Téma: Wanted

hangyás 2008 jún. 30. - 22:47:12 Előzmény Zempy
(78/378)
ez nem igaz mért nem rakja fel már a képet
benkewood 2008 jún. 30. - 22:45:52 Előzmény Gregg
(77/378)
Ohhh... a fordítás és a szinkron nemhogy rontott, de szerintem csak amiatt is érdemes megnézni!!! :-)))) Szerintem angolul unalmas lehetett. Állati jó a szinkron, fõleg a fõszereplõé!!! :-)

Ami a filmet illeti... a sztori nem kellett volna, de engem az nem is izgatott. A látvány, akció és a humor végig fenntartotta az érdeklõdésemet, egy percig se unatkoztam! És sokszor felkiáltottam, hogy HÚÚÚHA AZANNYÁT!!! :-)) Elképesztõ jelenetek vannak benne.... Szóval a sztorira ne figyeljetek, akkor jó lesz. :-))

Ja, és vegyetek neten diákjegyet, fizessetek bankkártyával, aztán vegyétek át a jegyet a westend e-Ticket automatájából - az nem kéri az igazolványt. :-))))))))))))))))
Bigpapa 2008 jún. 30. - 22:36:39 Előzmény Zempy
(76/378)
Van neki rengeteg tetkója. Tudom, hogy sok a henna, amit a film miatt csináltak, de így is van neki egy valaggal. :))))
hangyás 2008 jún. 30. - 22:29:48
(75/378)
nem rakja fel a képet :(
hangyás 2008 jún. 30. - 22:28:58
(74/378)
ez is ment volna
hangyás 2008 jún. 30. - 22:28:11 Előzmény Zempy
(73/378)
áhh rohadt sok van neki
Zempy 2008 jún. 30. - 22:21:02
(72/378)
Ááááá! Az talán nem merült fel, hogy a tetkóit csak a forgatás idejére festették fel? Én igazán nem tudom, hogy jelenleg van-e neki egyáltalán, vagy mennyi, de pont hogy sokkal kevesebb mint régen! A Billy Bob-osat és még párat legalábbis eltüntetett.
Szentlélek 2008 jún. 30. - 22:17:23
(71/378)
fazon :D
Bigpapa 2008 jún. 30. - 20:18:52
(70/378)
Nincs köze....de erre már feleltek neked:))))))))) Amúgy Angelina lassan olyan lesz,mint egy faliújság....annyi tetkó lesz rajta. Jól nézett ki,de az életben egy hülye picsa lehet,hogy így direkt elcsúfítja a testét....
Pitt helyében nem hagynám....bár elég papucs lehet a manus. :D
Castia 2008 jún. 30. - 17:14:05
(69/378)
Nincs hozzá köze. A XIII egy régebbi tetoválás, igazi. A forgatás után kiegészült még néhány számmal: V MCMXL, összeolvasva 1940.5.13. Ezen a napon mondta Churchill a híres beszédét: "I have nothing to offer but blood, toil, tears and sweat."
A filmben ezek a szavak is fel vannak tetoválva Foxra, de azok nem valódiak. Mint ahogy az alkarján lévõ bináris kódok se, amik viszont a családi monogramokat adják ki: BP (Brad Pitt), MC (Maddox Chivan), SN (Shiloh Nouvel), stb.
Castia 2008 jún. 30. - 17:00:17
(68/378)
!!!SPOILER!!!


A szövõszékes-kódos részben egyetértünk, de nem csak a kereszt- avagy becenevek voltak a papírokon. Foxét nem is mutatták, de a Fegyverkovácsét (nem tudom már, milyen néven szerepelt a szinkronban) igen, és ott két keresztnév-vezetéknév szerepelt (az egyik keresztnév azt hiszem Dean), akárcsak Wesley-én: Wesley Allan Gibson. Ugyanakkor igaz, hogy amit Sloan Wesley-nek adott, azon csak a "Cross" név látszódott. Persze arra azt írt, amit akart...
10/10
Kyle Broflovski 2008 jún. 30. - 16:16:01 10/10
(67/378)
Mikor beültem a moziba azt gondoltam, h egy nagy szar az egész... de nem.Nagyon jó film volt!!!:)Jó volt a story is és jól volt megrendezve:D.Bár volt benne egy szomorú jelenet, dehát az is kell.Nálam 10/10
1/10
vodmae 2008 jún. 30. - 16:03:50 1/10
(66/378)
A film számomra olyan mint egy látványpékség.Jobbra számitottam,es ennel rosszabb foszereplot keresve sem talalhattak volna.
SPOILER

