Téma: Vészhelyzet

10/10
Wicky 2006 nov. 20. - 14:47:31 10/10
(260/2120)
Nem is mondok többet!Mármint itt!:P :)
10/10
ReBii 2006 nov. 20. - 13:19:39 10/10
(259/2120)
Köszönöm mindenkinek, aki válaszolt, hogy akkor most mi is lesz valójában :D
Wicky kérlek ne mondj el minden spoilert, mert így is tökre várom, viszont úgy már nem olyan izgi, de ha leírod, akkor tuti elolvasom :D:D:D ^_^ azt azért nem bírnám ki :D
.
Elegem v an, hogy a Porton Kerry Weaver-rõl nincs kép!!!! Morrr! Sõt Laura Innesrõl magáról is csak egy kicsi, fos kép van!!! Morrr kétszer!! Pedig most már õ a legrégebbi tag az ERben!!
Noncsa 2006 nov. 20. - 11:44:02
(258/2120)
igen???? mit tudsz mit tudsz??? :)
10/10
Wicky 2006 nov. 19. - 13:00:43 10/10 Előzmény Noncsa
(257/2120)
Már nem kell sokáig várnod!:D
Noncsa 2006 nov. 17. - 12:08:55
(256/2120)
Amúgy meg nekem Carter doki nagyon hiányzik :((
Noncsa 2006 nov. 17. - 11:58:50
(255/2120)
az osztrákon elcsíptem egy olyan részt, amiben Aby hatalmas pocakkal mászkált, és hirtelen megjelent mellette Luka! na mondom csúcs, akkoriban a magyaron még bõven azzal a gyogyi nõvérkével voltak együtt, szép fordulat, de már alig várom :D
kotty 2006 nov. 17. - 08:12:56
(254/2120)
! !Spoler!!

Igen Lukáék ebben az évadban jönnek össze!!
A 7. részben!!
10/10
Wicky 2006 nov. 16. - 17:42:06 10/10
(253/2120)
Üdv!
Eddig olvasgattam az írásaitokat,nagyon nem tudtam beleszólni,mivel nem tudok hangszeren játszani,sem énekelni(de nem is akarok:)),én inkább a sportokat szerettem:)!!

ReBii: Szerintem is elég rossz volt ahogy kiszállt Susan.
Lukáék már a 7.epizódban jönnek össze. Most valami majomkodás lesz:),aztán az utána részben(The Human Shield)!!

Sziasztok
10/10
ReBii 2006 nov. 16. - 14:28:00 10/10
(252/2120)
Reméljük idõvel észreveszik az énektanárok, hogy mennyire unalmas tud lenni egy énekóra. . .
.
Hu tök jó volt a keddi rész :)
Én tökre örülök, hogy a Kerry végre visszajön és nem csak úgy néha az irodából bepillantunk hozzá :D :D
.
A Susan kiszállása viszont sz.r igy. . .
.
Mikor jönnek össze Lukáék?? Még ebben az évadban nem?
Most jöjjenek a Lubby fanok!!!
:D
Zsófi 2006 nov. 15. - 17:36:40
(251/2120)
Hát lehet, hogy van abba valami, amit mondasz, csak az a gond, hogy nekem, semmi türelmem nincs az ilyesmihez!
ez tök jó, hogy a barátnõdet megtanítottad énekelni, habár én nem lettem volna az õ helyében!! :D Lehet, hogyha engem is nyüstölnének, én is megtanulnék egész hamar , de mivel engem nem tanít senki (már barátnõ), mert mi nem szeretjk az éneórákat, mert unalmas, és mi még olyan dalokat tanulunk amik tõlünk -de szerintem minden mai zenét szeretõ gyerektõl- távol áll, de legalábbis nem a kedvence...! Meg az is a baj, hogy nálunk a tanár nem bír rendet tartani és odafigyelni sem lehet, mert az oszt.társak beszélgetnek, kiabálnak, leveleznek etc. etc...
