Téma: Vészhelyzet

10/10
ReBii 2006 nov. 05. - 15:42:48 10/10
(240/2120)
Igen, megvan az elsõ hat évad. te is fantasztikus tehetséggel le tudod tölteni a bitgate-rõl vagy valahonnan effélékrõl. . Sok sikert!
Más egyebet nem tudom mit segíthetek. .
isabell 2006 nov. 05. - 14:20:34 Előzmény ReBii
(239/2120)
szia!
olvasttam hogy megvan neked az elso 6 evad...en nagyon orulnek neki:)) lecci irj nekem mailt mivel es nem publikus dolog:)) nagyon megkoszonnem iza_egri@yahoo.com
10/10
ReBii 2006 nov. 05. - 13:38:54 10/10
(238/2120)
Okézsoké, felfogtam .. Eddig nem tudtam errõl és a lerövidített linkekre automatikusan nem kattintottam. . De ezentúl megteszem :)
.
Zsófi: akkor elsõre is belinkeltem! :) :D
10/10
ReBii 2006 nov. 05. - 12:33:21 10/10
(237/2120)
szóval nem irta be a honlap címet Cats Dance Team a neve plusz egy gportal . hu várj leírom igy szóközökell :
w w w . c a t s d a n c e t e a m . g p o r t a l . h u
hehehe ^_^
10/10
ReBii 2006 nov. 05. - 12:25:38 10/10 Előzmény Zsófi
(236/2120)
Hát angyalkatárs, utánanéztem a neten, csak érden találtam, budaörsön eddig nem: van egy ilyen, nem tudom ,hogy milyenre mennél inkább ez : <a target="_blank" href="http://gportal.hu/portal/catsdanceteam/" title="http://gportal.hu/portal/catsdanceteam/">gportal.hu</a> showtánc
hú most nézek egyet, az meg a XXII. kerületben van, igen valóban messzebb. . Nem tudok közelebbit az a baj . .:'(
Ezen nem válaszolnak. . Szóval csak ezt az egyet találtamm
tsók
10/10
ReBii 2006 nov. 05. - 12:01:37 10/10 Előzmény saco
(235/2120)
Namármost. .
Pár dolog van, aminek utánajártam, és nem igazán értem a dolgokat. .
Elvileg Sharif Atkins 2001tõl szerepel a sorozatban, ami azt hiszem a 7.évad. Szóval a Viasaton játszódó 3.évadban nem lehet benne. Van olyan honlap ahol azt láttam,hogy benne van az elsõ évadban is ,meg pláne a harmadikban is, de most gyorsan megpörgettem a DVDimet és egyikben sincs benne. . Szóval nem szerepel bennük. Átnéztem a részeket is, és egyiket sem találtam, amiben õ szórakozott volna egy kisbabával. Kisbabás rész egy volt, (szerintem!!) amikor Benton (Eriq la Salle) gyerekgyógyászaton volt és a mûtét közben õ szúrt el valamit és utána több részen át ott volt a gyerek mellett, aki túlélte, és utána tök hepi volt a család, mikor hazavitték és készitettek képet is, amin a gyerekgyógyász csajszi rajta van, meg õ is és õ nagyon szégyellte magát, mert a szülõk nem tudták hogy õ szúrt el valamit. . Ez avval a résszel kezdõdött (a gyerekes história) a Félelem a repüléstõl c. résztõl, amikor Susan és Mark együtt mennek Susan elsõ repülésére egy autóbalesethez. Ööö asszem elég részletes voltam, nem tudom hogy erre kérdeztél-e rá, de szerintem igen, mert most ez megy a Viasaton, bár nem nézem, csak általában az elsõ két percet, hogy tudjam melyik résznél tart, mert már várom a többit :)
Wihihi :)
liliom 2006 nov. 03. - 17:51:48
(234/2120)
Én eleinte nagyon szerettem a vészhelyzetet, de mostmár túl durvának, brutálisnak gondolom. A szereplõk is teljesen kicserélõdtek. De azért most is jó!
Zsófi 2006 nov. 03. - 17:47:41
(233/2120)


