Téma: Vészhelyzet

10/10
Wicky 2007 ápr. 19. - 22:08:40 10/10
(480/2120)
Sziasztok!
Lenne egy nagy kérdésem/kérésem!Nem vette Valaki fel a keddi részt?És ha valakinek meg van,akkor valahogy eljuttatni?Azért elõre is köszönöm!
Mert szégyellem,de annyira belemerültem egy tsunamiról szóló kiselõadásomba,hogy elfelejtettem hogy van!:(((
Sziasztok!
10/10
Wicky 2007 ápr. 19. - 21:17:15 10/10
(479/2120)
Szia!
Érthetõ voltál!:) Én is láttam hogy az írásokat elcsúsztatták,de sajna nem tudok válaszolni,mert ma lemaradtam róla és nem tudom,hogy mikor lesz Mark halála(szóval még hány rész van hátra)!

u.i.:Amúgy ha nem írok vissza mostanában,nem azért van mert bunkó vagyok,csak azért,mert nem leszek itthon!Egy osztály(mármint a miénk és felettünk lévõ egy osztály=2, mivel két tannyelvûsek vagyunk és ez nekünk jár:D)kiruccanás lesz a suliból Angliába!De azért visszajövök és a csak egy keddi részt kell felvennem,mivel már 30-án haza érek!Max.május 1-én olvasgatom el h mit írtatok!:D

Jó Szórakozást a VÉSZHELYZETHEZ!
Sziasztok!!!
Zsófi 2007 ápr. 19. - 20:26:54
(478/2120)
Hali!
Na, az a kérdésem (habár a választ úgysem tudom idõben elolvasni), hogy holnap mikortól adják a Mark halálát? Mert tavaly úgy volt, hogy 3 részben szállt ki, de a viasat honlapján meg a rendes idõpont van megadva kezdésként, és a mai rész tartalmának nem a mai rész tartalma van kiírva, hanem már a halála egyik része! Nem tudom mennyire vagyok érthetõ... :)

Amúgy én nem nézem holnap, mert jön a barátnõm. De megkértem anyukámat vagy majd valakit, hogy vegye fel!!

És Rebii: neked melyik évadok kellenek? Mert beszéltem az illetékes barátnõmmel, és azt mondta hogy holnapra kiírja az anyukája nekem a 7.évadot.... Szóval ha az kell...! :)
10/10
Wicky 2007 ápr. 17. - 22:35:11 10/10
(477/2120)
Hát mondtam,de pontos idõpontot nem,ha jól emlékszem április 24-tõl!De nyugodtan szóljatok le,ha nem így van...:)
Szóval semmigond!:D Már az ember úgyis fáradt,lassan vége lesz a sulinak és ilyenkor nehezebb a dolgokra odafigyelni,etc...:)
Zsófi 2007 ápr. 17. - 20:10:25 Előzmény ReBii
(476/2120)
Jajj most látom hogy ezt a reklám-ügyet már Wicky is mondta! Bocsesz nem láttam!! :D
Zsófi 2007 ápr. 17. - 20:08:52 Előzmény ReBii
(475/2120)
Azt birom, hogy Rebi ha ír akkor nem gyõzöm elolvasni!! :) (Na nem mintha baj lenne, sõt...!)
Láttátok a mostani viasatos részt?? Szerintem nagyon jó volt! És már a viasat is reklámozza a kilencedik évadot!! Semmi kétség: adni fogják!! :) Egy hétmúlva!! Már elõre izgulok (csak azt nem tudom minek!) :D:D :)
Na mindegy! :D:)
10/10
ReBii 2007 ápr. 16. - 20:48:58 10/10
(474/2120)
De :D Kerry azt hiszem születési rendellenességgel született, csipõficammal talán? El is mondja valamelyik évadban és most is tett rá utalásokat, mikor Kovac kérdezte, hogy miért nem csináltatja meg a lábát, blabla.
:D remélem kielégítõ válasz volt.
Maluccinak meg nyilván nem válaszol, mert egy paraszt :D mmint Dave :D hehehe, de az egy krva jó rész volt!! De tényleg!
-Dr. Malucci, hallom rólam érdeklõdött...
-Hogy én? Nem, dehogy..
-De, a lábamról érdeklõdött..
-Nem, dehogy ezt meg ki mondta?
-Bár semmi közze hozzá, mégis miért nem kérdezi meg Ön?
-Doktornõ, mi történt a lábával?
-Semmi köze hozzá :D
Vagy valami hasonló.. kb fél éve láttam, de krva jó rész volt!! ::D:D:D MUAHHAAHAHA Kerry (L)

