Téma: Világvége

10/10
westhammer666 2013 nov. 04. - 21:18:03 10/10
(4/44)
Elképesztõen nagy film lett, sajnos hazánkban mindössze két alkalommal vetítették, pedig kihagyhatatlan, csakúgy mint a Cornetto-trilógia másik két része. Pörgös, gyors, ül az összes poén, remek sztori, remek színészek, sajnos erre nem vevõk a magyar forgalmazók, bezzeg az alpári szarra igen. Amikor vége lett a filmnek, azt mondtam, hogy nem erre számítottam, sokkal jobb lett és igaz.

10/10
Mykkka 2013 okt. 19. - 20:34:36
(3/44)
Indult ezügyben egy petíció is - a siker valószínûsége nyilván elenyészõ, de szerintem érdemes adni egy esélyt:
http://www.peticiok.com/the_worlds_end_c_filmet_a_magyar_mozikba
zsottiecsem 2013 szept. 24. - 14:44:15
(2/44)
Hihetetlen számomra, hogy mennyire félrenyúlt ismét a forgalmazó, hogy egy ilyen filmet nem mutatnak be nálunk moziban!! (Miskolcon egyébként nem lehetett beférni a vetítésre egy fesztiválon.) A jelenleg futó sok szutyok filmhez képest ez a film maga a vegytiszta szórakoztatás. Vaskabátok poénmennyiségét és kreativitását mondjuk nem übereli, de iszonyat jó kocsmai bunyók vannak benne, ami önmagában visz mindent. Sajnálatosan érthetetlen, hogy milyen jó filmeket nem hoznak ma már moziba, vagy ha utólag mégis meggondolják, addigra már fent van a neten mindehol és lám, már moziba nem mennek el sokan megnézni.
10/10
gaborka777 2013 szept. 22. - 12:01:24 10/10
(1/44)
Hogy ez mennyivel jobb, mint a Másnaposok!