Téma: Wanted

Wolfsax 2009 aug. 10. - 22:03:01
(258/378)
Hello megint...

Susmuruss! El tudom képzelni, hogy vannak olyan emberek akiknek nem tettszik ez a film, vagy egyenesen utálják...DE!
Azt ne mondja senki, hogy annyira szar lenne, hogy bárkit is le kellene beszélni róla.
Ez nem az a film amitõl meg kellene menteni a szegény gyanútlan embereket!

Nyugodtan nézzétek meg a filmet és döntsetek!
Szerintem élvezhetõ, egyedi és látványos.
10/10
tyler94 2009 aug. 09. - 18:55:21 10/10
(257/378)
Nem tom, mi esett belétek! Sztem lenyûgözö film!
Sok szar film, amit tényleg végig unni, annak bezzek 8 pontja is van...
Sztem sokkal jobb pontozást érdemelne!! Nekem tetszet, és várom a 2.
Elrugaszkodott a valóságtól, és aztán, A pókemberre ezt miért nem mondjátok?? Ez is ugyan olyan képregény sztori.
Az eleje uncsi 1 kicsit, de miután elkezdõdik az akció...Hûha!
hErO 2009 aug. 08. - 09:55:41
(256/378)
Gondolom nem tudta elõre, hogy ilyen szar lesz a film.
1/10
Obi1 2009 aug. 08. - 00:49:08 1/10
(255/378)
Szerintem nem azzal van a baj hogy egy "kicsit" elrugaszkodott a valóságtól a film, mert lehetett volna a témából remek akciófilmet is kreálni. Na de már rég nem szenvedtem ennyit filmen. Én személy szerint ki is nyomtam volna 20 percen belül, de nem egyedül néztem így végig kellett ülnöm.. izé szenvednem. És milyen remek színészek adták hozzá a nevüket.. Ó Mr. Freeman, hát ennyire pénz szûkében vagyunk?
susmuruss 2009 aug. 07. - 22:23:09
(254/378)
megneztem LOL. 1 db hozzaszolas. Ehhez a filmhez. Nem tudtam leszurni semmit.Meg varok egy kicsit es kesobb itellek el:D
susmuruss 2009 aug. 07. - 22:20:15 Előzmény MaxxEvans
(253/378)
nyilvan vegig fikazom ha egyszer szar volt. Magmban zsortolodjek hogy elpazaroltam egy nehany orat az eletembeol olyanra ami nem nyujott semmit. Lehet hogy ezzel segitek par embert lebeszelni a filmrol mivel tenyleg egy baromsag volt. Elszakad a valosagtol? ha mar felhivtad ra a figyelmemet akkor pont annyi valosagtartalma van mint a superman-nek. Egyik sem realisztikus. de msot megnezem az izlesed a tobbi hozzaszolasod alapjan hatha talalok benne valami kapaszkodot hogy ne iteljelek el az alapjan hogy mennyire ertesz a filmekhez.:D
offtopic
MaxxEvans 2009 júl. 11. - 16:41:17
(252/378)
Szerintem ez egy 9/10-es film, a 9 is csak azért, mert valóban nem a hitelesség csúcspontja, de pont ez az, amiért élvezhetõ a film. Kiszakad a hétköznapi környezetbõl és kicsit elrugaszkodik a valóságtól, de mégsem egy Superman feelingben.

Susmuruss, én személy szerint nem olvasok bele a spoilerekbe, de nem tartom magam FURÁNAK. Ellenben veled, aki végig, aki végigfikázza a filmet. Ha nekem nem tetszik egy film, nem foglalkozok vele különösebben :)
susmuruss 2009 jún. 29. - 18:19:50 Előzmény Wolfsax
(251/378)
sorry a spoiler miatt

bar en ugy erzem semmit fontosat nem arultam el a hozzaszolasomba. Akkor most SPOILER kiveve az apjarol, hogy volt valami erdekes csavar a filmben.SPOILER VEGE

de megegyszer elnezest

amugy szerintem mindenki beleolvas meg a spoilerekbe is mert kivancsi valamennyire.
Aki nem az FURA :D:D:D:D
Wolfsax 2009 jún. 25. - 01:14:10 Előzmény susmuruss
(250/378)
VIGYÁZAT!!!

SUSMURUSS kommentje tele van ***SPOILERREL***!!!

/ezt azért illik kiirni/
Wolfsax 2009 jún. 25. - 01:10:53
(249/378)
Elõször is: Elnézést ha ezzel csalódást okoztam, nem akartalak félre vezetni./Sorry/
Másodszor: A hasonlóságot a narrációban véltem felfedezni./Hasonló degradáló pesszimizmussal szemléli a világot mit a HK-ban/
Ez a film elején van és nekem fõleg ez tetszett és ezért irtam azt.
A kritikákban van némi igazság, de én nem kritikusan szemléltem, hanem csak megnéztem, mindenfajta ajánlás nélkül.
Szerintem a két karakter a HK-ból és ebbõl igencsak hasonlít.(mint mondtam szemlélõdésük és részletességük/ a világról alkotott képük)
Én még mindig amondó vagyok, hogy ez egy jó film./Eltekintve a lehetetlen részletektõl/pl.: a szövõszék megfejtése tényleg eléggé valószinûtlen/

Egyértelmûen a Harcosok Klubja felülemelkedik ezen a filmen, de a wantedban ezt hivatott pótolni a látványtechnika és a sexi Jolie:)