.
Wicky - köszönöm, életet öntöttél belém.. bár örjítõen tanulnom kéne, de nem visz rá a lélek. Így legalább kifogásom lesz .:D:D:D:D Milyen jó kifogás :D:D KILENCEDIK ÉVADD JEEEEE
.
Zsófi - wááá én még sose sose voltam wellness szállóba.. Az pedig iszonyú jó lehet.. Mi csokikat kaptunk tömérdeket, nálunk ajándék nincs, csak jó sok program meg együttlét és hú csudijó :D:D
.
Na tsókolok mindenkit, eredek helyszínelõket nézni..
.
Ja, Chief Brody - egyetértek, bár nekem pont hogy nem tetszett a Carteres rész, valahogy úgy éreztem, hogy veszi el az idõt a vészhelyzettõl. Az olyan részlet volt, amit külön egy filmben megnéztem volna vagy valami, de heti 1 alkalom van, és bár szeretem Cartert mégsem akarok róla nézni egy ilyen epizódot.. Lehet, hogy bunkó vagyok, de így van.
Amúgy Doktor House fantasztikus, hihetetlen humoros, mindig szakadunk a röhögéstõl, de tényleg. Bár számomra közelébe se érhet a régi ERnek, és ha egy idõben lenne a mostanit se hagynám ki miatta (de csak, mert heti 1x van ER), de nekem benne van a top5ben :D
Amanda1987 2007 ápr. 14. - 01:06:52
(473/2120)
Valaki nem tudja,hogy a Carry miért jár már a kezdetek ota olyan bottal?!Még a Malucci is ezt kérdezte a többiektõl,de nem kapott rá választ.
Zsófi 2007 ápr. 13. - 20:35:00
(472/2120)
Dr.House-t leszámítva tökéletesen egyett értek Chief Brody-val!! (Jézusom de nehéz leírni ezt a nevet! :)
Jóéjt!
10/10
Wicky 2007 ápr. 13. - 18:56:33 10/10 Előzmény ReBii
(471/2120)
Van egy jó hírem,lesz 9.évad,mármint azt hirdetik április nem tudom hányadikától "új" részekkel!Az idõpont nem biztos!:)
Zsófi 2007 ápr. 13. - 15:28:56 Előzmény Amanda1987
(470/2120)
Igen én is láttam hogy a kövi részben rengeteg Kerry lesz!!

Rebii, és mindenki akit érdekel: Nekünk az volt a Nyuszi ajándéka, hogy a szüleim elvittek minket egy wellnes szállodába és nagyokat fürödtünk, meg kirándultunk, lovaskocsiztunk, minigolfoztunk, bicajoztunk, tenniszeztünk!! Naggyon jó volt!! :) És neked, Rebi?
Amanda1987 2007 ápr. 13. - 00:14:24
(469/2120)
Mark szerepelt a Kedvencek temetõje 2.-ben.És milyen vicces,hogy ott is orvos,csak ott állatorvos.Igen sajnos jõvõ héten pénteken fog meghalni,biztos megnézem azt a részt,bár szerintem megint könnyezni fogok rajta:(
10/10
ReBii 2007 ápr. 11. - 15:39:55 10/10 Előzmény Wicky
(468/2120)
Jajj de drága ez a kép :D:D:D MUHAHAHAH :D:D:D
tessék nyálas kép:
biztos örült a gyerkõc mikor lencsevégre kapták :D
.
Legyenkérleklegyenkérlek kilencedik évad!! Ha nem lesz , húú ha nem lesz mit kapnak :D
.
Utólag is mindenkinek Boldog Nyuszit, mit kaptatok? mmint ti csokikat kaptok, vagy ajándékokat is? voltak locsolók? höm nem jut eszembe több aktuális kérdés.
.
nekem is tetszett az a rész, végre egy kicsit feldobódott a vészhelyzet.