Helló!
Sajnos én is lemaradtam arról a babás részrõl, ezért megmondani a végét nem tudom sajna, viszont ha jól értettem babád lesz, ahhoz viszont fogadd szívéjes gratulációmat!! :D
ReBiinek meg köszönöm az elõadót, igen a somewhere over the rainbow-ra gondoltam!! :) Tudtam mi a címe csak az agyam cserben hagyott...
Ja, ha már kérdezz felelünket játszunk, nekem is lenne egy kérdésem: ,,valahol a szivárványon túl" , Budaörs és környékén nem tud valaki valami társastáncoktatást, mert mostanában rámjött a táncolhatnék és nagyon szépnek tartom a társastáncokat, szóval értitek...? :D
saco 2006 nov. 03. - 10:51:16
(232/2120)
FONTOS!

Sziasztok! Lenne egy kérdésem. ( a Viasat3-on menõ részek nézõi elõnyben.) Szóval most néztem egy érdekes epizódot a napokban, csak hát fél óra áramszünet, és lemaradtam a végérõl....nem vagyok annyira fanatikus, de ez a kérdés nagyon aggaszt, ezért gondoltam írok ide. Van az egyik fekete doki, Michal Gallant(aki most irakban van). Neki kellett egy kisbabán összevarni egy sebet, de valamit elrontott, a kisbaba összeomlott, és a tévé kikapcsolt....lehet, hogy fura, de nagyon furdal a kíváncsiság, hogy akkor most a kisbaba túlélte , vagy nem?! Álltalában nem érintenek ennyire meg a babásdolgok, csak, hát most , hogy végülis majdnem "nekem" is van, és közelrõl megismerhettem õket...szóval elég fontos lenne a válasz, és elõre is köszönöm!
10/10
ReBii 2006 nov. 03. - 09:12:06 10/10
(231/2120)
Ja, hát tényleg megváltozott már az egész. . Ez is jó,csak teljesen más, mint eddig volt :§ ezt is meg lehet szokni
És szerepelt a Kerry az elõzõben és a most keddiben hu de baromi sokat fog :D:D:D még el is esik :)
Najó ez nem jó, de legalább benne van :)
.
A Greene "dalát" Luis Amstrong énekli ha a Somewhere over the rainbow-ra gondolsz.
Errõl volt egy hosszas vita még nagyon régen Rosenberg-gel (nem én vitáztam, csak vita volt, vagy megtárgyalás :D)
.
Tegnap négy órán át keringõztem ( egész napos próba volt :) ) és hu de kif.ngtam :D :D:D:D ma meg lánytánc próba volt (osztálytáncon belüli lánytánc) és hu de tök jó lesz :D kicsit hülyén érzem magam benne, najó neem :D nagyon hülyén :D:D:D HÁHÁHÁÁÁ :D Annyira ügyes vagyok hogy beállított a pasi legesleghátra :D
.
Najó majd még jövök :D
tsók
sziki430 2006 nov. 02. - 08:12:58
(230/2120)
A régebbi részek jobban tetszenek, mint a mostaniak, kezd lelapulni a sztory !
Zsófi 2006 nov. 01. - 18:31:03
(229/2120)
Még aztán kemény véleményetek van, habár nagy igazság van benne!! Én is csak addig láttam amíg a viasat leadta, és most egy csomó évadot kihagytam mivel az RTLt nézem, áá!!!! Én lassan de biztosan megbékélek a tudattal, hogy semmi sem a régi már (SAJNOS)!!! Habár nem könnyû!!! :)

