesz köztük valami
Rault sajnálom amiért Cristina öccse Enriqe így bánt vele elüldözi õt a divatházból
Clara és Matteo kapcsolata még szorosabb lesz és bonyolultabb is ha Clara tényleg terhes

Dona Blanca és Max közt elcsattant egy igen szenvedélyes és forró csók
Megjelent Alberto anyja kiváncsi leszek hogy mikor fog találkozni vele Alberto

Várom már a következõ részt :)
malvinkicska 2017 márc. 02. - 07:22:32 Előzmény Meeryen
(87/277)
A média klikken fent van egy pár napig de a sorozat baráton biztos, mert én már néztem ott.
10/10
Meeryen 2017 márc. 01. - 19:55:17 10/10
(86/277)
Üdv! Valaki elárulná nekem hogy ma március 1 én hogy tudnám megnézni a tegnapi február 28 i filmet ?!
malvinkicska 2017 márc. 01. - 08:04:01
(85/277)
Megtörtént az esküvõ, de Alberto boldogsága nem felhõtlen, mivel most kapta mega levelet amit az apja írt, és az is Anat szerette volna.
Mateo egy nagyon jó karakter az szinte lubickol ma szerepébe, nagyon szeretni való.
Ana remélem boldog lesz valakinek az oldalán méltósággal viselte, nem õ volt a választott.
9/10
mamucili 2017 márc. 01. - 02:20:05 9/10
(84/277)
Nekem nagyon tetszik ez a sorozat, nincs benne veszekedés, nyivákolás, mint a dél-amerikai sorozatokban. És örömmel fedeztem fel Marcus Logant az öltésekbõl, itt pilótaként. Remélem összejönnek Anával, Ana megérdemelne egy kis boldogságot és ez a fiú számomra sokkal szimpatikusabb, mint Alberto.
malvinkicska 2017 febr. 27. - 16:32:33 Előzmény ildimix
(83/277)
Szia drágám régen nem írtál sehova biztosan el vagy foglalva, igen én is olvastam ez állítólag 4 évad de már ez is valami, megvették.
A múlt heti Telenovalla azzal foglalkozik több oldalon, nem veszik a Mexiikói sorozatokat, és ezért már a nagy színészeknek nem tudnak fizetni, mint eddig, mert õk akkor i kaptak fizetést mikor nem forgattak, Colungat és a társai említették, meg. A helyzet az a török sorozatok tarolnak, és úgy látszik pénzrõl szól az egész világ, mindegy már hol élünk. Az lenne jó ha itt sem szabdalnák a sztorikat, mert veszítenek vele, mert nem olyan a nézettség, látod, a M SZ milyen sorssra jutott, nem sajnálom, de miért nem fejezték már be rendesen törökben nem soká vége, nagyon hátul van a nézettségi listán.
Szép hetet neked jó szórakozást ahhoz amit nézel.
offtopic
ildimix 2017 febr. 26. - 12:55:29
(82/277)
Malvin azt olvastam, hogy a második évad 22 részes lesz. Legalább nyomon követjük a szereplõk életét. Remélem megveszik a többi évadot is bár én nem hiszek benne. A mr. selbridge utolsó évadát sem vették meg sajnos pedig az mérföldekkel jobb sorozat volt, mint a velvet.
malvinkicska 2017 febr. 22. - 13:15:12
(81/277)
Nagyon köszönöm örülök neki , mert ezek a színészek nekem nagyon tetszenek ahogy alakítanak.
További szép napot.
borzi84 2017 febr. 22. - 13:12:51
(80/277)
Szia! Nincs ok az aggodalomra, mert a sorozat folytatódik!
Március 7-én jön a következõ rész! :-)

http://port.hu/adatlap/film/tv/velvet-divathaz-velvet/movie-154870
malvinkicska 2017 febr. 22. - 07:43:24
(79/277)
A tegnapi rész az elõkészületek az eskûvõre, de Alberto nem lelkes, mert szerintem Anat jobban szereti, mint Cristinat.
Ana is nagyon aranyos végig segítette az elõkészületeket, és minden rossz szó nélkül.
Az a kár többet nem vettek meg, mert már csak egy rész lesz.
malvinkicska 2017 febr. 22. - 07:43:24
(78/277)
A tegnapi rész az elõkészületek az eskûvõre, de Alberto nem lelkes, mert szerintem Anat jobban szereti, mint Cristinat.
Ana is nagyon aranyos végig segítette az elõkészületeket, és minden rossz szó nélkül.
Az a kár többet nem vettek meg, mert már csak egy rész lesz.