10/10
kisoroszlan 2017 júl. 19. - 09:26:46 10/10
(13/53)
Ugyan már ebbõl is, csak a csûrés csavarás jön ki, hogy kiforgatod a szavaimat. Igenis vannak itt olyan emberek, akiknek megnézed a kommentjeit és minden filmrõl csak fröcsögni képesek, tetszést kinyilvánítani nem tudnak. Mintha nem létezne a filmiparban jó film, kifejezve, hogy õ ennél jobbat tudnának. Nekem is van olyan, amit 10 perc után abbahagyok, mert nem jön be, de nem rohanok, hogy ezt minden gagyinak lehordjam az interneten. Ennyi a lényeg.

Nekem is van olyan ismerõsöm, akinek ez a majmok bolygója nem jött be, ellentétben a többi résszel. Úgy tûnik ez a rész, inkább a nõket ragadta meg, mert több volt benne az érzelem és a mélység.
offtopic
mozitekercs 2017 júl. 18. - 21:33:14
(12/53)
Ebbõl látszik, hogy vannak mási az igényük, vagy egyszerûen valami érdekbõl hazudnak, nyílván nem tudnál soha kitûnni, ha ne az ellenkezõjét mondanád, mint más, vagyis jobban kellene csinálnod valamit.
Már abból is látszik, hogy addig eljutottál, hogy sokan csinálnának jobb filmet, ha adott lenne a lehetõségük, ezért azzal érvelsz, hogy csináljanak, ha jobbak.
Minek után vagy olyan antiszociális, hogy más véleményét csúsztatással, anyagi helyzete alapján minõsíted. Illetve az a fajta, aki a szegényeket inzultálja kommentként, és õ képez saját maga által jogot, hogy más kommentelõket leminõsítsen, mert azt várják el a filmipartól, hogy olyan filmeket gyártson, ami kielégíti az igényük.
Vagyis, ha nem tetszik, hogy ennyi a negatív komment, akkor csinálj jobb filmet, ne kommentelj.
10/10
kisoroszlan 2017 júl. 18. - 09:36:39 10/10
(11/53)
A port.hu kommentjei másról sem szólnak csak a kritizálásról. Bármelyik filmre is keres rá az ember, az önjelölt kritikusok lehúzása folyik, akik dicsérõ szavakat semmire nem képesek mondani. Az a szerencse, hogy többen vannak, akiknek tetszik egy film, csak épp nem öntik szavavakba, mert nem akarnak vitatkozni. Csak az a baj, hogy sokan meg ezek alapján a kritikák alapján döntenek.
Fantasztikus film volt! 3D-ben néztem, látványos, megható, erõteljes, magával ragad, egy percre sem lesz unalmas. Csak ajánlani tudom. A sok szakértõ meg csináljon filmet, ha olyan okos és ügyes. Nem is tudom mit várnak el egy filmtõl, ha ezt minõsítik le. Zseniális volt, történetben, és látványban egyaránt. Véleményem szerint ez a része lett a legjobb.
2/10
nathen 2017 júl. 17. - 20:11:51 2/10
(10/53)
Dög unalmas, és látványban is messze elmarad a korábbiaktól.
1/10
Dániel Titkó 2017 júl. 17. - 10:58:24 1/10
(9/53)
Gyerekek, ez a f@stalicska filmet. Borzasztó! Aki még nem nézte meg, ne is tegye! Bõdületesen debil kliséhalmaz. Annyira hülyének nézi a nézõt, mindent szájba rág; és ennyit még a Titanicban sem sírtak mint a Ceasar. Üres, tartalmatlan, de még csak nem is szórakoztató. És a szánalmas kísérletek a poénkodásra, még a 90-es évek elején is kínosak lettek volna.
Tegnap néztem, tehát nem hirtelen felindulásból mondom, ez a film az egyik legrosszabb, amit valaha láttam. Kínosan rossz. Tényleg nagyon rossz. 10/2, de csak azért mert tényleg nem akarok rosszindulatú lenni hogy 10/1-et adjak.
dfgh 2017 júl. 16. - 21:11:01
(8/53)
Nagy csalódás volt a film, kb. mintha mégis akarnának egy negyedik részt. Teljesen valószerûtlen események, vontatottság, összecsapottság, nemvicces viccek. 10/2.
Balu64 2017 júl. 16. - 14:57:32
(7/53)
Hogy lehetnek ekkorra eltérések alig pár véleményben?
Az egyik szerint "monumentális tabló"... a másik szerint "szörnyen gagyi"...
Hmm... én ezt sose értettem!
Minden esetre 140 perc nekem borzalmasan hosszú spangli nélkül, úgyhogy marad a házimozi...
9/10
transylvanianmixedgrill 2017 júl. 16. - 14:22:01 9/10
(6/53)
Monumentális tabló, méltó befejezése a trilógiának.
Elképesztõen , ez már ultra élethûség, tényleg csak onnan tudod, hogy ezek nem élõ, igazi majmok nem igaziak, mert az iskolában megtanultad, és tudod, hogy ilyen majmok nincsenek, de ha nem tudnád, elhinnéd.
Viszont aki a folyamatos, monoton, eszetlen akció-gyilkolászásban leli örömét, az erre a filmre ne vegyen jegyet. Ez egy felnõtt film, felnõtt gondolatokkal, nem gyerekeknek való.
SPOILER ON
Talán pont ezért volt kicsit érthetetlen és zavaró a mellényben bohóckodó Jar Jar Binks-Gollam párosítású majomfigura, akit talán a túlzottan komor hangulat miatt írtak bele a filmbe, hogy ne fullba nyomják a végig darksideot. Ez és egy-egy logikai és fizikai bukfenc (senkinek sem tûnik fel a majmok szervezkedése, a kislány szabadon bemehet a hadsereg által védett telepre, és kószálhat a telep területén, hogy senkinek sem tûnik fel, hogy a majmok ketrecénél lebzsel; a korábbi részben hírhedt és rettegett szuperintelligens Cézárról itt igazán senki se feltételezi, hogy szuperintelligens, csak egy okos majom, mint ahogy a többi majomról se hiszi itt már senki, hogy mondjuk képes lenne a lázadásra vagy a közös összejátszásra; a megszökött majmok senkinek sem tûnnek fel, csak egy kiskatonának; a lovakra úgy ugrálnak fel a két-háromszáz kilós majmok, hogy a lovak meg se rezzennek...)
SPOLIER OFF