Pedig én az az igazság, hogy énekelni szeretek, csak nem azokat a szar dalokat amik az énekkönyvünkben vannak!!
De Kelly Clarkson, Avril Lavigne etc. etc., na azok mennek nálam, azt nem tom hogy mennyire tisztán, de azokat legalább szeretem!! (Persze nem csak õket kettõjüket, hanem sok mást is, de tényleg rengetegféle zenét szeretek!!) Már nagyon nem is tudom hol tartottam, de mindegy! :)
Nagyjából ennyit akartam leírni!! Megyek kajolni, hi!
10/10
ReBii 2006 nov. 13. - 19:35:54 10/10
(250/2120)
Éni s zongoráztam 4 évig, aztán abbahagytam. Mert utáltam, mert elegem volt a gyakorlásból, nem szerettem a tanárt, etc etc. . Pedig azt mondták tehetséges voltam. De én 11 éves koromban azt mondtam ennyi és akkor ennyi volt. :) Azóta már megbántam, mert már kéne.
A gyerekemet biztos be fogom iratni valamilyen zenére, mert egészen másképp áll ahhoz az, aki zenél, mint aki nem.
Szerintem nincs olyan, hogy valakinek nincs hangja! Én a barátnõmmel amíg volt énekóránk kb egy fél éven át minden óra elõtt átnéztem az órai anyagot és addig énekeltettem vele, mig az tiszta nem lett és fél év után magától énekelt teljesen tisztán. Ha foglalkozol vele, ha érdekel és törõdsz a hangoddal el tudsz érni hatalmas fejlõdést is vele!! Persze ehhez sok türelem kell .Nyilván áldom az eget, hogy nekem van ilyenem, és tényleg hihetetlenül örülök neki, de azt mondom, mindenkinek lehet hangja, nincs olyan, hogy nincs hangom, meg , hogy repedtfazék vagyok... hmm egy ideig énektanár akartam lenni, szóval azért vannak elképzeléseim hogy kéne tanítani az éneket , a zenét, hogy ne legyen unalmas és az emberek ne utálják meg az egészet!!
:):)
De nem okoskodom :)
.
HOlnap ER :D:D:D (L) Jejejeje! :D
.
most ennyi :)
Jóéjt
Zsófi 2006 nov. 12. - 17:22:07
(249/2120)
Nekem aztán édes mindegy, hogy a professzor úr nevét hogyan kell leírni!! De tudom, hogy neked is! :D
Na, nem tudok most mit írni, csak annyit, hogy nem akarok holnap suliba menni! (Mondjuk ez nálam mindig így van!!:D)
Tök jó neked, hogy jó hangod van, nekem olyan de olyan fa a hangom, hogy arról inkább ne is beszéljünk, pedig az éneklés szerintem is szép dolog!!
Én zongorázni is tanulok, de nem szeretem, mert a tanár szar, illetve teljes mértékben unszinpatikus, de muszáj, mert a szülõk azt akarják, hogy járjak... De azért jó a tanárt felhúzni! :) Tudom, tudom, de nagyon tudom utálni néha mindig!! :D
Mostmár tényleg megyek!
10/10
ReBii 2006 nov. 12. - 15:24:25 10/10
(248/2120)
Anspaugh-nak írják, nem mintha ez számítana :D
Jó suli? szuper :D Legalábbis erre nem igazán tudok mást írni :D
Miért pont opera? Ööö jó kérdés. Egyrészt, mert imádom hallgatni, meg állítólag van is hozzá min. hangom. . . Persze ez még nem jelent semmit, mert még nem indultam el Az úton :)
Szóval ez még egy vágyálom, talán lesz is belõle. Ja és nincs másrészt :)
.
