10/10
Cowface 2009 márc. 17. - 14:30:28 10/10
(240/860)
Egyébként hétvégén megnéztem másodszorra is moziban. Egy perc nem volt, hogy unatkoztam volna. Elõttem egy sorral a tisztelt úr már 30 perc után toporzékolt, hogy menne, de csak végig ülte és kifelé hangosan szentségelt, hogy "ekkora szart" én meg csak mosolyogtam rá a "vérfoltos smiley-s" pólómban. Mások vagyunk. Az én társaságomnak tetszett. Akik olvasták, és akik nem, egyaránt. Asszem megyek és elolvasom megint...
Sosem ülök be úgy filmre, hogy ne tudnék róla semmit.
10/10
offtopic
Cowface 2009 márc. 17. - 14:23:22 10/10 Előzmény Lery
(239/860)
Kedves Lary, ha te azt akarod nekem mondani, hogy Bob Dylan nem volt ott a '80-as években, akkor meg fogok lepõdni. Biztos az is véletlen, hogy a képregényben idézetek szerepelnek tõle. A Desolation Row az egyik alappillére a filmzenének, nameg a The Times They Are A-Changin' a fõcím alatt... Nem értem pontosan mi a gond azzal, hogy Bob Dylan-t a 80-as évekbe is belesorolom, 2008 nyarán voltam koncertjén Baltimore-ban, 30 évesnél többnek tûnt, szerintem átzenélte õ azt az idõszakot is bõven.
9/10
Leonidas 2009 márc. 16. - 20:36:19 9/10 Előzmény GalaxyN
(238/860)
"Rorsach maszkja (valaki tudja hol lehet ilyet venni?)"

ember!!!!!! te komolyan kérdezed ezt ??? tényleg nem neked készült ez a film... grow up!!!

Ui: Az Smashing... :)
6/10
King Diamond 2009 márc. 16. - 17:43:44 6/10
(237/860)
Most jövök a moziból. Nem sok mindent hallottam, olvastam a filmrõl, mielõtt beültem volna megnézni. Nem volt olyan rossz, bár az elsõ felében kicsit vontatottnak éreztem, de a második az pörgött rendesen. A verekedések jók voltak, a zene is, nekem még a karakterekkel sem volt semmi bajom. Egyszer meg lehet nézni.
6/10
1/10
leahmoore 2009 márc. 16. - 13:37:02 1/10
(236/860)
Edit! A zene Smashing Pumpkins: The Beginning Is The End Is The Beginning. Az eredetije egy kicsit pörgõsebb, de ez a változat is jó. Fent vannak a jutubon. :)
1/10
GalaxyN 2009 márc. 16. - 13:33:20 1/10
(235/860)
Csípem ezt a jelzõt, Raffi! ;)
10/10
Zyppho 2009 márc. 16. - 13:32:53 10/10
(234/860)
Nincs értelme mondanom semmit... csak rossz nézni h egyes emberek h lehúzzák a filmet. Nem arról van szó h ez a film "az álomfilm" hanem h egy jó kis alkotás.. nade hiába koptatom a klavitatúrát hiszen egyikünk álláspontja se fog megváltozni XD én amiket írtok, azon már csak mosolygok. Mindekinek a maga baja.
1/10
GalaxyN 2009 márc. 16. - 13:22:19 1/10
(233/860)
Mi tegnap láttuk a haverokkal ezt a filmet. Rövidre fogva mindössze három pozitívum volt benne: Rorsach maszkja (valaki tudja hol lehet ilyet venni?), a latexes csaj (jól nézett ki), és a Samshing Pumpkins zenéje, a többi egyszerûen fosch!!! Alig vártuk, hogy vége legyen, mert töményen unalmas, a sztori csapkod jobbra-balra, a karakterek szánalmasak, ultragáz mondanivaló. Csak azért ültük végig, mert ha már kiadtunk érte ennyi pénzt, akkor nem hagyjuk kárba veszni. Utána jót söröztünk, ahol megbizonyosodhattam, hogy a többiek is hánytak tõle. Hát sajnálom, kiskomák, akikrõl elõre látom, hogy beszólnak, ez a film akkor is szar volt és egy pontot adhatok rá maximum! Ha a fanatikusoknak ez volt az álomfilm, hát good for you, legalább miattatok érdemes volt megcsinálni, ha már miattunk nem...

