10/10
kikelet54 2015 aug. 01. - 16:05:10 10/10
(49/1929)
Próbáld meg a sorozatbarat.com oldalon. Az elsõ, a második és a negyedik megosztó tuti biztos, kipróbáltam.
malvinkicska 2015 aug. 01. - 15:32:32
(48/1929)
Köszönöm a szívességed, ahol találtam ugyan az van lehet nem jó helyen keresem.
10/10
mariland 2015 aug. 01. - 15:20:59 10/10
(47/1929)
Igen de csak 7 napig. Tegnap az egyik ismerõsömnek linkeltem de az elsõ részt már nem lehetett megnézni.

Egyébként azt olvastam hogy unalmasnak és középszerûnek látják a sorozatot.

Ti is így látjátok? No meg Ivánt találják túl európainak a mexikói sorozatokhoz. Pedig szerintem nem . Alapjában õ spanyol és ebbõl kifolyólag a vérében van
Mizsitimi 2015 aug. 01. - 14:26:42
(46/1929)
A tv2-n futó sorikat a tv2 oldalán szoktam visszanézni, az a tuti. Ott rendesen van feltöltve, nincs kép-hang hiba. Próbáld meg ott!
malvinkicska 2015 aug. 01. - 14:14:29
(45/1929)
Nem tudja valaki miért csak 23 -pig lehet nézni a 7-ik részt utána beszélnek és nem azok vannak akiknek kellene, a kép és a szinkron közt csúszás van vagy mi. Elõre is köszönöm.
10/10
syuzi 2015 aug. 01. - 12:01:52 10/10
(44/1929)
Szerintem Magdalena lánya Veronica. Lehet hogy kiskorában elrabolták tõle a lányát, és azt mondták Magdalenanak hogy meghalt.

Én szerintem is nagyon illik Ana Brenda karakteréhez Trokán Nóra hangja én már a Maricruzban is szeretem Trokán Nóra hangját,mert nagyon illik Ana Brendahoz a hangja és még külsõleg is hasonlítanak egymásra.

Jó volt a tegnapi részben a párbajos jelenet Martin és Veronica közt.
Virhinia egy angyalarcú ördög már szegény Veronicat hogy elmondta mindenek Emiliano elõtt

Szép hétvégét kívánok mindenkinek:)Már várom a hétfõi részt:)
10/10
mariland 2015 aug. 01. - 11:35:37 10/10
(43/1929)
Szia. Nyugodtan nézzed. Magdalena keresi a lányát és szerintem megvezették azt mondták neki h meghalt.
Iván meg nagyon is jó szerelmesként szerintem ezt a Viharban is próbálta megmutatni csak mi az õrületét láttuk akkor nem ezt
10/10
kikelet54 2015 aug. 01. - 10:05:01 10/10
(42/1929)
Üdvözöllek a fórumozók között, annak meg külön örülök, hogy egyet értesz Iván Sánchezzel kapcsolatban. Te helyzeti elõnyben vagy a 60 résszel, nagyobb rálátásod van a további alakításával kapcsolatban, de ezek szerint továbbra is jól hozza a karakterét. Úgy gondolom, hogy izgalmas részek jönnek, a "beléd szerettem, de bosszút állok az öcsém miatt" idõszak, már alig várom.
Nekem eddig még bejön ez a sorozat.

A Maricruzban nagyon utáltam Ana Brenda magyar hangját /Trokán Nóra/, de itt fel sem tûnt, annyira illik ehhez a kemény, határozott karakterhez ez a kissé érces, rekedtes hangszín.
10/10
kikelet54 2015 aug. 01. - 09:27:04 10/10
(41/1929)
Istenem, ha szemmel ölni lehetne, Veronica már halott lenne a párbaj vívás végén. Figyeltétek Martin arcát, szemét?? Éppen, hogy nem robbant!! Ilyenkor nem tudom eldönteni, hogy õt sajnáljam az öccse elvesztése miatt, vagy Verocicát, ami vár rá a házasság után.

