Segítõ Béka 2011 máj. 31. - 15:13:37 Előzmény Anna018
(54/154)
pedig könnyen meglehetett volna elõzni a jogos támadásokat. csak 5 percet kellett volna áldozni a filmben a tényleges idomítás bemutatására, és akkor nem lett volna támadás, csakhogy a filmstúdiók barbárok
Segítõ Béka 2011 máj. 31. - 15:05:24 Előzmény nemnezemmeg
(53/154)
nincs igaza, ha a videón nem is ez az elefánt van, akkor is ugyanúgy idomították be
Segítõ Béka 2011 máj. 31. - 15:04:24 Előzmény Anna018
(52/154)
ne legyél naiv. szerinted egy vadállat, hogy vehetõ rá arra hogy fejreálljon? csokival és szép szavakkal?

ajánlom az alanti linket. csak a fájdalom képes idomítani
Segítõ Béka 2011 máj. 31. - 15:03:01 Előzmény nemnezemmeg
(51/154)
igazad van, szörnyûek ezek a cirkuszok,


ajánlom még:

http://kkbk.blog.hu/2010/08/04/a_foldlakok
justlikeohio 2011 máj. 22. - 11:30:46
(50/154)
Egy hónapja olvastam a könyvet, ami lebilincselt. Szép történet, az írónõnek nagyon jó a stílusa, és amint láttam, a forgatókönyvi munkálatokban is részt vett, így bízom benne, érzõdni fog a filmen az a "bizonyos plusz", amit a könyv olvasásakor kaptam.
Robbert Pattinson is kezd felnõni. Ezt már akkor lehetett érezni, amikor szerepelt az Emlékezz rám c. filmben. Sokan ítélkeznek felette az Alkonyat-sorozat miatt, pedig keveset tudnak a színészi szakmáról. Kell egy kiugró: mindegy, milyen, a lényeg, hogy a rendezõk, az ügynökök és persze a közönség is felfigyeljen egy arcra. Másfelõl úgy vélem, csak az Alkonyatban nyújtott szereplése alapján nem szabad megítélni, mert Edward Cullen karakterje kb. annyira elég, amennyit õ eljátszik.
Összegzésként: könnyû pálcát törni mások felett, de az, hogy szerepet kapott ebben a filmben, együtt játszhatott Reese Witherspoonnal és Christopher Waltz-cal önmagában azt is jelenti, hogy Hollywood elismeri a tehetségét. Persze, mi magyarok, dilettáns nézõk jobban értünk hozzá...

Várom a filmet, kár, hogy a hazai premier ennyire el lett nyújtva. Ígéretesnek tûnik...
Elsie Beckman 2011 máj. 13. - 12:12:43 Előzmény E.Kriszt
(49/154)
Talán az én dolgom, hogy mi jut az eszembe kirõl, és talán büszke vagyok rá, hogy csak azért nem fogok szeretni valakit, mert illik szeretni. Zseniális mûvész, de egy hihetetlen p.cs ez van, Bunuel párti vagyok.
10/10
Anna018 2011 máj. 11. - 14:34:06 10/10 Előzmény nemnezemmeg
(48/154)
Hát pedig ez egy több éves videó,semmi köze a filmhez!Csak az egyik "okos" jól kitalált cikket állított elõ,hiszen az egész forgatás a paparazzik gyûrûjében zajlott,biztos majd elöttûk csinálnak ilyet..ezzel csak egy célt akartak elérni hogy jó nagy botrány legyen,és ne akarják megnézni a filmet,amint látom ezt sok ember el is hiszi!Igaz ez nem mentség ami ott történik,nagyon gusztustalan dolog ilyet mûvelni,egy szegény védtelen állatot bántani!Szegény nem tehet semmirõl!Legszívesebben az összes állatkínzóval ezt csinálnám!Hiába dolgozik sok ember az állatvédelemben,még így is kevesen vannak!Ahogy tudok én is segítek!
nemnezemmeg 2011 máj. 11. - 07:49:48
(47/154)
Remélem igazad van. De ha nem is a filmhez kapcsolódik, akkor is miért élhetnek ilyen emberek... És most nem csak a idomárokra gondolok, hanem az összes állatkínzóra, hulladék emberre. Engem 10 évvel ezelõtt négy kisebbségi vert meg, mert rájuk szóltam, hogy nem kéne fél kilós téglákkal dobálni mások kutyáit...
Ilyen világ ez.
10/10
Anna018 2011 máj. 10. - 19:59:46 10/10
(46/154)
Szörnyû a videó,utálom mikor állatokat bántanak!
De ez a videó nem a WFE-hez kapcsólodik!5 éve készült!Semmi köze hozzá!Ez egy lejárató kampány a film ellen,és ahogy látom elég sokan be is dölnek neki!
nemnezemmeg 2011 máj. 10. - 17:58:49
(45/154)
Ez az a film, amit biztosan nem fogok megnézni. Méghozzá azért nem mert az elefántokat ütötték verték és elektromos sokkolóval kényszerítették a feladatok elvégzésére. Egy ilyen produkcióra én egy fillért nem adok és tudom, hogy semmit nem ér a távolmaradásom de az én lelkiismeretem nyugodtabb. Aki bírja cérnával az nézze meg a linkben található videót. SZÖRNYÛ:(

