1/10
tesz-vesz 2015 máj. 16. - 16:55:06 1/10
(19/39)
ez is benne van a filmben ? Gosling ezt is megcsinálja? eljátsza?

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3071391/Surveillance-footage-reveals-moment-millionaire-accused-killer-Robert-Durst-exposed-drug-store-cashier-urinating-candy-bars.html

A 72 éves milliomosról, Robert Durstról legutóbb a múlt héten került elõ egy biztonsági kamera tavalyi felvétele, amin az látható, hogy egy boltban áll, és a közelébõl elszalad valaki, amikor a kasszánál elkezdi lehugyozni a cukorkákat.
4/10
Owl 2013 nov. 15. - 23:56:37 4/10
(18/39)
Valóban nem egy érdekes történet, az egyszerû lány hozzámegy az ingatlanmágnás lelki sérült fiához, akihez annak kitörõ rohamai után is ragaszkodik, mert kell a pénz az egyetemre. Hogy lehet úgy férjhez menni, hogy csak késõbb derül ki, a férj nem akar gyereket?
jooasszony 2013 nov. 15. - 22:11:08 Előzmény Denis
(17/39)
Megint egy pocsék cím- fordítás. Az esküvõ után a fiatal pár egy bioboltot nyitott, melynek a neve "All good things"/Minden ami jó .

SPOILER
Mielõtt megnéztem a filmet, utánaolvastam a meglehetõsen bizarr eredeti sztorinak...ami New York leghíresebb felderítetlen (gyilkossági?) esete. Robert Durst, örületes vagyon örökösét mégcsak meg sem vádolták az eltûnt felesége miatt. 9 hónapot igaz ült, de azt a szomszéd megöléséért és feldarabolásáért kapta.
SPOILER

Rengeteg a megválaszolatlan kérdés.. pl. hogy tudott egy ilyen szép, okos és menõ lány feleségül menni egy ilyen férfihoz?????? A film jó, a szereplõk fantasztikusak.
3/10
Joginder Singh 2013 júl. 22. - 21:01:01 3/10
(16/39)
Abszolút érdektelen történet, semmi különleges nincs benne. Folyamatosan vártam, hogy valami történjen, de végül egy teljesen unalmas film lett belõle. Fölösleges volt megfilmesíteni, de errõl nem a színészek tehetnek, akik amúgy jól játszottak...
6/10
gimbiikeeh 2013 jún. 07. - 20:14:09 6/10
(15/39)
Szerintem nem volt annyira rossz. Végig lekötötte a figyelmem. Aki szerint unalmas volt annak mondanám: az élet írta a történetét! A színészek is nagyon jól játszottak, fõként Kirsten Dunst. Eléggé nyomasztó érzésem volt a film után, de egyszer érdemes megnézni.

6/10
Denis 2013 máj. 24. - 07:52:53
(14/39)
Én nem értem a címét a filmnek, angolul ez más.
Az All good things minden jó dolog-ot jelent, akkor mi az hogy véres románc????
Mr. Taifel 2012 nov. 03. - 23:54:06
(13/39)
Nem értem a fanyalgókat. Ez megtörtént sztori. Nyílván a halálcsillag nem fog felrobbani. Tökéletes film minden szempontból. Aki csavart várt a végén, meg hihetetlen izgalmakat az olvassa el a felvezetõt újra. 1O per1O
8/10
Szissssz 2012 szept. 18. - 23:55:14 8/10
(12/39)
Ízlések és pofonok!
Én is azoknak a táborába tartozom akiknek a film tetszett. Engem végig lekötött, nem volt unalmas rész. A színészek is jól játszottak.
7/10
KovacsJutak 2012 aug. 28. - 13:00:33 7/10
(11/39)
Szerintem jó film volt. Nekem bejött, izgultam végig.
Bár azt nem tudom igazából, hogy a barna hajú csaj, hogy került a képbe. Ki volt õ konkrétan, és hogy miért ment bele ebbe az egészbe...
6/10
NADALFAN 2012 aug. 18. - 06:46:15 6/10 Előzmény pillangókisasszony
(10/39)
nagyjából én is ezt láttam, nagyon ellaposodott a végére, ilyen jó színészekkel sokkal többet vártam!
pillangókisasszony 2012 júl. 30. - 17:56:46
(9/39)
Nagyon gyenge!Az elsõ egy óra még el is megy,de az utána következõ 40 perc dög unalmas,rém vontatott...
Nagyon nem ajánlom senkinek,nem éri meg megnézni!
trudy 2011 dec. 13. - 13:28:22
(8/39)
Igen, ez a film valóban nem jó, pedig kár érte, mert a szereplõk alapvetõen szimpatikusak. Kár, hogy egy olyan "igaz történeten" alapul, amelynek lényeges mozzanatait sûrû homály fedi, mert emiatt a filmnek nincs semmi konklúziója.
A másik hiba az, hogy túl sûrûre sikerült a film, 100 percbe sokkal kevesebb eseményt kellett volna bezsúfolni, hogy az ember ne veszítse el a fonalat, vagy hosszabbnak kellett volna lennie. A jellemábrázolás is teljesen összezavaró, mivel adott egy pár, akik egyik pillanatban aranyosak és fülig szerelmesek, de a másikban már idegroncsok - kellett volna legalább valami átmenet. Szerintem Kirsten Dunst kicsit túljátssza néha az érzelmes részeket, Ryan Goslingnak pedig az öregemberré és nõvé maszkírozása nagyon rosszul sikerült. Pozitívum: a film elsõ 5-10 perce jó, utána nyugodtan ki lehet kapcsolni.
1/10
Rahar 2011 aug. 15. - 19:30:16 1/10 Előzmény sugarrock
(7/39)
Egyetértek az elõttem lévõ két hozzáíróval. Hiába alapul igaz történeten a film, attól még számomra unalmas és érdektelen. Az alaptörténet nem kelti fel az érdeklõdést és ez így is marad majd egy órán keresztül. A cselekményvezetés igyekszik bemutatni a történetet, de gondolom úgy, hogy azért ne lehessen beperelni õket :) Alapvetõen az egész kiszámítható, csavart nem tartalmaz a film. A színészek jól játsszák a szerepüket. Én úgy gondolom, hogy az életben elég sok olyan történet van ami nem igazán érdekes, izgalmas, hogy az emberek jelentõs része kíváncsi lenne rá, számomra ez is ebbe a kategóriába tartozik. Aki szereti a csavaros történetû thrillereket, krimiket az ne nézze meg.
5/10
sanderb 2011 máj. 15. - 17:53:43 5/10
(6/39)
Olyan lapos ez a film, mint a lángos. Ebben a témakörben már születtek sokkal nívósabb alkotások is. A történetet is sikerült kiherélni és a színészeket sem sikerült igazán jól instruálni. Gyengécske. 10/5
sugarrock 2011 máj. 04. - 18:48:28
(5/39)
többet vártam, az elején még izgalmasnak tûnt..igaz történet ide vagy oda...rém érdektelen filmre sikeredett.
5/10
gaso 2011 máj. 01. - 14:50:34 5/10 Előzmény RoKKfish
(4/39)
kb én is ezt gondolom