8,5/10, de ha 8 és a 9 közt választanék, akkor inkább a 9.
mozitekercs 2017 júl. 15. - 20:58:51
(5/53)
Nem találtam túl szórakoztatónak, inkább egy részében nem unatkoztam.
Én legalább egy nagy, ember majom harcot vártam volna, vagy erre számítottam.
Inkább csak simán majmokat mutatták közelrõl, és a börtönbõl való megszökésük.
Mintha egy zombis filmben, másfél órán keresztül csak a zombik fejét bámulnád.
Tehát nem az amit bárki is várna. Sõt egy kibaszott rakás sz. az egész, hogy korrekt legyek.
Ennél még a Csajok hajnalig is jobb, ott legalább nem majmokat kell bámulni.
Hát ez akkora ló...z, ami egy elefántba nem férne.
Akos191 2017 júl. 14. - 09:12:07
(4/53)
Szörnyen gagyi minden tekintetben. Nincsenek rá szavaim, hogy mennyire gyenge.
filmsomnia.hu 2017 júl. 07. - 19:56:43
(3/53)
szamóca67 2017 máj. 19. - 20:04:36
(2/53)
\"Caesar, a harcedzett és szuperintelligens óriásgorilla\"
Töke van a menyasszonynak! Caesar csimpánz.
sornersby 2016 okt. 07. - 12:09:44
(1/53)
A 20th Century Fox a New York-i Comic-Con alkalmából bemutatta a War for the Planet of the Apes elsõ plakátját. Mint ismeretes, az eredeti A majmok bolygója-sorozat, valamint Tim Burton 2001-es reboot kísérlete után Hollywood harmadjára is nekifutott a franchise-nak, s hatalmas sikert aratott vele.

New York Comic-Con Digital Billboard (mozgó poszter) - http://www.youtube.com/watch?v=HOqt8NDZHgI

A történetben ismét Caesar kapja a fõszerepet, aki egy kõkemény hadsereggel kell, hogy farkasszemet nézzen. Természetesen a társai is mögötte lesznek, ám egy igazán epikus csata van kinézõben. Caesar ugyanis mivel hatalmas veszteségeket szenvedtek a majmok, bosszút esküszik. A dolog pedig egy hatalmas csatában tetõzik majd, amelyet az ezredes és Caesar, valamint katonáik vívnak. A harc pedig komolyan befolyásolja a bolygó további sorsát is.

A harmadik epizód forgatókönyvét Matt Reeves írja Mark Bomback-kel, s Reeves, miképp a második rész esetében, rendezõként is részt vesz a produkcióban. Az ezredes szerepében Woody Harrelson tûnik majd fel, Caeser megformálója ez alkalommal is Andy Serkis lesz, ezenkívül a mellékszereplõk között találkozunk Steve Zahn, Judy Greer, Karin Konoval, Terry Notary és Gabriel Chavarria karaktereivel is.

Bemutató dátuma: 2017. július 13.