Téma: Verdák

Marcipáncica_ 2009 okt. 25. - 21:05:56
(67/127)
júúúj, most volt a Pistabácsis rész!
a legatomzsírkirályabb!!! :DDD
livni 2009 okt. 25. - 18:57:59
(66/127)
Elmondtam már a másik idióta kereskedelmi csatornának is, de erre is ugyanaz igaz, úgy hogy idemásolom:

Száááááááánalmas!
Az egész duma, az egész film, az egész hétvégi mûsortevezet!
A mûsorigazgató még hétfõn is a helyén lesz? Mert akkor az nagy gáz emberek!!!!
Naphinel 2009 okt. 25. - 18:44:47
(65/127)
Jó, de este nyolckor a gyerekek jó részének már ágyban a helye, a felnõttek jó része pedig nem animációs filmet akar nézni.
Ezért lett volna jobb a délután, mert akkor a gyerekek is végigülik, nem kell közbe aludni menni, és a felnõttek is tudnak este mást nézni.

Tv2 kingkongról pedig inkább ne is beszéljünk, még nem tudtam rávenni magam húsz év alatt, hogy megnézzem, és szerintem ez az elkövetkezendõkben is így lesz :S
ma.il 2009 okt. 25. - 18:39:10
(64/127)
félig off: a port.hu miért írja ki az eredeti hangokat, mikor szinkronizált egy rajzfilm?! :)
semmi értelme brad pittet feltüntetni a listán, ha adott figura teszem dörner györgy hangján szólal meg
10/10
DrAnthony 2009 okt. 25. - 16:48:22 10/10
(63/127)
Imádnivaló, aranyos, szórakoztató, nevettet, néha mág kicsit el is gondolkodtat. Nagyszerû animációs film, a legjobbak között említendõ. Csodás esti kikapcsolódás az egész család számára.
henett 2009 okt. 25. - 11:50:53
(62/127)
Volt szerencsém legalább 40-szer látni.

Még nem unta meg a fiam.

Jöhet újabb 40 futam!

:)))
mici92 2009 okt. 25. - 11:42:52
(61/127)
Szerintem meg tök jó, hogy ezt adják, nem csak gyerekek, de a felnõttek is szeretik az ilyen filmeket! Én például a 17 évemmel még mindig szeretem a meséket, és anyukám is oda van értük! :)

A másik oldalról viszont jobb lenne, ha nem 8tól adnák, mert sok kisgyerek akkor már alszik, vagy legalábbis aludni megy - a két éves unokaöcsém odavan a Verdákért, de csak úgy tudja megnézni, hogy felveszem neki! Nem tudom, miért nem lehet délután, a híradó elõtt adni a gyerekeknek való mûsort. Mert bár ez nem csak nekik szól, azért mégis inkább az õ korosztályukat célozza meg. :)

A King Kongról csak annyit, hogy az egy nagy nulla, fõleg, hogy félévente ismétlik, lassan nincs olyan ember a Földön, aki még nem látta... :S
zgabor121 2009 okt. 25. - 11:25:38
(60/127)
Tekintsétek a Verdák c. animációs filmet esti mesének, így a gyerekek ezután szép álmokat alszanak.