Ez a Virginia egy rém gonosz teremtés, milyen hazugságokat állított Veronicáról, csak hogy megutálja Emiliano.

Akin még nem gyõzök csodálkozni, az Magdalena (Claudia Ramírez), hogy meg tudja változtatni egy pozitív karakter a színészt, no meg itt a külseje is egész emberi.

A fõcímben van egy jelenet, amikor Magdaléna a temetõben megáll egy Veronica feliratú sírnál, sajnos hiába állítottam meg a filmet, nem tudtam többet kiolvasni belõle. Nagyon remélem, hogy nem a mi Veronicánk, mert akkor nem is nézem tovább, nem szeretem, ha a fõszereplõ meghal a sorozat végén.
10/10
mariland 2015 aug. 01. - 00:12:22 10/10
(40/1929)
Sziasztok,
én eredetiben néztem a 60. részig, nekem nagyon tetszik a sorozat.
Igen, tényleg szidják szegény Sanchezt, de szerintem nagyon jó színész. Nekem már a Viharban is tetszett abban az utálatos szerepben, valami fenomenális volt, ahogy megformálta az õrültet.
Itt is érdemes figyelni a mimikáját, tényleg tud játszani a szemével, mivel tudjuk mi játszódik le benne, simán lehet olvasni róla :-)
Egyébként Ana Brenda is megmutatta egyszer a szemvillantását Virginiával szemben, õ is tud gyilkos módon nézni.

Az meg szerintem nem igaz, hogy Iván nem tud szerelmes hõst játszani, igenis tud, majd meglátjátok. Nem akarom lelõni a történetet, így nem mondom el.

Hiába láttam már a részeket, nagyon jó így hogy értem is rendesen.
Eleinte idegesített Ana Brenda szinkronja Trokán Nóra, de szerintem illik hozzá. Mindkettõ egy természetes szép nõ, nem vékonyhangú kis királylány. :-)
Mondjuk azért Szabó Zselyke is másképp beszél itt Virginia szerepében, mint a Szerelem zálogba-nban :-) Itt tényleg jól adja a szegény szívbeteg de gonosz lány hangját :-)
10/10
syuzi 2015 júl. 31. - 16:04:30 10/10
(39/1929)
Én nekem is pozitiv csalódás volt Ivan Sancez ebben a soriban szerintem nagyon jól alakitja a testvére halála miatta mindenre bosszúra szomjas férfit.

Emilianon látszik hogy fülig szerelmes Veronicaba szerintem sok boszúságot fog okozni Martinnak és Veronicanak.

Manuel egy nagyon gonosz férfi hogy bánik a munkásokkal.

Szerintem Magdalena Veronica igazi anyja.
Salma milyen naiv elhisz mindent Virhinianak.

Már várom a hétfõi részt is:) A mai rész is nagyon jó:)
malvinkicska 2015 júl. 31. - 12:49:07
(38/1929)
Nekem Ivan Sánchez nem meggyõzõ, hogy a szerelmest tudja alakítani egyszer e tekintete, olyan szúrós, nem tud az arc mimikájával játszani neki a durvább karakterek valók szerintem, igaz én nem láttam a Vihart. Az én bûnöm, és ez eddig hasonló, mind a kettõbe a csajok harca a férfiakért, mindenkinek a másé kell ez már olyan unalmas, nem tudnak valami olyan témát ami másról szólna, hisz az élet nem csak szerelemrõl szól.
10/10
kikelet54 2015 júl. 31. - 08:49:34 10/10
(37/1929)
Iván Sánchezt A viharban én kifejezetten utáltam, már mint a karakterét. Már akkor is sütött róla a gonoszság, amikor még meg sem szólalt, és ezt valahogy már a leges-legelejétõl éreztem, úgyhogy jól alakított. Már akkor elgondolkoztam rajta, hogy milyen lenne egy pozitív, szerelmes karakterben.