*SPOILER*

meg a tegnapi is tetszett végeredményben, de a jövõheti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (L)(L)
én már nézegettem YouTubeon, szóval tudom mi lesz, KErry kerry kerry kerry (L)(L) ooolyan éédi lesz (L) najó szóval örülök, hogy jövõhéten iszonyúsok Kerryt láthatunk :D
.
najó mindenkinek további gyönyörûséges szerdát kívánok!:)
10/10
eszter1 2007 ápr. 10. - 23:01:46 10/10
(467/2120)
én olvastam, itt a porton. ha itt a viasat oldalán keresztül nézed a vészhelyzet oldalát, akkor van egy olyan, h egyéb epizódok, és arra rá lehet kattintani, és ott írja kb a köv 15 rész tartalmát. remélem érthetõen írtam. egyébként sztem minden sorozatnál így van, amit játszik vmelyik tv, de csak akkor, ha a tv oldalán keresztül klikkelsz.
Zsófi 2007 ápr. 10. - 20:12:17
(466/2120)
Igen, szerintem is a legszomorúbb rész az egész Vészhelyzetben, de az az igazság, hogy mivel nagyon nagyon szeretem Markot, nem bírnám kihagyni ezt a részt!! Egyébként én már láttam tavaly, hát ne tudd meg... :) Amúgy én tavaly úgy láttam hogy egy nap 3 részt adtak le, és csak az utolsóba halt meg Mark, az a lehetõ legrosszabb rész, mármint a legeslegeslegszomorúbb!!!
A Lucy halála is nagon megrázó, az is igaz!!
Ja, és köszi az infót!!
szoma 2007 ápr. 10. - 17:29:20
(465/2120)
hi!
szerintem penteken lesz,de ne vedd 100%
hol olvastad az utanna levo tartalmat?
hat en eleve nem fogom azt a resz megnezni, amikor mark mehal.az egyik legszomorubb reszek koze tartozik.(meg persze luszi halala)
meg megvannak-fel vannak jatszva- az elozo vetitesbol,de azt hiszem, hogy nem fogom nezni... :-(
az elozo vetitesbol,azt hiszem,hogy junius elejen adtak ezt a reszt, es utanna befejeztek a veszhelyzetet...
Zsófi 2007 ápr. 10. - 16:01:32 Előzmény eszter1
(464/2120)
Üdv újra itt mindenkinek!!

Jajj, de hirtelen ért a hír, hogy Mark meghal a jövõ héten!! Nem tudom eldönteni, hogy sírjak-e vagy nevessek, mert nevetek, hogy elõre láthatólag adni fogják a 9.évadot is(amit én eddig még nem láttam), viszont bõgök mint nem tudom mi :) Mark :( miatt!! :)
Azt meg tudná nekem mondani valaki, hogy a jövõ héten melyik nap lesz Mark halála, csak hogy biztos láthassam!! :) És Ella már akkor meg volt mérgezve, nem? Úgy értem már volt az a rész? Az még egy izgi rész, szerintem...
10/10
eszter1 2007 ápr. 10. - 11:20:07 10/10
(463/2120)
sztem folytatják, mert meg lehet nézni a részek tartalmát, és vannak mark halála utáni részek is. tök jó!!!!!!!!! most lesz a pratt. és sztem ezeket még nem is láttam, úgyhogy :))))
szoma 2007 ápr. 09. - 17:50:23
(462/2120)
egy rosz hir. mark a jovo heten meghal. remelem a sorozat nem. legutoljara csak addig adtak,es utanna kezdtek elolrol. kivancsi vagyok,hogy most mit tesznek...
10/10
Wicky 2007 ápr. 08. - 11:24:12 10/10
(461/2120)
Igen-igen csatlakozozm az elõttem Szólóhoz: Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánok Mindenkinek!

Szerintem is elég jó volt az a rész,Clemente most bajban van!