Ha az elméletedet követjük, hogy egy 72 éves embernek egy 50-60 közötti (inkább 60hoz közeli) szereplõ a kedvence, akkor a ha magunkat vesszük és a mi kedvenceinket (Elizabeth kb 40, öö akkor te kb 50 éves vagy :D és én is hasonlóképp :D ) :D:D:D:D
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
De értem mit akartál mondani :D:D:D:D:D:D:D:D:D
.
nadzsó
én most filmezek egy kicsit (Children of Men asszem ez a címe :D most töltöttem le , jejeje :D )
Zsófi 2006 nov. 11. - 15:05:13 Előzmény ReBii
(247/2120)
Ha az Illyést kérdezed, igen jó suli!!
Meg kell nyugtassalak, hogy nem 72 éves idõsekotthonos emberke vagyok, aki itt keres barátokat, mert akkor nem Elizabeth lenne a kedvencem, hanem az anyja, apja, vagy Anspa professzor (De lehet, hogy nem így kell leírni)!!:D
De ne értsetek félre, nekem semmi bajon sincs az öregebbekkel, sõt...!! :)
Annyi mindent írtál Rebii, hogy nem is tudok mindegyikhez hozzászólni, de elolvasom és bõszen helyeselek!! Remélem elég lesz!:)
Viszont lenne egy kérdésem: mért pont operaénekesnõ
szeretnél lenni??Mért pont az tetszik? Nem azért, csak ilyet nem hall az ember minden nap!
Ennyi! Bye!
10/10
ReBii 2006 nov. 09. - 20:02:05 10/10
(246/2120)
Én a Radnótiba járok (ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola hogy pontosak legyünk :D:D) és végzõs vagyok és igen az egyetem jön :D
Mármint amennyiben jelentkezem egyetemre.
Éppenséggel most úgy áll a dolog, hogy operaénekes féleségnek tanulnék ha minden jól megy. A zeneakadémiára felvételiznék, amennyiben tudnék annyira zongorázni, de nem tudok, így meg se próbálom, majd egy pár év múlva, mikor esélyt látok rá, hogy egyáltalán beengedjenek a kapun :D:D
A bp-i iskolákat sem ismerem jól, pláne ami nem itt van, szóval sajnos nem tudok arról a suliról nyilatkozni? Jó suli? 3x túljelentkezés? Az végülis reális, kifoghatnál sokkal rosszabbat is :):)
Miért ítélkeznék az alapján, hogy hány éves vagy? Akkor is mi vagyunk a port angyalai, ha te igazából 72 éves, idõsekotthonai lakos vagy, csak itt keresel barátokat ;) (( ugye nem vagy az ?? ;P))
.
Amúgy Kerry tényleg nagyot zanyált én felvettem (mert kórusom van keddenként, olyankor mindig visszanézem) és többször visszatekertem, hogy lássam hogy esik el :D:D:D
A vérrõl és effélékrõl: VÉSZHELYZET, KÓRHÁZ, VÉR, nem kell nézni, ha nem tetszik. A magyar kórházakról ne ejtsünk szót, mert szerintem a Bethesda kórházakon kívül nincs jól szituált kórház pesten. .
A vészhelyzetrõl viszont annyit ,hogy tényleg leromlott az egész. Volt egy pár év, amikor már sok volt a kritikus betegekrõl és a sok diagnózisból, de most átcsaptunk a másik végletbe, hogy 1-2 beteg becsúszik, de az is arról szól ,hogy valakit épp leszúrnak, vagy istenítenek (Kovac-Sam párosa dícséret, újnõvérke: leb.szás) és amúgy meg lelkizés, beszélgetés, kommunikáció. A régi részekben én pont azt szerettem, hogy pörögtünk , 45 perc alatt tényleg mindenkirõl esett pár szó, de általában betegek voltak az elsõk "" idézõjelekben. És én pont azt szerettem, hogy meg kellett nézni ahhoz jó sok részt, hogy egy kapcsolatot elemezni tudjunk, hogy arról sok mindent megtudjunk . Mert mindamellett természetesen bepillanthattunk a családi háttérbe (Markék pl) vagy egyéb gondokba (Carter) vagy szerelmekbe (Carol & Doug; Mark &Susan ; Mark& Elizabeth,etc etc) de mégis azért ott volt a gyógyítás és akköré volt fonva a dolog. Nekem ez nagyon hiányzik!!