És itt jön a de szócska, hogy de nekem itt tetszik az alakítása. Pont amit írtál, az asztalnál ülõs, beszélgetõs jelenetben lehet megfigyelni, ahogy változik a mimikája, amikor egyre azt gondolja, hogy Veronica a bûnös, pedig nem szeretné, mert tetszik neki. Annyira hirtelen tud változtatni, nehogy észrevegyék rajta a dühöt.

Amennyire utáltam A Viharban, most itt annyira lenyûgözött az elsõ perctõl kezdve, pedig fenntartással fogtam a sorozat nézéséhez, mert sok jót nem olvastam róla. Tudom, késõbb nagyon utálatos lesz Veronicához, kíváncsi leszek akkor hogyan alakítja a szerepét.
5/10
suxel 2015 júl. 30. - 19:53:29 5/10
(36/1929)
Mar megfigyeltem eleg sokat egyeznek a meglatasaink, de most forditva van. :) Nekem pont, hogy Ana Brenda a meggyozobb, lenyugoz ebben a szerepeben, pedig nem voltam nagy hodoloja ez idaig. Ivant en birtam a La reina del surban, hiteles volt fogonoszkent A viharban, itt viszont nem mindig jon at a szerelmes fickoja, az orulos reszekkel nem lesz gondja, csak nekem mintha nem tudna egyensulyozni. Az 5. reszben is az asztalnal ulos beszelgetos jelenet alatt hol meggyozott, hol nem, lehet hozza tesznek az apro szemei, melyet ha osszehunyorit olyan, mint egy kis kinai. Viszont annak ellenere, hogy Ivan nem hozza nekem mindenhol az elvartat, a kemiat azt erzekelem.
malvinkicska 2015 júl. 30. - 19:46:50
(35/1929)
Köszönöm ezt a részletes sorozat ismertetõt, azt tudtuk átdolgozás, én a Viperat nem láttam így nem tudom véleményezni semmilyen irányba, ahogy olvasom a stábot azok nekem teljesen más, karakterû színészek, voltak, és persze mikor valaki látta, hogy hogy is volt nehéz azonosulni sokkal gyengébb karakterekkel. A szándékom nem az, hogy lejárassam, a mostani karaktereket, de így legalább, van rálátásom, elõzõleg írtam az 5 rész nem nagyon fogott meg de remélem javul. Online szoktam nézni mivel zavaró a sok reklám szinte élvezhetetlen tõle.
gasko 2015 júl. 30. - 17:32:25
(34/1929)
Nálunk valamikor a ’90-es évek legvégén adta a TV2 a La Mentira (A hazugság, magyar címén A vipera) c. Televisa alkotást, amely 1998-ban készült, s már ez a verzió is egy igazi klasszikus remake-je volt, azonban kellõ idõ telt el akkor egy újrafeldolgozáshoz, mivel az eredeti évtizedekkel korábban készült. Az 1998-as La Mentira egy igazi mesterdarab volt, s óriásit szólt a TV2-n, annyira nagyot, hogy a végén már esténként adták, s hétvégén is ment versenyezve az RTL-en futó Titkok és szerelmekkel a nézettségért. A La Mentirában a Kate del Castillo-Guy Ecker-Karla Alvarez mesterhármas szõtte a történetet egyre bonyolultabbá. Az azóta sajnos igen fiatalon elhunyt Karla Alvarez hatalmasat játszott viperaként, olyan karizmája volt, ami a kamerán keresztül is átjött, a tekintetével ölni lehetett volna, már az 1. résztõl kezdve uralta a sorozatot. Grettel Valdez jó, de nem annyira, hogy a hátán vigye ezt az egyébként elég jó történetet. Virginia karaktere az 1998-as verzióban igen összetett volt, s rengeteg bonyodalmat okozott a fõhõsöknek, majd késõbb a családnak is. A sorozat maga is rengeteg fordulattal volt tarkítva.
A La mentira trailere angolul: https://www.youtube.com/watch?v=_72MLuidoxY
Entrada: https://www.youtube.com/watch?v=qE1wKZGLNyc