Üdv. Mindenkinek!
susmuruss 2009 jún. 24. - 18:04:34
(248/378)
***SPOILER PÓTOLVA***

tetszett hogy a srac hirtelen milyen kemeny lett (borzalmas). Tetszett a sors szovetgyarto gagyi mukodese(borzalmas). Tetszett hogy Morgan Freeman leakaszt egy negyzetmeternyi textilt es maris tudja hol kell keresni az keresztszalakat (borzalmas). Tud ivesen loni raadasul nem a tudataval hanem belenditi a fegyvert. Ha mar ennyire fantasztikusra csinaltak a filmet akkor a tudataval kellett volna modositania a golyo utjat (borzalmas). A fordulat az apjarol borzalmas.
Nos ha akarom elemezni harcosok klubbjat akkor csak annyit hogy ott nem voltak fanasztikus dolgok.
Egy Mr atlag ki akart tunni valamivel, igy talalt maganak egy kepzeletbeli baratot, akivel meg tudta valositani vagyait, letrehozott egy klubbot ahol minden atlagember ugyanannyira szamitott mint barki mas, es csak a bunyorol szolt, majd kesobb a kozossegrol.Nyilvan a vegen kiderul hogy skizo szegeny, ez szep fordulat volt, ez adta meg a film pikanteriajat.

Igy ha tenyleg ossze kellene hasonlitani a filmet, amit ugyan nem mondtal hogy tegyuk meg, csak annyit hogy akinek tetszett az nezze meg, annak ellenere nincs meg az a hasonlo filing ami abban volt szal ne vezesd felre a tobbi emnbert. En pl ezert neztem meg mert mondtad ezt a baromsagot, es nagyot csalodtam.
Jah angelinanak egy jeleneben latszik a hata meg a feneke. Ennyi
susmuruss 2009 jún. 23. - 19:26:51 Előzmény Wolfsax
(247/378)
woffsax hat ezt rosszul latod. a harcosok klubbja jo volt, volt benne varatlan fordulat volt mondanivaloja.
ezen a filmen nevettem csak hogy milyen buta storyja van.Ha a film a 90 es evekben keszul akkor egy szavam sem lenne de igy borzaszto volt. nem is tudom hogy a morgan freeman hogy adhatta a nevet ehhez a filmhez.angelina meg szegeny nem is szokott nagy szerepekben tundokolni, o most is gyonyoru volt a filmben es gyakorlatilag ennyi,
Wolfsax 2009 jún. 23. - 00:14:50
(246/378)
Ez a film kötelezõ azoknak akik szeretik a 'Harcosok klubja' c. filmet!
Hasonló élményt nyújt.
A sztori egyedi, tele remek jelenetekkel, jó szinészekkel!
Az egyik kedvenc filmem./Mondanivalója is van./
Minden megvan benne ami egy jó és izgalmas filmhez kell!
Ajánlom mindenkinek!
10/10
offtopic
Zempy 2009 jún. 22. - 23:17:47
(245/378)
Nekem alapvetõen semmi bajom, nem arról van szó, hogy bármi nem tetszene. Nem raktam ki egy nyavalyás spoilert, amit talán ki kellett volna, bár nem láttam szükségét, és most már kb. az ötödik ember szajkózza ugyanazt. Kicsit fel lett fújva ez az egész dolog, örülnék, ha lezárhatnánk.
offtopic
Zempy 2009 jún. 22. - 21:25:12
(244/378)
Ok, írd oda nyugodtan, látom, élvezed a kötekedést. Én pl. már a megnézés elõtt tudtam, mi lett Jolie-val (valszeg beleolvastam egy kommentbe véletlenül) mégsem kezdtem el hõzöngeni. Mert 1.) ettõl még élvezhetem a filmet, 2.) pont a Wantednál tök mindegy a sztori, mert az nulla.
offtopic
zee944 2009 jún. 21. - 19:29:31
(243/378)
Hja, ez a te véleményed, de létezek valami olyasmi, hogy fórumetikett. Nem kötelezõ, de illik betartani, és parasztság DIREKT nem betartani. Legalább olyan ostobaságot ne írnál, hogy már mindenki látta, aki meg akarta nézni.
6/10
offtopic
idõjós1010 2009 jún. 21. - 18:58:14 6/10
(242/378)
Igazad van, ezt mondom én is mindig.
offtopic
Zempy 2009 jún. 21. - 18:34:17
(241/378)
Nem mondtam én, hogy kötelezõ, a Wanted pláne nem az. Mindössze úgy érzem, nem olyan felháborító, hogy egy év után ideírok valamit, ami nem nagy cucc. Hozzáteszem, Pesti Est és egyéb magazinok hírei között is ott volt ez, akkor õket is tessék szidni, hiszen durván spoilerezni mertek!
Aki annyira kíváncsi a filmre, NE a fórumot olvassa elejétõl a végéig, hanem a kritikákat, aztán nézze végre meg. Ez a véleményem.
offtopic
Zempy 2009 jún. 20. - 12:54:58
(240/378)
Az meglehet. Mindegy is, ha õ benne van, már dõlni fog a lé, és csak ez a stúdiók célja.
offtopic
Zempy 2009 jún. 20. - 12:54:15
(239/378)
Kösz a kioktatást, de tudom, mi az a spoiler. Kicsit régebb óta itt vagyok, mint te. Miután jórészt már csak a rajongók írogatnak ide, ráadásul a film egyéves szal aki akarta, rég megnézte, vettem a bátorságot spoiler nélkül írni. Szerintem mindenki tudja, mi lett a vége, csak te vagy elmaradva. Errõl meg nem én tehetek, b. meg (átvéve a szép stílusodad).