Ja, tudja valaki, hogy azt a dalt, ami Greene doktor halála napján ment, ki énekli?? Annyira tetszett, vmelyik nap hallottam a rádióban, és visszahozta a régi emlékeket. Kifejezetten jó érzés volt meghalgatni, csak az a baj,hogy a dal végét értem csak el...
Tenaxpsd 2006 okt. 31. - 17:22:45 Előzmény Zsófi
(228/2120)
Valahogy eltûntek belõle az akciók meg a pergõ dialógusok. A szereplõk között alig akad egy-két jó karakter. Kifulladt, fáradt lett az egész sorozat.
10/10
ReBii 2006 okt. 29. - 07:16:42 10/10 Előzmény Zsófi
(227/2120)
De ez tök rossz, mert fergeteges poénok vannak az elsõ hat évadban (én azt láttam egymilliószor, arról tudok véleményt mondani) és az egész ááá annyira (L)(L) és ehhez képest ezek a ba.om állatok nem tudom hogy csinálja a viasat, nincs pénz, vagy direkt fizetnek ,hogy lerontsák a minõséget, de olyan öreges lesz az egész. A DVD-n teljesen olyan, mint egy mostani sorozat, nem látszik rajta, hogy '94es. Jó van pár rész, meg beszólás, ami utal arra, de itt a minõséget feljavították. Hát ezt megtehették volna itt is. . . morrr
És amúgyis jussunk el a 9. évadhoz, mert feldobom a talpam, hogy nem láttam még!!! Vagy adják ki DVD-n azt a kettõt és akkor felõlem mehet továbbra is ilyen csigalassú tempóban :D
Csak hozzá akarok szokni ezekhez (a számomra) új szereplõkhoz: Neela, Pratt, etc etc és most eddig akkora csalódás volt, hogy nem volt Kerry egy icurit sem megy egy picurit sem :'( :'( de elvileg most kedden egy csöppet benne lesz :)

bájbáj
Zsófi 2006 okt. 23. - 16:20:49
(226/2120)
Szerintem is igen s**rocska most a viasaton, iiletve olyan más az egész...
Az rtl-nek én is örülök, az már jobban tetszik!! :)
üdv,
:D
10/10
ReBii 2006 okt. 23. - 09:07:47 10/10
(225/2120)
Jaja, egyetértek, tényleg rossz, hogy csak hetente egyet láthatunk, de az is több, mint a semmi!
.
Amúgy meg ÁÁ olyan rosszu, hogy a viasaton olyan gagyi kinézete van az egész sorozatnak ... :'(
na mindegy
tsók
10/10
Wicky 2006 okt. 22. - 18:35:49 10/10
(224/2120)
Sziasztok!!
Köszi,hogy tartották a frontot!!Nekem úgyse lett volna idõm,és csak beleolvasgattam!
Örülök hogy elkezdték már a 12.szériát,de utálok 1hetet várni!
10/10
ReBii 2006 okt. 22. - 18:00:34 10/10 Előzmény Zsófi
(223/2120)
Bocsánat, hogy eddig nem írtam, csak nem jutottam el idáig, mindig elakadtam a bejelentkezésig, és onnan lefagyott a gépem . .
Igen, mi tartjuk a frontot!! (Port's Angels :D )
.
Vivi, ne levelet akarj küldetni magaddal, gyere ide, írj ide! :)
.
Kerry, Lizzie --&gt; Szokásos :D
Zsófi 2006 okt. 17. - 19:44:09
(222/2120)
Szia Vivi!
Figyeld, ReBii: idetévedt valaki :)
Tényleg már milyen régóta tartjuk a frontot!
Tökjó neked, hogy megörökölted az öcséid gépét, de az meg mégjobb, hogy azon nem számít, hogy másolásvédett-e...Tényleg ez valami külön program, vagy mi?
A hétfõt túléltem...Ma Egerbe járt az osztály...
Holnap nem lesz nagyon gáz napom...Asszem...
Na, megyek...
Holnap meg ha lesz idõm,írok Vivinek...:)
vivi0107 2006 okt. 17. - 14:38:45
(221/2120)
Hali mindenkinek! Vivienek hívnak és csak annyit akarok mondani, h én is imádom ezt a sorozatott. Ha van kedvetek írjatok vivi0107@freemail.hu