Aki esetleg mégis azon élné ki a frusztrációit, hogy a többi fórumozóval kötekszik, akár velem :D, az vezesse le az energiáját azon, hogy még egy párszor megnézi ezt a filmnek nevezett valamit, legalább nõ a bevétel! ehhehehe
edit87 2009 márc. 16. - 10:57:08
(232/860)
A bemutatóhoz összeválogattak minden olyan jelenetet, ami jól mutatott. Én sem ismertem a képregényt, csak a bemutató alapján néztem meg. 2,5 órás filmet teljes butaság szinkron nélkül bemutatni. Bár engem ez nem zavart, de tény, hogy elég kusza volt a film, s számomra sokszor unalmas is... A moziban már mindenki azt várta mikor lesz vége...
Bár mindenki tudja, h rossz trailert nem lehet készíteni, így egy nagyon gyenge filmre is simán becsábít (lásd Watchmen). Sajnos nem érte meg a jegy árát :( De trailer-ben leadott zene nagyon jó :)
auror 2009 márc. 16. - 00:03:15 Előzmény csillagvirág24
(231/860)
Nem akciófilmnek szánták?
Az IMDB-n az elsõ kategória a film neve alatt "action"
A bemutatók sem éppen romantikus komédiát ígérnek.
Az lehet, hogy a filmbõl nem akciófilm lett, de aként adták el. (Én nem tudtam semmit errõl a képregényrõl, a bemutatók alapján néztem meg a filmet.)

Ezt csak azért mondom - mert szerintem mindenki joggal vár igazi akciófilmet a film reklámjára hagyatkozva: Hegylakós-leszámolós rockzene, törés zúzás, és az h benyögik, hogy a 300 rendezõjétõl... - mi másra számítank?

Nekem nem azért nem tetszett, mert nem tiszta akciófilm volt, hanem azért, mert borzasztóan rossz volt a film ritmusa - pont azért mert egy viszonylag sztenderd szuperhõs-akciófilm története mellé még thrilleres-nyomozós noir ÉS emellé még dráma is akart lenni.
leslie013 2009 márc. 15. - 18:34:22 Előzmény csillagvirág24
(230/860)
Ez a film borzalom volt. Nagyon-nagyon rég nem láttam ennyire gyenge alkotást... elképesztõ volt, ráadásul 2,5 órában... jújjj...
1/10
Cullangka 2009 márc. 15. - 16:18:51 1/10
(229/860)
szólna vaki ha van felirat?:)
shdise 2009 márc. 15. - 15:50:55
(228/860)
nos, a szinkronszakma védelmében... a mi színészeinknek nincsenek hónapjai bezárkózni egy szobába és kifejleszteni egy saját hangot a szerephez... (Heath Ledger) ha lenne sem engednék a gyártók, mert nem a minõség a lényeg, hanem a gyorsaság... gyakran egy Watchmanhez hasonló közel három órás film szinkronjára 2nap áll a színészek rendelkezésére...
zsy66 2009 márc. 15. - 15:32:13
(227/860)
Én is kíváncsi voltam a filmre, bár a képregényt nem ismerem. De ezek után inkább úgy indulok neki, h gagyi lesz, és akkor max kellemes meglepetésben lehet részem:)) Viszont olvastam mást is, amirõl muszáj véleményt írnom, mert ez sok helyen szerepel...Bocs az OFF-szövegért.
Azt nem értem, miért nem tud vki olvasni film közben...én sorozatokat is feliratozva néztem régen, és vannak olyan filmek, amikhez kimondottan ez kell. Az EREDETI hang. Én is a Batmant, 300-at és Transformerst tudom hozni példának, ezeket elsz*ták a szinkronnal. Ha vkinek ennyire jó hangja van: Bale, Ledger, Butler és a robotok, akkor a ...ért kell szinkronizálni. Én már 8-9évesen feliratozva néztem az Evitát, és mindent értettem, jó lenne, ha mindenki követné a példám. Ha dislexiás unokatesóm élvezi a filmet, akkor miért rí a szájuk az egészségeseknek? Csökött agyat is meg kéne mozgatni, v ismerje be vki, h analfabéta. Azért vagyok kiakadva, mert moziban dolgozom idõnként, és sokat szívunk a barmok miatt, akik azzal hozzák visszacserélni a jegyet, h "de mi nem tudtuk, h feliratooos...". Ha 5éves gyerekkel mondja az anyuka, ok, semmi gáz. De könyörgöm, 20évesen nem tudják, a mozimûsoron a nagy F betû vajon mit jelenthet?! Az ilyen ne járjon moziba, pont nekik való a dvd, a sz*r szinkronnal! Akinek a hang nem fontos, annak nem való a mozi.
9/10
Leonidas 2009 márc. 15. - 13:59:33 9/10 Előzmény twillight
(226/860)
Twilight te láttad a filmet ??? Úgy õszintén!!!
Mert múltkor is az az Amerika kapitány hozzászólás most meg ez...