Hogy követhetetlen lenne? Neem, ha nézed a sorozatot, ha tisztában vagy a szereplõkkel akkor teljesen követhetõ és érthetõ.
Hú de sokat írtam :D
Zsófi 2006 nov. 08. - 09:09:04
(245/2120)
Igen, elõkészítõbe járok, most lesz szombaton a sokadik...:)
6 osztályos gimibe szeretnék menni, Budaörsre, az Illyés Gyula Gimnázium-ba. A jelentkezést már régen le kellett adni, mikor befizettük az elõkészítõket... (Csak az a baj, hogy háromszoros túljelentkezés van, és csak 28 gyerkõcöt vesznek fel a kb. 90-bõl...De azért megpróbálom!:D)
Szóval ledöbbentél...! :) Hát igen, te pár évvel elõrébb jársz! :) De azért remélem, hogy nem kortól függõen ítélsz! :D
Tényleg, te hova jársz most?
Neked, most az egyetem következik lassan, nem?
Mi szeretnél lenni??

Tegnap tök jót tanyált Kerry! (Tudom rosszindulatú vagyok, bocsi!)
Borderline-nak részben igaza van, abban, hogy a MO-i korházakat a lepukkantság jellemzi, személyesen tudom igazolni, ugyanis tavaly az egyik barátnõmnek vakbélmûtétje volt és voltam bennt én is nála... Olyat ti még nem láttatok, ramaty, üres, rémes állapot! A Vészhelyzet ahhoz képest álom! És annyira azért messze nem rossz amennyire mondod, mondjuk tényleg van pár gázosabb rész!
A sok vérrõl meg szerintem annyit, hogy minden korházban sok a vér, mert oda szálítják a sérülteket, azok pedig ugye, véreznek! (Ez lehet, hogy nem így helyes, de mindegy!) :)
Na, mindegy nem akartam okoskodni!!!! :D
10/10
ReBii 2006 nov. 06. - 16:20:44 10/10
(244/2120)
Hu, ennyire haragszol?
10/10
ReBii 2006 nov. 06. - 16:09:26 10/10
(243/2120)
Hát nagyon szívesen :) :)
Elõkészítõbe jársz? Hova fogsz menni?
Én tok sokáig azt hittem ,hogy te is 17 éves vagy, hu ledöbbentem ,hogy nem ennyi :) :) :)
Szóval hova jelentkezel? vagy még nem tudod? mikor kell leadni a jelentkezést?
.
Holnap vészhelyzet és kerivívör nagyon sokat fog szerepelni (L)(L)
Kerry Weaver (meg persze Elizabeth Corday) RLZ!
Zsófi 2006 nov. 06. - 08:29:51
(242/2120)
Na, végre eljutottam idáig, hogy válaszolhassak, csak a gép mindig lefagy, ááá!!! De most végre megvan... :)
Rebii: Hú, köszi szépen, hogy megpróbáltad nekem, átmásolni a dvdket, és azt is köszi, hogy utánajártál ennek a tánc dolognak, de megoldódott, anya talált valami, színjátszós, táncolós színjátszókört, ami tök jó csak az a baj, hogy belelóg a gimielõkészítõimbe, szóval lehet hogy ebbõl sem lesz semmi, de reménykedem, mert jónak ígérkezik!!! :D Kösz mégegyszer! :D
Pussz!
10/10
ReBii 2006 nov. 05. - 17:39:36 10/10
(241/2120)
Ööö bocsánat, nem akartam ekkora parszt lenni, csak rossz kedvem volt és vkin le akartam tölteni. . bocsi.
Szóval nem tudom átírni õket, megpróbáltam Zsófinak is, de nem sikerült. Le tudod tölteni, én is letöltöttem, <a target="_blank" href="http://www.bitgate.org" title="www.bitgate.org">www.bitgate.org</a> vagy valami hasonló ezt már nem tudom hogy mi lett.
Bocsi mégegyszer