egy alapvetõen érdektelen történetbõl nem lehet túl sok mindent kihozni, mégha színészek ilyen jók is
8/10
truth555 2011 márc. 22. - 12:29:33 8/10
(3/39)
Én nem tudtam semmit a filmrõl, sem a "megtörtént eseményekrõl". Teljesen avatatlanként néztem meg. Az elsõ felében olyan sablonos egy kicsit, majd ahogy elkezdenek a felszínre jönni a sötétebbnél sötétebb dolgok, egyre súlyosabbá válik. Mindkét fõszereplõ rendkívül jól alakítja a szerepét. Elég súlyos hangulata van, kicsit rátelepszik az emberre. Nem tudom hogy mennyire "megtörtént eseményeken" alapul, de ha valóságszagú történet megalkotása volt a cél, tényleg sikerült. A befejezés már csak azért sem lehet annyira hepiendes mert ugye nem az a lényeg, hanem gondolom hogy hû legyen a történethez. Jó film, jó színészekkel és jó alakításokkal.
9/10
M.Zs.F 2011 márc. 14. - 17:37:39 9/10
(2/39)
A sztori: Kirsten Dunst és Ryan Gosling a fõszereplõi Andrew Jarecki új, megtörtént eseményen alapuló filmdrámájának, ami All Good Things címmel december 17-én kerül az amerikai mozikba. A sztorit New York történetének leghíresebb “eltûnt személy” története ihlette, amiben egy szerelemi történet és egy titokzatos gyilkosság szálai egy befolyásos New York-i ingatlanos dinasztiához vezetnek. Romantika és intrika a ‘80-as években.
Ezt bemásoltam csak, nem a véleményem!

A véleményem eltér az elõzõtõl, de ettõl vagyunk emberek-mások a gondolataink. :)
Számomra fantasztikus volt, ezt meg is fogom íratni magamnak az biztos. Eredeti nyelven néztem, élvezet hallgatni ahogyan beszélnek, és teljesen élethûen játszanak nekem. Gosling-ról eddig sem volt kétségem, hogy nem rossz, de Kirsten Dunst most nagyot nõtt a szememben, pedig féltem tõle, hogyan birkózik meg egy ilyen szereppel.

Ez egy olyan film, amin szerintem még egy hét múlva is gondolkozni fogsz-én biztosan! Kíváncsi lennék mi az igazság! És az azért szörnyû, hogy valaki megöl, szétdarabol valakit, a folyóba dobja, és...........??? Áhhh érthetetlen!

10/9
6/10
RoKKfish 2011 jan. 14. - 19:43:52 6/10
(1/39)
Bizonyára nem lehet egyszerû feladat igaz történeten alapuló sztorit filmre vinni, hiszen egyrészt illik alkalmazkodni az ismert tényekhez, másrészt meg kéne felelni olyan követelményeknek, amiket többnyire támasztunk egy-egy játékfilmmel szemben.
Azt hiszem, az All Good Things veszte éppen az, hogy az elõbbi oltárán teljesen beáldozta az utóbbit.
A mozi elsõ órájában egy nagyon szépen, hitelesen végigvezetett, és elõadott pszichodrámát láttam. Kirsten Dunst nagyszerû, Goslingra sem lehet panasz, egyszerûen magával ragadó az az egyre sötétülõ hangulat, amiben a fõszereplõ páros folyamatosan távolodik egymástól, illetve közelítenek valami elkerülhetetlen felé...
Aztán ahogyan az ismert sztori alapján beteljesedik a végzetük, a továbbiakban olyan figurák sorsával lehetünk elfoglalva, akik mindaddig nem, vagy csak statisztaként voltak jelen. Így válik minden további cselekmény súlytalanná, érdektelenné, sõt unalmassá. Katarzis nincs. Végül csak üresség és jókora hiányérzet marad. Kár! Nem a színészeken múlt. 6/10 - nagy jóindulattal.