Téma: Wanted

Castia 2008 febr. 21. - 22:09:45
(18/378)
A nem megerõsített terhességével kapcsolatban: minden nõnek a legbelsõbb magánügye, mikor és kivel óhajtja közölni az állapotát. Itt van szegény Palotás Petra esete: kevéssel azután, hogy nyilvánosságra jutott a terhessége, elvesztette a babáját. Kinek hiányzik, hogy egy ilyen személyes tragédiát még a címlapokon, ordító szalagcímekkel is lásson?
Castia 2008 febr. 21. - 22:04:11
(17/378)
Az, amirõl írsz, nem egyik pillanatról a másikra következett be. Én végigkövettem az elmúlt kb. 6 évét, és a korábbi idõszakáról is elég sokat megtudtam - ha rápillantasz a profilomra, akkor megérted, miért - és ezért pontosan tudom, mennyit változott. Felkapott fiatal színésznõként jutott el Kambodzsába, ahol megtehette volna, hogy a forgatás végeztével magára csukja a luxus lakóautója ajtaját, és nem foglalkozik azzal, miért van arrafelé annyi amputált ember, vagy miért kell a helyszínekre a stáb érkezése elõtt tûzszerészeket küldeni. Sokan elfordították volna a tekintetüket, vagy csak késõbb a premieren meséltek volna újságíróknak arról, hogy jaj milyen rémes helyen forgattak, és aztán gyorsan elfelejtették volna az egészet, de õ nem így tett. Érdeklõdött, hajlandó volt tanulni, segíteni próbál és nem a távolból, szép szavakkal. Ma pedig már négyszeres anya, folyamatosan végzi az ENSZ-nél a feladatait (nem csak kampányszerûen, mint sok más híresség), és a hírnevét arra használja, hogy legalább egy rövid idõre azokra az emberekre irányítsa a figyelmet, akiket egyébként nem mutatnának a híradóban.
Õ se képzeli magát Teréz anyának vagy világmegváltónak, ahogy egyesek gúnyosan meg szokták jegyezni, de legalább megpróbálja megtenni, ami tõle telik. És ez messze több, mint amit a pletykalapokból táplálkozó kritikusai fel tudnak mutatni.
norton15 2008 febr. 21. - 21:38:37
(16/378)
Elnézést, ha nagyon hülye vagyok, de nem értem.:$:)
Meadow 2008 febr. 21. - 18:45:28
(15/378)
fú nekem egyre inkább kezd elegem lenni az angelinából,kezd mû lenni a viselkedése.kicsit érdekes,hogy régen adta a kemény,vérfiolát hordok a nyakamban és billyvel nyílvánosan nyalakodok,most meg adja a kifinomult,világmegváltó first ladyt a brad mellett.meg ez a titkolózás a terhességével kapcsolatban...tiszta vicc,mintha nem derülne ki.
Zsütz 2008 febr. 21. - 14:47:38 Előzmény norton15
(14/378)
Ó te jó ég!!!!! Ez mr TUMNUS!!!!! Aaaaaaaaaztaaaaaaa...
zszoltan 2007 nov. 04. - 18:11:39
(13/378)
OFFTOPIC
De azt legalább jól csinálja. Engem legalábbis jól szórakoztat vele. És néhol teljesen új értelmezést ad nekik a szokatlan szerkesztésével.
efes 2007 nov. 04. - 17:59:07
(12/378)
nem. azt jelenti, hogy tarantino is hollywoodi zsánerfilmek kliséibõl építkezik.
zszoltan 2007 nov. 04. - 14:35:49
(11/378)
OFFTOPIC
Ez most azt jelenti számodra, hogy Tarantino is mesterien fûzi a sablonokat, csak nem éppen mûvészien? (Nem vagyok én Tarantino rajongója, csak érdekelne. Például a 'Ponyvaregény' és a 'Kill Bill' tetszett. Csak különbözõ módon.)
efes 2007 nov. 04. - 11:56:21
(10/378)
már nimród is megkapta a szerzõdését második amerikai filmjére... õ már "hollywoodi".:)

szerintem nincs baj a sablonokkal, ha valaki mesterien fûzi õket. gondoljunk sidney pollackra, pl., aki semmi mást nem csinált, mint sablonokat fûzött mesterien. vagy az általam egyáltalán nem tisztelt tarantinora, õ se csinál mást.
norton15 2007 nov. 03. - 19:20:53
(9/378)
Inkább az, hogy elfogadják. Amúgy lehet reménykedni, de sablon rossz filmekkel nehéz lesz befutni, de ez nem Antal Nimród hibája. Jó színészek, forgatókönyv... És az hogy valamilyen producer fantáziát lásson benne.
efes 2007 nov. 03. - 11:32:56
(8/378)
másik oldalról: mi az a "valami"? sok pénz? két méter oscar-díj? barátságos hátbaveregetés szmokingos bájvigyorpartikon?
efes 2007 nov. 03. - 11:31:47
(7/378)
miért ne. jó forgatókönyv, ötletdús rendezés, sok pénz és jó színészek kellenek csak hozzá. ha az orosznak (németnek, hollandnak, szerbnek, kínainak, stb...) sikerül, miért ne sikerülhetne a magyarnak? ez az állandó orrváladékos kishitûség köti gúzsba a nemzetet, nem más. meg a tétlen, hõzöngõ, ostoba irigység.
norton15 2007 nov. 02. - 20:23:10 Előzmény efes
(6/378)
És szerinted vinnék is valamire?
dark_angel 2007 okt. 31. - 23:36:20
(5/378)
nekem is tetszett a bemutatója,sztem jó kis akciómozi lesz!mondjuk én pont ezen az arckifejezésen röhögtem azért egy nagyot amit beraktál:D
itt a trailer linkje ha valakit érdekel: http://videa.hu/main.php?page=play&v=Uh1LbnEDSPrvBTiB
sipka 2007 okt. 31. - 15:02:27
(4/378)
Végre megint egy film, amiben Angelina Jolie "keménykedhet"!! Már régen látthatuk olyan alkotásban ahol tényleg elemében lehet... Itt egy kép a filmbõl, ahol Angelina elégé morcosnak tünik... (Ahogy vissza olvasom a mondataimat, tisztára úgy nézzek ki mint egy "Angelina Jolie" fanatikus :) Na mindegy...
efes 2007 okt. 31. - 15:02:11
(3/378)
itt a példa, hogy hollywood kapuja nyitva áll mindenki számára, aki be akar rajta lépni egyáltalán. timur bekmambetov belépet, és elsõvonalbeli sztrárral, angelica jolieval forgatott egy filmet, amit majd meglátunk milyen. az elõzetes nem számít. lehet, hogy olyan, mint a gólösszefoglaló, megnézed, és azt hiszed, hogy valami krva jó meccsrõl maradtál le, holott.:)

szal meglátjuk, de azért az üzenet áll: nimród már a második filmjének áll neki, de a többi nagyreményû magyar filmesnek se muszáj itt bszni a rezet és az adófizetõk pénzét..:P
10/10
zalan 2007 okt. 31. - 14:41:19 10/10 Előzmény norton15
(2/378)
Már a tartalom és a szereplõk miatt is meg akartam nézni de ma kijött az elõzetes ami lenyûgözött. Ez lesz 2008 egyik legjobb filmje. alig várom
norton15 2007 okt. 21. - 23:36:45
(1/378)
Ezt meg kell nézni, már csak Freeman miatt is!