minerva9 2009 júl. 24. - 15:52:14
(9/29)
Én elsõnek a 3-mat láttam,utána a kettöt,és végül az 1-et..nem tudom de hozzám a 3 áll közelebb valamiért,talán az erdõ hangulata,vagy talán mert a lányok nem veszekednek annyit benne,nem is tudom,v hogy nagyobb összetartozás jön át nekem a 3-ban,és ott a végén tényleg eggyütt vannak.
Lehet én látom rosszul,esetleg ha v ki elmagyarázza nekem miért lehet ez igy akkor talán lehet másképp fogom látni..
7/10
odaátgolyó 2009 júl. 19. - 14:21:23 7/10
(8/29)
hát ennek a résznek sajnos csak a végét láttam és hát...érdekes...ezért megnézem az egészet!
bár mondom még nem láttam ezt a teljesen a másik kettõt viszont igen és ilyen szemszögbõl is az elsõ rész a legjobb!!!
10/10
Gabcsyka 2009 júl. 18. - 15:00:25 10/10
(7/29)
JÓÓ nekem is wan testvérem deh teh sztem meg se értetedd a filmet!!
Meg azt se amit én irtam!
csak azt mondom h kitart mellete a teso aikor tudjah h mien lény lesz...
deh mindenki más hogy gondolja nekem naon tetszett a film!!! Éss nem naon érdekkel mások wéleménye deh aki meg teheti nézze meg!!
Sivítás 2009 júl. 16. - 23:49:42
(6/29)
A képrõl és az elõzõ két leadott rész alapján sejtettem nem szabad kihagyni, hát nem tévedtem:)) "Masé" volt teljes egészében. A gumicukor jellegû gorillamozgású indigók (mert ezek nem érdemlik a wendigo kifejezést), pedig hozták a kötelezõ humorbonbonoktól hemzsegõ estét haverral.
Látva mindhárom részt kijelenthetem összességében 4 és fél órányi kérdés gyülemlett fel bennem, de egy válasszal sem sikerült kilõni a szemem. Teljesen kusza volt a három film. Elkezdett, félbehagyott, semmibeveszõ, összezavart történetfonalak hegye.
Ezzel a résszel kapcsolatban a fõ kérdésem: öreganyád mi az isten alapján lett piedesztálra emelve? Mert bár látó volt, míg a többiek haluztak: meg lett rendesen valagászva. A keddi szintén frenetikus "Sátánfatty" címû filmben ezt a témát 10 másodpercben sikerült leadni, és a végkifejlet mégis ugyanaz lett.
Gabcsyka: Nekem is van testvérem. Szerintem ez nem testvéri összetartás, hanem demagógia volt, mert azt hajtogatni minden ellenére, hogy meggyógyul, meggyógyul...Ezt a legyek is... Valamint a "Két testben- elszabadulva" szintén majdnem összetartást láttam: Ginger a "testvéri összetartást" komolyan gondolva be akarta kajolni a tesót, míg Brigitte kapaszkodott az álomvilágába, hogy meggyógyul, meggyógyul. Szóval ez maximum egy komoly terápiára szoruló lány naiv hozzáállásáról tanúskodott.
10/10
Gabcsyka 2009 júl. 16. - 09:41:22 10/10
(5/29)
Hát a leirás jóó csak a cim nem xd
Mert ezz az elsö rész címe
1- Vérszomj- a kezdet
2- Két testben- elszabadulwa
3- Két testben- újra és újra
Deh amm naon jóóó film mind a hámor bár ezt a 3.att csak a felétöl láttam, deh nekem naon tettszik a testvéri összetartás!
AvatáR Gil Maerth 2009 júl. 16. - 09:33:33
(4/29)
Azonnal beindul a paráztatás, mennek a nagy paráztató szövegek, az ijesztõ jelenetek. :)
hogy a képernyõ csak úgy izzad :)

bizto jó, de én elsõ blikkre nem néztem, csak az elejét.
egy biztos: a helyõrségben senki sem százas.
rekoons 2009 júl. 15. - 21:56:45
(3/29)
haha...milyen igaz..most tényleg jó a leírás...én szerintem belenézek...egy sör mellett talán elmegy...:)
offtopic
Zajac 2009 júl. 12. - 19:36:45
(2/29)
Gusztusos kép van a farkasemberkérõl :-))) érdemes lehet belenézni
Ginevier 2009 júl. 03. - 20:36:06
(1/29)
Legalább most jó ismertetõ került hozzá...