Téma: Vészhelyzet

10/10
ReBii 2007 jan. 06. - 02:37:10 10/10
(300/2120)
Ééés kész a második klip is :D:D:D wáhá Kerrys az egész (Zsófi, eddig nem találtam Elizabethrõl, csak sírósat, azt meg még nem akartam, mert ha Mark halálát nézem fuldoklós-sírós rohamot kapok, úgyhogy még várok vele egy picit)

<a target="_blank" href="http://www.youtube.com/watch?v=G_xPYkPHoco" title="www.youtube.com/watch?v=G_xPYkPHoco">www.youtube.com</a>

szóval tekintsétek meg :D
bájbáj
10/10
ReBii 2007 jan. 06. - 00:30:00 10/10
(299/2120)
Köszönöm szépen és azt is, hogy segítettél :D:D wáá :D

Zsófi: nagyon nagyon nagyon jó sítábort!! Én még sosem voltam síelni :'( ez is egy megvalósítandó cél! De elõbb szörfözni megyek, csak aztán síelni!! :D:D:D

MEgszeretted az Elizabethes részeket? Mmint melyikeket nézed? ill. melyikeket másolta át a barátnõd? Én most a youtube-on nézek olyan videókat, amiket én még tvben nem láttam és egyre jobban odavagyok Romanoért :D Eddig is szerettem, de ezek után (L) :)
további szép estét!
Csiga1 2007 jan. 05. - 23:36:13
(298/2120)
Szia ReBii! Igazán nincs mit, örülök, ha segítettem. A kliped aranyos lett, gratula :)

Zsófi, neked meg jó síelést, inkább kéz- és lábtörés nélkül ;)
Zsófi 2007 jan. 05. - 20:44:19
(297/2120)
Csiga: igazad lehet, (sõtt bizti hogy igazad van)!!

Rebii: Na, megnéztem azt a klippet!! És most hölgyeim és uraim megmondom róla a véleményem: Szerintem nagyon jó lett!!!! De tényleg!!! (Csak azt sajnálom, hogy Elizabeth nem volt benne! Legalábbis én nem láttam!) :D

Képzeljétek a jövõ héten sítáborba megyek szóval nem tudok majd írni, de már elõre látom hogy jó lesz! Tavaly aranyérmes lettem!! Na, sziasztok, és további jó beszélgetéseket és klippeket a jövõ hétre!!
Amúgy megszereztem az ER-nek azon évadait amelyikben van Elizabeth! Tökre happy vagyok, hogy az oszt.társam kiírta nekem, csak legyen idõm megnézni!! :D
Kivánjatok kéz és lábtörést!! :P
10/10
ReBii 2007 jan. 05. - 12:50:21 10/10
(296/2120)
<a target="_blank" href="http://www.youtube.com/watch?v=vRrJhnIUxfQ" title="www.youtube.com/watch?v=vRrJhnIUxfQ">www.youtube.com</a>

na, itt van a link, nem fikázni, csak dicsérni dicsérni :D:D:D: wáháháhááá :D:D:D:::D neem, nyugodtan szóljatok csak le :D persze vállalva a következményeket :D:D:D

na tsók
10/10
ReBii 2007 jan. 05. - 00:30:44 10/10 Előzmény Csiga1
(295/2120)
Köszi az infót kedves Csiga!
Én az RTL-es részeket a 11. évad végétõl nézem folyamatosan. Addig DVDn és a Viasaton követtem nyomon az eseményeket és neten. Sajnálom, hogy müveletlennek tünök/vagyok ezen a téren, de nem voltam még télen RTL-Vészhelyzet nézõ. Így kimaradt ez az életembõl. De te most felvilágosítottál, így nem hívom többször az RTL-t, aki nem mond semmit.
:)

Zsófi: Öö 3-4 napja csinálom a klippeket wáá mire ezt megtanulom!! De mostanra összehoztam egy nem Kerry videót - õ is szerepel benne - hanem inkább Disney-ER keveréket :D:D: maaajd megmutatom, felteszem YouTubera és belinkelem :D:D wáháháá nekem tetszik :)

na jóóéjt
Csiga1 2007 jan. 04. - 19:55:45
(294/2120)
Szia Zsófi! Konkrét infót nem találtam, de miután az elmúlt 5 évben mindig így volt, gondolom most is ez lesz. Ezt látszik megerõsíteni az, hogy ha itt a port.hu-n megnézed a sorozatról szóló oldalt, a következõ adások között csak a viasatos részek idõpontjai vannak megadva, pedig mindig vagy 2 héttel elõre ki szokták írni... Úgyhogy türelem, és március végétõl lehet kezdeni reménykedni :)
Zsófi 2007 jan. 04. - 19:18:38 Előzmény Csiga1
(293/2120)
Csiga: Na, bumm, ehhez nem tudok mit hozzászolni!! Honnan tudod?? Én annyit kerestem már, de sehonnan nem találtam infót!!

ReBii: Köszi! Te, hogy jött ez a klip Kerryrõl?? Remélem majd fel lesz téve valahová, és megnézhetjük...!! :-) Addig is sok szerencsét hozzá!!
Csiga1 2007 jan. 03. - 23:27:25
(292/2120)
Srácok-lányok, igazán nem kötözködésbõl mondom, de ha olyan nagy fanok vagytok, tudhatnátok, h valamikor március közepe felé várható a folytatás, ugyanis ez úgy az 5. év zsinórban, amikor így adják. Én sem örülök neki, de ez van, az ER most téli álmot alszik :( (de legalább egy sorozattal kevesebbet nézek így vizsgaidõszakban ;)) Egyébként Amerikában is így adják, és nálunk azért követik a példájukat, hogy összhangban legyenek az évszakok: ha megfigyeltétek, a karácsonyi részt is pont karácsony elõtt adták, és ugyanez a helyzet a húsvétival. Viszont jövõ héttõl ismét lesz Doktor House, szerintem az is egész jó :)
10/10
ReBii 2007 jan. 03. - 21:19:19 10/10
(291/2120)
Jáááj de jó, hogy így gondolunk már telepatikusan egymásra :D:D
Drukkolok majd a felvételin!!!