Az,hogy az alapjan gyilkolunk hogy van e hiba a szonyegunkon tobb mint hulyeseg.A papirokon,amiket a oreg mutatott meg a vegen,csak a keresztnevek szerepeltek.Magyarul az osszes Foxot meg kellett volna olniuk aki a foldon el...
Bigpapa 2008 jún. 30. - 11:42:29
(65/378)
Én is úgy ültem be, hogy ez tutira szar lesz, de volt két lyukas órám, amit így vagy úgy,de el kellett töltenem, így megnéztem a filmet.
Én nem csalódtam, hiszen eleve rosszat vártam. Vannak benne jó jelenetetek, olyanok is, amiktõl fogtam a fejem,de aztán hátradõltem és megpróbáltam úgy nézni, hogy amit ott látok, az valóban igaz és megtörténhet. Hogy két golyó össze tud ütközni a levegõben, stb.:)))) Így már nézhetõ volt.
Eddig bejött Angelina Jolie, fõleg a Tomb Raiderben,de itt full anorexiásnak néz ki, szóval elférne rajta olyan 8-10 kiló pluszban. Azt vártam, egy egy ugrásnál, hogy belefúródik a vékonyka lába a földbe, aztán snitt :))))))))))) és a stáb próbálja kihúzni:))))
Ez a film nem fog bevonulni a filmtörténelembe,de idén mutattak már be ennél szarabb filmet is, amit volt szerencsétlenségem megnézni. Nem mondom, hogy kihagyhatatlan, de azért aki szereti a speciális effekteket és a látványos - ám a realitást maximálisan nélkülözõ trükköket- azok ne hagyják ki, mert nekik jó szórakozás lesz.
Akinek meg már megvan, mert letöltötte, itt van, hogy mibe csomagolja :))))
http://images.netbag.hu/20080629/12540684389.jpg
8/10
kozozo 2008 jún. 30. - 03:45:13 8/10
(64/378)
A filmrõl az a véleményem, hogy eredetileg a képregényeket kedvelõ célközönségnek szánhatták, de a közepe fele valami elromlott, talán belenyúltak a producerek... Az effektem szerintem nagyon jók, de sajnos sok benne a baki... nagyon sok. Nekem már csak Angelina miatt is tetszett a film. Kedvenc jelenetem amikor McAvoy el akar menni a fõhadiszállásról és Angelina a lépcsõ tetején áll. Amikor Wes szól, hogy álljon félre, egy (szerintem) nagyon szép mosolyt mutat Jolie. Nekem emiatt a mosoly miatt érte meg beülni.
Gregg 2008 jún. 30. - 00:46:19
(63/378)
Hát nem lehet egy napon emlegetni az Éjjeli és Nappali Õrséggel. Nagyon remélem, hogy nem Bekmambetov volt az, aki ezt ennyire elrontotta, hanem a producerek, meg a gagyi amerikai közönség (vélt) elvárásai.
Szépnek szép, van benne jó pár zseniális, emlékezetes pillanat, de sajna mindegyikre jut legalább kétszer annyi bénaság.
Ha ezt Oroszországban forgatja le oroszokkal, valsz jobb lett volna.
Én nem tudok oroszul, nem tudom mennyire jók a két õrséges film párbeszédei eredetiben (valaki?), de hogy a Wanted angolul (Bp., MOM Park, felirat nélkül!) elképesztõen banális, üres és béna, az biztos. A fordítás meg gondolom rontott rajta.
5/10
nassbetyár 2008 jún. 29. - 21:07:58 5/10
(62/378)
Úgy döntöttem felcsapok alkalmi kritikusnak, ha már eleve így indultam neki, mondjuk úgy nem sok esélyt adva ezzel a filmnek. Pedig még az elején azt hittem, hogy James McAvoy hihetetlen kék szemeinek végig a hatása alatt leszek…
De nem így történt.
Csavarokból nem volt hiány, sem a golyók sem a fordulatok esetében, ennek ellenére nem jöttem rá ki vagyok és mit keresek itt? Túl sok vérengzés, high tech stílus a javából+ Angelina agyon éheztetve füstös szemekkel. Röviden tömören. Ui.: ez is csak egy olyan film amire egy hét múlva már úgysem fogok emlékezni, de pillanatnyi elme(rövid)zárlatnak tökéletes!
shiorinamie 2008 jún. 29. - 14:58:28
(61/378)
Hú hát olvasok itt hideget meleget, sztem õrületesen jó film lett egyetlen dolgot leszámítva, aki látta sztem tudja mire gondolok xD Kicsit féltem a filmtõl én nagy csalódásnak tartottam annak idején a Mr és Mrs Smith, vagy épp a Hipervándort, mer amien volt az elõzetes oan gáz a film, de a Wanted kivétel lett ^^ Én csak ajánlani tudom mindenkinek akinek az elõzetes bejön ^^
Castia 2008 jún. 29. - 12:27:05
(60/378)
A SPOILER szót ismered-e?
http://hu.wikipedia.org/wiki/Spoiler
WOrsi22 2008 jún. 29. - 11:57:55
(59/378)
Eleje nagyon lassú, vontatott.Lehetett volna pörgösebb is!!!