9/10
netcsávó 2008 nov. 04. - 21:16:26 9/10
(9/89)
Nekem nagyon tetszett nálam 10/9 es a film tetszett a film! Fõleg, hogy nem happy end a vége persze nem ezt a véget szántam neki de hát nem sikerülhet minden az életben se:D. Nekem nagyon tetszett a néma lány játéka.Szerintem akciódus érzelmes film volt. SZerintem nézzétek meg!
Karolka 2008 okt. 31. - 00:37:34 Előzmény gabe1989
(8/89)
hasonló vélemény! :S elég laposra sikerült, na meg kicsit ellentmondásos történet. Kihagyható, de aki Nicolas fan, úgyis megnézi! :P
5/10
gabe1989 2008 okt. 30. - 18:18:59 5/10
(7/89)
Megnéztem.szerintem nem lett túl jó film, nekem nem tetszett, kicsit unalams volt és semmitmondó, valamint Nicolas Cage sem volt a legjobb formájában.azért nézzétek meg kiváncsi vagyok, hogy nektek tetszett-e.
Karolka 2008 okt. 29. - 21:09:57
(6/89)
Na kíváncsi vagyok rá.... majd írok, h milyen élmény volt!
sipka 2008 máj. 12. - 20:56:02
(5/89)
S még egy plakát!!! XDDD

UI: Úgy látom, hogy a színész legproblematikusabb részérõl, sikerült elvonni a figyelmet.... Még pedig a hajáról!! :DD
sipka 2008 máj. 12. - 20:34:13
(4/89)
Itt van még egy plakát a filmrõl!!!! :)

UI: Tisztára olyan mint egy viaszbaba :DDD
sipka 2008 febr. 06. - 12:56:27
(3/89)
S itt van MÉG EGY kép!!!
(Gyerünk, ti léhütõ banda!!! Egy-kettõ, egy-kettõ!!!! :DDD)
sipka 2008 febr. 06. - 12:50:30
(2/89)
S itt egy kép a filmbõl!!
(Nick elég rosszul érezheti magát..)
sipka 2008 febr. 06. - 12:47:11
(1/89)
Ez egy (újabb) remake... Az eredeti filmet a Pang testvérek rendezték.... S furcsa módon: EZT IS ÕK FOGJÁK RENDEZNI!!
Ezen ténynek a tudatában, szerintem nyugodtan kijelenthetjük, hogy ez az újabb feldolgozás semmivel sem lesz jobb, mint az eredeti. (Habár ez lehet pozítivum is, mivel én még az eredetijét sem láttam...)

Amúgy Nicholas Cage játsza a fõszerepet, ebben az akció-thriller mûfajú alkotásban.... Mondjuk ez nem is lenne baj, mivel én bírom Nick-et (még a nagyon gagyi "Szellemlovas"-t is megbocsájtottam neki).
De azt egyszerûen nem tudom megemészteni, hogy hogyan alakulhatott ki nála, ez a drasztikus: KOPASZODÁS!!! :)
Olyan Mickey Mouse-szerû loboncot sikerült kialakítania, amely szinte már a nevetség tárgyává teszi ezt az egyébként szuper "actor"-t. Na mindegy.
A film története röviden arról szól, hogy egy amerikai bérgyilkosnak (a munkája miatt) Bangkokba kell utaznia, ahol beleszeret egy helyi lányba.... Hát nagyjából ennyit tudok róla, de eme piciny sztori leírásom alapján, nem kell rögtön arra gondolni, hogy ez egy romantikus dráma lesz :) Rengeteg lövöldözés, és robbantás fogja tarkítani ezt a "movie"-t...
Be is linkelem az elözetesét, amelybõl én már levontam egyfajta következtetést: Nem lesz ez annyira jó film, mint ahogy azt az ember gondolná :( De lehetséges, hogy tévedek :)

UI: A beszúrt trailer-nek a nyelvezete: spanyol...
Sajnos az eredeti hanggal rendelkezõ elözetesét még nem találtam meg...

www.youtube.com/watch?v=yFDDzgi7vS4