A következõ verzió a Cuando me enamoro (nálunk Idõtlen szerelem) volt, amely alapjaiban változtatta meg a storyt, tényleg csak a váz maradt, mert tulajdonképpen a történet új bonyodalmakkal, s új szereplõkkel lett kibõvítve. Abban a verzióban a Virginiának megfelelõ karakter (Roberta) nem is kapott akkora szerepet, s meg sem közelítette kavarászásban elõdjét. Az Idõtlen szerelem kicsit kilóg a sorból emiatt, mivel a sok változtatás miatt majdhogynem egy teljesen új történetet kaptunk, újragondolva.
A Veronica aranya közelebb áll az 1998-as verzióhoz, mint az Idõtlen szerelemhez. Gyakorlatilag ugyanazt a körítést kapjuk, de engem a casting nem igazán gyõzött meg. Ivan Sanchezt divat egyes helyeken szidni, pedig szerintem remek, s jól hozza eddig a karaktert, már-már jobban, mint az 1998-as verzióban Guy Ecker. Ana Brenda nem egy Kate del Castillo egyelõre, de azért a minimumot beleteszi. Grettel Valdez nekem eddig kevés ehhez a karakterhez. Igaz, nekem Karla Alvarez nagy kedvencem volt (R.I.P.). Sergio Sendel a vicc kategóriája, nem maga a színész, mert amúgy elég jó, de túl öreg ehhez a karakterhez, valaki mást kellett volna választani. Az elsõ részek eléggé eseménytelenek. A nagypapás szál számomra felesleges, ráadásul túlzó is, bármennyire vannak elzárva a külvilágtól, ennyire vaskalapos nem lehet.
malvinkicska 2015 júl. 30. - 13:13:25
(33/1929)
5 részt láttam de olyan nagy valami nincs benne eddig még a két lány rivalizál Emiliano miatt, aztán Martin bosszút forral, a tesója halála miatt.
10/10
syuzi 2015 júl. 29. - 12:43:49 10/10
(32/1929)
szia! Én is örülök, hogy újra összefutottunk:)

Szerintem is Emiliano még sok bosszúságot fog majd okozni Veronicanak fõleg hogy Veronica és Martin összejönnek majd és Emiliano is szerelmes Veronicaba.
Virhinia is milyen kétszínû egy nõ remélem hogy majd a bácsikája is rájön hogy milyen álszent a lány. Ana Perlát sajnálom amiért a nagyapja így bánik vele. Szegény lány csak egy könyvet akart elolvasni és mert a könyv romantikus könyv volt már elakarta égetni a könyvet ezért megbüntetni az unokáját....

Már várom a mai részt:) Én is szép napot kívánok neked, és remélem hogy még sokáig tudunk "beszélgetni½ itt a fórumon.
10/10
csikosi 2015 júl. 29. - 11:45:48 10/10
(31/1929)
Szia Ildikó!
Jó lesz ez a sorozat?
Örülök, hogy láttalak téged itt!
Csiki
10/10
kikelet54 2015 júl. 28. - 15:36:29 10/10
(30/1929)
Szia Syuzi!

Újra találkozunk a Lola óta, úgy látom, most több sorozatot nézel, szinte ugyanazokat amiket én. Igaz, volt egy kis lemaradásom családi okok miatt, de már behoztam.

Nekem eddig még tetszik ez a sorozat, újdonságként hat rám Iván Sánchez (Martín) pozitív karaktere. Emilianot még nem tudtam hova tenni, most olyan jóságos, de van benne valami, ami arra késztet, hogy nem jó ember. Na majd kiderül, hogy alakulnak a karakterek.

Hát igen a szereplõkkel, nevekkel még ismerkedni kell, én a telenovelas.hu oldalon szoktam böngészni adatok után, ott szereplõk, rövid tartalom, és képek is vannak a sorozatokról.

Ha kitartasz végig, sokáig fogunk "beszélgetni."

További szép napot!!