Téma: Vérszomj

6/10
Semprini 2008 jan. 14. - 00:45:05 6/10
(9/29)
Ne haragudj, de nem igazán értem, mit akarsz kifejezni.
Képzeld, tudom, hogy a Cujót Stephen King írta, sõt azt is, hogy a befejezést megváltoztatták a könyvhöz képest, csak a sztori hasonlósdága miatt említettem meg.
A valóságalapot pedig azért, mert valahol azt írták, hogy a Vérszomj megtörtélnt esetet dolgoz fel.
1/10
nagytimi20 2008 jan. 10. - 13:21:58 1/10
(8/29)
Semprini!!! ennek a filmnek a címét küld elnekem mert kiváncsi vok rá. de nagyo!elöre is köszi. remélem a vér szomjat látad ha nem akkor nézd meg mert nagyon jó. ha látad akkor mit gondolsz róla?
6/10
Semprini 2008 jan. 10. - 10:55:37 6/10
(7/29)
Nekem a Cujo jutott eszembe a filmról (ugyebár ott egy veszett bernáthegyi, itt meg egy falka éhes oroszlán terrorizálja az autóban rekedteket, és a segítség csak nem akar megérkezni...)
Kifejezetten izgalmas jelenetek vannak benne, a kerettörténet szinte csak arra való, hogy ne rögtön azzal kezdõdjön a film, hogy jön az oroszlán és hamm, bekapja a szereplõket, vagyis ezt a filmet nem a sztorija miat érdemes megnézni, hanem a remekül kivitelezett oroszlán-támadásos jelenetek miatt.
(Ha ez valóban megtörtént eseted dolgoz fel, az nem semmi... )
7/10
1/10
nagytimi20 2008 jan. 10. - 10:26:37 1/10
(6/29)
Sziasztok! én csak most tudtam ide be regisztrálni. és annyit szeretnék mondani a filmrõl hogy nagy jó és jól meg csinálták, lehet h. valakinek nem tetszik akkor minek nézzi meg? ha nem tetszik valakinek akkor tartsa meg magának a véleményét és másokat ne piszkálja akik szeretik. remélem érthetõ volam?
6/10
somaron 2007 dec. 08. - 17:33:01 6/10 Előzmény Sasuke
(5/29)
Mitakarsz Sasuke!!!

Azt hiszed, mert neked nem tetszett másoknak nem tetsszene?
Nem is volt olyan rossz film!!
lax-lee 2007 dec. 06. - 22:17:20
(4/29)
Na, nem volt ez annyira rossz film. Egyszer nézõsre tökéletes. A történet és az események engem egy kicsit egy régebbi filmre emlékeztettek (Ragadozók - The Ghost and the Darkness, Val Kilmer, Michael Douglas) habár az szerintem jobb volt,az engem annakidején nagyon megfogott, de azért ez sem olyan rossz. Horror kategóriában semmi féleképpen nem sorolnám... Egy megnézést sztem megér.
ConBrian 2007 okt. 07. - 20:03:31
(3/29)
Tényleg vannak ennél sokkal rosszabb filmek horror kategóriában, de attól még ez se lesz jó film.
Uncsi! És a kislány folyamatos vinnyogása halálra idegesített.....
Alternat 2007 szept. 26. - 23:06:53
(2/29)
Én végig tudtam nézni. :-)
Szerintem nem volt ez annyira rossz film. Horror kategóriában ennél sokkal rosszabb filmek is vannak, nem is egy. Én inkább úgy mondanám, hogy szokatlan volt, mert nem igazán volt benne semmilyen kitalált lény, vagy lehetetlen eset és ezért kicsit kilóg a horror filmek közül fantázia tekintetében, de ettõl még horror film. Az ötlete a filmnek jó.
Akik unatkoznak megnézhetik nyugodtan, kis esti szórakozásnak megfelel, többet nem fog adni.
Sasuke 2007 szept. 22. - 10:59:42
(1/29)
Sziasztok!!

Én most csak azért regisztráltam, hogy megóvjak másokat ettõl a filmtõl. Elvett másfél órát az életembõl a semmiért. Iszonyat gyenge alakítások, gyenge jurassic park klón történet, egyszerûen NÉZHETETLEN. Nem tudom hogy merik ezt egyeltalán horror filmnek nevezni, én csak azért néztem meg. Kb 15 évvel ezelõtt, 6 éves koromban még meg is iedtem volna, dehát most ez elviselhetetlen.