A King Kong film egy kicsit unalmas, de legalább látványban gazdag.
BigBrother 2009 okt. 25. - 08:50:42
(59/127)
Akik nem kíváncsiak erre, azok majd nézhetik King Kongot a másikon. A sztorija ugyan nulla, de legalább látványos. :D
Naphinel 2009 okt. 24. - 11:31:08
(58/127)
Tök szuper lenne, ha nem fõmûsoridõben adnák le, hanem mondjuk délután. Fõmûsorban adhatnának valami jó filmet!
Félreéertés ne essék, láttam a Verdákat, nem rossz, de nem fõmûsorba való szerintem (szintúgy ide tartozik a Némó nyomában, a Shrek, stb.). Rengeteg embernek csak három csatornája van, nem valószínû, hogy õk animációs filmet akarnak nézni vasárnap nyolckor. :S
A gyerekek meg délután is ráérnek megnézni, idejük van.
Sacra Corona Unita 2009 szept. 14. - 07:41:25
(57/127)
A 2 éves lányom kedvence,és nekem is nagyon üt..már az ágyhuzaton is a verdák nyomatják...:-)
10/10
offtopic
Zajac 2009 aug. 27. - 09:11:27 10/10
(56/127)
Nagyon jó kis mese :-) fõleg azért tetszett mert nem egy órában zavarták le :-)
sipka 2009 márc. 25. - 19:46:08
(55/127)
Szeretek ilyenekrõl tudni, hogy mi mikor lesz, úgyhogy köszi az infókat :)
Dehogymen 2009 jan. 07. - 23:15:43
(54/127)
Nem szándékoztam megnézni, de egyik ismerõsöm kislányának kedvence a film, ezért megnéztem :)
Nem csalódtam benne :)
Külön Gratula Náray Erikának , a remek szinkron hangért :) Nem tudom milyen volt az eredeti, de biztos nem jobb mint az övé! :)
Imádom a hangját ! :)
Micorgó 2008 szept. 26. - 11:47:59
(53/127)
Kár, hogy türelmetlenek vagytok! :-(
A lényeg kb. a 23. perctõl kezdõdik.
Aranyos film, tanulságos.
1/10
Dr.Genya 2008 szept. 25. - 19:37:37 1/10
(52/127)
2x ültem le megnézni,de egyszerûen halálra untatott 15-20 perc után.
Pedig nagyon szeretem a mûfajt(Shrek,Jégkorszak,Némo,A sövényen túl stb.),de ez totál érdektelen volt számomra.
Égbolt 2008 szept. 25. - 17:54:05
(51/127)
Nem igazán keltette fel az érdeklõdésem az autós téma, második, harmadik alkalommal sem emelkedett ki a többi közül(öcséim viszont többezerszer megnéztékXD), mégis az a rész, amikor betolja az öreget a célba nagyon megfogott...:P:)
cikisnarancs 2008 szept. 11. - 20:01:06 Előzmény ceia
(50/127)
amikor legelõször megjelent... iskolai cuccokon..
na mondom megint egy nasz s**rság...

de nem...

nekem tettszett... rosszabra számítottam..!!

^_^
2/10
ceia 2008 szept. 07. - 18:08:00 2/10
(49/127)
Nekem ez csalódás volt, pedig az ötlet az autókkal jó lett volna. Csak azért nem zseniális, mert már ott volt a Thomas a gõzmozdony is, így akár onnan is jöhetett az ötlet.. (azt szeretem :)
A történet és a stílus valahogy unalmassá vált egy idõ után. Nem tetszett, hogy az autók szeme a szélvédõn volt. Jobb lett volna, ha a lámpájuk az.
Így mindig olyan érzetem volt, mintha duplán lenne szemük.
Eddig a Pixar-tól csak a Toy Story, és a Szörny RT tetszett - utóbbi csak másodszorra. A Toy Story 2-t még nem láttam. A The Incredibles-t, és Ratatouille-t nem láttam, de már a képek alapján sem tetszenek. A többit láttam, de mind csalódás volt - talán a hangyás még úgy ahogy elment..
Viszont nem láttam még a Wall°E-t sem, de az nem is kérdés, hogy jó!
Nekem egy robotos téma már eleve OK, de az piszok jól néz ki!
A robot hangokat az a fickó csinálta, aki az R2-ét a Star Wars-ban.
Hallatszik is rajta, de ez nem olyan nagy baj :D
Csak már láthatnám..
9/10
Semprini 2008 szept. 07. - 13:18:54 9/10
(48/127)
Na, végre megnéztem én is. Jó nagy fáziskéséssel, pedig a korábbi Pixar-filmeket moziban láttam elõször, ezzel viszont elég sokáig vártam, mivel a beharangozók alapján nem fogott meg igazán. Eleve nem értettem, hogy lehet egy olyan világot létrehozni, ahol az emberek helyett autók élnek. Már a nyitó képsorok is elég furák: egy autóversenyt látunk, ahol nemcsak a versenypályán, de a lelátón is gépjármûvek foglalnak helyet, és persze a kisegítõ személyzet is kocsikból áll. Hát... végül is azt kell mondjam, ötletes, bár helyenként kicsit sántít a dolog. Pl. a "tehéndöntögetésnél", ami viszont van annyira jópofa, hogy elsiklunk fölötte.
Az animáció ezúttal is briliáns színvonalú - de hát a Pixarnál ez a kötelezõ minimum, de más stúdiók filmjeit messze lepipálja látványilag.
Csak azért nem tízes, mert a sztori nem túl eredeti - ugyanezt láttuk már, mégpedig a Doc Hollywood c. Michael J. Fox-vígjátékban, de így autókra átültetve is aranyos, jópofa mese kerekedik ki belõle.