SPOILER

Mi az, hogy nem tudta, hogy terhes a barátnõje?????
A csaj maga mondta, valamint akkora volt a hasa, mint egy termetes görögdinnye!!!! Szerinted ki az aki azt elhízásnak nézi, ráadásul pont Vietnamban ahol csak rizsen élnek????

csak annyi az igazad, hogy nem a barátnõje.
10/10
csillagvirág24 2009 márc. 15. - 12:08:24 10/10
(225/860)
Nagyon nagyon jó film, ajánlom mindenkinek!!!
Én már kétszer láttam, de másodszorra sem untatott.
Aki akciófilmet vár, az csalódni fog, mert ez nem az, de (hála az égnek) nem is annak szánták. :)
8/10
Lery 2009 márc. 15. - 00:04:55 8/10 Előzmény Cowface
(224/860)
Dylan, mint eredeti 80asévekbeli. Hm, kemény...
1/10
katkunder 2009 márc. 14. - 21:04:42 1/10 Előzmény leahmoore
(223/860)
Köszönöm a hozzáállásod.Én jeleztem a véleményem elején, hogy miért ültem be erre a filmre.(fórum szólások, rendezõ választása stb.)De az én véleményem errõl a filmrõl nem jó.Szerintem én ezzel nem bántottam meg senkit, ellenben Én kaptam kritikákat rendesen.Gondolom ezért jött létre ez a fórum, hogy a filmeket vitassuk meg és nem azt, hogy ki milyen ember!!!!!Más embernek is van olyan film ami tetszik és van olyan ami nem.De emiatt nem az embert kellene bántani, hanem meg kellene vitatni - ahogy Te is írtad -pro és kontra. :)
twillight 2009 márc. 14. - 20:46:59 Előzmény leahmoore
(222/860)
***SPOLER***
Rossz az egész hozzáálláásod. Nem tudta, hogy terhes a barátnõje (aki nem is volt a barátnõje, csak valami csaj akivel néha hetyegett), és az az erõszak sem erõszaknak indult.

Az ízlésed meg valóban olyan, amilyen, nézzél Disney-filmeket. De had árulom el, hogy egy filmre nem véletlen kerül rá 16-18-as karika.
offtopic
twillight 2009 márc. 14. - 20:08:16 Előzmény Zempy
(221/860)
Nem raklámként, de ha már a Westendig eljutottál szállj villamosra, és irány a Corvin. Annál nagyobb vászon szerintem nincs is az országban, és a hangra eddig sosem volt panaszom, plusz az ára is mérsékelt.