http://www.blikk.hu/blikk_sztarvilag/sztarok-akik-nevuket-adtak-az-allatkinzashoz-2051832/
Jenyike 2011 máj. 08. - 22:13:15
(44/154)
Ma láttam a filmet(Párizsban élek) eszméletlen jó volt.Nagyon régen láttam már ennyire jó filmet,mikor vége lett az egész teremben csönd volt,szerintem ez mindent elárul. Ami Robert Pattinsont illeti nagyon jó színész és nagyon nagyot alakított ebben a filmben is,aki kételkedik ebben az nézze majd meg,és utána alkosson véleményt!
E.Kriszt 2011 máj. 05. - 22:01:13 Előzmény Elsie Beckman
(43/154)
neked ez jut eszedbe eloszor egy Dali eletmurol? gratula...
10/10
Anna018 2011 ápr. 16. - 13:22:52 10/10 Előzmény Emmaa
(42/154)
Igazat indokot nem tudtak adni ezzel kapcsolatban!Sok telefon és e-mail után azt a választ kapta pár ember,hogy megvárják hogyan fog teljesíteni más országban,és attól függõen fogja itt is adni!Én sem értem ez mire jó,mivel így majd még kevesebben fognak rá elmenni,de hát ez Intercom észjárása!
Elsie Beckman 2011 ápr. 15. - 09:17:08 Előzmény twmmy
(41/154)
Nem elõször fordul elõ, hogy vagy félre vagyok értve, vagy nem olvassa el a hozzászólásaimat. Nem említettem, hogy mérvadó a véleményem. Annyit említettem, hogy egy tapsoló majomnak nem az, aki csak az egyik oldalra helyesel.
10/10
twmmy 2011 ápr. 13. - 22:28:29 10/10
(40/154)
Az Elsie Beckman-nak üzenem. Ugyan mitõl lenne az ÖN véleménye a mérvadó? És most már igen, bosszús vagyok, mert úgy veszem észre, hogy ÖN egy szemenszedett AGENT PROVOCATEUR: Szóval, finomtalanul és nõiesen mondom ÖNNEK, hogy menjen másmerre errõl a fórumról.Értjük, felfogtuk. Zsigerileg kirázza a hideg a film egyik szereplõjétõl, név szerint Robert Pattinsontól.Van megoldás.Ne nézze meg a filmjeit. DE: ne nézze le azokat, akik kedvelik.
És igen, én minden filmtõl mást várok el. Van amelyiket csak azért nézem meg, mert éppen semmire nincs kedvem gondolni és van, amelyiket azért, mert van kedvem gondolkodni dolgokon. De nem az Ön megfellebbezhetetlen vélt ítéletétõl fogom függõvé tenni a saját szórakozásomat, tetszésemet, nem tetszésemet . És nem választom szét sem a mûfajiságot meg a szerzõiséget.Ha szórakozniu vágyom lesz*rom, hogy ki csinálta a filmet, milyen mûfajú. Minden alkalommal más az, ami szórakoztat, attól függõen, hogy éppen milyen hangulatban vagyok. Ha röhögni van kedvem, nem fogok Fassbinder filmet nézni. Ha meg komoly kedvem van, nem fogok Pitkint nézni. Önnek mi a gondja? Az, hogy nem mindig világfájdalommal telt lélekdrámára vágyunk?
És még mindig nem magyarázta meg többrendbeli fanyalgása közben, hogy mi a bánat baja van a Vizet az Elefántnak címû filmmel.
Emmaa 2011 ápr. 13. - 18:53:55
(39/154)
Te jó ég! Ez komoly?! JÚLIUS közepe?! De hát miért?! Ezt most magyarázza el nekem valaki, mert egyelõre nem bírom felfogni!
9/10
Inve 2011 ápr. 13. - 15:14:27 9/10
(38/154)
Teljesen kész vagyok ettõl a fórumtól.
Inkább azon akadnátok ki, hogy ismételten eltolta a magyar forgalmazó a magyar bemutatót...
Szerintem szép lesz a bemutató alapján az operatõri munka, a könyvet imádtam, 3 nap alatt kiolvastam még tavaly.
Rob igazi szépfiú, ez van. Reese-t a Dr Szöszi óta imádom, Chris pedig a Becstelen Brigantik óta a legjobb fõgonosz. Jó kis cast ez, ráadásul ott van Hal Halbrook, és James Frain is, szóval reménykedem, hogy nekem lesz igazam a "jó film" kategóriával.

Ui: Mellesleg a zene is ott lehet a szeren, Alexandra Patsavas ritkán fog mellé ezzel.
Elsie Beckman 2011 ápr. 13. - 12:50:38 Előzmény Emmaa
(37/154)
Ugyanígy, ugyanebben a szellemben néztem meg a remember me-t, ami tetszett, "Robi" kivételével.
Elsie Beckman 2011 ápr. 13. - 12:48:53 Előzmény Anna018
(36/154)
Miért a tiéd mérvadó? Nem.
10/10
Anna018 2011 ápr. 12. - 15:09:42 10/10
(35/154)
Én is ugyanezt írtam le mint te,de erre megkapom hogy majom vagyok:D Szóval azt hiszem nincs is több mondani valóm az itteni légkörrõl..:-))