Hogy mikor kezdik??
Nem tudom, és ez már -már õrjítõ.. De komolyan. Csak úgy ukmukfuk lekapcsolják, se okot nem írnak, se semmi! VÁÁÁÁ!!
:D

Épp próbálok egy klipet csinálni Kerryrõl, csak hát kicsit lassan megy, de ami késik nem múlik, majd felrakom és dicsérjétek fennhangon :DD:
Najó, most szaladok tova, további szép estét!
:)
bájbáj

ps.
KERRY + ELIZABETH (L)(L)
Zsófi 2007 jan. 03. - 20:15:49
(290/2120)
Nem tudok semmi konkréttal szolgálni, sajnos, de én is nagyon örülnék, hogyha kezdenék már...
De még egy jó darabig nem lesz, mert annak elõzetesei is szoktak lenni, de most hiába figyelek nem láttam még egyett sem..
Hát, elõbb-utóbb biztos kezdik, szerintem max. még 2 hétig kell rá várnunk!! :-)
a_manocska 2007 jan. 02. - 16:17:18
(289/2120)
sziasztok,

én is nagy fan vagyok, engem is érdekelne, hogy mikor folytatják (vagy kezdik a következõ évadot)...

most néztem meg, és nemcsak ma este, de jövõ héten sem lesz, helyette vmi bugyuta thriller...

ha valaki tud infot, nagyon várom :)
rééééka 2007 jan. 02. - 16:05:13 Előzmény Zsófi
(288/2120)
sziasztok.csak annyi h a rtl-en mikor megy ujra.mert én nem láttam sehol,se elõzetest semmit se adtak.pedig olyan érdekes vége lett...bár tudom a kovetkezményt,megis jo megnézni..............
Zsófi 2006 dec. 31. - 22:10:14
(287/2120)
Boldog Új Évet Kívánok én is Mindenkinek!!

Rebii: Én is láttam a 7. évadot a boltokban, örültem is neki!!
Kösz, hogy hiányoltál és hogy Elizabethrõl én jutottam eszedbe!! :) Úgy látom ez kölcsönös, mert mikor a viasaton Kerry valakit jól kiosztott (megjegyzem jogosan), én is rögtöm azt gondoltam magamba, hogy látnod kellene!! :-) (Habár bizonyára már láttad!! :)
Na, megyek nemsokára itt az új év!!
10/10
Wicky 2006 dec. 31. - 21:30:34 10/10
(286/2120)
Boldgo Új Esztendõt Mindenkinek!
10/10
ReBii 2006 dec. 30. - 23:53:18 10/10
(285/2120)
Sziaa!!
:) Már hiányoltalak:) bár én sem írtam sokat mostanság.
Viszont két napja megtudtam ,hogy megjelent nov.végén a 7. évad DVD-n, úgyhogy most azt nézem két napja folyamatosan :D
és te jutottál eszembe, mert az Elizabeth pont most terhes meg most (amit 2 perce néztem részben) házasodtak össze (L)(L)
.
Az öcsémnek is most lesz a felvételije, mmint ugyanakkor, csak ö 8 osztályosba meg ha minden igaz :)

Bambilla: szinte tuti, hogy az van, amit írtam, mert IMDBn is ellenõriztem :)

Wááá nem tudom mikor indul újra az RTL nem nyilatkozik.. Felhívtam és nem mondanak semmit.. Anyjukat :)

BÚJÉK MINDENKINEK!! :D
Zsófi 2006 dec. 30. - 19:05:14
(284/2120)
Sziasztok!! BOLDOG ÜNNEPEKET!!!
Bocsika hogy nem írtam ilyen sokáig, csak egész karácsony tájékán nem voltam itthon és most arról a géprõl írok amelyiket karácsonyra kaptam!! Annyira örülök neki!!
Rebii: Köszönöm kérdésed, a felvételi január végén lesz!! (Jan. 26-án)
Igen, nekem sikerült regisztrálnom a bitgate-en, de mivel nemigen használtam én is úgy jártam mint Rebii, és engem is kitörölt a rendszer!! Újjabb ER letöltõs oldalt nem tudok azóta sem!!
Jajj, de jó végre olvasgatni amiket írogattatok! Kicsit lemaradtam, ugyanis nem láttam a vészhelyzetet sem azóta, szóval majd tájékozódom valahonnan!! Tök jó újra ide írni, az ,,én társaságomba" !!!
Na, metyek!! B.U.É.K.!! Mert holnap lesz asszem szilveszter!!

Elizabeth forever!! (Ezt muszáj ideírnom!!!)
kotty 2006 dec. 30. - 14:05:03
(283/2120)
Köszy!!
10/10
Wicky 2006 dec. 29. - 20:31:37 10/10
(282/2120)
Szia!
Én is hallottam,de én úgy tudom hogy még nem biztos,hogy kilép,szóval még reménykedhetünk,hogy még marad.:)
kotty 2006 dec. 29. - 08:33:45
(281/2120)
Sziasztok!
Nem tudja valaki hogy igaz-e az a hír hogy Goran Visnjic-nek tényleg a 13. évad az utolsó évada???????????
AZt hallotam hogy ki akar szálni a sorozatbol!!
(remélem nem igaz a hír)